Muğla Otelleri HARİTADA GÖSTER
 

MUĞLA

TARİHÇE

Muğla ili, Antikçağ’da Karia olarak bilinen bölgenin sınırları içinde kalmaktadır. Kentin adı, 1889 Aydın Vilayet Salnamesi’nde “Mobella” olarak geçmektedir. Yerleşim tarihi M. Ö. 3000’lerdeki Doğu Yunanistan ile Batı Anadolu kıyıları arasındaki karşılıklı göç hareketleriyle başlamaktadır. Bölgedeki ikinci büyük göç olayı M. Ö. 12. yüzyıl başlarındadır. Muğla bölgesine hâkim olan Karialılardan sonra M. Ö. 1200’lerde gelen kolonistlerin egemenliği görülür. Daha sonra Pers, Makedonya egemenliğine giren bölge Büyük İskender’in ölümüyle sırasıyla Seleukosların, Rodos Krallığı’nın, Roma ve Bizans İmparatorluklarının egemenliğine girmiştir. 1261 yılından sonra Menteşe Beyliğiyle Türklerin eline geçen Muğla, Yıldırım Bayezid zamanında Osmanlıların egemenliğine geçmiş ve sancak yapılarak, Anadolu Eyaleti’ne bağlanmıştır.

Ölü Deniz Fethiye Ölüdeniz “Tanrının Dünyaya Bağışladığı Cennet” olarak nitelendirilen Ölüdeniz, 3 km’lik bir kumsala sahip bulunmaktadır. Ölüdeniz’de, açık ve koyu mavinin, açık ve koyu yeşil ile iç içe girdiği bir renk armonisi içinde yüzmenin doyumsuz mutluluğu tadılabilir. Yılın on ayı ılık ve durgun suyu ile doğal lagün görünümündeki Ölüdeniz; yerli ve yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Fethiye’ye 14 km. uzaklıktaki Ölüdeniz ile Belcekız Plajı’nı, Kumburnu birbirinden ayırır. Belcekız’daki çok sayıda pansiyon, kamp, motel ve lokanta yılın her mevsimi hizmete açık bulunmaktadır. Çam ağaçları ile kaplı tertemiz kumsalı ve berrak denizi ile Kidrak buraya 3 km. uzaklıktadır.  

Kelebekler Vadisi Fethiye Kelebekler Vadisi Ölüdeniz’den 5-7 km. uzaklıkta, etrafı ortalama 350 m. yükseklikte dağlarla çevrili bu ilginç kanyon, adını Temmuz-Eylül ayları arasında görülen “Jarsey Tiger” adlı kelebeklerden almıştır. Yaz kış akan küçük şelale, geniş kumsal, tertemiz deniz, pırıl pırıl çakıl taşları ve çevreyi süsleyen pembe zakkum çiçekleri ile küçük bir yeryüzü cenneti olan koya ulaşım, Ölüdeniz’den teknelerle sağlanmaktadır. Dünya gezginlerinin buluşma yeri olan vadide çadırlı kamp alanı, restoran, bar, ruf, duş, kabin vb. olanaklar sunulmaktadır.  

Saklıkent Saklıkent Fethiye’e 50 km. mesafede, Muğla-Antalya il sınırını teşkil eden Karaçay Deresi kenarında, uzunluğu 18 km. ,yüksekliği yer yer 600 m’yi bulan muhteşem bir kanyon içine gizlenmiş eşsiz bir doğa harikasıdır. Dimdik sarp kayalıkları, çınar ağaçları, pırıl pırıl akan coşkulu kaynak suları ile doğa tutkunları için dağcılık, yürüyüş, yüzme olanakları sunan eşsiz bir turizm merkezidir.  

Göcek Fethiye’ye 30 km. uzaklıkta, Fethiye-Muğla karayolu üzerindedir. Şirin bir balıkçı kasabası görünümünde olan Göcek, son yıllarda yat turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Doğal limanının yanı sıra etrafını çevreleyen çamlık tepeleri, yakınındaki ören yerleri, çok sayıdaki adaları ve koyları ile eşsiz bir turizm cennetidir. Son yıllarda sayıları hızla artan modern konaklama tesisleri ve marinası ile eşsiz bir turizm cenneti olma yolunda olan Göcek, Dalaman Havaalanı’na 20 km. mesafededir.

Cennet Adası Marmaris’e 30 dakikalık bir yolculuk ile ulaşılabilen ada, aslında bir yarımada olup tamamen ormanlarla kaplıdır. Pansiyon ve lokanta gibi hizmet birimlerinin mevcut olduğu Cennet Adası sezon boyu tur teknelerinin uğrak yeri olup yüzme ve eğlence için elverişli bir bölgedir.  

Turunç Marmaris’e 21 km. uzaklıktaki Turunç köyüne hem deniz yolu hem de karayolu ile ulaşabilmek mümkündür. Eski bir balıkçı kasabası olduğu bilinen köy günümüzde her türlü konfora sahip turistik tesisleri, pansiyonları ve çardak lokantaları ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.  

Fosforlu Mağara Turunç ve Kumlubük’e tur teknelerinin uğrak yeri olan bu doğal mağara, akvaryumu andıran yeşil ve turkuvaz renkli sularda yüzme imkanı sağlamaktadır.  

İçmeler İlçeye 10 km. uzaklıkta bulunan İçmeler, turistik tesisleri, plajı ve eğlence yerleri ile sayılı turistik beldelerimizden biri olmasının yanında hazım sistemine iyi gelen içme suyu ile de dikkat çekmektedir.  

Güvercinlik Koyu Bodrum’a 25 km. uzaklıkta, yeşil ve mavinin iç içe geçtiği harika güzelliğe sahip bir koydur. Güvercinlik bu doğal ve doyumsuz güzelliği yanında, karşısında bulunan Salih Adası ile de ilgi çekmektedir.  

Torba Bodrum’a 5 km. uzaklıkta sakin bir köydür. Çam ve zeytin ağaçlarının yeşilliği ile pırıl pırıl bir denizin kaynaştığı şirin ve hareketli bir koy olan Torba’dan Didim, Milet ve Priene’ye tekne turları yapılmaktadır.  

Gündoğan İnsan elinin az değdiği, güzelliğini en doğal biçimiyle hala korumakta olan Gündoğan Koyu, Bodrum’a 18 km. uzaklıkta olup mandalina bahçeleri ile ünlüdür.  

Gümüşlük Yarımadanın en eski yerleşim birimlerinden biridir. Bölgede Tavşan Adasını karaya bağlayan eski limanın kalıntılarını yer yer görebilmek mümkündür. Berrak denizi ve balığı ile ünlü olan Gümüşlük ayrıca flora yapısının zenginliği ile de dikkat çekicidir.  

Turgutreis Adını ünlü Türk denizcisi Amiral Turgut Reis’ten alan kasaba Bodrum’dan sonra yarımadanın en kalabalık yerleşim merkezidir. Gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olan Turgut Reis mandalina bahçeleri ile ünlüdür.  

Yalıkavak Bodrum’a 18 km. uzaklıkta bulunan köy, yarımadanın kuzeybatısındadır. Yel değirmenleri, denizi, balığı ve narenciyesi ile ünlü olan Yalıkavak’ın bir diğer özelliği de en ünlü süngercilerin buradan çıkmasıdır.  

Gökova 600 m. yükseklikteki Muğla platosundan karayolu ile Gökova’ya inilirken, Sakartepe Geçidi’nden deniz seviyesindeki Gökova’yı yüksekten seyretmek ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmaktadır.  

Dalaman Dalaman’ın dağlık ve ormanlık kesimleri, yayla turizmi açısından son derece elverişli koşullar sunmaktadır. Kıyı şeridinde ise “Mavi Yolculuk” güzergâhının en güzel köşeleri olan Sarsala, Büngüş, Poruklu, Akbükü, Boynuzbükü, Taşyaka, Sıralıbük, Hamamlar ve Kurşunlu bulunmaktadır.  

Datça M. Ö. VII. yy. ’da Ege adalarından gelerek Ionya’nın güney kıyılarına yerleşen Dor’lar tarafından kurulmuştur. Datça ve çevresi çok eski bir tarihe ve medeniyete sahiptir. Ünlü heykeltraş Prokstel burada yaşamıştır. Şehirde Apollon ve Venüs adına yapılmış çeşitli mabetler, büyük tiyatro, oyun ve toplantı yerleri bulunmaktadır. Zamanın en ünlü tıp merkezi Datça’dadır. çevreye göre rutubet oranı az, nefis havası ve şifalı suları ile Datça, yaşanılmaya değer bir yerdir.  Kargı, Palamut bükü ve Mesudiye koyları, Datça Yarımadası’nın görülmeye değer en güzel yerleridir.  

İztuzu Ormanla iç içe kumsalı, temiz mavi denizi ve bol güneşin yanı sıra, dünyada nesli tükenmekte olan Caretta caretta kaplumbağalarının üreme ve barınma alanı olması ile dünya çapında üne kavuşmuştur.

Ekincik Ekincik Koyu, Muğla Köyceğiz yakınlarında bulunur. Köyceğiz’in 40 km. güneybatısında olan koya karadan ve denizden her zaman ulaşabilmek mümkündür. Doğal bir liman olan Ekincik Koyu’na günde ortalama 50 - 60 yat demirlemektedir. Mavi yolculuğun en önemli duraklarından biri olan koy, iri kumlu plajı ve temiz denizi ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Batık Hamam Koyun güneybatısında, suyun içinde kalıntıları bulunan eski bir hamam nedeni ile yörede Cleopatra Hamamı ya da Batık Hamam Koyu olarak da bilinen Manastır Koyu, körfezdeki pek çok koy gibi tektonik kıyı oluşumuna sahiptir. Koyun hemen arkasındaki tepenin yamacı dikkatle incelendiğinde, bu tektonik yapı ve tepede geçmişte faaliyette olan bir krater gölünün sularını kıyıya indiren kanallar açıkça görülebiliyor. Derinlerden kıyılara gidildikçe koyu mavinin tüm tonlarını en iyi şekilde hissettiren bu ada, Cleopatra’nın Roma seferleri sırasında yaptırdığı tarihi hamamıyla dikkat çekiyor. 

Bedri Rahmi Koyu Taşyaka koyunda,  koyun dibine doğru gidildiğinde tahta bir iskele görünür ve ağaçlar arasında bir kayaya yapılmış balık resmi dikkati çeker. Bu resmi 1974 yılında bir mavi yolculuk esnasında Bedri Rahmi Eyüpoğlu yapmıştır. Ve o günden beri Taşyaka, "Bedri Rahmi Koyu" olarak anılır. O iskele aynı zamanda Göcek Koylarında tatlı su alabileceğiniz istisna yerlerden biridir. Balık resminin bulunduğu kayanın hemen önünde güzel bir çeşmeden buz gibi su akar… Muhteşem doğası ve deniziyle görülmesi gereken yerlerder biridir...

Kızılada Gün batarken taş ve toprağın renginin kızıla dönmesi nedeni ile adına Kızıl ada denilen bu adanın güney ucunda deniz trafiğine yön veren deniz feneri bulunur. Adada yapı olarak sadece fener bekçisinin evi avrdır. Kızılada'nın doğu kıyısı dalgalardan etlilenmediği için bu kıyıda yüzmeye ve demirlemeye elverişli geniş bir sahili vardır. Kızıl ada`nın güneybatısında Deliktaş adaları vardır. Bu adalar dalış yapmak ve balık avlamak için son derece elverişli yerlerdir.

Alakışla Bükü Alakışla Bükü günü birlik gezi teknelerinin, mavi yolculuk teknelerinin ve yatcıların en gözde koylarından biridir. Yerlisi yabancısı yüzlerce turist buraya gelir denize girer ve tertemiz suların keyfini sürer.

İngiliz Limanı Datça yakınlarında dalgalardan korunmuş bir koy olan İngiliz Limanı 1. dünya savaşı sırasında İngilizlerin savaş gemilerini sakladıkları rivayet edilen, gezilip görüldüğünde de hakikaten gizlenmek için mükemmel  bir mekan olduğuna kanaat getireceğiniz bir doğa harikası…

Sedir Adası Sedir Adası (Kleopatra Adası )... Mavinin her tonundaki deniziyle ve Dünya üzerinde kolay kolay görülemeyecek bir özelliğe sahip olmasıyla, Marmaris 'in hatta Türkiye 'nin en önemli turizm bölgelerinden biridir. Binlerce sene önce Kleopatra ve Antonius Sezar'ın bu adada büyük bir aşk yaşadığına inanılır. Efsaneye göre, kendisiyle evlenmeyi kabul eden Kleopatra'ya bu coşkusunun hediyesini vermek isteyen Mısır Kralı Antonius, yaklaşık 3000 sene kadar önce balayını geçirmek üzere Kleopatra'yı götüreceği adaya Mısır'dan 60 büyük gemiyle çapları 1 milimetreden daha küçük ve her tanesi aynı büyüklükte olan kumları getirtti. Yalnızca Dünya'nın iki yerinde varolduğu bilinen bu özel kumun diğer özellikleri de ateşte yanıyor, sodalı suda kendiliğinden çoğalıyor ve büyüteç altında incelendiğinde hareket ediyor olmasıdır. 

Bozukkale Bozukkale, Marmaris'in güneybatısında yer alan şirin ve görülmesi gerekli beldelerden biridir. Bozukkale limanı, korunaklı doğal yapısı sebebiyle özellikle mavi tur yatları ve tekneler için popüler bir mekandır. Bozukkale körfezi geçmiş çağlarda da önemli bir stratejik değere sahip bulunmaktaydı. Yunan donanması burada İ. Ö. 1412 yılında burada demirlemiş, ayrıca İ. Ö. 395 yılındaki Knidos savaşında da burada toplanmıştır. Liman, Bizanslılar zamanında da donanma üssü ve silah deposu olarak kullanılmıştır.

Bencik Bencik Limanı olarak da bilinen koy, Hisarönü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran yarımadanın en dar yerinde, Hisarönü tarafında bulunan bir limandır. Heredot’un yazdığına göre, İÖ 550’li yıllarda Persler Karya satrabı Harpagos komutasındaki orduyla Datça Yarımadası’na gelmişlerdi. Bunu haber alan Knidos’lular bir savunma hattı olarak yarımadanın bir kilometrelik en dar yerini kazarak açmak ve Gökova Körfezi’yle Hisarönü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi. Böylece iki deniz birleşecek, yarımada tam bir ada olacak, savunma kolaylaşacaktı. Büyük gayretlerle çalışmalar yapılmış, ancak kazılar sırasında başta gözleri olmak üzere her yerlerinde iyileşmez yaralar açılmaya başlamış. Sonuçta yarımadayı ada haline getirmeyi başaramamışlar ve Persler Knidos’a da sahip olmuşlardır.

Orhaniye Orhaniye'nin yemyeşil tepelerinden derin mavileri seyrediyorsunuz. Denizin üzerinde yürüyen ya da balık tutmak için ağ atanları görüyorsunuz. Biraz ötelerinde tekneler görülüyor. Kıyıya doğru yol aldığınızda bir doğa harikasının oyunu ortaya çıkıveriyor. Aslında bu insanlar bir kıyı oku üzerinde duruyor. Bir ucu kıyıya bağlı kırmızı kumdan dar bir set olan bu oluşuma yöre halkı Kızkumu diyor. Marmaris'e 28 km uzaklıktaki Orhaniye eski bir Rum köyü. Bir zamanlar Kırvasil derlermiş oralara. Her taraf kekik, defne, adaçayı kokuyor. Efsaneye göre, bu cennet kıyılarda dillere destan güzellikte bir kız yaşarmış. Bir gün Rodos şövalyeleri takılmış peşine. Genç kız eteğine kum doldurup denize doğru serpe serpe kaçmaya başlamış. Ne var ki karşı kıyıya ulaşamadan eteğindeki kum bitmiş ve o noktada son nefesini vermiş. Böylece oluşan kıyı oku Kızkumu'na dönüşmüş. Genişliği yaklaşık 2 metre, uzunluğu 700 metre uzunluğunda.

Bozburun Yunan adası Simi'nin karşısında, korunaklı bir limanda bulunan Bozburun, 2500-3000 nüfuslu şirin bir sahil kasabası. Datça Yarımadası'nın yemyeşil dağları arasında, portakal ve limon ağaçlarıyla çevrili bu alternatif tatil beldesi, Marmaris'in çok bilinen ve yazları kalabalık olan bölgelerine sadece 50 km uzaklıkta bulunuyor. Bozburun koyunun en önemli özelliği, gulet adı verilen, ünlü Akdeniz gezinti teknelerinin yapım yeri olması. Küçük bir sahil beldesi olmasına rağmen, Bozburun'un bu alandaki ünü ülke sınırlarını aşıyor. Mavi yolculukların yapıldığı bu guletler için İngiltere, Almanya, Hollanda ve Belçika'dan devamlı tekne yapımı için sipariş alınıyor. Bozburun'un, bütün yıl esen ve yelken sporu için çok müsait olan rüzgarları, yelkencileri bu küçük beldeye çekiyor. Ayrıca Bozburun, dalış sporu için de çok elverişli koylara sahip. Kıyılarının doğal yapısından dolayı, burada deniz çok temiz ve berrak. Tıpkı mercan adalarında olduğu gibi, çıplak gözle, denizin metrelerce dibi görülebiliyor.

Kumlubük Kumlubük, Marmaris'in 25 kilometre güneybatısında yer alan ve Turunç'tan sonra gelen şirin bir sahil kasabasıdır. Kumlubük özellikle denizi, kumsalı ve balık restoranlarıyla ünlüdür. Bölgenin manzarası görülmeye değer. Kumlubük'ün sahil ve yamaçları ekolojik turizm adına popüler trekking ve doğa yürüyüşü parkurlarına sahiptir.

Müzeler 

Muğla Müzesi Müzenin Turollan Parkı bölümünde, Merkez İlçeye bağlı Özlüce Köyünün yaklaşık 1 km. Kuzeydoğusunda Kaklıca Tepenin kuzey yamaçlarında bulunan 3 adet fosil yatağından getirilen fosiller sergilenmektedir. Ayrıca, Müzede Yatağan-Stratonikeia Antik Kentinden çıkan eserler da sergilenmektedir.

Muğla Müzesi’ne Bağlı Örenyerleri

Stratonikeia (Eskihisar) 

Lagina 

Cedreae / Kedreai (Sedir Adası) 

Halikarnassos (Bodrum) 

Loryma 

Kıran Gölü 

Burgaz 

Knidos (Tekir Burnu) 

Amos 

Mylasa (Milas) 

Gümüşkesen 

Beçin  

Euromos 

Labranda 

Herakleia (Kapıkırı) 

Iasos (Kıyıkışlacık) 

Sinuri Tapınağı 

Fethiye Müzesi’ne Bağlı Örenyerleri

Gemiler Adası 

Cadianda – Kadyanda

(Üzümlü / Yeşilüzümlü) 

Kaunos (Dalyanköy) 

Xanthos

Letoon 

Oenoanda (Asar Beli/Gavur Pazarı) 

Pınara (Minare Köyü) 

Sidyma 

Telmessos (Fethiye) 

Tlos (Asar Kale/Düver) 

Plajlar

Fethiye 

Kıdrak Belceğiz’in 3 km. güneyindeki koy, sık çam ağaçları, temiz kumsalı ve berrak denizi ile ideal bir günübirlik dinlenme yeridir.

Yakapark İnsan emeği ve yaratıcılığı ile doğanın engin zenginliğinin birlikte oluşturduğu, su sesi ve kuş sesinin gizeminde unutulmaz anların yaşanacağı bu eşsiz dinlenme yerine Yaka köyünden 2 km’lik bir yolla ulaşmak mümkündür.

Adalar Birbirinden güzel sayısız koylarla süslü Kapıdağı Yarımadası ve adalardan oluşan, balıkçıların “Karanlık İçi” olarak tanımladıkları bölge mavi yolculukların vazgeçilmez uğrak yerlerinden biridir. Fethiye ve Göcekten düzenlenen günübirlik turlarla da ulaşılabilen Yassıca Adalar, Hamam Koyu, Kurşunlu Koyu, Yavansu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Göbün Koyu, Boynuzbükü, Göcek Adası, Domuz Adası, Zeytin Adası, Kızıl Ada yörede “12 Adalar” olarak da anılmakta ve önemli bir çekim alanı özelliğini taşımaktadır.

Oyuktepe Koyları İlçedeki iki büyük tatil köyünün de yer aldığı yarım adadaki Mempaşa, Küçük Samanlık, Boncuklu, Kuleli, Aksazlar, Akvaryum, Turunç Pınarı gibi doğal koylar, özellikle yöre halkının sıkça gittiği günübirlik mesire yerleridir.

Katrancı Koyu Fethiye’ye 17 km. uzaklıkta Muğla – Fethiye karayolu üzerindedir. Denize kadar uzanan sık çam ağaçları ile kaplı koy, mavi ve yeşilin en güzel uyumunu sergiler. Koyda orman içi dinlenme alanı olup, duş, WC, kabin, içme suyu, büfe, kameriye, otopark gibi hizmetler mevcuttur. İdeal bir çadırlı kamping ve mesire yeridir.

Günlük (Küçük Kargı) Fethiye’ye 18 km. uzaklıkta, Muğla karayolu üzerinde bulunan koy dünyada eşine az rastlanan, güzel kokulu ve sık “günlük ağaçları”yla bezenmiştir. Pek çok hastalığın (kaşıntı, astım, bronşit, ülser ve mide rahatsızlıkları) tedavisinde ve parfümeri sanayiinde kullanılan sığla yağı, günlük ağacın salgısıdır.

Çalış Plajı Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka alanlarından biri olması dolayısı ile de ilçe turizminin en gözde yerlerinden biridir.

Hisarönü – Ovacık Ölüdeniz beldesinde bulunan bu iki tipik Türk köyü, son yıllarda turizm potansiyellerini yoğun konaklama, alışveriş ve eğlence merkezi haline dönüştürebilmişlerdir. Ölüdeniz, Babadağ, Kaya köyü gibi çekim alanlarına da yakın olan bu iki köy, günümüzde özellikle yabancı turistlerin büyük ilgisini çekmektedir.

Marmaris

Çiftlik Deniz yolu ile 2 saatlik bir yolculukla gidilebilen Çiftlik köyüne ayrıca Bakır köyü üzerinden de ulaşabilmek mümkündür. İri kumlu plajı ve çardak lokantaları ile bilhassa yatçıların konaklamak için seçtikleri bir koydur. Koyun içinde küçük bir adası bulunan köy, jeep türü araçlar ile safari turu yapanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Günnücek Marmaris’e 2 km. uzaklıkta bulunan Günnücek’te dünyada eşi çok az görülen günlük (Liquidamber orientalis) ormanı bulunmaktadır. Bu ağaçlardan elde edilen sığla yağı ilaç ve parfümeri sanayinde kullanılmaktadır.

Yalancı Boğaz İlçeye 8 km. uzaklıkta bulunan bu kara parçası, bir gemi kaptanının fırtınalı bir havada burayı körfeze açılan boğaz zannedip gemisini karaya oturtmasından sonra “Yalancı Boğaz” adını almıştır. Ağaç yapımı Gulet tersanelerinin bulunduğu bu yöre mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisidir.

Bodrum 

Gölköy Bodrum’un 13 km. kuzeyinde bulunan Gölköy, çam, mandalina ve palmiye ağaçlarının serin bir denizle birleştiği doğa harikası yörelerimizden biridir.

Kadıkalesi Berrak bir deniz ve narenciye bahçeleri ile çevrili olan Kadıkalesi, Bodrum’a 23 km. uzaklıkta olup adını Helenistik dönem mimarisinin örneklerinden olan kale kalıntısından almıştır.

Akyarlar Nefis bir kumsala ve pırıl pırıl bir denize sahip olan koy, Bodrum’a 13 km. uzaklıktadır. Antik adı Arhialla olan Akyarlar, sörf için son derece uygun koşullara sahip olması ile dikkat çekici olmaktadır.

Bağla Yarımadanın en güzel koy ve plajlarından birine sahip olan Bağla, kamp yapmaya oldukça elverişli olup Bodrum’a 14 km. uzaklıktadır.

Aspat Yöresel türkülerde adı geçen Aspat’ın eski adı Aspartos’tur. Bağla’dan sonra deniz kıyısında yükselen bölgede, Klasik Çağ’dan günümüze dek gelen çeşitli uygarlıkların kalıntıları görülebilmektedir.

Ortakent Mandalina bahçeleri ve ılık denizi ile ünlü olan Ortakent Bodrum’a 14 km. uzaklıkta olup Bodrum’daki köy yaşamını gözlemlemek için en uygun noktalardan biridir.

Bitez Bodrum’a 10 km. uzaklıkta bulunan Bitez, köyle deniz arasındaki araziyi kaplayan mandalina bahçeleri ile maviyle yeşilin birleştiği en güzel köşelerden biridir.

Karaada Bodrum’a yaklaşık 6 km. mesafede bulunan Karaada, şifalı sıcak suyu ile ünlüdür. Doğal bir mağaradan çıkan bu suyun ve mağaradaki çamurun çeşitli rahatsızlıklar üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir.

Ada Boğazı (Akvaryum) Suyun berraklığı nedeniyle Akvaryum adıyla adlandırılmaktadır. İç adanın açıklarında 30 m’ye kadar derinliği olan deniz tabanı çıplak gözle görülebilmektedir.

Köyceğiz 

Ekincik Koyu Köyceğiz’in 40 km. güneybatısında olan koya karadan ve denizden her zaman ulaşabilmek mümkündür. Doğal bir liman olan Ekincik Koyu’na günde ortalama 50-60 yat demirlemektedir. Mavi yolculuğun en önemli duraklarından biri olan koy, iri kumlu plajı ve temiz denizi ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Dalyan Boğazı Dalyan’da Köyceğiz gölünü Akdeniz’e bağlayan tekne turuna katılanlar, nereden girilip nereden çıkıldığı belli olmayan daracık koridorlar arasında dolaşmakta, rotanın sağında ve solunda metrelerce uzunluktaki kumsalları ve çam ormanları içindeki koyları görebilmektedirler.

Ne Yenir? 

Muğla ve ilçeleri zengin yemek çeşitleri ile Türk Mutfağı’nın özelliklerini yansıtır. Özellikle sebze yemeklerinde ve hamur işlerinde görülen çeşitlilik şaşırtıcıdır. Tarhana, ara ve dutmeş (çorbalar); çopur, döş, çızdırma, gürlen kebabı, sura, ballık kavurma, dövme köfte ve karın-kumbar dolması (et yemekleri); her tür balık ızgara ve buğulama, pirinçli balık (balık); hardal haşlaması, börülce kavurma, sirken otlaşı, ekşili biber, galli patlıcan (sebze); ballı kabuk, üzüm köftesi, hoşmerim, pekmez reçeli, üzüm, domates, patlıcan ve kabak reçeli (tatlılar) yöreye has mutfak kültürü ürünleri olarak tadılmaya değer lezzette yiyeceklerdir. Mutlaka deneyin…

Ne Alınır? 

Özellikle Milas, Bodrum ve Yatağan ilçelerine bağlı köylerde halıcılık en yaygın el sanatlarındandır. Fethiye’de kilim ve destar dokumacılığı gelişmiştir. Yatağan ilçeleri Kavaklıdere Bucağı bakır dövme eşyalar yapılmaktadır. Milas, Bodrum ve Yatağan halılarından, Fethiye kilim ve destar dokumalarından, Kavaklıdere Bucağı bakır dövme eşyaları yöreden alınabilecek hediyelik eşyalardan yalnızca birkaçıdır.

Yapmadan Dönme…

Bodrum’u, Fethiye’yi, Köyceğiz’i, Marmaris’i, Datça’yı görmeden,

Perşembe günleri kurulan Muğla Pazarı ve Arastayı gezmeden, Muğla Müzesi’ni ziyaret etmeden, Muğla Evleri’ni görmeden,

Muğla’ya özgü dokuma kumaşlardan almadan,

Muğla keşkeği yemeden,

Çındar kavurması, Börülce teretoru yemeden,

Muğla yerel düğününü görmeden,

Karabağlar Yaylası’nda dolaşmadan

Dönmeyin…
Daha Fazla
TESİSLER
Meryem Ana Apart Otel (Dalyan)
Meryem Ana Apart Otel (Dalyan)
Muğla
Geniş ve ferah bir bahçeye sahip olan bu tesisin yetişkin havuzu ve çocuk havuzu da mevcuttur. Oldukça güvenlikli bir yer olan Meryem Ana'da 24 saat aktif olan güvenlik kamera...
Tek Kişilik 249 TL
Çift Kişilik 249 TL
Doğa Hotel (Fethiye)
Doğa Hotel (Fethiye)
Muğla
Son yıllarda Türkiye’nin en çok turist çeken yörelerinin başında gelen Fethiye'de kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz 60 konaklama birimiyle hizmet veren Doğa Hot...
Çift Kişilik 177 TL
Üç Kişilik 240 TL
Dört Kişilik 312 TL
Mihricem Ahşap Evler (Datça)
Mihricem Ahşap Evler (Datça)
Muğla
Bungalow tarzda 8 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; uydu yayını, LCD TV, balkon, klima, duş, banyo ve kablosuz internet erişimi mevcut. Her sabah misafirl...
Tek Kişilik 300 TL
Çift Kişilik 398 TL
Üç Kişilik 499 TL
Turtle Beach Hotel (Dalyan)
Turtle Beach Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesindeki Apart ve Villalarımız konumu itibariyle Dalyan'ın en sakin yerlerinden birisi olup, merkeze 400 metre mesafede ve bütü...
Tek Kişilik 184 TL
Çift Kişilik 184 TL
Gözde Deniz Hotel (Bodrum)
Gözde Deniz Hotel (Bodrum)
Muğla
Gözde deniz Hotel, Ege'nin incisi Muğla'ya bağlı Bodrum'da yer almaktadır. Bodrum Merkez'de yer alan ve tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan Gözde Pansiyon...
Tek Kişilik 0 TL
Çift Kişilik 259 TL
Hotel Forest Gate (Göcek)
Hotel Forest Gate (Göcek)
Muğla
Göcek ormanının içinde, şehir gürültüsünden uzak, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyen konuklar için müdavimlik yaratabilecek Hotel Forest Gate, 60 yatak, 4 suite oda, 5 bağ...
Tek Kişilik 177 TL
Çift Kişilik 283 TL
Yeldegirmeni Bungalow (Fethiye)
Yeldegirmeni Bungalow (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın gözde tatil bölgesi Fethiye'de doğa ve tarihi güzellikleri ile iç içe bir konumda bulunan Yel Değirmeni Bungalow Otel; misafirlerine doğa içerisinde huzur dolu ...
Tek Kişilik 314 TL
Çift Kişilik 367 TL
Üç Kişilik 480 TL
Osmanlı Hanı Apart Hotel (Dalyan)
Osmanlı Hanı Apart Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla Ortaca Dalyan'da oldukça geniş bahçe içerisine Osmanlı mimarisi ile konumlandırılmış olan Osmanlı Hanı Apart Hotel, konuklarına 7 oda kapasitesi ile apart konseptinde ya...
Tek Kişilik 268 TL
Çift Kişilik 268 TL
Üç Kişilik 432 TL
Dört Kişilik 432 TL
Beş Kişilik 489 TL
Sezer Class Apart (Bodrum)
Sezer Class Apart (Bodrum)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezi Bodrum'un Gümbet mevkiinde faaliyet gösteren Sezer Class Apart, lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restorana ve barbekü olanaklarına ...
Tek Kişilik 230 TL
Çift Kişilik 230 TL
Üç Kişilik 230 TL
Dört Kişilik 230 TL
Club Turkuaz Garden (Fethiye)
Club Turkuaz Garden (Fethiye)
Muğla
Yeşillikler arasındaki konumuyla doğayla iç içe bir tatil imkanı sunan Turkuaz Garden, Koca Çalış Plajı'na yalnızca 500 m uzaklıkta konumlanıyor. Çalış'ın doğal güzelli...
Tek Kişilik 192 TL
Çift Kişilik 240 TL
Üç Kişilik 384 TL
Gulet Otel (Bodrum)
Gulet Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum Kalesi'ne 800 m mesafede konumlanan Gulet Hotel, merkezi konumu ve Ege’nin eşsiz doğası ile iç içe oluşu ile misafirler için cazip bir konaklama alternatifi oluşturuyor...
Çift Kişilik 158 TL
Üç Kişilik 240 TL
Linus Apart (Dalyan)
Linus Apart (Dalyan)
Muğla
Linus apart kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sicak bir atmosferde alternatif bir tatil seçeneği sunmaya hazirdir.Şehir gürültüsünden uzak ,sessiz bir ortamda tüm yilin yorg...
Çift Kişilik 244 TL
Halise Apart (Datça)
Halise Apart (Datça)
Muğla
Pansiyonumuz denize 3 km mesafede, Gereme Koyu'na 3 km, şehir merkezine 8 km, Kızlan Köyü'ne 1 km, Marmaris otoyoluna 2,5 km mesafededir. ücretsiz arıtılmış su Taş apartl...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 158 TL
Üç Kişilik 177 TL
Doğa Apartments (Fethiye)
Doğa Apartments (Fethiye)
Muğla
Doğa Apart, Ölüdeniz sahiline 5 km. mesafede yer alan Kaya köyde 200 yıllık evlerin restarasyonu ile oluşturulmuş olup, 11 taş ev ( villa) ile Kayaköyde size keyifli ve unutulmaz b...
Tek Kişilik 336 TL
Çift Kişilik 336 TL
Üç Kişilik 504 TL
Karaca Apart Hotel (Dalyan)
Karaca Apart Hotel (Dalyan)
Muğla
-Karacaapart Hotel Dalyan merkeze 5 dakika yürüme mesafesindedir.Burada kaya mezarlarını keşfedebilir nehir kenarından kaunos antik kenti zıyaret edebilirsiniz. Köyceğiz gölü ve ça...
Çift Kişilik 168 TL
Üç Kişilik 264 TL
Rosy Hotel (Marmaris)
Rosy Hotel (Marmaris)
Muğla
Doğal güzellikleri ile görenleri büyüleyen Marmaris'in merkezinde yer alan Rosy Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil vaat ediyor. Tesisin sadelikle tasarlanmış olan gen...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 172 TL
Üç Kişilik 235 TL
Liona Apart Otel (Bodrum)
Liona Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Tesiste ortak alanda çamaşır makinesi bulunuyor. Liona Apart odalarına giriş 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan k...
Tek Kişilik 144 TL
Çift Kişilik 144 TL
Üç Kişilik 144 TL
Junior Colossus Hotel (Bodrum)
Junior Colossus Hotel (Bodrum)
Muğla
Havaalanı'na 15 km mesafede, Şehir merkezinde Gümbett'in inceliğini yansıtan 24 odasıyla boyutu farklı bir konfor sunuyor, güvenli bir ev duygusu yaşatıyor.. Bodrum&#...
Tek Kişilik 288 TL
Çift Kişilik 288 TL
Üç Kişilik 432 TL
Sirene Luxury Hotel (Bodrum)
Sirene Luxury Hotel (Bodrum)
Muğla
Tesis, Yalıkavak'a tepeden bakan harika manzarası ve lüks tasarlanmış mekanları ile rüya gibi bir Bodrum tatili vadediyor. Tesiste 102 oda ve 13 villası bulunuyor. Her biri...
Tek Kişilik 480 TL
Çift Kişilik 480 TL
Üç Kişilik 624 TL
Dört Kişilik 624 TL
Boncuk Villa (Fethiye)
Boncuk Villa (Fethiye)
Muğla
Müstakil Villa Açik Mutfak & Salon 1 zemin kat teras Mavi Boncuk Villa; Villamız 4+1 oda sayısına sahiptir. Ebeveyn banyolu, özel havuzlu villamızda 8 yetişkin + 2 çocuk konakl...
Çift Kişilik 528 TL
Üç Kişilik 528 TL
Dört Kişilik 528 TL
Villa Cosy (Bodrum)
Villa Cosy (Bodrum)
Muğla
Villa Cosy Yalıkavak merkezde ve Yalıkavak ve Tilkicik koyları arasında yer almaktadır. Denize olan mesafe 400 metredir. Xuma, Sabastian, Magi, Laplaj, Dodo gibi meşhur beach lere ...
Çift Kişilik 384 TL
Üç Kişilik 652 TL
Thermemaris Termal & Spa Resort (Dalaman)
Thermemaris Termal & Spa Resort (Dalaman)
Muğla
Ege ve Akdenizin birleştiği çok özel bir doğal yaşam alanında bulunan Thermemaris Thermal Hotel Spa Resort Otel, Termal suların beslediği gölde yaşayan ve buranın gerçek sahipleri ...
Tek Kişilik 278 TL
Çift Kişilik 374 TL
Üç Kişilik 556 TL
Dört Kişilik 744 TL
Bodrum White Villas
Bodrum White Villas
Muğla
Mutfak, Binada ücretsiz otopark, Wifi, TV, Saç kurutma makinesi, Ütü, Çamaşır Makinesi, Klima, Havlular, nevresimler, sabun ve tuvalet kağıdı olanakları bulunmaktadır....
Masal Gibi Datça
Masal Gibi Datça
Muğla
Masal Gibi, büyükşehir stresinden ve gürültüden uzak, doğa ile baş başa, misafirlerin denizin ve güneşin doyasıya tadını çıkarabileceği, sakin bir tatil için önemli bir alternatif ...
Çift Kişilik 162 TL
Üç Kişilik 218 TL
Dört Kişilik 218 TL
Costa Maya Hotel (Bodrum)
Costa Maya Hotel (Bodrum)
Muğla
Günün 24 saati açık resepsiyon, 35 km uzaklıktaki Milas Bodrum Havaalanı için araba kiralama ve transfer hizmeti organize edebilir. Bodrum kent merkezine giden otobüslerin geçtiği ...
Tek Kişilik 81 TL
Çift Kişilik 81 TL
Üç Kişilik 110 TL
Alinda Hotel (Dalyan)
Alinda Hotel (Dalyan)
Muğla
Alinda Hotel'in sade bir dekorasyona sahip odalarının her birinde bahçe ya da havuz manzaralı balkon, klima ve özel banyo bulunmaktadır. Birimlerdeki özel banyolar ise konukla...
Tek Kişilik 124 TL
Çift Kişilik 153 TL
Üç Kişilik 206 TL
Lavanta Otel (Marmaris)
Lavanta Otel (Marmaris)
Muğla
Turunç’ta yer alan Lavanta Hotel, Marmaris'e 8 km mesafede hizmet vermektedir. Lavanta Hotel, Rodos Şehri’ne 37 km, Faliraki’ye ise 50 km uzaklıktadır. En ya...
Tek Kişilik 264 TL
Çift Kişilik 264 TL
Daisy Garden Resort (Fethiye)
Daisy Garden Resort (Fethiye)
Muğla
Daisy Garden Villa, Ovacık ilçesinin eteklerinde Ölüdeniz plajına 4 km mesafede yer almaktadır. Babadağ manzaralı villa tam donanımlıdır ve özel yüzme havuzu vardır. İki katlı Dais...
Tek Kişilik 216 TL
Çift Kişilik 216 TL
Üç Kişilik 288 TL
Mavi Yengeç Bungalov & Butik Otel (Marmaris)
Mavi Yengeç Bungalov & Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Marmaris sahilinde yer alan Mavi Yengeç Bungalov & Butik Otel, konforlu odaları ve doğal atmosferi ile sevdiklerinizle rahat ve özgür bir tatil sunuyor. Denize sıfır konumdaki ...
Tek Kişilik 494 TL
Çift Kişilik 643 TL
Üç Kişilik 696 TL
Tuna Otel Pansiyon (Bodrum)
Tuna Otel Pansiyon (Bodrum)
Muğla
Bodrum merkezde, eğlencenin kucağında ancak aile sıcaklığında bir tatil için Tuna Pansiyon sizleri bekliyor. Bodrum Yarımadası'nda uygun fiyatlara konaklayacak, sabah uyandığı...
Tek Kişilik 196 TL
Çift Kişilik 230 TL
Sarıhan Apart Otel (Fethiye)
Sarıhan Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz plajına sadece 3 km. Fethiye merkeze 6 km. Hisarönü Barlar sokağına yürüyerek 2 dk. Kelebekler vadisi. Saklıkent. Yeşil vadi. Gizli Kent. Kayaköy. Paraşüt. Fethiye 12 Adal...
Çift Kişilik 278 TL
Üç Kişilik 278 TL
Selen Hotel (Marmaris)
Selen Hotel (Marmaris)
Muğla
Tesisimiz plaja 6 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sahile sadece 300 metre mesafede bulunan Club Selen Hotel İçmeler; açık havuz, ücretsiz Wi-Fi ve uydu TV ve balkon içeren klimalı...
Tek Kişilik 355 TL
Çift Kişilik 355 TL
Üç Kişilik 528 TL
Villa Vali (Akyaka)
Villa Vali (Akyaka)
Muğla
Akyaka'da begonvillerle süslü bir bahçede havuzlu muhteşem bir villada hizmet veren tesis; plaja kısa bir yürüme mesafesinde yer alıyor. Toplam 14 oda ile misafirlerine hizmet...
Tek Kişilik 393 TL
Çift Kişilik 393 TL
Longhouse Inn Hotel (Dalyan)
Longhouse Inn Hotel (Dalyan)
Muğla
Dalyan Nehri kıyısında yakın mesafede konumlanan Longhouse Inn Hotel , kalite ve konforun bir arada olduğu odalarda misafirlerini ağırlıyor. Tesis sunduğu olanaklar ile rüya gibi b...
Tek Kişilik 67 TL
Çift Kişilik 100 TL
Kaunos Hotel (Köyceğiz)
Kaunos Hotel (Köyceğiz)
Muğla
Köyceğiz gölünün hemen yanıbaşında panaromik göl manzarasına hakim konumda yer alan Kaunos Hotel,sessizliğin ve huzurun hüküm sürdüğü Köyceğiz şehir merkezine yürüme mesafesindedir...
Tek Kişilik 160 TL
Çift Kişilik 216 TL
Üç Kişilik 432 TL
Çiçek Otel & Apartments (Fethiye)
Çiçek Otel & Apartments (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin doğal güzellikleri arasına kurulu Çiçek Otel , misafirlerine huzurlu bir atmosfer sunuyor. Tüm odalarda; kablosuz internet, banyo, uydu kanalları, kasa ve saç k...
Tek Kişilik 168 TL
Çift Kişilik 168 TL
Üç Kişilik 240 TL
Dört Kişilik 336 TL
Costa 3S Beach Hotel (Bodrum)
Costa 3S Beach Hotel (Bodrum)
Muğla
Bitez koyunda denize sıfır bir şekilde konumlanmış tesisin toplam 81 odası bulunmaktadır.Bodrum merkeze 8 km ve havaalanına 50 km mesafede bulunmaktadır.Muhteşem deniz manzaralı re...
Tek Kişilik 288 TL
Çift Kişilik 384 TL
Opal Villa (Fethiye)
Opal Villa (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz'de faaliyet gösteren Opal Villa'da özel havuz, huzurlu bir bahçe ve teras mevcuttur. Ünlü Ölüdeniz Plajı'na 8 km mesafede kurulmuş olan tesis kendi yemekler...
Çift Kişilik 561 TL
Üç Kişilik 561 TL
Dört Kişilik 561 TL
Big Posedion Boutique Hotel (Marmaris)
Big Posedion Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'e bağlı sahil beldesi Selimiye'de bulunan Selimiye Big Poseidon Boutique Hotel & Yacht Club, misafirlerine şık ve sade dekore edilmiş odalarında konforlu bir...
Ece Boutique Hotel (Fethiye)
Ece Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Ücretsiz WiFi, açık yüzme havuzu ve bir terasa sahip, Ece Otel Sovalye Island Fethiye konaklama imkanı sunmaktadır. Otel, güneşlenme terası ve özel plaj alanı bulunmaktadır ve konu...
Tek Kişilik 475 TL
Çift Kişilik 504 TL
Üç Kişilik 552 TL
Light House Hotel (Bodrum)
Light House Hotel (Bodrum)
Muğla
Lighthouse Deluxe, Ortakent'te, 97 standart oda, 62 suit, 12 bağlantılı oda, 9 aile odası, 3 kral dairesi, toplamda 183 oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Tüm odalar balk...
Club Alla Turca
Club Alla Turca
Muğla
Club Alla Turca, Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu Plajı'na 12 km mesafededir. Dalaman Havalimanı en fazla 30 km uzaklıktadır.Dalyan'...
Kamelya Apart Hotel (Marmaris)
Kamelya Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te plaja yalnızca 150 m yürüme mesafesinde yer alan ve ev konforunda bir konaklama hizmeti sunan Kamelya Apart Otel, aynı zamanda açık yüzme havuzuna ev sahipliği yap...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 148 TL
Üç Kişilik 201 TL
Dört Kişilik 249 TL
Dolphin Butik Otel (Marmaris)
Dolphin Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Muz ve palmiye ağaçları ile çevrili bir konumda hizmet veren Dolphin Hotel; misafirlerine huzurlu ve sakin bir konumda hizmet veriyor. Tamamı balkonlu 20 oda ile misafirlerine h...
Tek Kişilik 321 TL
Çift Kişilik 432 TL
Üç Kişilik 580 TL
Iskelem Otel
Iskelem Otel
Muğla
Her yanı muhteşem orman ve sonsuz mavi bir koy güzelliği ile sarılı olan otelimiz, müşterilerimizin konforuna ve mutluluklarına odaklanmıştır. Aile huzuruna önem veren hizmet anlay...
Çift Kişilik 144 TL
Üç Kişilik 221 TL
Dört Kişilik 406 TL
Yağhane Butik Otel (Datça)
Yağhane Butik Otel (Datça)
Muğla
Geçmişinde zeytinyağı üretim yeri olarak çalışan mekan “Yağhane” adını buradan almış ve önünden geçen sokağın adının da “Yağhane Sokak” olarak tanımlanmasın...
Tek Kişilik 288 TL
Çift Kişilik 288 TL
Üç Kişilik 336 TL
Ovacık Residence (Fethiye)
Ovacık Residence (Fethiye)
Muğla
Fethiye Ovacık/ölüdeniz’in en eski konakalama tesislerinden olan işletme müşterilerine Güvenli,huzurlu,sessiz sakin,sağlıklı,sorunsuz tatil anlayışını ilke edinmiştir.. İşlet...
Çift Kişilik 201 TL
Üç Kişilik 230 TL
Spektr Hotel Bodrum
Spektr Hotel Bodrum
Muğla
Bodrum'un gözde tatil bölgesi Yalıkavak'ta hizmet veren Spektr Hotel Bodrum ; misafirlerine sunduğu zengin olanaklar ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile misafirlerin...
Tek Kişilik 412 TL
Çift Kişilik 412 TL
Üç Kişilik 576 TL
Gökçen Hotel  (Fethiye)
Gökçen Hotel (Fethiye)
Muğla
Gökçen Hotel, Ölüdeniz'e birkaç km mesafede yemyeşil ve huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Fethiye'de merkezi bir konumda bulunan otel, Toros Dağları'nı çevrel...
Tek Kişilik 259 TL
Çift Kişilik 259 TL
Üç Kişilik 316 TL
Grand Emir Otel & Spa (Dalyan)
Grand Emir Otel & Spa (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın eşsiz doğal güzelliklere sahip sahil beldesi Dalyan’da bulunan Grand Emir Hotel & Spa, misafirlerini huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Şık ve konforlu toplam ...
Tek Kişilik 137 TL
Çift Kişilik 254 TL
Jasmin Apart (Göcek)
Jasmin Apart (Göcek)
Muğla
Fethiye Göcek'te bulunan Jasmin Apart Otel, konuklarına oda kahvaltı konseptinde apart otel hizmeti vermektedir. Tesisin konaklama birimlerinde konaklama tercihlerine göre ya...
Tek Kişilik 115 TL
Çift Kişilik 220 TL
Üç Kişilik 321 TL
Dört Kişilik 460 TL
Glory Hotel  (Marmaris)
Glory Hotel (Marmaris)
Muğla
Glory Hotel'in şezlonglarla çevrili açık yüzme havuzu vardır. Jeep safarileri, tekne gezileri ve Türk geceleri gibi yerel olarak çok sayıda gezi ve gezi bulunmaktadır. Havu...
Velena Otel (Bodrum)
Velena Otel (Bodrum)
Muğla
Velena'nın sunduğu konaklama birimleri, Bodrum Yarımadası'ndan Ege Denizi'ne doğru yönelen özel bir iskeleye sahiptir. Oteli çevreleyen güzel kokulu bahçede dinlenme...
Çift Kişilik 422 TL
Üç Kişilik 480 TL
Grand Bazaar Göncü Apartment (Marmaris)
Grand Bazaar Göncü Apartment (Marmaris)
Muğla
Grand Bazaar Goncu Apartment Marmaris otel Marmaris şehrinde iyi konaklama sağlar. Marmaris Büyük Çarşı, Halıcı Ahmet Urkay, Ozel Marmaris Hastanesilarıyla bilinen Marmaris şehi...
Tek Kişilik 235 TL
Çift Kişilik 235 TL
Surf Tatil Köyü (Datça)
Surf Tatil Köyü (Datça)
Muğla
Datça Surf Tatil Köyü Datça – Marmaris karayolunun 12nci km.sinde benzersiz konumu ve doğal ortamı ile surf tutkunlarına olduğu kadar, sadece tatil yapmak ve Datça’nın ...
Onur Pansiyon (Fethiye)
Onur Pansiyon (Fethiye)
Muğla
Onur Pansiyon Fethiye'nin konforlu odalarının her biri sade bir dekorasyona sahip olup, tamamen misafirlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Odalarında özel banyo buluna...
Çift Kişilik 192 TL
Üç Kişilik 288 TL
Dört Kişilik 336 TL
La Brezza Beach & Hotel (Bodrum)
La Brezza Beach & Hotel (Bodrum)
Muğla
La Brezza Suite Otel, Bodrumun en güzel koylarından biri olan Akyarlar' da yer alıyor. Denize 600 metre mesafede konforlu odaları ile misafirlerine keyifli bir tatil yaşatıyor...
Tek Kişilik 140 TL
Çift Kişilik 187 TL
Mavruka Hotel (Fethiye)
Mavruka Hotel (Fethiye)
Muğla
Turkuaz sularıyla görenleri büyüleyen Ölüdeniz'de konumlanan Mavruka Hotel Ölüdeniz; huzurlu konumu ve sunduğu olanaklar ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Tamamı balkonlu...
Cemil Anka Butik Pansiyon (Bodrum)
Cemil Anka Butik Pansiyon (Bodrum)
Muğla
Anka Emeklilik Bodrum City konaklama imkanı sunmaktadır. Odalarda özel banyo bulunmaktadır. Ekstralar terlik ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Anka Emeklilik tesis genelinde ü...
Tek Kişilik 148 TL
Çift Kişilik 278 TL
Üç Kişilik 345 TL
Deniz Otel (Fethiye)
Deniz Otel (Fethiye)
Muğla
Deniz Otel & Restaurant Fethiye'nin carettalarıyla ünlü Çalış plajında, denize sıfır konumda bulunmaktadır. Otelin ön tarafı plaja bakmakta, giriş tarafında ise deniz bağl...
Tek Kişilik 206 TL
Çift Kişilik 206 TL
Üç Kişilik 259 TL
Han Dalyan Hotel (Dalyan)
Han Dalyan Hotel (Dalyan)
Muğla
Otel, Dalyan'ın en sakin köşesinde, sıcak atmosferi ve rengarenk dekorasyonu ile hizmet veriyor. Dalyan Nehri’ne yakın konumlanan otel, misafirlerine doğal güzelliklerle çevri...
Tek Kişilik 100 TL
Çift Kişilik 144 TL
Panorama Plaza Hotel (Köyceğiz)
Panorama Plaza Hotel (Köyceğiz)
Muğla
Panorama Plaza Hotel, Muğla'nın Köyceğiz mevkiinde misafirlerini sade dekore edilmiş odalrında ağırlıyor. Tesis, konforlu bir konakalma imkanı sunuyor. Tesiste 26 oda mevcu...
Alesta Yacht Hotel (Fethiye)
Alesta Yacht Hotel (Fethiye)
Muğla
Alesta Yacht Hotel, Ege ve Akdeniz'in birleştiği, yeşil ve mavinin birbirine kavuştuğu Fethiye'de; yat limanını, körfezi ve şehir merkezini en iyi görebileceğiniz ideal b...
Tek Kişilik 278 TL
Çift Kişilik 264 TL
Üç Kişilik 422 TL
Hotel Truva (Fethiye)
Hotel Truva (Fethiye)
Muğla
Hotel Truva, Muğla'nın gözde sahil beldesi Fethiye'de sunduğu konfor ve olanaklarla misafirlerini ağırlıyor. Toplam 35 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm o...
Tek Kişilik 196 TL
Çift Kişilik 220 TL
Üç Kişilik 297 TL
Dört Kişilik 345 TL
The Marmaris Boutique Hotel
The Marmaris Boutique Hotel
Muğla
The Marmaris Boutique Hotel, Dört bir yanında yeşilin bin bir tonunu barındıran Milli Park, mavi bayraklı berrak denizi ile görenleri büyüleyen Marmaris'in merkezinde yer alıy...
Tek Kişilik 151 TL
Çift Kişilik 244 TL
Üç Kişilik 393 TL
Işıl Suit (Dalyan)
Işıl Suit (Dalyan)
Muğla
Dalyanın kalbinde etrafı dağlarla çevrili yeşilliklerle bürünmüş bir bahçe konseptiyle kendine özgü bir hizmet anlayışıyla müşteri memnunyeti en üst sevyede tutulmaya çalışılırak h...
Üç Kişilik 110 TL
Dört Kişilik 174 TL
Beş Kişilik 213 TL
Golden Star Hotel (Marmaris)
Golden Star Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te yer alan Golden Star Hotel Marmaris, misafirlerini konforlu odalarında ağırlıyor. Açık havuzunda keyifli vakit geçirebileceğiniz tesis, eğlenceli bir konaklama imk...
Tek Kişilik 57 TL
Çift Kişilik 76 TL
Üç Kişilik 103 TL
Dört Kişilik 1680 TL
Manaspark Otel (Fethiye)
Manaspark Otel (Fethiye)
Muğla
Manaspark Ölüdeniz, 24 saat her şey dâhil konseptiyle çalışan, özel mimarisi ve peyzajıyla, Türkiye’nin en önemli Turizm destinasyonlarından biri olan Ölüdeniz’de...
Elista Hotel & Spa (Bodrum)
Elista Hotel & Spa (Bodrum)
Muğla
Denize 10 adım uzaklıkta olan otelde gün muhteşem bir açık büfe kahvaltı ile başlıyor. Türkbükü’nün olmazsa olmazı beach partilerin en keyiflisi Elista Beach Bar & Lou...
Tek Kişilik 585 TL
Çift Kişilik 585 TL
Üç Kişilik 1281 TL
Mandalinci Butik Otel (Bodrum)
Mandalinci Butik Otel (Bodrum)
Muğla
Ege tatillerinin vazgeçilmezi Turgutreis'te hizmet veren Mandalinci Butik Hotel; Turgutreis deniz manzarasına hakim konumu ile misafirlerine, eğlenceli ve keyifli bir tatil va...
Stone House (Bodrum)
Stone House (Bodrum)
Muğla
Özenle dekore edilmiş bir Bodrum Taş evindeyiz, dekorasyonun şekillenmesinde Bodrumun yaşam biçimi etkili olmuş. Burada tatil yapmayı tercih edenler, eskinin ve yeninin birbiriyle...
Tek Kişilik 273 TL
Çift Kişilik 273 TL
Üç Kişilik 566 TL
Dört Kişilik 650 TL
Dolphin Apart Hotel
Dolphin Apart Hotel
Muğla
Sarıgerme'de yer alan ve misafirlerini Ege’nin doğal güzellikleri ile çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlayan Dolphin Apart Hotel, özellikle turistik amaçlı konaklamalar içi...
Çift Kişilik 216 TL
Üç Kişilik 312 TL
Dört Kişilik 408 TL
Moğla Taşhan Boutique Otel Muğla
Moğla Taşhan Boutique Otel Muğla
Muğla
Meşhur Çakıcı Mehmet Efe tarafından, Cumhuriyet’in ilk yıllarında inşaa edilen binamız, o zamanlarda depo olarak tanımlanıyordu. Fakat ilerleyen zamanlarda tütün işlemede ve ...
Çift Kişilik 369 TL
Üç Kişilik 528 TL
Dört Kişilik 576 TL
Club Med Bodrum
Club Med Bodrum
Muğla
Eşsiz maviliğiyle dillere destan olmuş Ege Denizi kıyısında, çam ağaçlarının gölgesinde yenilenme ve enerji toplama zamanı… El değmemiş koyları ve tarih kokan kıyıları zi...
Tek Kişilik 0 TL
Çift Kişilik 0 TL
Kerme Ottoman Palace (Ula)
Kerme Ottoman Palace (Ula)
Muğla
Muğla'nın sakin ve huzurlu tatil mevki Gök ova'da yer alan Kerme Ottoman Palace, özel plaj alanı ile misafirlerine ayrıcalıklı bir tatil yaşatıyor. Plajda yer alan şezlon...
Çift Kişilik 360 TL
Hotel Bahar (Fethiye)
Hotel Bahar (Fethiye)
Muğla
Çalış mevkii'nde konumlanan Bahar Hotel, ulaşım, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Şık ve modern 33 balkonlu odası ile misafi...
Tek Kişilik 240 TL
Çift Kişilik 321 TL
Üç Kişilik 432 TL
Pitahaya Home Butik  Hotel (Bodrum)
Pitahaya Home Butik Hotel (Bodrum)
Muğla
Sıcak ve elit yaşam alanı hedefiyle kurulan Pitahaya Home Butik Hotel sizleri doğa ile içiçe tatil yapmaya davet ediyor. Detaylara önem verilerek dizayn edilmiş olan, tamamen el ya...
Cape Bodrum Beach Resort
Cape Bodrum Beach Resort
Muğla
Cape Bodrum Beach Resort Bodrum, Gündoğan bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Cape Bodrum Beach Resort denize sıfır konumuyla dikkat çekmek...
Tek Kişilik 0 TL
Çift Kişilik 0 TL
Era Hotel Single Holiday (Fethiye)
Era Hotel Single Holiday (Fethiye)
Muğla
Sunduğumuz tatil konsepti herşey dahil tatil kavramıdır. Organik taze yiyecekleri açık büfe olarak servis ediyoruz. Geleneksel Türk açık büfe kahvaltımız sabah 08.00-10.00 arasınd...
Cappadocia Hotel (Fethiye)
Cappadocia Hotel (Fethiye)
Muğla
Yemyeşil bahçelerle çevrili Hotel Cappadocia, Ölüdeniz Plajı'na 4 km uzaklıkta hizmet veren bir aile işletmesidir. Açık yüzme havuzu bulunan tesisin odalarında klima, TV ve da...
Tek Kişilik 196 TL
Çift Kişilik 264 TL
Üç Kişilik 393 TL
Granma Butik Apart Otel (Bodrum)
Granma Butik Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Granma Butik Apart, yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça rağbet gören, ülkemizin en popüler tatil beldelerinden biri olan Bodrum'un Gümbet mevkiinde bulunmaktadır. Sa...
Tek Kişilik 249 TL
Çift Kişilik 316 TL
Villa Rustica Hotel (Bodrum)
Villa Rustica Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'da, Gündoğan Mevki'nde yer alan Villa Rustica Hotel, yürüme mesafesindeki plajı ve göz alıcı tasarımı ile misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor. Ege'ni...
Tek Kişilik 144 TL
Çift Kişilik 144 TL
Üç Kişilik 417 TL
Rota Hotel (Dalyan)
Rota Hotel (Dalyan)
Muğla
Huzurlu bir atmosferde hizmet veren Rota Hotel, Muğla'nın eşsiz güzelliklere sahip sahil beldesi Dalyan'da bulunuyor. 19 otel odası bulunan otelimiz, şehir merkezine ...
Orka Sunlife Resort & Spa (Fethiye)
Orka Sunlife Resort & Spa (Fethiye)
Muğla
Orka Sunlife Resort & Spa, doğal güzellikleriyle görenleri büyüleyen Ölüdeniz'de misafirlerini ağırlıyor. Turkuaz rengi suları ile dünyaca ünlü olan Ölüdeniz Plajı, tesise...
Çift Kişilik 273 TL
Üç Kişilik 331 TL
Dört Kişilik 388 TL
Terrace Hotel (Dalyan)
Terrace Hotel (Dalyan)
Muğla
Dalyan’ın merkezinde bulunan Dalyan Terrace Hotel, aynı zamanda teknelerin kalktıgı gece hayatının kalbinin attıgı merkeze ve alış-veriş merkezine bir kaç dakika uzaklıktadır...
Tek Kişilik 163 TL
Çift Kişilik 163 TL
Üç Kişilik 192 TL
Merve Park Otel (Bodrum)
Merve Park Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un Gümbet mevkiinde faaliyet gösteren Merve Park Otel, açık ve kapalı havuz sunmaktadır. Tesis denize 150 metre uzaklıktadır. Merve Park Otel'in tüm konaklama b...
Letoon Apart Otel (Fethiye)
Letoon Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın gözde tatil gölgesi Fethiye'de konumlanan Letoon Apart Fethiye, ulaşım, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Ev k...
Çift Kişilik 170 TL
Üç Kişilik 177 TL
Dört Kişilik 177 TL
Bitez Sunset Otel (Bodrum)
Bitez Sunset Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum Bitez'de yer alan Bitez Sunset Apart Otel, huzur verici atmosferiyle misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor. Tesisin 33 odası bulunuyor. Odalarda; televizyon, uyd...
Tek Kişilik 216 TL
Çift Kişilik 216 TL
Üç Kişilik 268 TL
Marina Vista Hotel (Bodrum)
Marina Vista Hotel (Bodrum)
Muğla
Marina Vista Bodrum, Ege'nin sıcaklığını doyasıya hissetmek ve Bodrum gecelerinin havasını yat limanı manzarasına karşı yaşamak isteyenlere harika bir alternatif sunuyor.Tesis...
Tek Kişilik 270 TL
Çift Kişilik 360 TL
Üç Kişilik 542 TL
Günay Pansiyon (Datça)
Günay Pansiyon (Datça)
Muğla
Denize 100 metre mesafede bulunan Günay Pansiyon'un, misafirlerine özel plaj alanı vardır. Plajda şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Günay Pansiyon personeli...
Tek Kişilik 302 TL
Çift Kişilik 302 TL
Üç Kişilik 398 TL
Pitos Bungalows (Bodrum)
Pitos Bungalows (Bodrum)
Muğla
Gümüşlük'teki tesis, yemyeşil bahçesi, özel plajı ve huzurlu atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor. Tesisin bahçe içerisinde rustik bir görünüme sahip 25 bungalov bulunuyo...
Tek Kişilik 115 TL
Çift Kişilik 201 TL
Üç Kişilik 249 TL
Kordon Apart (Fethiye)
Kordon Apart (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de yer alan Kordon Apartment, ücretsiz WiFi erişimi ve klimaya sahiptir. Fethiye Marina 200 metre uzaklıktadır. Konaklama biriminde düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı bi...
Üç Kişilik 249 TL
Dört Kişilik 345 TL
Loryma Luxury Boutique Hotel (Marmaris)
Loryma Luxury Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Özel bir iskeleye sahip olan Loryma Luxury Hotel Bozburun, misafirlerini mavi ile yeşilin iç içe olduğu huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Tesise ait iskelede, şezlong ve şemsiye hi...
Tek Kişilik 691 TL
Çift Kişilik 782 TL
Saranda Club Hotel (Marmaris)
Saranda Club Hotel (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın gözde sahil bölgesi Marmaris'de hizmet veren Saranda Club Otel, modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesisin 8 odası mevc...
Tek Kişilik 350 TL
Çift Kişilik 350 TL
The Hotel 48 (Bodrum)
The Hotel 48 (Bodrum)
Muğla
The Hotel 48, Bodrum merkezde, ücretsiz şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel plaj alanına sahiptir. Tüm odalar modern şekilde dekore edilmiş olup düz ekran LED uydu TV, klima ve...
Tek Kişilik 96 TL
Çift Kişilik 110 TL
Üç Kişilik 96 TL
Citi Hotel (Datça)
Citi Hotel (Datça)
Muğla
Citi Hotel, Datça şehir merkezinde olup ünlü Hastane Altı ve Kumluk Plajı'na 100 metre mesafededir. Tüm banka ve banka atmleri sadece yürüme (50-100 metre) mesafesindedir. Ote...
Tek Kişilik 124 TL
Çift Kişilik 124 TL
Üç Kişilik 172 TL
Perdikia Beach Hotel (Fethiye)
Perdikia Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Belceğiz Plajı'na 200 m mesafede bulunan tesis, gürültüden uzak, sakin bir tatil isteyen misafirler için ideal bir alternatif oluyor. Açık renklerle dekore edilmiş toplam 6...
Kayaköy Butik Otel (Fethiye)
Kayaköy Butik Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin şehir gürültüsünden ve kalabalığından yalıtılmış, doğa ile iç içe Kayaköy Butik Otel, misafirlerine huzur dolu bir tatil yaşatıyor....
Çift Kişilik 240 TL
Üç Kişilik 336 TL
Kayı Hotel (Fethiye)
Kayı Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Merkez'de bulunan tesis, Telmessos Kaya Mezarları'na 1.4 km, Kelebekler Vadisi'ne 15 km ve Babadağ'a 20 km mesafede konumlanıyor. Kayı Otel, tarihi ve t...
Tek Kişilik 172 TL
Çift Kişilik 259 TL
Kelebek Apart Otel (Fethiye)
Kelebek Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın en gözde tatil beldesi Fethiye'de, çalış mevkiinde konumlanan Kelebek Apart Otel, misafirlerini ferah tasarlanmış dairelerde ağırlıyor. Toplam 12 oda ile misa...
Üç Kişilik 384 TL
Dört Kişilik 384 TL
Beş Kişilik 384 TL
Knidos Butik Otel (Datça)
Knidos Butik Otel (Datça)
Muğla
Teras katında bar-restoran, bahçesinde ise eğlenceli dakikalar yaşayabileceğiniz yarı olimpik yüzme havuzu vardır. Muhteşem bir manzaraya sahip olan Knidos Butik Otel, denize yürüy...
Neroli Butik Otel (Marmaris)
Neroli Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in Turunç Mevki'nde yer alan Neroli Butik Otel, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, huzur verici atmosferde misafirlerini ağırlıyor.Tesisin ev rahatlığı...
Azure Wellness Retreat (Bodrum)
Azure Wellness Retreat (Bodrum)
Muğla
Azurewellnessretreat mandalin bahcesinde icinde kurulmus olup denize 70 mt turgutreis merkeze 1.5 km havaalanina 55 km mesafededir. Hotelimiz şehrin gurultusunden yogunlugundan uza...
Tek Kişilik 196 TL
Çift Kişilik 312 TL
Pelin Otel (Fethiye)
Pelin Otel (Fethiye)
Muğla
Çalış Plajı'na yürüme mesafesinde yer alan Hotel Pelin, Fethiye'nin huzur verici atmosferinde misafirlerini ağırlıyor. Tesisin gün batımını izlemeye olanak veren balkonlu...
Çift Kişilik 0 TL
Üç Kişilik 0 TL
Dört Kişilik 0 TL
Otel Sevgi (Sarıgerme)
Otel Sevgi (Sarıgerme)
Muğla
Otelimiz Sarıgerme köyü içersinde olup çarşıya 50 mt.,denize 1500 mt.uzaklıktadır.Havaalanı-otel,otel-deniz transferleri ücretsizdir.Otel Sevgi butik otel tarzında olup,yıldızlı ot...
Tek Kişilik 158 TL
Çift Kişilik 216 TL
Üç Kişilik 240 TL
Fiorita Beach Hotel (Bodrum)
Fiorita Beach Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un Turgutreis mevkiinde yer alan Fiorita Beach Hotel, misafirlerine özel bir plaj alanı, açık yüzme havuzu ve begonvillerle süslü bir bahçe sunmaktadır. Tesis genelinde...
Tek Kişilik 124 TL
Çift Kişilik 163 TL
Üç Kişilik 264 TL
Panamare Apart Hotel (Akyaka)
Panamare Apart Hotel (Akyaka)
Muğla
Muğla'nın Ula ilçesinin huzurlu beldesi Akyaka'da, merkezi bir konumda faaliyet gösteren Panamare Apart Hotel Akyaka, mobilyalı bir bahçeye ve el yapımı ahşap tavanlara s...
Hotel Dalos (Göcek)
Hotel Dalos (Göcek)
Muğla
Göcek şehir merkezine arabayla sadece 5 dakikada ulaşılabilir. Dalaman Havaalanı 30 km uzaklıktadır. Konuklar arabayla 25 dakikalık mesafedeki Fethiye'nin merkezini de ziyaret...
Tek Kişilik 206 TL
Çift Kişilik 283 TL
Üç Kişilik 480 TL
Club Sunset Apart (Marmaris)
Club Sunset Apart (Marmaris)
Muğla
Güler yüzlü bir ekiple karşılanacağınız Club Sunset Apart'ı çok seveceksiniz! Tüm tatilinizi konforlu ve en iyi şekilde dinlenebilmeniz için çalışan ekibimiz sizleri bekliyor....
Tek Kişilik 177 TL
Çift Kişilik 177 TL
Üç Kişilik 220 TL
Dört Kişilik 220 TL
Yaprak Hotel (Dalyan)
Yaprak Hotel (Dalyan)
Muğla
Harika İztuzu Plajı'na sahip olan Dalyan’da bulunan Yaprak Hotel, misafirlerine sakin ve huzurlu bir tatil fırsatı sunuyor. 14 oda ile hizmet veren tesisin odalarında; kas...
Çift Kişilik 312 TL
Üç Kişilik 480 TL
Turiya Hotel (Bodrum)
Turiya Hotel (Bodrum)
Muğla
Milas-Bodrum Havaalanı'na 51 km uzaklıktadır servis konularında yardımcı olabilir. Bodrum'un hareketli merkezi 20 km mesafededir.. Hotel Turiya'nın modern odaların...
Tek Kişilik 190 TL
Çift Kişilik 254 TL
Yacht Boutique Hotel (Fethiye)
Yacht Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Şehir Merkezine 5 dakika yürüme mesafesinde. Dalaman Havalimanı 45 Km uzaklıktadır. Fethiye Merkezine beş dakika yürüme mesafesinde olup yıl boyunca açıktır. Denize sıfır ...
Tek Kişilik 312 TL
Çift Kişilik 408 TL
Boutique Hotel Montana (Dalyan)
Boutique Hotel Montana (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın büyüleyici doğal güzelliklerle çevrili tatil merkezi Dalyan'da bulunan Montana Boutique Hotel, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Tesisin şık bir tas...
Çift Kişilik 153 TL
Üç Kişilik 264 TL
Dört Kişilik 336 TL
Class Beach Hotel (Marmaris)
Class Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Tesiste açık ve kapalı ana restoran, 1 adet açık yüzme havuzu, 1 adet çocuk yüzme havuzu, bar, açık, internet, alışveriş merkezi, çamaşırhane ve ütü servisi, doktor, şezlong, şemsi...
Tek Kişilik 0 TL
Çift Kişilik 0 TL
Üç Kişilik 0 TL
Dört Kişilik 0 TL
Rüya Otel (Fethiye)
Rüya Otel (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz Plajı'na 4 km mesafede konumlanan tesis; açık yüzme havuzu, güneşlenme terası ve eşsiz doğa manzarası ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesi...
Tek Kişilik 201 TL
Çift Kişilik 264 TL
Üç Kişilik 360 TL
Baldan Suites Butik Otel (Marmaris)
Baldan Suites Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Kendine ait özel plajı bulunan Baldan Suites, Marmaris’in Bozburun Beldesi'nde mavi ile yeşilin birleştiği noktada misafirlerini ağırlıyor. 12 oda ile hizmet veren tesisin...
Tek Kişilik 672 TL
Çift Kişilik 672 TL
Üç Kişilik 672 TL
Manolya Otel (Bodrum)
Manolya Otel (Bodrum)
Muğla
Manolya Hotel Ortakent Yahşi Yalı mevkiinde bulunmaktadır. Tesisin modern dizayn edilmiş 20 odası olup, denize sıfır konumda bulunmaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi dokusu içeris...
Tek Kişilik 201 TL
Çift Kişilik 283 TL
İstanbul Hotel (Bodrum)
İstanbul Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un en popüler beldelerinden Göltürkbükü'nde yer alan İstanbul Hotel Bodrum, misafirlerine eğlenceli bir Ege tatili olanağı sunuyor. Plaja kısa bir yürüme mesafe...
Tek Kişilik 110 TL
Çift Kişilik 182 TL
Üç Kişilik 225 TL
Galindo Park  Hotel (Bodrum)
Galindo Park Hotel (Bodrum)
Muğla
Galindo Park Hotel, misafirlerini sade ve modern dekore edilmiş odalarında ağırlıyor. Turgutreis Marina' nın hemen karşısında yer alan tesis, eğlenceli ve keyifli bir tatil va...
Çift Kişilik 259 TL
Üç Kişilik 374 TL
Dört Kişilik 456 TL
Huzur Royal Otel (Datça)
Huzur Royal Otel (Datça)
Muğla
Plaja yürüme mesafesinde bulunan Huzur Royal Otel, misafirlerini Datça’nın huzur verici atmosferinde misafirlerini ağırlıyor. 25 oda ile hizmet veren tesisin havuz veya deniz ma...
Çift Kişilik 300 TL
Üç Kişilik 398 TL
Dört Kişilik 451 TL
Beş Kişilik 600 TL
Manastır Hotel & Suites (Bodrum)
Manastır Hotel & Suites (Bodrum)
Muğla
Sizi Bodrum Mimarisinin en seçkin örneklerinden biri olan Manastır And Suites'inÇam Bahçesine, Bodrum Kale'sine uzanan ve Mavi Bodrum rüyasını gözleriniz de buluşturan eş...
Tek Kişilik 422 TL
Çift Kişilik 470 TL
Alfa Apart Otel (Bodrum)
Alfa Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Alfa Apart, 3 dönüm arazinin içinde geleneksel Denize 100 metre mesafede Bodrum mimarisiyle inşa edilmiş, etrafı meyve ve çam ağaçlarıyla çevrilmiş arkadaş canlısı bir işletmedir.....
Çift Kişilik 86 TL
Üç Kişilik 105 TL
Dört Kişilik 120 TL
Beş Kişilik 192 TL
Infinity  Exlusive City Hotel (Fethiye)
Infinity Exlusive City Hotel (Fethiye)
Muğla
Infinity Exclusive City Hotel, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan Fethiye'de misafirlerini ağırlıyor. Hareketli şehir merkezinde yer alan tesisin konf...
Tek Kişilik 205 TL
Çift Kişilik 211 TL
Üç Kişilik 360 TL
Dört Kişilik 672 TL
İstanköy Hotel (Bodrum)
İstanköy Hotel (Bodrum)
Muğla
Konforunuz için zengin olanaklarla özenle tasarlanmış Hotel İstanköy'den adımınızı attığınız anda kendinizi Bodrum'un hareketli sokaklarında bulacaksınız. Konaklamanı...
Tek Kişilik 124 TL
Çift Kişilik 153 TL
Liona Residence (Bodrum)
Liona Residence (Bodrum)
Muğla
Liona Residence Bodrum, Gündoğan bölgesinde bulunmaktadır. Liona Residence denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel plajı, kum ve çakıldan oluşmaktadır. Otel...
Tek Kişilik 278 TL
Çift Kişilik 278 TL
Üç Kişilik 278 TL
Ölüdeniz Resort By Z Hotels
Ölüdeniz Resort By Z Hotels
Muğla
Ölüdeniz'de bulunan Z Hotels Ölüdeniz Resort, Dalaman Havaalanı'na 60 km uzaklıkta, şehir merkezine ise 12 km uzaklıktadır.. Otelimiz Ölüdeniz koyunu çevreleyen ve ulus...
Tek Kişilik 1080 TL
Çift Kişilik 1440 TL
Cesars Suites (Bodrum)
Cesars Suites (Bodrum)
Muğla
Cesars Suites ile en keyifli tatili planlayın! Cesars Suites konumu itibarı ile Bodrum'un bir çok noktasına kolay ulaşım sağlamaktadır. Bodrum' un merkezine 3 km, B...
Tek Kişilik 480 TL
Çift Kişilik 480 TL
Üç Kişilik 0 TL
Ph Hotel (Fethiye)
Ph Hotel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın gözde sahil beldesi Fethiye Hisarönü'nde bulunan tesis, panoramik dağ manzarasına sahip. Tesiste ferah ve aydınlık 15 oda bulunuyor. Odalarda; balkon, banyo, ...
Baydu Apart Hotel (Marmaris)
Baydu Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Apart Otel Baydu Apart, Marmaris'e 8 km, İçmeler köyünde ise mağazalara, kafelere, barlara ve restoranlara yakındır. Daireler için konuklara klima, mutfak, banyo ve balkon b...
Palladion Hotel (Bodrum)
Palladion Hotel (Bodrum)
Muğla
Göz kamaştıran doğa ve deniz manzarasına sahip odaları, açık yüzme havuzu, kaliteli hizmet anlayışı ile Palladion Hotel Türkbükü, Bodrum Otogarı’na 11 km mesafede konumlanıyo...
Çarıkçı Hotel (Marmaris)
Çarıkçı Hotel (Marmaris)
Muğla
Popüler tatil merkezi Marmaris'te yer alan Çarıkçı Hotel şehir gürültüsünden uzak, sakin bir ortamda tatil arayanların memnun kalacağı bir konaklama merkezidir. 16 odaya sahip...
Oscar Hotel (Bodrum)
Oscar Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum Torba mevkinde yer alan Bodrum Oscar Hotel, misafirlerini konforlu odalarında keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Tesisin 18 odası mevcut ve odalarda; klima, LCD TV, mi...
Tek Kişilik 72 TL
Çift Kişilik 129 TL
Üç Kişilik 120 TL
Evra Halal Hotel (Fethiye)
Evra Halal Hotel (Fethiye)
Muğla
Otelimiz, dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına 3 km mesafede ve sırtını çam ormanlarına yaslamış, çarşısıyla ünlü Hisar önü bölgesindedir. Otelimiz İslami Konsept olarak Her şey Dahil sis...
Tek Kişilik 1908 TL
Çift Kişilik 1272 TL
Üç Kişilik 1584 TL
Dört Kişilik 960 TL
Hawaii Hotel (Marmaris)
Hawaii Hotel (Marmaris)
Muğla
Hawaii Hotel Marmaris, doğal güzellikleri ve berrak denizi ile görenleri kendine hayran bırakan Marmaris’te, denize yürüme mesafesinde misafirlerini ağırlıyor. Tesisin açık ren...
Dalyan Hotel Caria Royal
Dalyan Hotel Caria Royal
Muğla
Muhteşem bir doğaya ve harika İztuzu Plajı'na ev sahipliği yapan Dalyan'da yer alan Dalyan Hotel Caria Royal, misafirlerine keyif dolu bir tatil sunuyor. Tesis misafi...
Tek Kişilik 96 TL
Çift Kişilik 124 TL
Üç Kişilik 153 TL
Hotel Berlin (Fethiye)
Hotel Berlin (Fethiye)
Muğla
Çalış Plajı'nda denize sıfır olan otelimiz merkezi bir konumdadır. Tüm ulaşım araçları yanı başındadır. Taksi durağı, dolmuş ve otobüs durağı ve dolmuş tekne 30 metre mesafede...
Tek Kişilik 264 TL
Çift Kişilik 264 TL
Üç Kişilik 264 TL
Dört Kişilik 264 TL
B&B Yüzbaşı Beach Otel (Marmaris)
B&B Yüzbaşı Beach Otel (Marmaris)
Muğla
Plaj alanı ile havuzunun ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle donatıldığı tesiste, konaklamanız boyunca güneşin keyfini çıkarırken, yılın tüm stresini üzerinizden atma olanağı bulabili...
Tek Kişilik 201 TL
Çift Kişilik 273 TL
Üç Kişilik 364 TL
Emelce Apart Hotel (Bodrum)
Emelce Apart Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Emelce Apart, misafirlerine ev konforunda bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde açık yüzme havuzu bulunan tesis, de...
Çift Kişilik 110 TL
Üç Kişilik 168 TL
Dört Kişilik 168 TL
Villa Anfora Otel (Datça)
Villa Anfora Otel (Datça)
Muğla
Otelde kahvaltı dahildir. Alkollü alkolsüz tüm içeceklerin bulunduğu bar, geç saatlere kadar açıktır. Sezonluk açık havuz, barbekü ve güneşlenme terası sunan Villa Anfora, Devlet H...
Tek Kişilik 350 TL
Çift Kişilik 350 TL
Ocean Blue High Class Hotel (Fethiye)
Ocean Blue High Class Hotel (Fethiye)
Muğla
Ocean Blue High Class Hotel Turizm’e eşine az rastlanır bir hizmet anlayışıyla siz misafirlerimize daha önce yaptıkları tatillerin tümünü unutturacak bir tatil vaadiyle yola ...
Çift Kişilik 0 TL
Üç Kişilik 0 TL
Sevin Otel (Bodrum)
Sevin Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'da denize 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunan tesis, keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor. Tesiste 40 oda mevcut. Odalarda; minibar, kasa, banyo, duş, kablo...
Tek Kişilik 91 TL
Çift Kişilik 104 TL
Üç Kişilik 142 TL
Dört Kişilik 158 TL
Arion Resort Boutique Hotel (Bodrum)
Arion Resort Boutique Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un incisi antik (Myndos) Gümüşlük de denize sıfır 14 villadan oluşan butik otel 4 mevsim boyunca tek ağaç kesilmeden, doğayla bütün olacak şekilde Akdeniz - Adalar man...
Tek Kişilik 686 TL
Çift Kişilik 796 TL
Üç Kişilik 1200 TL
Akkan Hotel Marina (Bodrum)
Akkan Hotel Marina (Bodrum)
Muğla
Bodrum Yat limanında bulunan Akkan Hotel Marina; bölgede görülecek turistik merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. 12 oda ile misafirlerine hizmet veren tes...
Tek Kişilik 168 TL
Çift Kişilik 350 TL
Akkan Beach Hotel (Bodrum)
Akkan Beach Hotel (Bodrum)
Muğla
Denize sıfır konumda, muhteşem Bodrum Kalesi ve Deniz manzarasıyla Bodrum'un merkezinde yer alan tesisimizde özel plajımızın keyfini çıkarabilirsiniz. Konforlu odalarımızda ka...
Tek Kişilik 168 TL
Çift Kişilik 168 TL
Üç Kişilik 254 TL
Dört Kişilik 369 TL
Delita Boutique Hotel (Bodrum)
Delita Boutique Hotel (Bodrum)
Muğla
Modern tarzda dekore edilmiş toplam 17 süit odası ile hizmet veren tesisin tüm odalarında; telefon, minibar, kasa, klima, banyo, duş, LCD TV, uydu yayını, saç kurutma makinesi ve k...
Tek Kişilik 720 TL
Çift Kişilik 763 TL
Üç Kişilik 1036 TL
Balım Hotel (Marmaris)
Balım Hotel (Marmaris)
Muğla
Karacan Point Center Alışveriş Merkezi'ne 750 metre mesafedeki Balım Hotel, Marmaris Yat Limanı'na 3 km, Dalaman Havaalanı'na ise 90 km mesafededir.. Sahile sadece...
Tek Kişilik 259 TL
Çift Kişilik 350 TL
Üç Kişilik 470 TL
Kerme Ottoman Gökova
Kerme Ottoman Gökova
Muğla
Muğla'nın doğa ile iç içe olan mevki Akyaka'da yer alan Kerme Ottoman Gökova, modern ve konforlu odaları ile misafirlerine keyifli bir tatil yaşatıyor. Tesisin ferah odal...
Tek Kişilik 139 TL
Çift Kişilik 139 TL
Minu Hotel (Fethiye)
Minu Hotel (Fethiye)
Muğla
Otelimiz butik otel standardında olup, tıpkı evinizdeki rahatlığı sizlere hissettirebilmek için en ince ayrıntı düşünülüp dekore edilmiştir. Güvenli, temiz odalarımız ve kendi elle...
Tek Kişilik 264 TL
Çift Kişilik 326 TL
Üç Kişilik 360 TL
Reis Maris Otel (Marmaris)
Reis Maris Otel (Marmaris)
Muğla
Reis Maris Hotel, Marmaris Merkez'de konuklarına kapılarını açmaktadır. Tesisin tüm konaklama birimleri Wi - Fi bağlantılı kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. Tesisin açı...
Tek Kişilik 192 TL
Çift Kişilik 192 TL
Üç Kişilik 192 TL
Casa Margot Hotel (Fethiye)
Casa Margot Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye’nin merkezinde yer alan tesisimiz misafirlerine özenle döşenmiş mobilyalarla dekore edilmiş, nefes kesici manzarası olan odalar sunmaktadır. Casa Margot Hotel Jakuzil...
Tek Kişilik 427 TL
Çift Kişilik 552 TL
Üç Kişilik 926 TL
Dört Kişilik 926 TL
Daphne Residence (Fethiye)
Daphne Residence (Fethiye)
Muğla
Denize sıfır konumdaki tesisin kendine ait plajı mevcut. Plajda alınan şezlong ve şemsiye ücretsiz olup plaj ile tesis arasından yol geçiyor. Büyüleyici güzelliklere sahip olan ...
Tek Kişilik 136 TL
Çift Kişilik 136 TL
Üç Kişilik 136 TL
Dört Kişilik 185 TL
Beş Kişilik 185 TL
Tomato Hotel (Bodrum)
Tomato Hotel (Bodrum)
Muğla
Muğla'nın Çamlık Köyü Kaynar Mevkii'nde bulunan Tomato Bodrum, şehir hayatından uzaklaşmak isteyen misafirlere bungalow oda konseptinde konaklama imkanı sunuyor. Tesi...
Tek Kişilik 244 TL
Çift Kişilik 244 TL
Beyaz Yunus Otel (Fethiye)
Beyaz Yunus Otel (Fethiye)
Muğla
Dünya'nın en iyi plajları arasında yer alan Ölüdeniz'e yürüme mesafesinde bulunan Beyaz Yunus Otel, misafirlerini konforlu odalarda ağırlıyor. Beyaz Yunus Otel, Fethi...
Çift Kişilik 1440 TL
Umut Pansiyon (Marmaris)
Umut Pansiyon (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in Selimiye kasabasında faaliyet gösteren Umut Pansiyon, misafirlerine konforlu bir konaklama olanağı sunmaktadı...
Oba Beach Hotel (Fethiye)
Oba Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Oba Motel 1992'den bu yana siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Yenilenen odalarımız ve yenilenen adımızla sizleri yeşilin ve ahşabın buluştuğu eşsiz ölüdeniz manza...
Tek Kişilik 321 TL
Çift Kişilik 350 TL
Üç Kişilik 403 TL
Dört Kişilik 451 TL
Selenes Pansiyon (Milas)
Selenes Pansiyon (Milas)
Muğla
Selenes Mini Otel'in klimalı odaları, taş ya da ahşap duvarlarla geleneksel tarzda dekore edilmiştir. Her oda gölün ve çevresindeki tepelerin panoramik manzarasına hakim olup,...
Tek Kişilik 211 TL
Çift Kişilik 211 TL
Üç Kişilik 369 TL
Otel Mavi Beyaz (Datça)
Otel Mavi Beyaz (Datça)
Muğla
Datça' nın incisi palamutbükünde yer alan Mavi Beyaz Otel, misafirlerini muhteşem bir denizin kıyısında konforlu odalarında huzurlu bir tatil sunuyor. Toplam 15 oda ile mis...
Tek Kişilik 652 TL
Çift Kişilik 830 TL
Üç Kişilik 945 TL
Dört Kişilik 1200 TL
Sunny Garden Nilüfer Hotel (Bodrum)
Sunny Garden Nilüfer Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un en güzel plajlarından Karaincir'e kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan tesis, etrafı şezlonglarla çevrili açık havuzu ve yemyeşil bahçesiyle huzurlu bir tatilin...
Tek Kişilik 355 TL
Çift Kişilik 561 TL
Konak Su Hotel (Dalyan)
Konak Su Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesinde yer alan Hotel Konak Su, 1999 yılından bu yana misafirlerini ağırlıyor. Osmanlı ahşap mimarisiyle tasarlanmış otel odalarınd...
Tek Kişilik 129 TL
Çift Kişilik 201 TL
Üç Kişilik 302 TL
Dört Kişilik 345 TL
Zakros Hotel Lykia (Fethiye)
Zakros Hotel Lykia (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin şehir gürültüsünden ve kalabalığından yalıtılmış, doğa ile iç içe mevki Faralya'da yer alan Zakros Hotel Lykia, misafirlerine huzur dolu bir tatil yaşatıyor.T...
Çift Kişilik 1171 TL
Üç Kişilik 1171 TL
Armağan Apart Otel (Bodrum)
Armağan Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum şehir merkezine sadece 5 km uzaklıkta bulunan Armağan Apart Hotel, Bodrum Yat Limanı'na 7 km mesafededir. Milas-Bodrum Havaalanı ise 30 km uzaklıktadır.. Sahile sadec...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 182 TL
Üç Kişilik 249 TL
Tavilogulları Villa Apart (Dalyan)
Tavilogulları Villa Apart (Dalyan)
Muğla
Dalyan bölgesinde merkezi bir konuma sahip Tavilogulları Villa Apart, İztuzu Plajı'na sadece 12km mesafede yer almaktadır. Otelde açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi ile donat...
Tek Kişilik 201 TL
Çift Kişilik 201 TL
Üç Kişilik 201 TL
Dört Kişilik 201 TL
Villa Nergis Apart (Bodrum)
Villa Nergis Apart (Bodrum)
Muğla
Plaja 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sahile sadece 80 metre uzaklıktaki Villa Nergis, mini mutfak ve balkon içeren klimalı dairelerin yanı sıra açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi...
Çift Kişilik 350 TL
Üç Kişilik 350 TL
Dört Kişilik 350 TL
Örsmaris Boutique Hotel (Marmaris)
Örsmaris Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Butik otel konsepti eşliğinde unutulmaz tatiller yaşatan tesis, sıcak bir atmosfer ve kaliteli hizmet sunuyor....
Çift Kişilik 624 TL
Üç Kişilik 1056 TL
Petunya Konak Boutique Hotel (Marmaris)
Petunya Konak Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris İçmeler'de konumlanan Petunya Konak Butik Otel; misafirlerine doğayla iç içe yaşayabileceğiniz konforlu bir tatil imkanı sağlıyor. Her biri huzur ve rahatlıgınız i...
Tek Kişilik 240 TL
Çift Kişilik 240 TL
Kabak Armes Hotel (Fethiye)
Kabak Armes Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin doğa harikası noktalarından, el değmemiş mevkii Faralya’da yer alan Kabak Armes Hotel, muhteşem doğa manzarası eşliğinde huzur dolu bir tatil sunuyor. Tesisin ...
Tek Kişilik 576 TL
Çift Kişilik 576 TL
Üç Kişilik 825 TL
Vega Aparts (Bodrum)
Vega Aparts (Bodrum)
Muğla
Muğla'nın denizi ve doğasıyla ünlü Gümüşlük mevkiinde konumlanan Vega Aparts Residences, misafirlerini deniz manzaralı apart dairelerinde ağırlıyor.Tesiste ferah tasarlanmış t...
Tek Kişilik 336 TL
Çift Kişilik 456 TL
Üç Kişilik 648 TL
Alp Suites Lavanta (Akyaka)
Alp Suites Lavanta (Akyaka)
Muğla
Alps suites lavanta, Dalyan'a 65 km ve Marmaris'e 31 km uzaklıktadır. Tesise en yakın havaalanı olan Dalaman Havaalanı ise 71 km mesafededir. . Bu tesis plaja 6 dakik...
Tek Kişilik 350 TL
Çift Kişilik 451 TL
Kamarca House Hotel (Dalyan)
Kamarca House Hotel (Dalyan)
Muğla
Kamarca House Hotel, Dalyan'ın Ortaca beldesinde Tepearası Köyü'nde butik otel hizmeti sunmaktadır. Tesisin sahibi restoran ve catering sektöründe İstanbul ve Amerika...
Çift Kişilik 499 TL
Ena Boutique Hotel (Bodrum)
Ena Boutique Hotel (Bodrum)
Muğla
Muhteşem bir deniz manzarasını misafirlerinin önüne seren Ena Boutique Hotel, Bodrum’un merkezinde unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Tesis, denize yürüme mesafesinde konumlanıyor. ...
Tek Kişilik 604 TL
Çift Kişilik 700 TL
Durak Otel (Bodrum)
Durak Otel (Bodrum)
Muğla
Pansiyonumuz şehir merkezindedir denize 50 metre mesafade barlar sokağı yakınındadır. Odalarımızda Klima, TV, Buzdolabı, Duş, WC ve 24 saat sıcak su vardır. Resepsiyonumuz istekler...
Tek Kişilik 153 TL
Çift Kişilik 240 TL
Merve Han Residence Otel (Akkaya)
Merve Han Residence Otel (Akkaya)
Muğla
Otelimizde tüm misafirlerimiz bizim için özeldir. Bu nedenle konaklamaları süresince misafirlerimize sunduğumuz ekstra hizmetler onların kendilerini ruhen rahatlatmalarına dinlenme...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 148 TL
Üç Kişilik 216 TL
Göcek Lykia Resort (Göcek)
Göcek Lykia Resort (Göcek)
Muğla
Göcek Lykia Resort Otel “Işıklar Ülkesi” Lykia'nın bu güzelliklerini sizlere sunmaktadır. Otelimiz görsel olarak Lykia esintileriyle süslenmiş olup 172m2 antik Lyk...
Tek Kişilik 374 TL
Çift Kişilik 451 TL
Butikhan Beach Otel (Bodrum)
Butikhan Beach Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un sakin ve huzurlu mevkii Gündoğan'da yer alan Butik Han, misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor. Denize sıfır konumdaki tesis, özel plaj alanı ile fark yar...
Tek Kişilik 480 TL
Çift Kişilik 480 TL
Uçpa Spor Hotel (Marmaris)
Uçpa Spor Hotel (Marmaris)
Muğla
OTEL HİSARÖNÜ, Hisarönü körfezinde, Ege denizi ve Akdeniz’ in birleştiği yerde, denizin kenarında, koruma altında olan olağanüstü güzellikteki yöre içerisine yerleşmiş bulunm...
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum
Muğla
Bodrum’un doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bölgesi Turgutreis’te yer alan Grand Park Bodrum, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Denize sıfır konumdaki tesisi...
Tek Kişilik 720 TL
Çift Kişilik 897 TL
Üç Kişilik 969 TL
Ramada Resort (Bodrum)
Ramada Resort (Bodrum)
Muğla
Ramada Resort Bodrum, Bitez'de, Ege Denizi ve Kos Adası manzaralı lüks odalarıyla, konforlu bir tatilin rahatlığını misafirlerine sunuyor. Otel, misafirlerini bu plaj alanına...
Tek Kişilik 816 TL
Çift Kişilik 912 TL
Turan Apart (Marmaris)
Turan Apart (Marmaris)
Muğla
Turan Apart, Marmaris'teki konuklar için ideal bir seçimdir. Dairelerin konumu çok ideal. Sahilde yürümek ve caddeyi sokmak. Odalar, includingg aile odaları modern ve iyi k...
Tek Kişilik 144 TL
Çift Kişilik 144 TL
Üç Kişilik 163 TL
Dört Kişilik 177 TL
Blueberry Boutique Hotel (Fethiye)
Blueberry Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de bulunan Blueberry Boutique Hotel, Dalaman Havaalanı'na 50 km uzaklıktadır.. Fethiye'de yer alan Blueberry Boutique Hotel, Çalış Plajı'na ve eğlen...
Hotel Sevi Classic (Fethiye)
Hotel Sevi Classic (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Çalış'ta denize 300 m yürüme mesafesinde yer alan Hotel Sevi Classic, yıl boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Bünyesinde açık yüzme havuzu ve şezlonglarla do...
Çift Kişilik 268 TL
Üç Kişilik 340 TL
Marina Apart Otel (Marmaris)
Marina Apart Otel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te sunduğu hizmet ve olanaklarla Marina Apart Otel, misafirlerine konforlu odalarında keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste 50 oda mevcut. Tüm odalarda; k...
Villa B&D (Fethiye)
Villa B&D (Fethiye)
Muğla
Harika bir açık yüzme havuzu ve bahçe sunan Villa B&D, Fethiye'de yer alır. Çalış Plajı 700 metre mesafededir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimi var....
Exelsior Annex (Marmaris)
Exelsior Annex (Marmaris)
Muğla
Açık havuz ile spa ve sağlıklı yaşam merkezine sahip Exelsior Annex mutfaklı konaklama birimleri sunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Exelsior Annex'teki dairelerde TV, kli...
Çift Kişilik 182 TL
Hürpa Residence (Bodrum)
Hürpa Residence (Bodrum)
Muğla
Ege Bölgesindeki Gündoğan'da, Bodrum'a 13 km uzaklıkta yer alan Hürpa Residence, açık havuz ve güneşlenme terasıyla hizmet vermektedir. Tesis bünyesindeki özel otopark ve...
Dört Kişilik 216 TL
Beş Kişilik 288 TL
Aliş Hotel (Fethiye)
Aliş Hotel (Fethiye)
Muğla
Aliş Hotel, bünyesinde bulunan Odalarımızda lüks bir konaklama hizmeti sunmaktayız. Hotelimizde isteklerinize cevap bulabileceğiniz bir çok seçenek bulunmaktadır. Odalarımızda kli...
Tek Kişilik 264 TL
Çift Kişilik 297 TL
Üç Kişilik 360 TL
Club Turquoise (Marmaris)
Club Turquoise (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te merkezi bir konuma sahip olan Club Turquoise Apart, Akdeniz kıyılarına 800 metre mesafededir. Açık yüzme havuzu bulunan tesisin ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi eriş...
Tek Kişilik 144 TL
Çift Kişilik 144 TL
Üç Kişilik 144 TL
Manolya Apart Hotel (Fethiye)
Manolya Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Çalış'ta bulunan Manolya Apart, konuklarına apart konseptinde hizmet vermektedir. Açık renkler tercih edilerek dekore edilmiş konaklama birimlerinde klima, balkon, eş...
Çift Kişilik 374 TL
Üç Kişilik 374 TL
Dört Kişilik 465 TL
Palamutbuku Bibilli Apart (Datça)
Palamutbuku Bibilli Apart (Datça)
Muğla
Datça' nın incisi palamutbükünde yer alan Mavi Beyaz Otel, misafirlerini muhteşem bir denizin kıyısında konforlu odalarında huzurlu bir tatil sunuyor. Palamutbükü Bibilli A...
Tek Kişilik 99 TL
Çift Kişilik 99 TL
Üç Kişilik 99 TL
Dört Kişilik 147 TL
Palmetto Resort Hotel (Marmaris)
Palmetto Resort Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in eşsiz denizi ve doğal güzellikleri ile iç içe olan Palmetto Resort Hotel, sade ve şık dekore edilmiş odalarında misafirlerine konforlu bir tatil imkanı sunuyor. ...
Tek Kişilik 398 TL
Çift Kişilik 470 TL
Üç Kişilik 600 TL
Dört Kişilik 691 TL
Hotel Palmyra (Dalyan)
Hotel Palmyra (Dalyan)
Muğla
Dalyanda bulunan Hotel Palmyra, Köyceğiz Gölü'nün manzarası eşliğinde keyifli bir tatil atmosferi sunuyor. 20 oda ile hizmet veren otelin ferah odalarında ahşap mobilyalar b...
Tek Kişilik 328 TL
Çift Kişilik 328 TL
Üç Kişilik 552 TL
Mira Rooms (Marmaris)
Mira Rooms (Marmaris)
Muğla
Ahtapotuyla ünlü Marmaris - Söğüt köyünde yer alan Mira Rooms 5 odalı minik bir moteldir. Bütün odaları, havuzu ve yemek alanı büyüleyici Söğüt koyu manzarasına sahiptir. Minik bir...
Hotel Palme Royal (Dalyan)
Hotel Palme Royal (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın sakin ve huzur verici tatil bölgesi Dalyan'da yer alan Hotel Palme Royal, misafirlerini modern olanaklara sahip olan konforlu odalarda ağırlıyor. Havuz ve bah...
Tek Kişilik 129 TL
Çift Kişilik 144 TL
Çapacı Hotel (Bodrum)
Çapacı Hotel (Bodrum)
Muğla
Deniz ve güneşin eğlence ile bütünleştiği Bodrum'un merkezinde konumlanan Çapacı Hotel, Bodrum'un alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde oluşuyla cazip bir ...
Çift Kişilik 110 TL
Üç Kişilik 144 TL
Dört Kişilik 240 TL
Bük Apart Otel (Datça)
Bük Apart Otel (Datça)
Muğla
Bük Pansiyon Datça’nın en güzel sularına kucak açan bölgesi Palamutbükünde yer almaktadır. Bük Pansiyon’da konalayarak, geniş sahilimizdeki Restaurantımızda dilediğiniz...
Çift Kişilik 340 TL
Üç Kişilik 369 TL
Konak Tuncel Efe (Datça)
Konak Tuncel Efe (Datça)
Muğla
Ege'nin doğal güzellikleri ile çevrili huzurlu bir konumda hizmet veren Konak Tuncel Efe; mavi ile yeşilin buluştuğu, şehrin merkezi noktası olan Kumluk plajında misafirlerine...
Marmaris Beach Hotel
Marmaris Beach Hotel
Muğla
Tesisimiz Marmaris de Siteler, uzunyalı mevkiinde bulunmaktadır. Mayıs 2017 de yeni tasarım ile tümüyle yenilenmiştir. Otelimiz de 44 oda bulunmaktadır. Bunların 20 tanesi tam den...
Tek Kişilik 139 TL
Çift Kişilik 139 TL
Üç Kişilik 201 TL
Liona Hotel & Spa (Bodrum)
Liona Hotel & Spa (Bodrum)
Muğla
12 ay boyunca açık olan tesisimiz denize 400 mt mesafede, otogara 100 mt mesafede ve Gündoğan merkeze 500 mt mesafededir. Tesisimizin kendine ait özel plajı vardır. Tesisten plaja...
Seaview Faralya Butik Otel (Fethiye)
Seaview Faralya Butik Otel (Fethiye)
Muğla
Turkuaz renkli Ölüdeniz'de yer alan adeta saklı bir cenneti andıran Faralya ; misafirlerine doğa ile iç içe, huzur dolu bir tatil sunuyor. Faralya'da denize 300 m yürüm...
Çift Kişilik 480 TL
Dalyan Doğa Otel (Dalyan)
Dalyan Doğa Otel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın büyüleyici doğal güzelliklerle çevrili tatil merkezi Dalyan'da bulunan Dalyan Doğa Otel, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Tesisin şık bir tasarım...
Tek Kişilik 208 TL
Çift Kişilik 208 TL
Meltem Pansiyon (Datça)
Meltem Pansiyon (Datça)
Muğla
Pansiyonumuz bahçe içinde müstakil olarak yer almaktadır. Yola sıfır olup otoparkımız mevcuttur. Sizlere 1+1 apart ve 8 oda ile hizmet vermekteyiz. Denize uzaklığı 100 metre olup g...
Çift Kişilik 182 TL
Üç Kişilik 201 TL
Patio Hotel (Dalyan)
Patio Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın muhteşem bir doğaya sahip olan tatil merkezi Dalyan'da yer alan Dalyan Patio Hotel , misafirlerine huzur verici bir tatil vadediyor. Tesisin tüm odalarında; kl...
Çift Kişilik 153 TL
Ünver Hotel (Marmaris)
Ünver Hotel (Marmaris)
Muğla
Hotel Ünver'in klimalı odaları havuz ve bahçe manzaralıdır. Her odada tuvalet, duş ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mev...
Tek Kişilik 158 TL
Çift Kişilik 196 TL
Üç Kişilik 249 TL
Artim Exclusive Apart Otel (Fethiye)
Artim Exclusive Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Merkez'de yemyeşil bir bahçe içerisinde misafirlerini ağırlayan Artim Exclusive Apart Otel, modern, şık ve kullanışlı dekorasyonuyla göz doldurmaktadır. Apart daireler...
Tek Kişilik 148 TL
Çift Kişilik 268 TL
Üç Kişilik 268 TL
Misket Hotel Bodrum
Misket Hotel Bodrum
Muğla
Bodrum yarımadasının en batısında yemyeşil doğası, berrak denizi, begonviller ve zambakların süslediği evleriyle anılan Gümüşlük'te denize sadece 80 m mesafede misafirlerini a...
Midas Pension (Dalyan)
Midas Pension (Dalyan)
Muğla
Benzersiz denizi, huzurlu bir tekne turu yapabileceğiniz kanalları ve tarihi dokusuyla Muğla'nın Dalyan ilçesinde yer alan Midas Pansiyon, misafirlerine konforlu bir konaklama...
Murat Paşa Konağı (Dalyan)
Murat Paşa Konağı (Dalyan)
Muğla
Dalyan Otelleri arasında yöresel mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak karşınıza çıkan Murat Paşa Konağı tarihi dokusu, rengarenk begonvil yapraklarıyla bezenmiş binası, ahş...
Tek Kişilik 216 TL
Çift Kişilik 264 TL
Üç Kişilik 331 TL
B&B Butik Hotel (Dalyan)
B&B Butik Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla Dalyan Fethiye'de bulunan B&B Boutique Hotel, misafirlerine oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Tesisin konforlu ve ferah konaklama birimlerinde sadeli...
Çift Kişilik 201 TL
Üç Kişilik 316 TL
Dört Kişilik 403 TL
Merih Hotel (Bodrum)
Merih Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege Denizi üzerinde, Bodrum kıyılarına sadece 50 metre uzaklıkta merkezi bir konumda faaliyet gösteren bu otel, barların bulunduğu popüler caddeye sadece bir dakikalık yürüme mesaf...
Tek Kişilik 235 TL
Çift Kişilik 235 TL
Üç Kişilik 268 TL
Dört Kişilik 316 TL
Hotel Gökova (Akkaya)
Hotel Gökova (Akkaya)
Muğla
Otelimiz dünyanın cennet köşelerinden biri sayılan Muğla- Gökova bölgesinin Akyaka beldesindedir.Yeşilin ve mavinin tam anlamıyla bütünleştiği Akyaka, doğal güzelliği ve yöresel mi...
Tek Kişilik 432 TL
Çift Kişilik 528 TL
Üç Kişilik 648 TL
Mavi Köşk Apart Hotel (Dalyan)
Mavi Köşk Apart Hotel (Dalyan)
Muğla
Tesiste 11 apart bulunuyor. Apartlarda; 2 yatak odası, kablosuz internet, mutfak, banyo, duş, split klima, uydu yayını, bebek yatağı, kasa ve saç kurutma makinesi mevcut. Ayrıca ap...
Tek Kişilik 216 TL
Çift Kişilik 240 TL
Üç Kişilik 264 TL
Crescent Hasırcı Hotel (Dalyan)
Crescent Hasırcı Hotel (Dalyan)
Muğla
Dalyan'da yer alan bu aile işletmesi otel, açık bir yüzme havuzuna sahiptir. Otelin yemyeşil bahçesinde bir kameriye bulunmaktadır. Otelin kırsal tarzdaki konaklama birimleri,...
Tek Kişilik 259 TL
Çift Kişilik 321 TL
Villa Gökbel (Dalyan)
Villa Gökbel (Dalyan)
Muğla
Muğla – Dalyan'da denize 200 m uzaklıkta yer alan ve ormanlık bir alanda konumlanmış olan Villa Gökbel, misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesisin...
Tek Kişilik 345 TL
Çift Kişilik 345 TL
Üç Kişilik 408 TL
Merhaba Otel (Bodrum)
Merhaba Otel (Bodrum)
Muğla
Ege'nin doğal güzellikleri ile çevrili olan Merhaba Pansiyon, kale ve deniz manzaralı olup, Bodrum'un merkezinde yer alıyor. Deniz kıyısına 150 m mesafedeki tesis, halk p...
Tek Kişilik 153 TL
Çift Kişilik 153 TL
Üç Kişilik 187 TL
Dört Kişilik 206 TL
Tolan Apartments (Marmaris)
Tolan Apartments (Marmaris)
Muğla
Tolan Apartments, Marmaris'in plajına 100 metre mesafedeki bir bahçe içerisinde yer alır. Bir yüzme havuzu ve restorana ev sahipliği yapan tesis, konuklarına balkonlu ve mutfa...
Tek Kişilik 139 TL
Çift Kişilik 139 TL
Üç Kişilik 139 TL
Mandarin & Mango Boutique Hotel (Fethiye)
Mandarin & Mango Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Mandarin&Mango Boutique Hotel; klasik otel kavramları ve kısıtlamalarından uzak tüm misafirlerinin ayrı ayrı detaylarına özen gösterilen yuva sıcaklığında formatlardan uzak bir...
Çift Kişilik 1219 TL
Panorama Hotel (Bodrum)
Panorama Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege'nin gözde tatil bölgesi Bodrum'da hizmet veren Panorama Hotel Türkbükü, misafirlerine sade dekore edilmiş odalarında sakin ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Te...
Tek Kişilik 288 TL
Çift Kişilik 288 TL
The Grand Üçel Hotel (Fethiye)
The Grand Üçel Hotel (Fethiye)
Muğla
Tesis Dalaman havaalanı'na 45 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ölüdeniz Plajı'na 5 km uzaklıkta, Fethiye'ye 7 km, uzaklığı bulunmaktadır.. 100 odası, açık ve kapalı alanl...
Tek Kişilik 283 TL
Çift Kişilik 283 TL
Üç Kişilik 460 TL
Gala Apart (Dalyan)
Gala Apart (Dalyan)
Muğla
Dalyan Mevkii'nde, nehre 300 m mesafede konumlanan Apart Gala, misafirlerini doğal güzelliklerle çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Dalyan'ın merkezine yürüme m...
Çift Kişilik 163 TL
Üç Kişilik 187 TL
Dört Kişilik 240 TL
Beş Kişilik 307 TL
Hotel Centro (Bodrum)
Hotel Centro (Bodrum)
Muğla
Hotel Centro Bodrum Bodrum'un merkezindeki bu otel, Bardakçı Koyu plajına sadece 800 metre mesafededir. Klimalı odalarla hizmet veren otelde, etrafı muz ve çam ağaçlarıyla çev...
Tek Kişilik 211 TL
Çift Kişilik 264 TL
Üç Kişilik 355 TL
Hotel Nazar Garden Aqua Park (Fethiye)
Hotel Nazar Garden Aqua Park (Fethiye)
Muğla
Nazar Garden Hotelimiz, 5000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Denize 400 metre mesafededir. Geniş bir bahçe içerisindedir. Toplamda 50 oda ve 140 yatak kapasitesine sahiptir. Yarım pan...
Tek Kişilik 201 TL
Çift Kişilik 268 TL
Arya Otel (Marmaris)
Arya Otel (Marmaris)
Muğla
Arya Hotel, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan Marmaris’in İçmeler Mevkii’nde yer alıyor. Tesis misafirlerini konforlu odalarda ağırlıyor. Tesisin 32 odası...
Tek Kişilik 177 TL
Çift Kişilik 196 TL
Üç Kişilik 249 TL
My Dream Hotel (Marmaris)
My Dream Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris Siteler mevkinde bulunan My Dream Hotel Dalaman Havalimanı'na 95 km. Marmaris merkeze ise 4 km. mesafede yer almaktadır. Herşey dahil konseptinde hizmet veren tesis 9...
Tek Kişilik 211 TL
Çift Kişilik 278 TL
Üç Kişilik 379 TL
Comet Deluxe Hotel & Resort (Marmaris)
Comet Deluxe Hotel & Resort (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in eşsiz doğasını doyasıya yaşayabileceğiniz Comet Deluxe Suit Hotel, konforlu odaları ile misafirlerine hem eğlenceli hem de huzurlu bir tatil yaşatıyor. Konforlu b...
Tek Kişilik 504 TL
Çift Kişilik 528 TL
Üç Kişilik 715 TL
Bahama Art Hotel (Bodrum)
Bahama Art Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege tatillerinin vazgeçilmezi Turgutreis'te hizmet veren Bahama Art Hotel; Turgutreis Marina'nın manzarasına hakim konumu ile misafirlerine, eğlenceli ve keyifli bir tati...
Tek Kişilik 201 TL
Çift Kişilik 201 TL
Bodrum Merkez Pansiyon
Bodrum Merkez Pansiyon
Muğla
Bodrum'un merkezinde yer alan Bodrum Merkez Pansiyon, denize yalnızca 30 metre mesafede bulunmaktadır. Toplam 18 odasıyla hizmet veren Bodrum Merkez Pansiyon'un tüm odala...
Tek Kişilik 67 TL
Çift Kişilik 86 TL
Üç Kişilik 110 TL
Gemile Beach Lodge (Fethiye)
Gemile Beach Lodge (Fethiye)
Muğla
Kabak Koyu'nda çam ağaçları çevrili, muhteşem deniz ve dağ manzaralı bir konumda misafirlerini ağırlayan Gemile Beach Lodge, huzur dolu bir konaklama olanağı sunmaktadır. Sevd...
Tek Kişilik 187 TL
Çift Kişilik 187 TL
Seçkin Best Otel (Bodrum)
Seçkin Best Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum sehir merkezinde her yere uzaklığı 600 mt olan bütik tarzı küçük aile oteli.Havuzu,restorantı,lobisi otel bahçesi mevcuttur.Odalarda lc tv,telf,ac(klima),banyo,duş,saç kuru...
Tek Kişilik 192 TL
Çift Kişilik 264 TL
Üç Kişilik 326 TL