Sıkça Sorulan Sorular

• Odamı nasıl rezerve edebilirim?

Gitmek istediğiniz şehri seçin, giriş ve çıkış tarihlerinizi ve kaç kişilik rezervasyon yapacağınızı belirtin. İstediğiniz oda tipini seçtikten sonra "Misafir Bilgileri" bölümünü doldurmanız gerekiyor. İsminiz ve e-posta adresinizin doğru yazıldığından emin olun. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra, "Rezervasyonu Gönder" düğmesini tıklayın.

• Fiyatlara neler dahildir?

Seçmiş olduğunuz oda tercihinizin yanında belirtilen pansiyon durumu ve gece sayısı fiyatlara dahildir. Ayrıca vergi ödemenize gerek yoktur.

• Ödememi nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizin tamamı tesise yapılacaktır. Otelperisi olarak sizden herhangi bir nakit ya da kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.


• Kredi kartımı kullanmak zorunda mıyım?

Tesislerin tercih ve çalışma yapılarına göre kredi kartı zorunlu olabilmektedir. Otellerin çalışma prensiplerine göre değişkenlik gösterebilir. Tesis kredi kartı garantisi isteyebilir.

• Rezervasyon yaptığımda neler oluyor?

Rezervasyon istekleri bir ekranla sonuçlanır. Ayrıca size bir Onay Numarası da verilebilir. Ek olarak, 2 ila 4 saat içinde tüm rezervasyonların Onay Numarasını da içeren bir e-posta gönderilecektir.

• Bir otel için yaptığım talebi nasıl kontrol edebilirim?

Rezervasyonunuzu "Rezervasyon Görüntüle/İptal" linkinden kontrol edebilirsiniz. Talebinizle ilgili her konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Rezervasyonum için iptal politikası nedir?

Bu politikalar otelden otele farklılık gösterebilir, bu yüzden her birini dikkatlice okuyunuz. Genel olarak, rezervasyonunuzu giriş tarihinizden 24, 48 ya da 72 saat öncesinde iptal etmeniz gerekmektedir. Ancak, bunlar sadece genel olarak uygulanan prensiplerdir ve oteliniz tarafından uygulanan kurallar geçerli olacaktır. Lütfen sitede ve size gönderilen e-postalarda rezervasyonunuzu yaptığınız otele özel iptal politikasını okuyunuz.

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?

. Ana sayfada bulunan "Rezervasyon Görüntüle/İptal" linkini kullanın.

• Çocuklar ücretsiz mi kalacak?

Genellikle 12 yaş altındaki çocuklar ebeveynlerinin odasında bulunan yatağı kullanarak ücretsiz olarak konaklayabilirler. Bu durum otellerin politikalarına göre farklılık gösterebilir. Bu bilgi Otel Bilgileri sayfasında bulabilirsiniz.

• Otel ile nasıl iletişime geçerim?

Otele ait tüm bilgiler otel sayfası, e-posta ve rezervasyon bilgilerinizde görünecektir.