Muğla Otelleri HARİTADA GÖSTER
 

MUĞLA

TARİHÇE

Muğla ili, Antikçağ’da Karia olarak bilinen bölgenin sınırları içinde kalmaktadır. Kentin adı, 1889 Aydın Vilayet Salnamesi’nde “Mobella” olarak geçmektedir. Yerleşim tarihi M. Ö. 3000’lerdeki Doğu Yunanistan ile Batı Anadolu kıyıları arasındaki karşılıklı göç hareketleriyle başlamaktadır. Bölgedeki ikinci büyük göç olayı M. Ö. 12. yüzyıl başlarındadır. Muğla bölgesine hâkim olan Karialılardan sonra M. Ö. 1200’lerde gelen kolonistlerin egemenliği görülür. Daha sonra Pers, Makedonya egemenliğine giren bölge Büyük İskender’in ölümüyle sırasıyla Seleukosların, Rodos Krallığı’nın, Roma ve Bizans İmparatorluklarının egemenliğine girmiştir. 1261 yılından sonra Menteşe Beyliğiyle Türklerin eline geçen Muğla, Yıldırım Bayezid zamanında Osmanlıların egemenliğine geçmiş ve sancak yapılarak, Anadolu Eyaleti’ne bağlanmıştır.

Ölü Deniz Fethiye Ölüdeniz “Tanrının Dünyaya Bağışladığı Cennet” olarak nitelendirilen Ölüdeniz, 3 km’lik bir kumsala sahip bulunmaktadır. Ölüdeniz’de, açık ve koyu mavinin, açık ve koyu yeşil ile iç içe girdiği bir renk armonisi içinde yüzmenin doyumsuz mutluluğu tadılabilir. Yılın on ayı ılık ve durgun suyu ile doğal lagün görünümündeki Ölüdeniz; yerli ve yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Fethiye’ye 14 km. uzaklıktaki Ölüdeniz ile Belcekız Plajı’nı, Kumburnu birbirinden ayırır. Belcekız’daki çok sayıda pansiyon, kamp, motel ve lokanta yılın her mevsimi hizmete açık bulunmaktadır. Çam ağaçları ile kaplı tertemiz kumsalı ve berrak denizi ile Kidrak buraya 3 km. uzaklıktadır.  

Kelebekler Vadisi Fethiye Kelebekler Vadisi Ölüdeniz’den 5-7 km. uzaklıkta, etrafı ortalama 350 m. yükseklikte dağlarla çevrili bu ilginç kanyon, adını Temmuz-Eylül ayları arasında görülen “Jarsey Tiger” adlı kelebeklerden almıştır. Yaz kış akan küçük şelale, geniş kumsal, tertemiz deniz, pırıl pırıl çakıl taşları ve çevreyi süsleyen pembe zakkum çiçekleri ile küçük bir yeryüzü cenneti olan koya ulaşım, Ölüdeniz’den teknelerle sağlanmaktadır. Dünya gezginlerinin buluşma yeri olan vadide çadırlı kamp alanı, restoran, bar, ruf, duş, kabin vb. olanaklar sunulmaktadır.  

Saklıkent Saklıkent Fethiye’e 50 km. mesafede, Muğla-Antalya il sınırını teşkil eden Karaçay Deresi kenarında, uzunluğu 18 km. ,yüksekliği yer yer 600 m’yi bulan muhteşem bir kanyon içine gizlenmiş eşsiz bir doğa harikasıdır. Dimdik sarp kayalıkları, çınar ağaçları, pırıl pırıl akan coşkulu kaynak suları ile doğa tutkunları için dağcılık, yürüyüş, yüzme olanakları sunan eşsiz bir turizm merkezidir.  

Göcek Fethiye’ye 30 km. uzaklıkta, Fethiye-Muğla karayolu üzerindedir. Şirin bir balıkçı kasabası görünümünde olan Göcek, son yıllarda yat turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Doğal limanının yanı sıra etrafını çevreleyen çamlık tepeleri, yakınındaki ören yerleri, çok sayıdaki adaları ve koyları ile eşsiz bir turizm cennetidir. Son yıllarda sayıları hızla artan modern konaklama tesisleri ve marinası ile eşsiz bir turizm cenneti olma yolunda olan Göcek, Dalaman Havaalanı’na 20 km. mesafededir.

Cennet Adası Marmaris’e 30 dakikalık bir yolculuk ile ulaşılabilen ada, aslında bir yarımada olup tamamen ormanlarla kaplıdır. Pansiyon ve lokanta gibi hizmet birimlerinin mevcut olduğu Cennet Adası sezon boyu tur teknelerinin uğrak yeri olup yüzme ve eğlence için elverişli bir bölgedir.  

Turunç Marmaris’e 21 km. uzaklıktaki Turunç köyüne hem deniz yolu hem de karayolu ile ulaşabilmek mümkündür. Eski bir balıkçı kasabası olduğu bilinen köy günümüzde her türlü konfora sahip turistik tesisleri, pansiyonları ve çardak lokantaları ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.  

Fosforlu Mağara Turunç ve Kumlubük’e tur teknelerinin uğrak yeri olan bu doğal mağara, akvaryumu andıran yeşil ve turkuvaz renkli sularda yüzme imkanı sağlamaktadır.  

İçmeler İlçeye 10 km. uzaklıkta bulunan İçmeler, turistik tesisleri, plajı ve eğlence yerleri ile sayılı turistik beldelerimizden biri olmasının yanında hazım sistemine iyi gelen içme suyu ile de dikkat çekmektedir.  

Güvercinlik Koyu Bodrum’a 25 km. uzaklıkta, yeşil ve mavinin iç içe geçtiği harika güzelliğe sahip bir koydur. Güvercinlik bu doğal ve doyumsuz güzelliği yanında, karşısında bulunan Salih Adası ile de ilgi çekmektedir.  

Torba Bodrum’a 5 km. uzaklıkta sakin bir köydür. Çam ve zeytin ağaçlarının yeşilliği ile pırıl pırıl bir denizin kaynaştığı şirin ve hareketli bir koy olan Torba’dan Didim, Milet ve Priene’ye tekne turları yapılmaktadır.  

Gündoğan İnsan elinin az değdiği, güzelliğini en doğal biçimiyle hala korumakta olan Gündoğan Koyu, Bodrum’a 18 km. uzaklıkta olup mandalina bahçeleri ile ünlüdür.  

Gümüşlük Yarımadanın en eski yerleşim birimlerinden biridir. Bölgede Tavşan Adasını karaya bağlayan eski limanın kalıntılarını yer yer görebilmek mümkündür. Berrak denizi ve balığı ile ünlü olan Gümüşlük ayrıca flora yapısının zenginliği ile de dikkat çekicidir.  

Turgutreis Adını ünlü Türk denizcisi Amiral Turgut Reis’ten alan kasaba Bodrum’dan sonra yarımadanın en kalabalık yerleşim merkezidir. Gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olan Turgut Reis mandalina bahçeleri ile ünlüdür.  

Yalıkavak Bodrum’a 18 km. uzaklıkta bulunan köy, yarımadanın kuzeybatısındadır. Yel değirmenleri, denizi, balığı ve narenciyesi ile ünlü olan Yalıkavak’ın bir diğer özelliği de en ünlü süngercilerin buradan çıkmasıdır.  

Gökova 600 m. yükseklikteki Muğla platosundan karayolu ile Gökova’ya inilirken, Sakartepe Geçidi’nden deniz seviyesindeki Gökova’yı yüksekten seyretmek ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmaktadır.  

Dalaman Dalaman’ın dağlık ve ormanlık kesimleri, yayla turizmi açısından son derece elverişli koşullar sunmaktadır. Kıyı şeridinde ise “Mavi Yolculuk” güzergâhının en güzel köşeleri olan Sarsala, Büngüş, Poruklu, Akbükü, Boynuzbükü, Taşyaka, Sıralıbük, Hamamlar ve Kurşunlu bulunmaktadır.  

Datça M. Ö. VII. yy. ’da Ege adalarından gelerek Ionya’nın güney kıyılarına yerleşen Dor’lar tarafından kurulmuştur. Datça ve çevresi çok eski bir tarihe ve medeniyete sahiptir. Ünlü heykeltraş Prokstel burada yaşamıştır. Şehirde Apollon ve Venüs adına yapılmış çeşitli mabetler, büyük tiyatro, oyun ve toplantı yerleri bulunmaktadır. Zamanın en ünlü tıp merkezi Datça’dadır. çevreye göre rutubet oranı az, nefis havası ve şifalı suları ile Datça, yaşanılmaya değer bir yerdir.  Kargı, Palamut bükü ve Mesudiye koyları, Datça Yarımadası’nın görülmeye değer en güzel yerleridir.  

İztuzu Ormanla iç içe kumsalı, temiz mavi denizi ve bol güneşin yanı sıra, dünyada nesli tükenmekte olan Caretta caretta kaplumbağalarının üreme ve barınma alanı olması ile dünya çapında üne kavuşmuştur.

Ekincik Ekincik Koyu, Muğla Köyceğiz yakınlarında bulunur. Köyceğiz’in 40 km. güneybatısında olan koya karadan ve denizden her zaman ulaşabilmek mümkündür. Doğal bir liman olan Ekincik Koyu’na günde ortalama 50 - 60 yat demirlemektedir. Mavi yolculuğun en önemli duraklarından biri olan koy, iri kumlu plajı ve temiz denizi ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Batık Hamam Koyun güneybatısında, suyun içinde kalıntıları bulunan eski bir hamam nedeni ile yörede Cleopatra Hamamı ya da Batık Hamam Koyu olarak da bilinen Manastır Koyu, körfezdeki pek çok koy gibi tektonik kıyı oluşumuna sahiptir. Koyun hemen arkasındaki tepenin yamacı dikkatle incelendiğinde, bu tektonik yapı ve tepede geçmişte faaliyette olan bir krater gölünün sularını kıyıya indiren kanallar açıkça görülebiliyor. Derinlerden kıyılara gidildikçe koyu mavinin tüm tonlarını en iyi şekilde hissettiren bu ada, Cleopatra’nın Roma seferleri sırasında yaptırdığı tarihi hamamıyla dikkat çekiyor. 

Bedri Rahmi Koyu Taşyaka koyunda,  koyun dibine doğru gidildiğinde tahta bir iskele görünür ve ağaçlar arasında bir kayaya yapılmış balık resmi dikkati çeker. Bu resmi 1974 yılında bir mavi yolculuk esnasında Bedri Rahmi Eyüpoğlu yapmıştır. Ve o günden beri Taşyaka, "Bedri Rahmi Koyu" olarak anılır. O iskele aynı zamanda Göcek Koylarında tatlı su alabileceğiniz istisna yerlerden biridir. Balık resminin bulunduğu kayanın hemen önünde güzel bir çeşmeden buz gibi su akar… Muhteşem doğası ve deniziyle görülmesi gereken yerlerder biridir...

Kızılada Gün batarken taş ve toprağın renginin kızıla dönmesi nedeni ile adına Kızıl ada denilen bu adanın güney ucunda deniz trafiğine yön veren deniz feneri bulunur. Adada yapı olarak sadece fener bekçisinin evi avrdır. Kızılada'nın doğu kıyısı dalgalardan etlilenmediği için bu kıyıda yüzmeye ve demirlemeye elverişli geniş bir sahili vardır. Kızıl ada`nın güneybatısında Deliktaş adaları vardır. Bu adalar dalış yapmak ve balık avlamak için son derece elverişli yerlerdir.

Alakışla Bükü Alakışla Bükü günü birlik gezi teknelerinin, mavi yolculuk teknelerinin ve yatcıların en gözde koylarından biridir. Yerlisi yabancısı yüzlerce turist buraya gelir denize girer ve tertemiz suların keyfini sürer.

İngiliz Limanı Datça yakınlarında dalgalardan korunmuş bir koy olan İngiliz Limanı 1. dünya savaşı sırasında İngilizlerin savaş gemilerini sakladıkları rivayet edilen, gezilip görüldüğünde de hakikaten gizlenmek için mükemmel  bir mekan olduğuna kanaat getireceğiniz bir doğa harikası…

Sedir Adası Sedir Adası (Kleopatra Adası )... Mavinin her tonundaki deniziyle ve Dünya üzerinde kolay kolay görülemeyecek bir özelliğe sahip olmasıyla, Marmaris 'in hatta Türkiye 'nin en önemli turizm bölgelerinden biridir. Binlerce sene önce Kleopatra ve Antonius Sezar'ın bu adada büyük bir aşk yaşadığına inanılır. Efsaneye göre, kendisiyle evlenmeyi kabul eden Kleopatra'ya bu coşkusunun hediyesini vermek isteyen Mısır Kralı Antonius, yaklaşık 3000 sene kadar önce balayını geçirmek üzere Kleopatra'yı götüreceği adaya Mısır'dan 60 büyük gemiyle çapları 1 milimetreden daha küçük ve her tanesi aynı büyüklükte olan kumları getirtti. Yalnızca Dünya'nın iki yerinde varolduğu bilinen bu özel kumun diğer özellikleri de ateşte yanıyor, sodalı suda kendiliğinden çoğalıyor ve büyüteç altında incelendiğinde hareket ediyor olmasıdır. 

Bozukkale Bozukkale, Marmaris'in güneybatısında yer alan şirin ve görülmesi gerekli beldelerden biridir. Bozukkale limanı, korunaklı doğal yapısı sebebiyle özellikle mavi tur yatları ve tekneler için popüler bir mekandır. Bozukkale körfezi geçmiş çağlarda da önemli bir stratejik değere sahip bulunmaktaydı. Yunan donanması burada İ. Ö. 1412 yılında burada demirlemiş, ayrıca İ. Ö. 395 yılındaki Knidos savaşında da burada toplanmıştır. Liman, Bizanslılar zamanında da donanma üssü ve silah deposu olarak kullanılmıştır.

Bencik Bencik Limanı olarak da bilinen koy, Hisarönü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran yarımadanın en dar yerinde, Hisarönü tarafında bulunan bir limandır. Heredot’un yazdığına göre, İÖ 550’li yıllarda Persler Karya satrabı Harpagos komutasındaki orduyla Datça Yarımadası’na gelmişlerdi. Bunu haber alan Knidos’lular bir savunma hattı olarak yarımadanın bir kilometrelik en dar yerini kazarak açmak ve Gökova Körfezi’yle Hisarönü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi. Böylece iki deniz birleşecek, yarımada tam bir ada olacak, savunma kolaylaşacaktı. Büyük gayretlerle çalışmalar yapılmış, ancak kazılar sırasında başta gözleri olmak üzere her yerlerinde iyileşmez yaralar açılmaya başlamış. Sonuçta yarımadayı ada haline getirmeyi başaramamışlar ve Persler Knidos’a da sahip olmuşlardır.

Orhaniye Orhaniye'nin yemyeşil tepelerinden derin mavileri seyrediyorsunuz. Denizin üzerinde yürüyen ya da balık tutmak için ağ atanları görüyorsunuz. Biraz ötelerinde tekneler görülüyor. Kıyıya doğru yol aldığınızda bir doğa harikasının oyunu ortaya çıkıveriyor. Aslında bu insanlar bir kıyı oku üzerinde duruyor. Bir ucu kıyıya bağlı kırmızı kumdan dar bir set olan bu oluşuma yöre halkı Kızkumu diyor. Marmaris'e 28 km uzaklıktaki Orhaniye eski bir Rum köyü. Bir zamanlar Kırvasil derlermiş oralara. Her taraf kekik, defne, adaçayı kokuyor. Efsaneye göre, bu cennet kıyılarda dillere destan güzellikte bir kız yaşarmış. Bir gün Rodos şövalyeleri takılmış peşine. Genç kız eteğine kum doldurup denize doğru serpe serpe kaçmaya başlamış. Ne var ki karşı kıyıya ulaşamadan eteğindeki kum bitmiş ve o noktada son nefesini vermiş. Böylece oluşan kıyı oku Kızkumu'na dönüşmüş. Genişliği yaklaşık 2 metre, uzunluğu 700 metre uzunluğunda.

Bozburun Yunan adası Simi'nin karşısında, korunaklı bir limanda bulunan Bozburun, 2500-3000 nüfuslu şirin bir sahil kasabası. Datça Yarımadası'nın yemyeşil dağları arasında, portakal ve limon ağaçlarıyla çevrili bu alternatif tatil beldesi, Marmaris'in çok bilinen ve yazları kalabalık olan bölgelerine sadece 50 km uzaklıkta bulunuyor. Bozburun koyunun en önemli özelliği, gulet adı verilen, ünlü Akdeniz gezinti teknelerinin yapım yeri olması. Küçük bir sahil beldesi olmasına rağmen, Bozburun'un bu alandaki ünü ülke sınırlarını aşıyor. Mavi yolculukların yapıldığı bu guletler için İngiltere, Almanya, Hollanda ve Belçika'dan devamlı tekne yapımı için sipariş alınıyor. Bozburun'un, bütün yıl esen ve yelken sporu için çok müsait olan rüzgarları, yelkencileri bu küçük beldeye çekiyor. Ayrıca Bozburun, dalış sporu için de çok elverişli koylara sahip. Kıyılarının doğal yapısından dolayı, burada deniz çok temiz ve berrak. Tıpkı mercan adalarında olduğu gibi, çıplak gözle, denizin metrelerce dibi görülebiliyor.

Kumlubük Kumlubük, Marmaris'in 25 kilometre güneybatısında yer alan ve Turunç'tan sonra gelen şirin bir sahil kasabasıdır. Kumlubük özellikle denizi, kumsalı ve balık restoranlarıyla ünlüdür. Bölgenin manzarası görülmeye değer. Kumlubük'ün sahil ve yamaçları ekolojik turizm adına popüler trekking ve doğa yürüyüşü parkurlarına sahiptir.

Müzeler 

Muğla Müzesi Müzenin Turollan Parkı bölümünde, Merkez İlçeye bağlı Özlüce Köyünün yaklaşık 1 km. Kuzeydoğusunda Kaklıca Tepenin kuzey yamaçlarında bulunan 3 adet fosil yatağından getirilen fosiller sergilenmektedir. Ayrıca, Müzede Yatağan-Stratonikeia Antik Kentinden çıkan eserler da sergilenmektedir.

Muğla Müzesi’ne Bağlı Örenyerleri

Stratonikeia (Eskihisar) 

Lagina 

Cedreae / Kedreai (Sedir Adası) 

Halikarnassos (Bodrum) 

Loryma 

Kıran Gölü 

Burgaz 

Knidos (Tekir Burnu) 

Amos 

Mylasa (Milas) 

Gümüşkesen 

Beçin  

Euromos 

Labranda 

Herakleia (Kapıkırı) 

Iasos (Kıyıkışlacık) 

Sinuri Tapınağı 

Fethiye Müzesi’ne Bağlı Örenyerleri

Gemiler Adası 

Cadianda – Kadyanda

(Üzümlü / Yeşilüzümlü) 

Kaunos (Dalyanköy) 

Xanthos

Letoon 

Oenoanda (Asar Beli/Gavur Pazarı) 

Pınara (Minare Köyü) 

Sidyma 

Telmessos (Fethiye) 

Tlos (Asar Kale/Düver) 

Plajlar

Fethiye 

Kıdrak Belceğiz’in 3 km. güneyindeki koy, sık çam ağaçları, temiz kumsalı ve berrak denizi ile ideal bir günübirlik dinlenme yeridir.

Yakapark İnsan emeği ve yaratıcılığı ile doğanın engin zenginliğinin birlikte oluşturduğu, su sesi ve kuş sesinin gizeminde unutulmaz anların yaşanacağı bu eşsiz dinlenme yerine Yaka köyünden 2 km’lik bir yolla ulaşmak mümkündür.

Adalar Birbirinden güzel sayısız koylarla süslü Kapıdağı Yarımadası ve adalardan oluşan, balıkçıların “Karanlık İçi” olarak tanımladıkları bölge mavi yolculukların vazgeçilmez uğrak yerlerinden biridir. Fethiye ve Göcekten düzenlenen günübirlik turlarla da ulaşılabilen Yassıca Adalar, Hamam Koyu, Kurşunlu Koyu, Yavansu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Göbün Koyu, Boynuzbükü, Göcek Adası, Domuz Adası, Zeytin Adası, Kızıl Ada yörede “12 Adalar” olarak da anılmakta ve önemli bir çekim alanı özelliğini taşımaktadır.

Oyuktepe Koyları İlçedeki iki büyük tatil köyünün de yer aldığı yarım adadaki Mempaşa, Küçük Samanlık, Boncuklu, Kuleli, Aksazlar, Akvaryum, Turunç Pınarı gibi doğal koylar, özellikle yöre halkının sıkça gittiği günübirlik mesire yerleridir.

Katrancı Koyu Fethiye’ye 17 km. uzaklıkta Muğla – Fethiye karayolu üzerindedir. Denize kadar uzanan sık çam ağaçları ile kaplı koy, mavi ve yeşilin en güzel uyumunu sergiler. Koyda orman içi dinlenme alanı olup, duş, WC, kabin, içme suyu, büfe, kameriye, otopark gibi hizmetler mevcuttur. İdeal bir çadırlı kamping ve mesire yeridir.

Günlük (Küçük Kargı) Fethiye’ye 18 km. uzaklıkta, Muğla karayolu üzerinde bulunan koy dünyada eşine az rastlanan, güzel kokulu ve sık “günlük ağaçları”yla bezenmiştir. Pek çok hastalığın (kaşıntı, astım, bronşit, ülser ve mide rahatsızlıkları) tedavisinde ve parfümeri sanayiinde kullanılan sığla yağı, günlük ağacın salgısıdır.

Çalış Plajı Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka alanlarından biri olması dolayısı ile de ilçe turizminin en gözde yerlerinden biridir.

Hisarönü – Ovacık Ölüdeniz beldesinde bulunan bu iki tipik Türk köyü, son yıllarda turizm potansiyellerini yoğun konaklama, alışveriş ve eğlence merkezi haline dönüştürebilmişlerdir. Ölüdeniz, Babadağ, Kaya köyü gibi çekim alanlarına da yakın olan bu iki köy, günümüzde özellikle yabancı turistlerin büyük ilgisini çekmektedir.

Marmaris

Çiftlik Deniz yolu ile 2 saatlik bir yolculukla gidilebilen Çiftlik köyüne ayrıca Bakır köyü üzerinden de ulaşabilmek mümkündür. İri kumlu plajı ve çardak lokantaları ile bilhassa yatçıların konaklamak için seçtikleri bir koydur. Koyun içinde küçük bir adası bulunan köy, jeep türü araçlar ile safari turu yapanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Günnücek Marmaris’e 2 km. uzaklıkta bulunan Günnücek’te dünyada eşi çok az görülen günlük (Liquidamber orientalis) ormanı bulunmaktadır. Bu ağaçlardan elde edilen sığla yağı ilaç ve parfümeri sanayinde kullanılmaktadır.

Yalancı Boğaz İlçeye 8 km. uzaklıkta bulunan bu kara parçası, bir gemi kaptanının fırtınalı bir havada burayı körfeze açılan boğaz zannedip gemisini karaya oturtmasından sonra “Yalancı Boğaz” adını almıştır. Ağaç yapımı Gulet tersanelerinin bulunduğu bu yöre mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisidir.

Bodrum 

Gölköy Bodrum’un 13 km. kuzeyinde bulunan Gölköy, çam, mandalina ve palmiye ağaçlarının serin bir denizle birleştiği doğa harikası yörelerimizden biridir.

Kadıkalesi Berrak bir deniz ve narenciye bahçeleri ile çevrili olan Kadıkalesi, Bodrum’a 23 km. uzaklıkta olup adını Helenistik dönem mimarisinin örneklerinden olan kale kalıntısından almıştır.

Akyarlar Nefis bir kumsala ve pırıl pırıl bir denize sahip olan koy, Bodrum’a 13 km. uzaklıktadır. Antik adı Arhialla olan Akyarlar, sörf için son derece uygun koşullara sahip olması ile dikkat çekici olmaktadır.

Bağla Yarımadanın en güzel koy ve plajlarından birine sahip olan Bağla, kamp yapmaya oldukça elverişli olup Bodrum’a 14 km. uzaklıktadır.

Aspat Yöresel türkülerde adı geçen Aspat’ın eski adı Aspartos’tur. Bağla’dan sonra deniz kıyısında yükselen bölgede, Klasik Çağ’dan günümüze dek gelen çeşitli uygarlıkların kalıntıları görülebilmektedir.

Ortakent Mandalina bahçeleri ve ılık denizi ile ünlü olan Ortakent Bodrum’a 14 km. uzaklıkta olup Bodrum’daki köy yaşamını gözlemlemek için en uygun noktalardan biridir.

Bitez Bodrum’a 10 km. uzaklıkta bulunan Bitez, köyle deniz arasındaki araziyi kaplayan mandalina bahçeleri ile maviyle yeşilin birleştiği en güzel köşelerden biridir.

Karaada Bodrum’a yaklaşık 6 km. mesafede bulunan Karaada, şifalı sıcak suyu ile ünlüdür. Doğal bir mağaradan çıkan bu suyun ve mağaradaki çamurun çeşitli rahatsızlıklar üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir.

Ada Boğazı (Akvaryum) Suyun berraklığı nedeniyle Akvaryum adıyla adlandırılmaktadır. İç adanın açıklarında 30 m’ye kadar derinliği olan deniz tabanı çıplak gözle görülebilmektedir.

Köyceğiz 

Ekincik Koyu Köyceğiz’in 40 km. güneybatısında olan koya karadan ve denizden her zaman ulaşabilmek mümkündür. Doğal bir liman olan Ekincik Koyu’na günde ortalama 50-60 yat demirlemektedir. Mavi yolculuğun en önemli duraklarından biri olan koy, iri kumlu plajı ve temiz denizi ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Dalyan Boğazı Dalyan’da Köyceğiz gölünü Akdeniz’e bağlayan tekne turuna katılanlar, nereden girilip nereden çıkıldığı belli olmayan daracık koridorlar arasında dolaşmakta, rotanın sağında ve solunda metrelerce uzunluktaki kumsalları ve çam ormanları içindeki koyları görebilmektedirler.

Ne Yenir? 

Muğla ve ilçeleri zengin yemek çeşitleri ile Türk Mutfağı’nın özelliklerini yansıtır. Özellikle sebze yemeklerinde ve hamur işlerinde görülen çeşitlilik şaşırtıcıdır. Tarhana, ara ve dutmeş (çorbalar); çopur, döş, çızdırma, gürlen kebabı, sura, ballık kavurma, dövme köfte ve karın-kumbar dolması (et yemekleri); her tür balık ızgara ve buğulama, pirinçli balık (balık); hardal haşlaması, börülce kavurma, sirken otlaşı, ekşili biber, galli patlıcan (sebze); ballı kabuk, üzüm köftesi, hoşmerim, pekmez reçeli, üzüm, domates, patlıcan ve kabak reçeli (tatlılar) yöreye has mutfak kültürü ürünleri olarak tadılmaya değer lezzette yiyeceklerdir. Mutlaka deneyin…

Ne Alınır? 

Özellikle Milas, Bodrum ve Yatağan ilçelerine bağlı köylerde halıcılık en yaygın el sanatlarındandır. Fethiye’de kilim ve destar dokumacılığı gelişmiştir. Yatağan ilçeleri Kavaklıdere Bucağı bakır dövme eşyalar yapılmaktadır. Milas, Bodrum ve Yatağan halılarından, Fethiye kilim ve destar dokumalarından, Kavaklıdere Bucağı bakır dövme eşyaları yöreden alınabilecek hediyelik eşyalardan yalnızca birkaçıdır.

Yapmadan Dönme…

Bodrum’u, Fethiye’yi, Köyceğiz’i, Marmaris’i, Datça’yı görmeden,

Perşembe günleri kurulan Muğla Pazarı ve Arastayı gezmeden, Muğla Müzesi’ni ziyaret etmeden, Muğla Evleri’ni görmeden,

Muğla’ya özgü dokuma kumaşlardan almadan,

Muğla keşkeği yemeden,

Çındar kavurması, Börülce teretoru yemeden,

Muğla yerel düğününü görmeden,

Karabağlar Yaylası’nda dolaşmadan

Dönmeyin…
Daha Fazla
TESİSLER
Mirage World Hotel (Marmaris)
Mirage World Hotel (Marmaris)
Muğla
Denize kısa bir yürüme mesafesinde yer alan tesis, konforlu odalarıyla sakin bir tatilin adresi. İçmeler Koyu'nda konumlanan otel, doğayla iç içe huzurlu bir tatil sunuyor. ...
Villa Gökbel (Dalyan)
Villa Gökbel (Dalyan)
Muğla
Muğla – Dalyan'da denize 200 m uzaklıkta yer alan ve ormanlık bir alanda konumlanmış olan Villa Gökbel, misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesisin...
Pelin Otel (Fethiye)
Pelin Otel (Fethiye)
Muğla
Çalış Plajı'na yürüme mesafesinde yer alan Hotel Pelin, Fethiye'nin huzur verici atmosferinde misafirlerini ağırlıyor. Tesisin gün batımını izlemeye olanak veren balkonlu...
Lunamar Apartments (Marmaris)
Lunamar Apartments (Marmaris)
Muğla
Club Lunamar, Muğla Marmaris Armutalan'da bulunmaktadır. Tesis, 3 yıldızlıdır. Tesis odaları; küçük mutfak, buzdolabı ve SPA, banyo/jakuzi içermektedir. Odalarda özel banyo, b...
Can Hotel (Bodrum)
Can Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege2nin sıcaklığını doyasıya hissetmek ve Bodrum gecelerinin havasını yakından yaşamak isteyen misafirlere harika bir alternatif sunuyor. Tesiste bulunan tüm odalarda; televizy...
Malahit Exclusive City Hotel (Fethiye)
Malahit Exclusive City Hotel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın Fethiye ilçesinde yer alan Malahit Exclusive City Hotel, Fethiye Merkez'de konaklama imkanı sunmaktadır. Tesiste bir adet açık havuz, hamam ve sauna içeren bir ...
Dalyan Doğa Otel (Dalyan)
Dalyan Doğa Otel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın büyüleyici doğal güzelliklerle çevrili tatil merkezi Dalyan'da bulunan Dalyan Doğa Otel, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Tesisin şık bir tasarım...
Leylak Apart Otel (Fethiye)
Leylak Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye ilçe merkezine ve Fethiye Otogarı'na 5 km, Ölüdeniz'e 16 km, Dalaman Havaalanı'na ise 53 km uzaklıktadır.. Leylak Apart Otel'de sizleri misafir ettiğ...
The Best Life Hotels (Bodrum)
The Best Life Hotels (Bodrum)
Muğla
Eğlencenin adresi Bodrum'un merkezinde yer alan The Best Life Hotels Bodrum Center, plaja, Bodrum Kalesi'ne ve Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'ne yürüme mesafesinde b...
Akkan Hotel Marina (Bodrum)
Akkan Hotel Marina (Bodrum)
Muğla
Bodrum Yat limanında bulunan Akkan Hotel Marina; bölgede görülecek turistik merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. 12 oda ile misafirlerine hizmet veren tes...
Red Rose Otel (Fethiye)
Red Rose Otel (Fethiye)
Muğla
Açık yüzme havuzuna ve klimalı odalara sahip olan bu otel sakin Ovacık ilçesinde, çam ormanlarıyla çevredeki dağların arasında yer almaktadır. Otel 3 km uzaklıktaki Ölüdeniz Plajı&...
Alp Suites Lavanta (Akyaka)
Alp Suites Lavanta (Akyaka)
Muğla
Alps suites lavanta, Dalyan'a 65 km ve Marmaris'e 31 km uzaklıktadır. Tesise en yakın havaalanı olan Dalaman Havaalanı ise 71 km mesafededir. . Bu tesis plaja 6 dakik...
Flow Datca Surf & Beach Hotel
Flow Datca Surf & Beach Hotel
Muğla
Turkuaz ile yeşilin romantik buluşma noktası Flow Datça güleryüzlü ve profesyonel personeli, yerel lezzetlerle zenginleştirilmiş modern mutfak anlayışı ve huzurlu konfor ayrılacalı...
Loryma Luxury Boutique Hotel (Marmaris)
Loryma Luxury Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Özel bir iskeleye sahip olan Loryma Luxury Hotel Bozburun, misafirlerini mavi ile yeşilin iç içe olduğu huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Tesise ait iskelede, şezlong ve şemsiye hi...
Özcem Apart Hotel (Fethiye)
Özcem Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Doğal güzellikleri ile görenleri büyüleyen Fethiye'de yer alan Özcem Apart Otel; misafirlerine huzur dolu bir tatil sunuyor. Tesiste bulunan tüm odalarda; klima, televizyon...
Banu Hotel Luxury (Marmaris)
Banu Hotel Luxury (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in eşsiz doğasını doyasıya yaşayabileceğiniz Banu Hotel Luxury, konforlu odaları ile misafirlerine hem eğlenceli hem de huzurlu bir tatil yaşatıyor....
Villa Berk Hotel (Fethiye)
Villa Berk Hotel (Fethiye)
Muğla
Çalış Plajı'na 50 m mesafede yer alan tesis, yüzme havuzu, şezlong ve şemsiyelerle donatılmış güneşlenme terası ve şık odalarıyla misafirlerini ağırlıyor. Tesiste 9 oda me...
Reis Royal Hotel (Fethiye)
Reis Royal Hotel (Fethiye)
Muğla
26 odalı butik otelimiz fethiye şehir merkezindedir . Yetişkin otelidir . Alışveriş merkezlerine ve eğlence yerlerine yakın olan otelimiz dalaman havalimanına 45 kilometredir . . ...
Villa Hayat Apart (Fethiye)
Villa Hayat Apart (Fethiye)
Muğla
Türkiye'mizin cennet köşesi Ölüdeniz 'deki apart otelimiz de size tatiliniz boyunca evinizdeki rahatlığı hissettirmek için her türlü konfor ve imkan düşünülmüştür. Yerli ...
Club Med Bodrum
Club Med Bodrum
Muğla
Eşsiz maviliğiyle dillere destan olmuş Ege Denizi kıyısında, çam ağaçlarının gölgesinde yenilenme ve enerji toplama zamanı… El değmemiş koyları ve tarih kokan kıyıları zi...
Pudra Otel (Bodrum)
Pudra Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum merkezde alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumda hizmet veren Pudra Hotel, sevdiklerinizle rahat ve özgür bir tatil için ideal alternatiftir. Villa, stüdyo daire,...
Örsmaris Boutique Hotel (Marmaris)
Örsmaris Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Butik otel konsepti eşliğinde unutulmaz tatiller yaşatan tesis, sıcak bir atmosfer ve kaliteli hizmet sunuyor....
Merve Han Residence Otel (Akkaya)
Merve Han Residence Otel (Akkaya)
Muğla
Otelimizde tüm misafirlerimiz bizim için özeldir. Bu nedenle konaklamaları süresince misafirlerimize sunduğumuz ekstra hizmetler onların kendilerini ruhen rahatlatmalarına dinlenme...
Gökçen Hotel  (Fethiye)
Gökçen Hotel (Fethiye)
Muğla
Gökçen Hotel, Ölüdeniz'e birkaç km mesafede yemyeşil ve huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Fethiye'de merkezi bir konumda bulunan otel, Toros Dağları'nı çevrel...
Tek Kişilik 158 TL
Çift Kişilik 158 TL
Üç Kişilik 227 TL
London Blue Hotel (Marmaris)
London Blue Hotel (Marmaris)
Muğla
London Blue Hotel, Marmaris merkezine,çesitli eglence ve alisveris mekanlarina yakin canli bir ortamda yer alir. Mavi bayrak plajlarina uzakligi 300m civarindadir.1994 senesinde in...
Galindo Park  Hotel (Bodrum)
Galindo Park Hotel (Bodrum)
Muğla
Galindo Park Hotel, misafirlerini sade ve modern dekore edilmiş odalarında ağırlıyor. Turgutreis Marina' nın hemen karşısında yer alan tesis, eğlenceli ve keyifli bir tatil va...
Eroğlu Otel (Fethiye)
Eroğlu Otel (Fethiye)
Muğla
Tatil için Fethiye' yi huzur için Otel Eroğlu'nu seçin.Otelimiz şehir merkezinde bulunmaktadır.Türk mutfağının zenginliğini taşıyan havuz başı restoranı, yüzme havuzu, ço...
Butikhan Beach Otel (Bodrum)
Butikhan Beach Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un sakin ve huzurlu mevkii Gündoğan'da yer alan Butik Han, misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor. Denize sıfır konumdaki tesis, özel plaj alanı ile fark yar...
Manzara Hotel (Fethiye)
Manzara Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye’de dalış yapabileceğiniz, Kelebekler vadisinde geziye katılabileceğiniz ve tekne turu ile mükemmel bir tatil planlayabileceğiniz Hotel Manzara’yı tercih edebili...
Holiday Hotel (Dalyan)
Holiday Hotel (Dalyan)
Muğla
Tüm doğanın, kuşların, kaplumbağaların ve tüm tarihin, Kaunos Antik Kent Dalyan'ın, kral mezarlığının en üst düzeyde koruma altında olduğu Dalyan'da, özel konumda bulunan...
Amphi Apartments (Marmaris)
Amphi Apartments (Marmaris)
Muğla
Aile tarafından işletilen; huzurlu,gürültüden uzak ama şehrin içinde yeşillikler arasında, samimi bir ortamda konaklama imkanı sunan apart; yenilenmiş yüksek standart odalarıyla si...
Ümit Apart Otel (Fethiye)
Ümit Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Babadağ'ın yamacında bulunan Ümit Hotel, güzel Ölüdeniz Plajı'na arabayla sadece 10 dakika mesafededir. Açık yüzme havuzuna sahip otel özel balkonlu odalar ile hizmet ver...
Voyage Bodrum
Voyage Bodrum
Muğla
Bodrum’un huzur verici mevkii Bardakçı Koyu’nda yer alan Voyage Bodrum, Ultra Her Şey Dahil konseptiyle hizmet veriyor. Denize sıfır konumdaki tesisin kum-çakıl karışık...
Green Valley Apart Hotel (Fethiye)
Green Valley Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Doğa ile başbaşa, dağ havası, sessiz bir ortamda apart ve odalarda tatilinize iyi anıları ekleyebileceğiniz Green Valley Apart Hotel, Fethiye'ye 6, Kayaköy'e 4 kilometre ...
Panamare Apart Hotel (Akyaka)
Panamare Apart Hotel (Akyaka)
Muğla
Muğla'nın Ula ilçesinin huzurlu beldesi Akyaka'da, merkezi bir konumda faaliyet gösteren Panamare Apart Hotel Akyaka, mobilyalı bir bahçeye ve el yapımı ahşap tavanlara s...
Süreyya Hotel (Fethiye)
Süreyya Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Ölüdeniz'de yer alan Süreyya Hotel, bünyesindeki açık yüzme havuzu ve her gün servis edilen sabah kahvaltıları ile siz ziyaretçilerine konfor dolu bir konaklam...
Club Green Valley (Marmaris)
Club Green Valley (Marmaris)
Muğla
Mükemmel bir konumda yer alan ve açık havuz imkanı sağlayan bu mülk, aynı zamanda Armutalan bölgesinden kısa bir sürüş mesafesinde konumlanmaktadır. Işletme, Karacan Alışveriş Merk...
Lykia Botanika Beach (Fethiye)
Lykia Botanika Beach (Fethiye)
Muğla
Mugla Fethiyede bulunan Lykia Botanika Beach Fun Club denize 30 metre mesafesi bulunmaktadır.Lykia Botanika, antik Kayaköy kalıntılarına çok yakın, dünyaca ünlü Ölüdeniz'e sad...
Gemile Beach Lodge (Fethiye)
Gemile Beach Lodge (Fethiye)
Muğla
Kabak Koyu'nda çam ağaçları çevrili, muhteşem deniz ve dağ manzaralı bir konumda misafirlerini ağırlayan Gemile Beach Lodge, huzur dolu bir konaklama olanağı sunmaktadır. Sevd...
Osmanlı Hanı Apart Hotel (Dalyan)
Osmanlı Hanı Apart Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla Ortaca Dalyan'da oldukça geniş bahçe içerisine Osmanlı mimarisi ile konumlandırılmış olan Osmanlı Hanı Apart Hotel, konuklarına 7 oda kapasitesi ile apart konseptinde ya...
Montenegro Motel (Fethiye)
Montenegro Motel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin saklı cenneti konumundaki Faralya'da yer alan Montenegro Motel, misafirlerine doğa ile iç içe, huzur dolu bir tatil sunuyor. Misafirler Montenegro Motel'...
Grand Vizon Hotel (Fethiye)
Grand Vizon Hotel (Fethiye)
Muğla
Çalış Plajı'na yürüme mesafesinde bulunan Grand Vizon Hotel, merkezi konumu ile misafirlerini Muğla'nın gözde tatil beldesi Fethiye'de ağırlıyor. Tesis, Ölüdeniz...
Sonet Apart Hotel (Fethiye)
Sonet Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Sonet Apart tesisi Muğla ilinde ve Ölüdeniz bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ovacık Mahallesi Parklar Caddesi No:12. Fethiye ilçesinde bulunan Sonet Apart, statüsünde hizmet verme...
Marina Apart Otel (Marmaris)
Marina Apart Otel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te sunduğu hizmet ve olanaklarla Marina Apart Otel, misafirlerine konforlu odalarında keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste 50 oda mevcut. Tüm odalarda; k...
Club Ceylan (Marmaris)
Club Ceylan (Marmaris)
Muğla
Tatilinizi daha keyifli kılmak adına sizleri hakkımızda bilgilendirmek istiyoruz. Tesisimiz 1995 yılında kurulmuş ve 2010 yılında tamamen yenilenerek şu anki görünümüne kavuşmuştur...
Turtle Beach Hotel (Dalyan)
Turtle Beach Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesindeki Apart ve Villalarımız konumu itibariyle Dalyan'ın en sakin yerlerinden birisi olup, merkeze 400 metre mesafede ve bütü...
Marina Vista Hotel (Bodrum)
Marina Vista Hotel (Bodrum)
Muğla
Marina Vista Bodrum, Ege'nin sıcaklığını doyasıya hissetmek ve Bodrum gecelerinin havasını yat limanı manzarasına karşı yaşamak isteyenlere harika bir alternatif sunuyor.Tesis...
 Pembe Yunus Hotel (Marmaris)
Pembe Yunus Hotel (Marmaris)
Muğla
Muğla Marmaris mevkiinde kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz 13 odasıyla hizmet veren Bozburun Pembe Yunus Otel, denize sıfır konumda bulunan iskelesiyle özel bir tatil dene...
Manolya Apart Hotel (Fethiye)
Manolya Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Çalış'ta bulunan Manolya Apart, konuklarına apart konseptinde hizmet vermektedir. Açık renkler tercih edilerek dekore edilmiş konaklama birimlerinde klima, balkon, eş...
Kerim Hotel (Fethiye)
Kerim Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Çalış'ta yer alan ve plaja yalnızca 100 m mesafedeki konumuyla konuklarına hizmet veren Kerim Hotel, yılın her mevsimi açıktır. Bünyesinde açık havuz da buluna...
Mandarin & Mango Boutique Hotel (Fethiye)
Mandarin & Mango Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Mandarin&Mango Boutique Hotel; klasik otel kavramları ve kısıtlamalarından uzak tüm misafirlerinin ayrı ayrı detaylarına özen gösterilen yuva sıcaklığında formatlardan uzak bir...
Velena Otel (Bodrum)
Velena Otel (Bodrum)
Muğla
Velena'nın sunduğu konaklama birimleri, Bodrum Yarımadası'ndan Ege Denizi'ne doğru yönelen özel bir iskeleye sahiptir. Oteli çevreleyen güzel kokulu bahçede dinlenme...
 Martı Resort Hotel (Marmaris)
Martı Resort Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris, İçmeler’de koyun en güzel yerinde denize sıfır konumda 31.134 m² arazi üzerine kurulu 5 yıldızlı Resort otelimiz Yarım Pansiyon ve Ultra Her şey Dahil sistemde...
Marlin Apart (Marmaris)
Marlin Apart (Marmaris)
Muğla
En yakın plaja yalnızca 450 metre mesafede yer alan Marlin Apart, özel balkon içeren, elverişli bir konuma sahip daireler sunmaktadır. Komplekste 2 yüzme havuzu ve 2 büfe bulunmakt...
Olympos Hotel (Fethiye)
Olympos Hotel (Fethiye)
Muğla
Olympos Otel, sizlere konakladığınız süre boyunca Çamaşırhane, Plaj Şemsiyesi, Atıştırmalık Bar hizmetleri sunmaktadır. ...
Turan Apart (Marmaris)
Turan Apart (Marmaris)
Muğla
Turan Apart, Marmaris'teki konuklar için ideal bir seçimdir. Dairelerin konumu çok ideal. Sahilde yürümek ve caddeyi sokmak. Odalar, includingg aile odaları modern ve iyi k...
Blueberry Boutique Hotel (Fethiye)
Blueberry Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de bulunan Blueberry Boutique Hotel, Dalaman Havaalanı'na 50 km uzaklıktadır.. Fethiye'de yer alan Blueberry Boutique Hotel, Çalış Plajı'na ve eğlen...
Seden Otel (Fethiye)
Seden Otel (Fethiye)
Muğla
Seden Otel, Fethiye, Ölüdeniz Hisarönü'nde bulunmaktadır. Otel, yaz-kış misafirlerini ağırlamakta olup, şehir merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel, 3 yıldı...
Aliş Hotel (Fethiye)
Aliş Hotel (Fethiye)
Muğla
Aliş Hotel, bünyesinde bulunan Odalarımızda lüks bir konaklama hizmeti sunmaktayız. Hotelimizde isteklerinize cevap bulabileceğiniz bir çok seçenek bulunmaktadır. Odalarımızda kli...
Everest Apart Hotel (Fethiye)
Everest Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Everest Apart Hotel, Fethiye'deki Ölüdeniz sahil beldesine 4 km mesafede bir aile işletmesidir. Babadağ'ın eteklerinde yer alan tesiste açık yüzme havuzu vardır ve ücrets...
Gümbet Cove Hotel (Bodrum)
Gümbet Cove Hotel (Bodrum)
Muğla
Gümbet Cove Hotel, Türkiye'nin turizm cenneti olan, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin akınına uğrayan, en güzel tatil beldeleri arasında üst sıralarda olan Bodrum &nd...
Pınara Aparts (Fethiye)
Pınara Aparts (Fethiye)
Muğla
Fethiye Hisarönü Ölüdeniz Fethiye bölgesindeki Pınara Boutique Apartments misafirlerini bekliyor....
Blue Lagoon Apart Otel (Marmaris)
Blue Lagoon Apart Otel (Marmaris)
Muğla
Mükemmel bir çevrede, Marmaris'in sayısız eğlence imkanlarına ve çocuklar için özellikle güvenli sayılan sahile yürüyüş mesafesinde tatil yapabilmenin ayrıcalığını Blue Lagoon...
Jiva Beach Resort (Fethiye)
Jiva Beach Resort (Fethiye)
Muğla
Jiva Beach Resort; denize sıfır konumu, özel plajı, gün boyu esen ferahlatıcı rüzgarı ve eşsiz gün batımıyla Fethiye Çalış Plajı'nda yer alıyor. Çalış mevkiindeki tesis; Fethi...
Salman Homes Akyaka (Akkaya)
Salman Homes Akyaka (Akkaya)
Muğla
Salman Homes Akyaka, Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova'da tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz bir hizmetle ağırlamaktadır. Salman Homes Akyaka denize sadece...
Dört Kişilik 655 TL
Caresse a Luxury Collection Resort & Spa (Bodrum)
Caresse a Luxury Collection Resort & Spa (Bodrum)
Muğla
Ege’nin gözdesi Bodrum’un muhteşem atmosferinde misafirlerini ağırlayan tesis, ünlü Akvaryum Koyu’na yakınlığı ile dikkat çekiyor. Bodrum Limanı’na 7 km mes...
Maxwell Holiday Club (Marmaris)
Maxwell Holiday Club (Marmaris)
Muğla
Modern şekilde dekore edilmiş olan Maxwell Holiday Club, plaja sadece 200 metre mesafededir. Bünyesinde kaydıraklı açık yüzme havuzu ve Türk hamamı bulunan tesis, LCD TV ve balkon ...
Gulet Otel (Bodrum)
Gulet Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum Kalesi'ne 800 m mesafede konumlanan Gulet Hotel, merkezi konumu ve Ege’nin eşsiz doğası ile iç içe oluşu ile misafirler için cazip bir konaklama alternatifi oluşturuyor...
Çift Kişilik 262 TL
Üç Kişilik 358 TL
Türk Evi Hotel (Datça)
Türk Evi Hotel (Datça)
Muğla
Ahşap işlemeleriyle Muğla yöresinin yerel mimarisini yansıtan Datça Türk Evi Otel, Datça'da faaliyet göstermektedir. Konuklarını Datça Merkez'de ağırlayan tesis, meyve ağ...
Murat Selçuk Apart (Marmaris)
Murat Selçuk Apart (Marmaris)
Muğla
Plaja sadece 400 metre mesafede yer alan Murat Selçuk Apart Hotel, bir güneşlenme terası ve açık havuza ev sahipliği yapmaktadır. Otelin tüm konaklama birimleri bahçe ve havuz manz...
Caretta Caretta Hotel (Dalyan)
Caretta Caretta Hotel (Dalyan)
Antalya
Ailece işlettiğimiz otelimiz 15 milyon yıldır bölgede yaşamını sürdüren caretta caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu sahili ile Apollo' nun torunu Kaunos&#...
Mimoza Hotel (Fethiye)
Mimoza Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Ölüdeniz Plajı'na yalnızca 200 m yürüme mesafesinde yer alan Mimoza Hotel, misafirlerini modern dekorasyonlu, konaklama birimlerinde ağırlamaktadır. Bünyesinde...
Bahama Art Hotel (Bodrum)
Bahama Art Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege tatillerinin vazgeçilmezi Turgutreis'te hizmet veren Bahama Art Hotel; Turgutreis Marina'nın manzarasına hakim konumu ile misafirlerine, eğlenceli ve keyifli bir tati...
Golden Life Resort Hotel & Spa (Fethiye)
Golden Life Resort Hotel & Spa (Fethiye)
Muğla
Golden Life Resort & Spa, doğal güzellikleriyle hayranlık uyandıran Fethiye’nin Ovacık Mevkii’nde misafirlerini ağırlıyor. Tesisten Ölüdeniz Blue Lagoon içerisindek...
Villa Rustica Hotel (Bodrum)
Villa Rustica Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'da, Gündoğan Mevki'nde yer alan Villa Rustica Hotel, yürüme mesafesindeki plajı ve göz alıcı tasarımı ile misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor. Ege'ni...
Tek Kişilik 303 TL
Çift Kişilik 303 TL
Üç Kişilik 600 TL
The Hotel 48 (Bodrum)
The Hotel 48 (Bodrum)
Muğla
The Hotel 48, Bodrum merkezde, ücretsiz şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel plaj alanına sahiptir. Tüm odalar modern şekilde dekore edilmiş olup düz ekran LED uydu TV, klima ve...
Grand Yazıcı Club Marmaris Palace
Grand Yazıcı Club Marmaris Palace
Muğla
380 metrelik özel ve mavi bayrak ödüllü plajı bulunan tesis, tüm konuklarına özel hizmet veriyor. Marmaris mevkiindeki tesis; İçmeler merkeze 2 km, Marmaris şehir merkezine 6 km ve...
Ceren Hotel (Fethiye)
Ceren Hotel (Fethiye)
Muğla
Ceren Hotel, misafirlerini Fethiye'nin huzur verici atmosferinde ağırlıyor. Çalış Mevkii'ndeki tesis, deniz manzaralı odalarında ev rahatlığını yaşatıyor. Tesisin sad...
Yunus Hotel (Fethiye)
Yunus Hotel (Fethiye)
Muğla
Ovacık'ta konumlanan Yunus Hotel, misafirlerine konforlu odalarında keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Açık havuzunda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz tesis, huzurlu bir tatil...
Şehzade Otel (Marmaris)
Şehzade Otel (Marmaris)
Muğla
Şehzade Otel Bozburun; bulunduğu konum ve sunduğu olanaklar ile misafirlerine huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor. 9 odası ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odaları...
Tonoz Beach Hotel (Fethiye)
Tonoz Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Tonoz Beach Ölüdeniz, turkuaz rengi deniziyle görenleri büyüleyen Ölüdeniz Plajı'na birkaç adım uzaklıkta yer alıyor. Tesis yemyeşil bahçesi ve doğayla iç içe atmosferiyle, ke...
Kerme Ottoman Gökova
Kerme Ottoman Gökova
Muğla
Muğla'nın doğa ile iç içe olan mevki Akyaka'da yer alan Kerme Ottoman Gökova, modern ve konforlu odaları ile misafirlerine keyifli bir tatil yaşatıyor. Tesisin ferah odal...
Navy Hotel (Marmaris)
Navy Hotel (Marmaris)
Muğla
Navy Hotel, Marmaris'in gözde tatil bölgesi İçmeler'in merkezinde, plaja 75 m mesafede konumlanıyor. 70 oda ile hizmet veren otelin odalarında; kasa, minibar, telefon,...
Melek Apart Hotel  (Fethiye)
Melek Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de Çalış Plajı'na 500 m uzaklıkta yer alan Melek Apart Hotel, konforlu ve modern dekorasyona sahip konaklama birimlerinde misafirlerine hizmet vermektedir. Kaydır...
Doğa Apartments (Fethiye)
Doğa Apartments (Fethiye)
Muğla
Doğa Apart, Ölüdeniz sahiline 5 km. mesafede yer alan Kaya köyde 200 yıllık evlerin restarasyonu ile oluşturulmuş olup, 11 taş ev ( villa) ile Kayaköyde size keyifli ve unutulmaz b...
Baga Hotel (Akkaya)
Baga Hotel (Akkaya)
Muğla
Baga Otel misafirlerini şehir stresinden uzak huzurlu bir konumda ağırlıyor. Etrafı ağaçlar ile çevrili tesisin güzel bir manzarası bulunuyor. Denize sıfır konumda bulunan tesis...
Palladion Hotel (Bodrum)
Palladion Hotel (Bodrum)
Muğla
Göz kamaştıran doğa ve deniz manzarasına sahip odaları, açık yüzme havuzu, kaliteli hizmet anlayışı ile Palladion Hotel Türkbükü, Bodrum Otogarı’na 11 km mesafede konumlanıyo...
Likya Butik Otel (Fethiye)
Likya Butik Otel (Fethiye)
Muğla
Likya Butik Apart Hotel, Ölüdeniz'de dört mevsim konuklarına kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Ücretsiz misafir otoparkı bulunan tesisin harika lezzetler sunan restoranı da var...
Elze Hotel (Fethiye)
Elze Hotel (Fethiye)
Muğla
Bir gül bahçesi ve meyve ağaçları ile çevrili bir aile tarafından işletilen otel, yaya bölgesi Hisarönü'nden sadece 50 metre uzaklıkta, ücretsiz Wi-Fi ve uydu TV içeren odalar...
Uçpa Spor Hotel (Marmaris)
Uçpa Spor Hotel (Marmaris)
Muğla
OTEL HİSARÖNÜ, Hisarönü körfezinde, Ege denizi ve Akdeniz’ in birleştiği yerde, denizin kenarında, koruma altında olan olağanüstü güzellikteki yöre içerisine yerleşmiş bulunm...
Pasham Residence (Fethiye)
Pasham Residence (Fethiye)
Muğla
Denize 200 m mesafedeki tesisin özel plajı bulunuyor. Plajda ve havuzda alınan şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz. Çalış mevkiindeki tesis Muğla Dalaman Havalimanı'na 31 km m...
Liona Hotel & Spa (Bodrum)
Liona Hotel & Spa (Bodrum)
Muğla
12 ay boyunca açık olan tesisimiz denize 400 mt mesafede, otogara 100 mt mesafede ve Gündoğan merkeze 500 mt mesafededir. Tesisimizin kendine ait özel plajı vardır. Tesisten plaja...
Bella Butik Hotel (Marmaris)
Bella Butik Hotel (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın doğa harikası tatil merkezlerinden Marmaris'te yer alan Bella Butik Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil yaşatıyor. Tesis, denize yürüme mesafesinde yer al...
Karya Otel (Bodrum)
Karya Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum Merkez'de denize sıfır bir konumda yer alan Karya Otel & Restaurant, dört mevsim kapılarını misafirlerine açmaktadır. Tesisin tüm odalarında wi - fi erişimli intern...
Alfa Apart Otel (Bodrum)
Alfa Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Alfa Apart, 3 dönüm arazinin içinde geleneksel Denize 100 metre mesafede Bodrum mimarisiyle inşa edilmiş, etrafı meyve ve çam ağaçlarıyla çevrilmiş arkadaş canlısı bir işletmedir....
Çift Kişilik 103 TL
Üç Kişilik 138 TL
Dört Kişilik 172 TL
Beş Kişilik 207 TL
Mavi Suite Türkbükü (Bodrum)
Mavi Suite Türkbükü (Bodrum)
Muğla
Ege'nin gözde tatil bölgesi Bodrum Türkbükü'nde hizmet veren Mavi Suite Türkbükü, misafirlerine sade dekore edilmiş odalarında sakin ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor....
Club Aida (Marmaris)
Club Aida (Marmaris)
Muğla
Club Aida Otel, sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için tüm donanımlarıyla hizmet vermektedir. Otelde bulunan 24 Saat Resepsiyon ve Açık Yüzme Havuzu gibi birçok hizmetten fa...
Four Seasons Apart Hotel (Dalyan)
Four Seasons Apart Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın büyüleyici doğal güzelliklerle çevrili tatil merkezi Dalyan'da bulunan Four Seasons Dalyan, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Toplam 16 odası bulu...
Lighthouse Alexa Villas (Fethiye)
Lighthouse Alexa Villas (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın en gözde tatil beldesi Fethiye'de, çalış mevkiinde konumlanan Lighthouse Alexa Villas, misafirlerini ferah tasarlanmış villalarında ağırlıyor. Tesisin moder...
Yeldegirmeni Bungalow (Fethiye)
Yeldegirmeni Bungalow (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın gözde tatil bölgesi Fethiye'de doğa ve tarihi güzellikleri ile iç içe bir konumda bulunan Yel Değirmeni Bungalow Otel; misafirlerine doğa içerisinde huzur dolu ...
Merve Park Otel (Bodrum)
Merve Park Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un Gümbet mevkiinde faaliyet gösteren Merve Park Otel, açık ve kapalı havuz sunmaktadır. Tesis denize 150 metre uzaklıktadır. Merve Park Otel'in tüm konaklama b...
River Hotel (Dalyan)
River Hotel (Dalyan)
Muğla
River Hotel, eşsiz doğa güzelliklerine sahip Dalyan'da misafirlerini ağırlıyor. Tesisin dağ ve nehir manzaralı odalarında; klima, LCD TV, uydu yayını, kablosuz internet, u...
Club Rena (Marmaris)
Club Rena (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in Hisarönü mevkiinde yer alan Club Rena, birbirinden şirin 5 adet ahşap evden oluşan konaklama birimleriyle hiz...
Oyster Residence (Fethiye)
Oyster Residence (Fethiye)
Muğla
Zeytin ağaçları ile çevrili, geleneksel bir Fethiye taş evinde hizmet veren Oyster, balkon içeren klimalı odalar ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Tesiste bir açık havuz ve şezlonglar...
Artim Exclusive Apart Otel (Fethiye)
Artim Exclusive Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Merkez'de yemyeşil bir bahçe içerisinde misafirlerini ağırlayan Artim Exclusive Apart Otel, modern, şık ve kullanışlı dekorasyonuyla göz doldurmaktadır. Apart daireler...
Moğla Taşhan Boutique Otel Muğla
Moğla Taşhan Boutique Otel Muğla
Muğla
Meşhur Çakıcı Mehmet Efe tarafından, Cumhuriyet’in ilk yıllarında inşaa edilen binamız, o zamanlarda depo olarak tanımlanıyordu. Fakat ilerleyen zamanlarda tütün işlemede ve ...
Ph Hotel (Fethiye)
Ph Hotel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın gözde sahil beldesi Fethiye Hisarönü'nde bulunan tesis, panoramik dağ manzarasına sahip. Tesiste ferah ve aydınlık 15 oda bulunuyor. Odalarda; balkon, banyo, ...
Nevada Hotel & Spa (Fethiye)
Nevada Hotel & Spa (Fethiye)
Muğla
Bu tesis plaja 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Fethiye'de yer alan Nevada Hotel, Akdeniz'e yürüyerek yalnızca 5 dakika uzaklıktadır. Otel bir spa ve balkon içeren klimalı...
Harman Hotel (Fethiye)
Harman Hotel (Fethiye)
Muğla
Yemyeşil geniş bir bahçe içinde yer alan tesis, plaja kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Tesisin açık havuzunun çevresinde şezlong ve şemsiye sunuluyor. Tesisin modern de...
Tayfun Apart Hotel  (Fethiye)
Tayfun Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz'in popüler plajına 4 km mesafedeki bu otelde ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle çevrili açık yüzme havuzu vardır. Otel genelinde Wi-Fi erişimi de ücretsizdir. Apart ...
Daphne Residence (Fethiye)
Daphne Residence (Fethiye)
Muğla
Denize sıfır konumdaki tesisin kendine ait plajı mevcut. Plajda alınan şezlong ve şemsiye ücretsiz olup plaj ile tesis arasından yol geçiyor. Büyüleyici güzelliklere sahip olan Fe...
İlayda Hotel (Marmaris)
İlayda Hotel (Marmaris)
Muğla
İlayda Hotel, ziyaretçilerine yeşilin ve mavinin tüm tonlarini yılın on iki ayında görebileceğiniz bir cennet köşesi olan Marmaris'te mükemmel bir konaklama sunmaktadır. ...
Lavanta Otel (Marmaris)
Lavanta Otel (Marmaris)
Muğla
Turunç’ta yer alan Lavanta Hotel, Marmaris'e 8 km mesafede hizmet vermektedir. Lavanta Hotel, Rodos Şehri’ne 37 km, Faliraki’ye ise 50 km uzaklıktadır. En ya...
Club Hotel Letoonia (Fethiye)
Club Hotel Letoonia (Fethiye)
Muğla
Bu büyüleyici tatil köyünün konukları Fethiye şehrinin merkezinden araç ile sadece kısa bir sürüş mesafesinde yer alan, tesisin kendine özel plajında, sağlık ve spa merkezinde inzi...
Zehra Hotel | İslami Otel (Fethiye)
Zehra Hotel | İslami Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Hisarönü'nde yer alan Zehra Hotel, misafirlerini Fethiye'nin muhteşem doğası, geniş açık havuzu ve huzurlu bir atmosferiyle ağırlıyor. Tesisin modern dekoras...
Mert Seaside Hotel (Marmaris)
Mert Seaside Hotel (Marmaris)
Muğla
Siteler Mevkii'ndeki tesis; Marmaris merkeze 1 km, İçmeler merkeze 4 km, Muğla şehir merkezine 66 km ve Dalaman Havalimanı'na 95 km mesafede konumlanıyor. Denize 20 m mes...
Hotel Mutlu (Fethiye)
Hotel Mutlu (Fethiye)
Muğla
Eşsiz günbatımı ile ünlü Çalış Plajında yer alan Hotel Mutlu mavi ve yeşilin iç içe geçtiği sakin ve doğal bir tatil için eşsiz bir seçenek sunuyor. Tesisin toplam 45 odası bul...
Mavi Yengeç Bungalov & Butik Otel (Marmaris)
Mavi Yengeç Bungalov & Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Marmaris sahilinde yer alan Mavi Yengeç Bungalov & Butik Otel, konforlu odaları ve doğal atmosferi ile sevdiklerinizle rahat ve özgür bir tatil sunuyor. Denize sıfır konumdaki ...
Blue Dreams Resort (Bodrum)
Blue Dreams Resort (Bodrum)
Muğla
Club Blue Dreams, Bodrum'un en güzel koylarından Zeytinli Kahve'de, denize sıfır bir tatil köyü. Tesis, özgün mimarisi, doğa harikası manzarası, yemyeşil bahçeleri, eşsiz...
Mavi Köşk Apart Hotel (Dalyan)
Mavi Köşk Apart Hotel (Dalyan)
Muğla
Tesiste 11 apart bulunuyor. Apartlarda; 2 yatak odası, kablosuz internet, mutfak, banyo, duş, split klima, uydu yayını, bebek yatağı, kasa ve saç kurutma makinesi mevcut. Ayrıca ap...
Flora Palm Resort (Fethiye)
Flora Palm Resort (Fethiye)
Muğla
Flora Palm Resort Fethiye'nin en ünlü eğelence merkezi olan Hisarönü'nün merkezinde ve dünyanın eşsiz güzelliği ile tanınan Ölüdeniz'e sadece 3 km. mesafede yer alma...
Eyna Otel (Fethiye)
Eyna Otel (Fethiye)
Muğla
Eyna Otel Fethiye ; meşhur mavi bayraklı çalış plajının üzerinde yer almaktadır. Denize sıfır konumda olan otelimizin önü araç trafiğine kapalıdır. Muhteşem gün batımı , her çeşit ...
Kuum Hotel & Spa (Bodrum)
Kuum Hotel & Spa (Bodrum)
Muğla
Göltürkbükü'nde yer alan Kuum Hotel & Spa Bodrum, kendine özel koyu ve göz alıcı tasarımı ile misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor. Tesisin özel tasarımcılar ta...
Sarı Konak Apart Hotel (Fethiye)
Sarı Konak Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin plaj semtlerinden ÇALIŞ'da bulunan, aile bireyleri tarafından işletilen küçük bir otel olan VİLLA SARIKONAK butik bir APART oteldir.VİLLA SARIKONAK düzenli bi...
Marmaris Beach Hotel
Marmaris Beach Hotel
Muğla
Tesisimiz Marmaris Siteler, Uzunyalı mevkiinde bulunmaktadır. Mayıs 2017 de yeni tasarım ile tümüyle yenilenmiştir. Otelimiz de 44 oda bulunmaktadır. Bunların 20 tanesi tam deniz ...
Candan Beach Hotel (Marmaris)
Candan Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Cadde üzeri, deniz kenarı konumu ile Candan City Beach, Marmaris i yaşamak isteyen misafirler için avantaj sağlıyor. ...
Leda Hotel (Fethiye)
Leda Hotel (Fethiye)
Muğla
Otel Leda yenilenen kadrosu ile 2013 yaz sezonunda siz değerli misafirlerine kapılarını yeniden açıyor.Otel Leda, etrafı çam ormanlarıyla çevrili, sakin, huzur dolu ve Akdeniz'...
Selen Hotel (Marmaris)
Selen Hotel (Marmaris)
Muğla
Tesisimiz plaja 6 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sahile sadece 300 metre mesafede bulunan Club Selen Hotel İçmeler; açık havuz, ücretsiz Wi-Fi ve uydu TV ve balkon içeren klimalı...
Babana Hotel (Bodrum)
Babana Hotel (Bodrum)
Muğla
Mavi ve yeşilin birleştiği Göltürkbükü'nde yer alan tesis, her köşesi ayrı bir zevkle işlenmiş tarzı ve birbirinden farklı oda tasarımları ile misafirlerini yeni bir konseptte...
The Marmara Bodrum
The Marmara Bodrum
Muğla
Huzur verici doğası, harika plajları ve gece hayatı ile Ege tatillerinin vazgeçilmezi olan The Marmara Bodrum, misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor. Tesisin modern bir a...
İksirci Baba Otel (Fethiye)
İksirci Baba Otel (Fethiye)
Muğla
2015'te tamamen yenilenen tesis, Ölüdeniz'in yeşiline hakim muhteşem konumu ile öne çıkıyor. Tesis Belcekız Plajı'na 3 km mesafede konumlanıyor. Ölüdeniz manzara...
Makri Beach Hotel (Fethiye)
Makri Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Akdeniz’in en güzel plajlarından biri olan Çalış Plajı'nda, denize en yakın konumda yer alan tesis, misafirlerini sonsuz maviliği keşfetmeye davet ediyor. Çalış mevkinde...
Burak Apart Otel (Fethiye)
Burak Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Otelimiz Fethiye'nin en güzel plajlarından Çalış plajına ve şehir merkezine çok yakın bir konumda olup, çevre yolu bağlantısı mevcuttur. Fethiye'nin görülmeye ve gezilmey...
Mira Rooms (Marmaris)
Mira Rooms (Marmaris)
Muğla
Ahtapotuyla ünlü Marmaris - Söğüt köyünde yer alan Mira Rooms 5 odalı minik bir moteldir. Bütün odaları, havuzu ve yemek alanı büyüleyici Söğüt koyu manzarasına sahiptir. Minik bir...
Ramos Hotel (Fethiye)
Ramos Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Ovacık'ta yer alan ve bünyesinde açık havuz bulunan Ramos Hotel, yılın her mevsimi misafirlerine hizmet vermektedir. Yemyeşil bir bahçenin çevrelediği tesiste ...
Tolan Apartments (Marmaris)
Tolan Apartments (Marmaris)
Muğla
Tolan Apartments, Marmaris'in plajına 100 metre mesafedeki bir bahçe içerisinde yer alır. Bir yüzme havuzu ve restorana ev sahipliği yapan tesis, konuklarına balkonlu ve mutfa...
Bonjorno Otel (Marmaris)
Bonjorno Otel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in kalbinde, plaja yalnızca 50 metre mesafede yer alan Bonjorno Apart Hotel'in şezlong ve şemsiyelerle donatılmış açık havuzu ve bahçesi vardır. Ücretsiz WiFi er...
Costa 3S Beach Hotel (Bodrum)
Costa 3S Beach Hotel (Bodrum)
Muğla
Bitez koyunda denize sıfır bir şekilde konumlanmış tesisin toplam 81 odası bulunmaktadır.Bodrum merkeze 8 km ve havaalanına 50 km mesafede bulunmaktadır.Muhteşem deniz manzaralı re...
Reis Maris Otel (Marmaris)
Reis Maris Otel (Marmaris)
Muğla
Reis Maris Hotel, Marmaris Merkez'de konuklarına kapılarını açmaktadır. Tesisin tüm konaklama birimleri Wi - Fi bağlantılı kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. Tesisin açı...
Banana Apart (Marmaris)
Banana Apart (Marmaris)
Muğla
Banana Apart, Marmaris şehir merkezine sadece 4 km, Marmaris Yat Limanı'na ise 5 km mesafededir. Dalaman Havalimanı 100 km uzaklıktadır. . Bu tesis plaja 3 dakikalık yürüm...
Manaspark Otel (Fethiye)
Manaspark Otel (Fethiye)
Muğla
Manaspark Ölüdeniz, 24 saat her şey dâhil konseptiyle çalışan, özel mimarisi ve peyzajıyla, Türkiye’nin en önemli Turizm destinasyonlarından biri olan Ölüdeniz’de...
Uygar Hotel (Fethiye)
Uygar Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de gün batımının en güzel izlendiği sahillerden biri olma özelliğine sahip Çalış Plajı'na 50 metre mesafede bulunan Hotel Uygar, öğretmen emeklisi olan sahiplerin...
Kaya Apart Datça
Kaya Apart Datça
Muğla
Datça'da; denize ve Datça'nın en güzel plajlarına yürüyüş mesafesinde, her iki cephesinde de bahçesi bulunan, içerisinde bir ailenin rahat ve konforlu bir şekilde tatil y...
Sunshine Boutique Hotel (Dalyan)
Sunshine Boutique Hotel (Dalyan)
Muğla
Antik Kaya Mezarları, Sunshine Boutique Hotel'e 1,1 km, Dalyan Kaya Mezarları ise 1,5 km mesafededir. En yakın havaalanı olan Dalaman Havaalanı tesise 19 km uzaklıktadır. . ...
Villa Daffodil Hotel (Fethiye)
Villa Daffodil Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'in büyüleyici doğal güzellikleri eşliğinde misafirlerini ağırlayan Hotel Villa Daffodil, ev konforundaki odalarında misafirlerine huzurlu bir tatil yaşatıyor. Tesi...
Huzur Royal Otel (Datça)
Huzur Royal Otel (Datça)
Muğla
Plaja yürüme mesafesinde bulunan Huzur Royal Otel, misafirlerini Datça’nın huzur verici atmosferinde misafirlerini ağırlıyor. 25 oda ile hizmet veren tesisin havuz veya deniz ma...
Miray Hotel (Marmaris)
Miray Hotel (Marmaris)
Muğla
Miray Hotel, İçmeler tatil merkezine gelen her yaşta ziyaretçi için ideal bir seçimdir. Otelin konumuna baktığımızda güzel koylara ve sahile yürüyüş mesafesinde olan yakınlığı ile ...
Montebello Resort (Fethiye)
Montebello Resort (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz Plajı'na 500 m mesafede bulunan Montebello Resort Ölüdeniz; su kaydıraklı açık yüzme havuzu, güneşlenme terası ve konforlu odaları ile hizmet veriyor. 7.900 metrek...
Ece Boutique Hotel (Fethiye)
Ece Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Ücretsiz WiFi, açık yüzme havuzu ve bir terasa sahip, Ece Otel Sovalye Island Fethiye konaklama imkanı sunmaktadır. Otel, güneşlenme terası ve özel plaj alanı bulunmaktadır ve konu...
Hotel Berlin (Fethiye)
Hotel Berlin (Fethiye)
Muğla
Çalış Plajı'nda denize sıfır olan otelimiz merkezi bir konumdadır. Tüm ulaşım araçları yanı başındadır. Taksi durağı, dolmuş ve otobüs durağı ve dolmuş tekne 30 metre mesafede...
Tunacan Hotel (Fethiye)
Tunacan Hotel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın Fethiye ilçesinde yer alan Tunacan Otel, açık yüzme havuzu ve konforlu olanakları ile hizmet veriyor. Tesisin sade bir şekilde döşenmiş 28 odası bulunuyor. Tüm od...
Beyaz Yunus Otel (Fethiye)
Beyaz Yunus Otel (Fethiye)
Muğla
Dünya'nın en iyi plajları arasında yer alan Ölüdeniz'e yürüme mesafesinde bulunan Beyaz Yunus Otel, misafirlerini konforlu odalarda ağırlıyor. Beyaz Yunus Otel, Fethi...
Orka Boutique Hotel (Fethiye)
Orka Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
2013 yılında yapılan Orka Boutique Hotel Fethiye Merkez'de bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 750 metrenin üzerindedir. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden fayd...
Murat Paşa Konağı (Dalyan)
Murat Paşa Konağı (Dalyan)
Muğla
Dalyan Otelleri arasında yöresel mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak karşınıza çıkan Murat Paşa Konağı tarihi dokusu, rengarenk begonvil yapraklarıyla bezenmiş binası, ahş...
Kilim Apart Hotel (Fethiye)
Kilim Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Sahile 350 metre mesafede yer alan Kilim Apart Hotel, şezlong ve şemsiyeler ile çevrili 3 açık yüzme havuzu sunmaktadır. Resepsiyonun 24 saat hizmet sunduğu otelin genelinde ücrets...
Apsara Suites (Fethiye)
Apsara Suites (Fethiye)
Muğla
Fethiye’nin muhteşem doğasıyla baş başa modern olanaklarla donatılmış bir tesiste eksiksiz bir konaklama deneyimini Apsara Suites & Glamping’de yakalayabilirsiniz. ...
Kaptanköy Motel (Marmaris)
Kaptanköy Motel (Marmaris)
Muğla
Kaptanköy Motel'i sevmek için sebebiniz çok. Odanızın balkonunda otururken kekik ve çiçek kokularını içinize çekmek, doğal bir kahvaltı yapmak, dut ağaçlarının altında şekerle...
Türk Hotel (Fethiye)
Türk Hotel (Fethiye)
Muğla
Türk Hotel, Fethiye'nin incisi tarihi ve turistlik değeri yüksek Ölüdeniz'de konuklarını ağırlamaktadır. Etrafı güneş şemsiyeleri ve şezlonglar ile çevrili olan açık yüzm...
Voyage Torba Private (Bodrum)
Voyage Torba Private (Bodrum)
Muğla
Voyage Torba'nın bünyesinde 2010 yaz sezonundan itibaren 12 ay boyunca hizmet vermeye başlayan Voyage Torba Private, ayrıcalıklı konaklama seçenekleriyle dikkat çekiyor. Torba...
Green Peace Hotel (Fethiye)
Green Peace Hotel (Fethiye)
Muğla
Green Peace Hotel Alanya sizleri Türk misafirperverliğini ve konforu yaşamaya davet ediyor. Siz de, her şeyin sizler için düşünüldüğü huzurlu, rahat ve mükemmel bir tatil geçirmek ...
Armağan Apart Otel (Bodrum)
Armağan Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum şehir merkezine sadece 5 km uzaklıkta bulunan Armağan Apart Hotel, Bodrum Yat Limanı'na 7 km mesafededir. Milas-Bodrum Havaalanı ise 30 km uzaklıktadır.. Sahile sadec...
Suzanne Hotel (Fethiye)
Suzanne Hotel (Fethiye)
Muğla
Suzanne Otel & Apart, Fethiye-Ölüdeniz -Hisarönü mevkiinde bulunmaktadır. Hisarönü, Ovacık ve Ölüdeniz üçgeninin merkezi konumunda bir yerdir. Deniz kıyısı olmamasına rağmen, y...
Club Evin (Marmaris)
Club Evin (Marmaris)
Muğla
Tesis bünyesinde ve yakınlarda sağlanan birçok olanak sunan samimi bir apartman kompleksi. Olanaklar arasında yüzme havuzu, çocuk havuzu, şezlong ve şemsiyelerle donatılmış güneşle...
Lycian Hotel (Fethiye)
Lycian Hotel (Fethiye)
Muğla
Lycian Hotel, ünlü Ölüdeniz Plajı'na 3 km mesafededir. Açık yüzme havuzu ve spa olanakları sunan tesis, LCD TV ve balkon içeren klimalı süitlerle hizmet vermektedir. Hotel ...
Yağhane Butik Otel (Datça)
Yağhane Butik Otel (Datça)
Muğla
Geçmişinde zeytinyağı üretim yeri olarak çalışan mekan “Yağhane” adını buradan almış ve önünden geçen sokağın adının da “Yağhane Sokak” olarak tanımlanmasın...
Casablanca Otel (Bodrum)
Casablanca Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum’u kalbinden kucaklayın... Ege’nin mavi incisi, tarihin Halikarnas’ı, şarkıların aleni ilhamı: Bodrum... Yasemenleriyle, begonvilleriyle, eşsiz koyları, el ...
Gala Apart (Dalyan)
Gala Apart (Dalyan)
Muğla
Dalyan Mevkii'nde, nehre 300 m mesafede konumlanan Apart Gala, misafirlerini doğal güzelliklerle çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Dalyan'ın merkezine yürüme m...
Çift Kişilik 0 TL
Üç Kişilik 0 TL
Dört Kişilik 0 TL
Beş Kişilik 0 TL
Hotel Nazar Garden Aqua Park (Fethiye)
Hotel Nazar Garden Aqua Park (Fethiye)
Muğla
Nazar Garden Hotelimiz, 5000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Denize 400 metre mesafededir. Geniş bir bahçe içerisindedir. Toplamda 50 oda ve 140 yatak kapasitesine sahiptir. Yarım pan...
Citi Hotel (Datça)
Citi Hotel (Datça)
Muğla
Citi Hotel, Datça şehir merkezinde olup ünlü Hastane Altı ve Kumluk Plajı'na 100 metre mesafededir. Tüm banka ve banka atmleri sadece yürüme (50-100 metre) mesafesindedir. Ote...
Lorina Hotel (Marmaris)
Lorina Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris – Bozburun'da denize sıfır mesafede yer alan Defne Lorina Hotel, özel plaj alanı ve deniz manzaralı konaklama birimleriyle siz misafirlerine konfor dolu bir kon...
Manolya Otel (Bodrum)
Manolya Otel (Bodrum)
Muğla
Manolya Hotel Ortakent Yahşi Yalı mevkiinde bulunmaktadır. Tesisin modern dizayn edilmiş 20 odası olup, denize sıfır konumda bulunmaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi dokusu içeris...
Sibella Butik Hotel (Fethiye)
Sibella Butik Hotel (Fethiye)
Muğla
Sibella Butik Hotel Fethiye Hisarönü Bölgesi'de yer almaktadır. Fethiye'nin merkezi otele 9 km uzaklıkta olup, Dalaman Havalimanı'na 60 km mesafededir. . Otelimi...
Mihricem Ahşap Evler (Datça)
Mihricem Ahşap Evler (Datça)
Muğla
Bungalow tarzda 8 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; uydu yayını, LCD TV, balkon, klima, duş, banyo ve kablosuz internet erişimi mevcut. Her sabah misafirl...
Club Anastasia Hotel (Marmaris)
Club Anastasia Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in dinlendirici ve huzurlu atmosferinde hizmet veren tesis, plaja 800 m mesafede bulunuyor. Tesiste farklı tipte, ev konforu sunan 126 oda mevcut. Odaların tümünd...
Lighthouse Natalia Aparts (Fethiye)
Lighthouse Natalia Aparts (Fethiye)
Muğla
Son yıllarda Türkiye’nin en çok turist çeken yörelerinin başında gelen Fethiye Çalış mevkinde kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz 6 konaklama birimiyle hizmet veren Li...
Grand Emir Otel & Spa (Dalyan)
Grand Emir Otel & Spa (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın eşsiz doğal güzelliklere sahip sahil beldesi Dalyan’da bulunan Grand Emir Hotel & Spa, misafirlerini huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Şık ve konforlu toplam ...
Hilton Bodrum
Hilton Bodrum
Muğla
Geniş orman arazisi ve turkuaz renkli özel koyda yer alan Hilton Bodrum Türkbükü, ince düşünülerek hazırlanmış mekan düzenlemeleri, dekoratif ayrıntıları ve konforuyla misafirlerin...
Club Turkuaz Garden (Fethiye)
Club Turkuaz Garden (Fethiye)
Muğla
Yeşillikler arasındaki konumuyla doğayla iç içe bir tatil imkanı sunan Turkuaz Garden, Koca Çalış Plajı'na yalnızca 500 m uzaklıkta konumlanıyor. Çalış'ın doğal güzelli...
Kaya Apart Hotel (Fethiye)
Kaya Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Otelimiz toplam 14 apart, 16 otel odasından oluşmaktadır. Tüm apart ve odalarımızda TV olup, apartlarımızın kendilerine özel tam donanımlı mutfakları, banyo ve tuvaletleri bulun...
Neroli Butik Otel (Marmaris)
Neroli Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in Turunç Mevki'nde yer alan Neroli Butik Otel, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, huzur verici atmosferde misafirlerini ağırlıyor.Tesisin ev rahatlığı...
Bergama Hotel (Marmaris)
Bergama Hotel (Marmaris)
Muğla
Restoran, Barbekü ızgarası, Bahçe, Lobide ücretsiz gazete hizmeti, Yüzme havuzu, Havuz Snack bar/büfe hizmetleri mevcuttur....
Olive Garden (Fethiye)
Olive Garden (Fethiye)
Muğla
The Olive Garden Kabak'a gelir gelmez olağanüstü manzarası ile büyülenir insan. Tüm koyu kucaklayan bu manzara huzur verir size. Sonra etrafta başka bir işletmenin olmadığını,...
Hotel Forest Gate (Göcek)
Hotel Forest Gate (Göcek)
Muğla
Göcek ormanının içinde, şehir gürültüsünden uzak, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyen konuklar için müdavimlik yaratabilecek Hotel Forest Gate, 60 yatak, 4 suite oda, 5 bağ...
Panorama Plaza Hotel (Köyceğiz)
Panorama Plaza Hotel (Köyceğiz)
Muğla
Panorama Plaza Hotel, Muğla'nın Köyceğiz mevkiinde misafirlerini sade dekore edilmiş odalrında ağırlıyor. Tesis, konforlu bir konakalma imkanı sunuyor. Tesiste 26 oda mevcu...
Hotel Sevi Classic (Fethiye)
Hotel Sevi Classic (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Çalış'ta denize 300 m yürüme mesafesinde yer alan Hotel Sevi Classic, yıl boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Bünyesinde açık yüzme havuzu ve şezlonglarla do...
Taner Otel (Fethiye)
Taner Otel (Fethiye)
Muğla
Taner Hotel, Fethiye'nin en sevilen ve en turistik bölgelerinden biri olan Ölüdeniz Merkez'de yer almaktadır. Belcekız Plajı'ndan sadece 300 metre uzaklıkta konumlan...
Jade Residence (Fethiye)
Jade Residence (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin Ölüdeniz beldesinde yer alan Jade Residence, Ölüdeniz Merkez'de lüks bir konaklama imkanı sunmaktadır. Temiz ve huzur dolu bir ortamda hizmet veren Jade Resid...
Seray Class Apartments (Bodrum)
Seray Class Apartments (Bodrum)
Muğla
Gümbet Plajı'na 150 m mesafede bulunan Seray Class Apartments, 2 adet yüzme havuzu ve konforlu odaları ile hizmet veriyor. Sade bir şekilde dekore edilmiş 32 dairede; buzdol...
Cactus Çomça Manzara Hotel (Bodrum)
Cactus Çomça Manzara Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum mevkiindeki tesis, Bodrum-Milas Havalimanı'na 35 km ve Muğla şehir merkezine 124 km mesafede konumlanıyor. Ege Denizi'ne 350 m mesafede bulunan Çomça Manzara Hotel...
Melita Apart Hotel (Marmaris)
Melita Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris – İçmeler'de denize yürüme mesafesinde yer alan Melita Apart, siz misafirlerine ev konforunu aratmayan bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tüm birimleri tamamen ...
Mavruka Hotel (Fethiye)
Mavruka Hotel (Fethiye)
Muğla
Turkuaz sularıyla görenleri büyüleyen Ölüdeniz'de konumlanan Mavruka Hotel Ölüdeniz; huzurlu konumu ve sunduğu olanaklar ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Tamamı balkonlu...
Surf Tatil Köyü (Datça)
Surf Tatil Köyü (Datça)
Muğla
Datça Surf Tatil Köyü Datça – Marmaris karayolunun 12nci km.sinde benzersiz konumu ve doğal ortamı ile surf tutkunlarına olduğu kadar, sadece tatil yapmak ve Datça’nın ...
My Meriç Otel (Marmaris)
My Meriç Otel (Marmaris)
Muğla
Tesis Marmaris Turunç mevkiinde bulunup Marmaris merkeze 20 km , Dalaman Havalimanına 110 km , denize 20 m ve plaja 50 m mesafededir . ...
The Magnific Hotel (Bodrum)
The Magnific Hotel (Bodrum)
Muğla
The Magnific Hotel; Bodrum - Gümbet bölgesinde hizmet vermektedir.. Magnific Hotel denize sıfır konumuyla, 80 m uzunluğundaki sahilinde denizin tadını çıkartabilirsiniz. The Magnif...
Milky Way Apart (Fethiye)
Milky Way Apart (Fethiye)
Muğla
Milkyway Apart And Hotels; huzurlu konumu ve sunduğu olanaklar ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Tesisin tüm odalarında; duş, banyo, klima, uydu yayını, televizyon ve kablosuz...
Dolphin Butik Otel (Marmaris)
Dolphin Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Muz ve palmiye ağaçları ile çevrili bir konumda hizmet veren Dolphin Hotel; misafirlerine huzurlu ve sakin bir konumda hizmet veriyor. Tamamı balkonlu 20 oda ile misafirlerine h...
Çift Kişilik 276 TL
Gold Lion Hotel (Fethiye)
Gold Lion Hotel (Fethiye)
Muğla
Apart Otelimiz, Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajlarına ve Hisarönü eğlence merkezlerine çok yakın bir konumda,ulaşımı kolay Hisarönü bölgesinde yer almaktadır. Babadağ Manzaralı ve çam ...
Tümay Otel (Bodrum)
Tümay Otel (Bodrum)
Muğla
Tümay Hotel 1.600 m2 üzerine kurulu tesis, Bodrum Bitez Yalı mevkiinde Bodrum merkeze 8 km, havalimanına 45 km, Bitez sahile 70 mt. mesafede olup, Bodrum merkeze giden dolmuşlarla ...
Holifera Otel (Akyaka)
Holifera Otel (Akyaka)
Muğla
Holifera Otel'in tüm odalarında balkon, çalışma masası, eşya dolabı, klima ve uydu TV bulunmaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz ba...
Secret Garden Boutique Hotel (Fethiye)
Secret Garden Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de, Tlos Antik Kenti ile Eşen Çayı ovası arasında yer alan Secret Garden Butik Otel, eşsiz bir manzaranın tam ortasında, 6 dönüm alan üzerinde, çiçeklerin, meyve ağaçl...
Halise Apart (Datça)
Halise Apart (Datça)
Muğla
Pansiyonumuz denize 3 km mesafede, Gereme Koyu'na 3 km, şehir merkezine 8 km, Kızlan Köyü'ne 1 km, Marmaris otoyoluna 2,5 km mesafededir. ücretsiz arıtılmış su Taş apartl...
Ethem Hotel (Fethiye)
Ethem Hotel (Fethiye)
Muğla
Havuz alanı güneşlenmek ve dinlenmek için idealdir. Ayrıca Ethem Hotel'de dart oynayabilirsiniz. Ek ücret karşılığında havaalanı servisi sağlanabilmektedir. Ünlü Ölüdeniz Plaj...
Emelce Apart Hotel (Bodrum)
Emelce Apart Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Emelce Apart, misafirlerine ev konforunda bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde açık yüzme havuzu bulunan tesis, de...
Pırlanta Otel (Fethiye)
Pırlanta Otel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın muhteşem doğası ve huzur verici atmosferiyle dikkat çeken tatil merkezi Fethiye'de yer alan Pirlanta Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil yaşatıyor. Şe...
Blue Bay Classic Hotel (Marmaris)
Blue Bay Classic Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris, Şehir merkezi 0,3 km uzaklıktadır....
Marcan Beach Hotel (Fethiye)
Marcan Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Marcan Beach Otel Fethiye'nin Ölüdeniz mevkiinde yer alan 3 yıldızlı bir tesistir. Otel Ölüdeniz'in eşsiz güzellikteki sahiline 50 metre, Dalaman havaalanına 80 km, Fethi...
Hotel Truva (Fethiye)
Hotel Truva (Fethiye)
Muğla
Hotel Truva, Muğla'nın gözde sahil beldesi Fethiye'de sunduğu konfor ve olanaklarla misafirlerini ağırlıyor. Toplam 35 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm o...
Villa Nergis Apart (Bodrum)
Villa Nergis Apart (Bodrum)
Muğla
Plaja 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sahile sadece 80 metre uzaklıktaki Villa Nergis, mini mutfak ve balkon içeren klimalı dairelerin yanı sıra açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi...
İrem Apart Hotel (Marmaris)
İrem Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Side Beldesindeki tesisimiz , Plaja 700 m , Şehir merkezine 900 m, Manavgat ilçe merkezine 5 km, Antalya Havalimanına 68 km mesafede , Sessiz ve sakin ve güvenli bir konumda bulunm...
Rosy Hotel (Marmaris)
Rosy Hotel (Marmaris)
Muğla
Doğal güzellikleri ile görenleri büyüleyen Marmaris'in merkezinde yer alan Rosy Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil vaat ediyor. Tesisin sadelikle tasarlanmış olan gen...
Eftelya Apart Hotel (Fethiye)
Eftelya Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Ölüdeniz'e 3 km mesafede Ovacık'ta yer alan Eftelya Apart Hotel, ev konforunu aratmayan konaklama birimlerinde siz misafirlerini ağırlamaktadır. Tesisteki...
My Dream Hotel (Marmaris)
My Dream Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris Siteler mevkinde bulunan My Dream Hotel Dalaman Havalimanı'na 95 km. Marmaris merkeze ise 4 km. mesafede yer almaktadır. Herşey dahil konseptinde hizmet veren tesis 9...
Hürpa Residence (Bodrum)
Hürpa Residence (Bodrum)
Muğla
Ege Bölgesindeki Gündoğan'da, Bodrum'a 13 km uzaklıkta yer alan Hürpa Residence, açık havuz ve güneşlenme terasıyla hizmet vermektedir. Tesis bünyesindeki özel otopark ve...
Paradise Garden Hotel (Fethiye)
Paradise Garden Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin gözde sahil bölgesi Ölüdeniz'de bulunan Paradise Garden Hotel, yaklaşık 12 hektarlık bir bahçe içerisinde hizmet veriyor. Sade dekore edilmiş toplam 33 od...
Liona Apart Otel (Bodrum)
Liona Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Tesiste ortak alanda çamaşır makinesi bulunuyor. Liona Apart odalarına giriş 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan k...
Begonville Beach Hotel (Marmaris)
Begonville Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Deniz kıyısında hizmet veren Begonville Beach Hotel, ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle donatılmış özel plaj alanına sahiptir. Otelin klimalı odalarında balkon mevcuttur. Begonville ...
Panorama Hotel (Bodrum)
Panorama Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege'nin gözde tatil bölgesi Bodrum'da hizmet veren Panorama Hotel Türkbükü, misafirlerine sade dekore edilmiş odalarında sakin ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Te...
Sezer Class Apart (Bodrum)
Sezer Class Apart (Bodrum)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezi Bodrum'un Gümbet mevkiinde faaliyet gösteren Sezer Class Apart, lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restorana ve barbekü olanaklarına ...
Durak Otel (Bodrum)
Durak Otel (Bodrum)
Muğla
Pansiyonumuz şehir merkezindedir denize 50 metre mesafade barlar sokağı yakınındadır. Odalarımızda Klima, TV, Buzdolabı, Duş, WC ve 24 saat sıcak su vardır. Resepsiyonumuz istekler...
Yumak Apart Otel (Fethiye)
Yumak Apart Otel (Fethiye)
Muğla
FETHİYEDEKİ EVİNİZ. 1+1 VE 2+2 DUBLEKS APART DAİRELERİMİZLE FETHİYE ÖLÜDENİZ OVACIKTA HİZMETİNİZDEYİZ. ...
Grand Yazıcı Club Turban (Marmaris)
Grand Yazıcı Club Turban (Marmaris)
Muğla
Mavi ve yeşili buluşturan Marmaris'te yer alan Grand Yazıcı Club Turban, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Ultra Her Şey Dahil konsepti ile hizmet veren tesisin ken...
Bena Hotel (Fethiye)
Bena Hotel (Fethiye)
Muğla
Bena Hotel sizleri ağırlamayı bekliyor....
Supreme Hotel (Marmaris)
Supreme Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in merkezine 1 km mesafede yer alan Supreme Hotel, misafirlerine huzur dolu bir tatil vadediyor. Tesis, denize kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Tesisin kali...
Tolay Hotel (Fethiye)
Tolay Hotel (Fethiye)
Muğla
Hisarönü merkezinin yakınında ve sahile sadece 3 km mesafede yer alan, güzel dağ manzaralarına sahip olan Tolay Otel Hisarönü, hareketli havuz çevresine bakan ve ücretsiz internet ...
Club Nimara Beach Resort (Marmaris)
Club Nimara Beach Resort (Marmaris)
Muğla
Geniş bir alan üzerine kurulu olan tesisimiz sade ve şık tasarıma sahip konforlu odaları, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, sağlığınız ve rahatlamanız için Spa & Wellness Mer...
İstanköy Hotel (Bodrum)
İstanköy Hotel (Bodrum)
Muğla
Konforunuz için zengin olanaklarla özenle tasarlanmış Hotel İstanköy'den adımınızı attığınız anda kendinizi Bodrum'un hareketli sokaklarında bulacaksınız. Konaklamanı...
Tek Kişilik 172 TL
Delita Boutique Hotel (Bodrum)
Delita Boutique Hotel (Bodrum)
Muğla
Modern tarzda dekore edilmiş toplam 17 süit odası ile hizmet veren tesisin tüm odalarında; telefon, minibar, kasa, klima, banyo, duş, LCD TV, uydu yayını, saç kurutma makinesi ve k...
Club Pineta Hotel (Marmaris)
Club Pineta Hotel (Marmaris)
Muğla
Club Pineta Hotel, Marmaris Siteler mevkiinde konumlanmış yeşillikler içinde bir tesistir. Denize, şehir merkezine ve barlar sokağına yakınlığı ile çok fazla tercih edilen tesis he...
Oykun Hotel (Fethiye)
Oykun Hotel (Fethiye)
Muğla
Oykun Hotel, Muğla'nın gözde sahil bölgesi Ölüdeniz'de hizmet veriyor. Odalarda; minibar, banyo, duş, televizyon, uydu yayını ve saç kurutma makinesi bulunuyor. Oyk...
Thermemaris Termal & Spa Resort (Dalaman)
Thermemaris Termal & Spa Resort (Dalaman)
Muğla
Ege ve Akdenizin birleştiği çok özel bir doğal yaşam alanında bulunan Thermemaris Thermal Hotel Spa Resort Otel, Termal suların beslediği gölde yaşayan ve buranın gerçek sahipleri ...
Cesars Suites (Bodrum)
Cesars Suites (Bodrum)
Muğla
Cesars Suites ile en keyifli tatili planlayın! Cesars Suites konumu itibarı ile Bodrum'un bir çok noktasına kolay ulaşım sağlamaktadır. Bodrum' un merkezine 3 km, B...
Exelsior Annex (Marmaris)
Exelsior Annex (Marmaris)
Muğla
Açık havuz ile spa ve sağlıklı yaşam merkezine sahip Exelsior Annex mutfaklı konaklama birimleri sunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Exelsior Annex'teki dairelerde TV, kli...
Nehir Apart Hotel (Fethiye)
Nehir Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Eşsiz günbatımı ile ünlü Çalış Plajı'na yürüme mesafesinde yer alan Nehir Apart Hotel; misafirlerine şehir stresinden arınabilecekleri huzurlu bir tatil alternatifi sunuyor. ...
Han Deluxe Hotel (Fethiye)
Han Deluxe Hotel (Fethiye)
Muğla
Han Deluxe Hotel, Ölüdeniz’in büyüleyici doğal güzellikleri eşliğinde misafirlerini ağırlıyor. Tesisin modern ve konforlu odalarında; kablosuz internet, balkon, klima ve gardır...
Tarzan Family Hotel (Fethiye)
Tarzan Family Hotel (Fethiye)
Muğla
Popüler barlarıyla hareketli Hisarönü bölgesi, Tarzan Hotel'e sadece 300 metre mesafededir. Ayrıca sadece 500 metre uzaklıktaki tarihi Likya yolunu ziyaret edebilirsiniz. Dala...
Alinda Hotel (Dalyan)
Alinda Hotel (Dalyan)
Muğla
Alinda Hotel'in sade bir dekorasyona sahip odalarının her birinde bahçe ya da havuz manzaralı balkon, klima ve özel banyo bulunmaktadır. Birimlerdeki özel banyolar ise konukla...
Club Hotel Diana (Marmaris)
Club Hotel Diana (Marmaris)
Muğla
Club Hotel Diana; Marmaris Armutalan mevkiinde denize 300 metre mesafede konumlanmıştır. Tesis, 185 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesisin SPA merkezinde Tü...
Hotel Bahar (Fethiye)
Hotel Bahar (Fethiye)
Muğla
Çalış mevkii'nde konumlanan Bahar Hotel, ulaşım, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Şık ve modern 33 balkonlu odası ile misafi...
Lugga Boutique Hotel (Bodrum)
Lugga Boutique Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege tatillerinin eğlence dolu merkezi Bodrum Ortakent'te yer alan Lugga Boutique Hotel & Beach, sunduğu olanaklarla misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Tesisin, k...
Cihan Türk Hotel (Marmaris)
Cihan Türk Hotel (Marmaris)
Muğla
Çıldır mevkiindeki tesis, Marmaris merkeze 1,5 km, Muğla şehir merkezine 66 km ve Dalaman Havalimanı'na 90 km mesafede konumlanıyor. Denize 150 m mesafedeki tesisin özel plajı...
Big Posedion Boutique Hotel (Marmaris)
Big Posedion Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'e bağlı sahil beldesi Selimiye'de bulunan Selimiye Big Poseidon Boutique Hotel & Yacht Club, misafirlerine şık ve sade dekore edilmiş odalarında konforlu bir...
Liberty Hotels Lykia (Fethiye)
Liberty Hotels Lykia (Fethiye)
Muğla
Şimdi… Sadece gözlerinizi kapatıp hayal edin… Ege’nin kalbinde doğayla denizin birleştiği bir koyda; doğal olan her şeyin korunduğu onlarca yıllık çamların dev...
Han Dalyan Hotel (Dalyan)
Han Dalyan Hotel (Dalyan)
Muğla
Otel, Dalyan'ın en sakin köşesinde, sıcak atmosferi ve rengarenk dekorasyonu ile hizmet veriyor. Dalyan Nehri’ne yakın konumlanan otel, misafirlerine doğal güzelliklerle çevri...
Tek Kişilik 483 TL
Çift Kişilik 690 TL
Üç Kişilik 3450 TL
Green Forest Holiday Village (Fethiye)
Green Forest Holiday Village (Fethiye)
Muğla
Green Forest Holiday Village, Ölüdeniz'e bağlı Hisarönü mevkiinde bulunmaktadır. Doğa ile baş başa, çam ormanları içinde 25.000 m2 yeşil bir arazi üzerine kurulu tesis sakinli...
Faralya Gül Pansiyon
Faralya Gül Pansiyon
Muğla
Fethiye’nin eşsiz güzellikleri arasında yer alan Faralya Köyü; Ölüdeniz’e 12 km, Kelebekler vadisine 600mt, Aktaş plajına 5km, Kabak plajına 8 km mesafededir. . ...
Sundari Apart (Fethiye)
Sundari Apart (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin dünyaca ünlü Çalış bölgesinde misafirlerini ağırlayan Sundari Villa Aparts, bir açık yüzme havuzuna ve dağ manzarasına sahiptir. Tesisin tüm alanlarında Wi-Fi eriş...
Sarıhan Apart Otel (Fethiye)
Sarıhan Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz plajına sadece 3 km. Fethiye merkeze 6 km. Hisarönü Barlar sokağına yürüyerek 2 dk. Kelebekler vadisi. Saklıkent. Yeşil vadi. Gizli Kent. Kayaköy. Paraşüt. Fethiye 12 Adal...
Üç Kişilik 1656 TL
Flamingo Hotel (Fethiye)
Flamingo Hotel (Fethiye)
Muğla
Flamingo Lodge & Spa, tatil cenneti Fethiye'nin dünyaca ünlü mevkii Ölüdeniz'de misafirlerini ağırlıyor. Ölüdeniz Plajı, tesise birkaç dakikalık uzaklıkta yer alıyor....
Kriss Hotel (Bodrum)
Kriss Hotel (Bodrum)
Muğla
Ortakent mevkiindeki tesis, Bodrum merkeze 13 km, Milas-Bodrum Havalimanı'na ise 45 km mesafede konumlanıyor. Denize 300 m mesafede yer alan tesisin misafirleri, halk plajını ...
Rosary Beach Hotel (Fethiye)
Rosary Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin gözde sahil beldesi bulunan Rosary Beach Hotel, misafirlerini doğal güzelliklerle çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Tesiste 54 oda mevcut. Odalarda; t...
Calipso Beach Hotel (Marmaris)
Calipso Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Turunç mevkiindeki tesis, Marmaris merkeze 22 km, Muğla şehir merkezine 72 km ve Dalaman Havalimanı'na 110 km mesafede konumlanıyor. Tesisin 300 m mesafede kum-çakıl karşık pl...
König Hotel (Fethiye)
König Hotel (Fethiye)
Muğla
Konig Otel, 20 tane odaya sahip olup misafirleri için ayrıca açık havuz hizmeti de bulundurmaktadır. Oteldeki tüm odalar özel banyo imkanı sunmaktadır. Otelde konaklayan mi...
Granma Butik Apart Otel (Bodrum)
Granma Butik Apart Otel (Bodrum)
Muğla
Granma Butik Apart, yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça rağbet gören, ülkemizin en popüler tatil beldelerinden biri olan Bodrum'un Gümbet mevkiinde bulunmaktadır. Sa...
Martı Doğan Hotel (Marmaris)
Martı Doğan Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in doğa ile iç içe, huzur verici mevkii Orhaniye'de yer alan Doğan Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil yaşatıyor. Denize sıfır konumdaki tesisin kendine ai...
Losta Sahil Evi (Marmaris)
Losta Sahil Evi (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in şehrin kalabalık ve gürültüsünden arınmış olan mevkii Selimiye'de doğa ile iç içe bir konaklama alternatifi sunan Losta Sahil Evi; misafirlerine şehir stresin...
Longhouse Inn Hotel (Dalyan)
Longhouse Inn Hotel (Dalyan)
Muğla
Dalyan Nehri kıyısında yakın mesafede konumlanan Longhouse Inn Hotel , kalite ve konforun bir arada olduğu odalarda misafirlerini ağırlıyor. Tesis sunduğu olanaklar ile rüya gibi b...
Orka Sunlife Resort & Spa (Fethiye)
Orka Sunlife Resort & Spa (Fethiye)
Muğla
Orka Sunlife Resort & Spa, doğal güzellikleriyle görenleri büyüleyen Ölüdeniz'de misafirlerini ağırlıyor. Turkuaz rengi suları ile dünyaca ünlü olan Ölüdeniz Plajı, tesise...
Meva Hotel (Marmaris)
Meva Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris – Turunç'ta denize yalnızca 20 m mesafede yer alan Meva Otel, siz misafirlerine nisan ortasından ekim ayının başına kadar konfor dolu bir konaklama hizmeti sunm...
Kelebek Apart Otel (Fethiye)
Kelebek Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın en gözde tatil beldesi Fethiye'de, çalış mevkiinde konumlanan Kelebek Apart Otel, misafirlerini ferah tasarlanmış dairelerde ağırlıyor. Toplam 12 oda ile misa...
Mut Apart Hotel (Fethiye)
Mut Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Ovacık'ta yer alan ve mayısın ilk gününden ekim ayının sonuna kadar siz ziyaretçilerini ağırlayan Mut Apart Hotel, konfor dolu konaklama birimlerine ev sahipli...
Elista Hotel & Spa (Bodrum)
Elista Hotel & Spa (Bodrum)
Muğla
Denize 10 adım uzaklıkta olan otelde gün muhteşem bir açık büfe kahvaltı ile başlıyor. Türkbükü’nün olmazsa olmazı beach partilerin en keyiflisi Elista Beach Bar & Lou...
Poseidon Apart Hotel (Fethiye)
Poseidon Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Çalış mevkide tüm yıl açık olup misafirlerini, ağırlayan Çalış Poseidon Apart, ücretsiz otopark ve wi - fi bağlantılı internet sunmaktadır. Çalış Poseidon Apart resepsiyonu 7/2...
Çiçek Otel & Apartments (Fethiye)
Çiçek Otel & Apartments (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin doğal güzellikleri arasına kurulu Çiçek Otel , misafirlerine huzurlu bir atmosfer sunuyor. Tüm odalarda; kablosuz internet, banyo, uydu kanalları, kasa ve saç k...
Blue Rainbow Hotel (Marmaris)
Blue Rainbow Hotel (Marmaris)
Muğla
Tesis toplam 72 standart oda olmak üzere 144 yatağa sahiptir. Kapalı ve açık Restaurant, büyükler için havuz, lobby bar, havuz bar, çocuk oyun parkı, mini clup, ünitelerinden oluşm...
Terrace Hotel (Dalyan)
Terrace Hotel (Dalyan)
Muğla
Dalyan’ın merkezinde bulunan Dalyan Terrace Hotel, aynı zamanda teknelerin kalktıgı gece hayatının kalbinin attıgı merkeze ve alış-veriş merkezine bir kaç dakika uzaklıktadır...
Konak Tuncel Efe (Datça)
Konak Tuncel Efe (Datça)
Muğla
Ege'nin doğal güzellikleri ile çevrili huzurlu bir konumda hizmet veren Konak Tuncel Efe; mavi ile yeşilin buluştuğu, şehrin merkezi noktası olan Kumluk plajında misafirlerine...
Balım Hotel (Marmaris)
Balım Hotel (Marmaris)
Muğla
Karacan Point Center Alışveriş Merkezi'ne 750 metre mesafedeki Balım Hotel, Marmaris Yat Limanı'na 3 km, Dalaman Havaalanı'na ise 90 km mesafededir.. Sahile sadece...
Rüya Otel (Fethiye)
Rüya Otel (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz Plajı'na 4 km mesafede konumlanan tesis; açık yüzme havuzu, güneşlenme terası ve eşsiz doğa manzarası ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesi...
Unique Hotel (Fethiye)
Unique Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin merkezinde yer alan tesis misafirlerine, yerel otantik tarzda benzersiz bir biçimde dekore edilmiş odalar sunuyor. İnşasında asırlık taşlar ve ahşap kullanılan ve ...
Misafir Evi (Fethiye)
Misafir Evi (Fethiye)
Muğla
Kayaköy şehrinde manzaralar içinde bulunan kır Misafir Evi Otel Fethiye, konuklarına rahat bir konaklama ve bahçe, çocuk havuzu ve ücretsiz kablosuz internet gibi tesislerden bir d...
Çift Kişilik 138 TL
Oskay Hotel (Dalyan)
Oskay Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla Dalyan'da hizmet veren Dalyan Resort Hotel misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste sauna, hamam, masa tenisi, fitness center gibi çeşitli hizmetler ...
Tek Kişilik 0 TL
Çift Kişilik 0 TL
Vento Boutique Hotel (Fethiye)
Vento Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Açık yüzme havuzuna sahip Vento Hotel, Fethiye Hisarönü'nde, Ölüdeniz Plajı'na 3 km mesafede yer almaktadır. Güzel yeşil bir bahçeye sahip bu otel, Hisarönü ilçesinin eğl...
Ramada Resort (Bodrum)
Ramada Resort (Bodrum)
Muğla
Ramada Resort Bodrum, Bitez'de, Ege Denizi ve Kos Adası manzaralı lüks odalarıyla, konforlu bir tatilin rahatlığını misafirlerine sunuyor. Otel, misafirlerini bu plaj alanına...
Moda Beach Hotel (Marmaris)
Moda Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Moda Beach Boutique Hotel, muhteşem doğası, güzel plajları ve eğlence dolu gece hayatıyla görenlerin hayran kaldığı Marmaris'te misafirlerini ağırlıyor. Tesis, misafirlerine k...
Montana Pine Resort (Fethiye)
Montana Pine Resort (Fethiye)
Muğla
Montana Pine Resort işletmesi dahilinde bulunan Crocus Spa & Wellness ta yetişkinler için kapalı jakuzi, Türk hamamı, buhar odası, dinlenme alanı, 4 adet masaj odası, dış mekan...
Bitez Sunset Otel (Bodrum)
Bitez Sunset Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum Bitez'de yer alan Bitez Sunset Apart Otel, huzur verici atmosferiyle misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor. Tesisin 33 odası bulunuyor. Odalarda; televizyon, uyd...
Palmetto Resort Hotel (Marmaris)
Palmetto Resort Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in eşsiz denizi ve doğal güzellikleri ile iç içe olan Palmetto Resort Hotel, sade ve şık dekore edilmiş odalarında misafirlerine konforlu bir tatil imkanı sunuyor. ...
Baia Bodrum Hotel
Baia Bodrum Hotel
Muğla
Gündoğan mevkiindeki tesis; Bodrum merkeze 19 km ve Muğla-Milas Havalimanı'na 48 km mesafede konumlanıyor. Denize sıfır konumdaki tesisin 250 m uzunluğunda plajı, ahşap platfo...
Majestic Hotel (Fethiye)
Majestic Hotel (Fethiye)
Muğla
Majestic Hotel, Muğla'nın gözde sahil bölgesi Ölüdeniz'de hizmet veriyor. Majestic Hotel'de ferah bir tasarıma sahip odalar mevcut. Odalarda; minibar, balkon, ban...
Yörük Evi Hotel (Fethiye)
Yörük Evi Hotel (Fethiye)
Muğla
Faralya Yörük Evi; 1998 yılından itibaren Faralya Köyü’nün tam ortasında doğayla iç içe, deniz manzaralı taş evleri ve özel köy kahvaltısıyla misafirlerini huzurlu ve doğal b...
Junior Colossus Hotel (Bodrum)
Junior Colossus Hotel (Bodrum)
Muğla
Havaalanı'na 15 km mesafede, Şehir merkezinde Gümbett'in inceliğini yansıtan 24 odasıyla boyutu farklı bir konfor sunuyor, güvenli bir ev duygusu yaşatıyor.. Bodrum&#...
Tümen Hotel (Fethiye)
Tümen Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin dünyaca ünlü Ölüdeniz beldesinin Fethiye Hisarönü mevkiinde faaliyet gösteren Tümen Hotel, çam ağaçlarıyla çevrili açık bir yüzme havuzuna sahiptir. Tesisin ortak ...
Comet Deluxe Hotel & Resort (Marmaris)
Comet Deluxe Hotel & Resort (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in eşsiz doğasını doyasıya yaşayabileceğiniz Comet Deluxe Suit Hotel, konforlu odaları ile misafirlerine hem eğlenceli hem de huzurlu bir tatil yaşatıyor. Konforlu b...
Myra Hotel (Marmaris)
Myra Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te konumlanan Myra Hotel, misafirlerini şık ve konforlu odalarında ağırlıyor. Açık havuzun ve zengin olanakları ile keyifli vakit geçirebileceğiniz tesis, eğlenceli b...
Kordon Apart (Fethiye)
Kordon Apart (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de yer alan Kordon Apartment, ücretsiz WiFi erişimi ve klimaya sahiptir. Fethiye Marina 200 metre uzaklıktadır. Konaklama biriminde düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı bi...
Hotel Gökova (Akkaya)
Hotel Gökova (Akkaya)
Muğla
Otelimiz dünyanın cennet köşelerinden biri sayılan Muğla- Gökova bölgesinin Akyaka beldesindedir.Yeşilin ve mavinin tam anlamıyla bütünleştiği Akyaka, doğal güzelliği ve yöresel mi...
Tek Kişilik 476 TL
Çift Kişilik 358 TL
Üç Kişilik 565 TL
Club Ege Antique Hotel (Marmaris)
Club Ege Antique Hotel (Marmaris)
Muğla
Club Ege Antique Hotel'in odalarında modern ahşap mobilyalar ve özel banyo vardır. Odalarda ayrıca kasa ve düz ekran uydu TV yer almaktadır. Konuklar, havuz kenarındaki şez...
Salmakis Beach Resort & Spa (Bodrum)
Salmakis Beach Resort & Spa (Bodrum)
Muğla
Tatilin ve eğlencenin değişmeyen adresi Bodrum'da yer alan Salmakis Resort & SPA, misafirlerine zengin olanakları ile unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Deniz kıyısında yer al...
London Hotel (Fethiye)
London Hotel (Fethiye)
Muğla
London Hotel büyük bir tadilat gerçekleşmiş olup kullanılan malzemelerin çoğu yenilenmiş bir şeklide misafirlerini Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Fethiye Hisarönü mevkide ağ...
Era Hotel Single Holiday (Fethiye)
Era Hotel Single Holiday (Fethiye)
Muğla
Sunduğumuz tatil konsepti herşey dahil tatil kavramıdır. Organik taze yiyecekleri açık büfe olarak servis ediyoruz. Geleneksel Türk açık büfe kahvaltımız sabah 08.00-10.00 arasınd...
Ertek Hotel (Fethiye)
Ertek Hotel (Fethiye)
Muğla
Ertek Otel, Fethiye Ölüdeniz' bağlı Hisarönü'nde konuklarını dört mevsim ağırlamaktadır. Hisarönü merkezine yürüyerek 5 dakika mesafede yer alan tesisin, sadece konaklama...
Letoon Apart Otel (Fethiye)
Letoon Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın gözde tatil gölgesi Fethiye'de konumlanan Letoon Apart Fethiye, ulaşım, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Ev k...
Bodrum White Villas
Bodrum White Villas
Muğla
Mutfak, Binada ücretsiz otopark, Wifi, TV, Saç kurutma makinesi, Ütü, Çamaşır Makinesi, Klima, Havlular, nevresimler, sabun ve tuvalet kağıdı olanakları bulunmaktadır....
Petit Garden Hotel (Fethiye)
Petit Garden Hotel (Fethiye)
Muğla
Ücretsiz WiFi erişimi sağlayan ve bir restorana sahip olan Petit Garden Hotel, Ölüdeniz'de Belcekız Plajı'na 3,8 km mesafede evcil hayan dostu konaklama olanağı sunmaktad...
Spektr Hotel Bodrum
Spektr Hotel Bodrum
Muğla
Bodrum'un gözde tatil bölgesi Yalıkavak'ta hizmet veren Spektr Hotel Bodrum ; misafirlerine sunduğu zengin olanaklar ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile misafirlerin...
Akkan Beach Hotel (Bodrum)
Akkan Beach Hotel (Bodrum)
Muğla
Denize sıfır konumda, muhteşem Bodrum Kalesi ve Deniz manzarasıyla Bodrum'un merkezinde yer alan tesisimizde özel plajımızın keyfini çıkarabilirsiniz. Konforlu odalarımızda ka...
Tek Kişilik 655 TL
Çift Kişilik 655 TL
Üç Kişilik 828 TL
Dört Kişilik 1104 TL
Meltem Pansiyon (Datça)
Meltem Pansiyon (Datça)
Muğla
Pansiyonumuz bahçe içinde müstakil olarak yer almaktadır. Yola sıfır olup otoparkımız mevcuttur. Sizlere 1+1 apart ve 8 oda ile hizmet vermekteyiz. Denize uzaklığı 100 metre olup g...
Orient Life Hotel (Fethiye)
Orient Life Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin Çalış mevkiinde faaliyet gösteren Orient Life Hotel, bir açık yüzme havuzuna, bir aquaparka ve bir çocuk havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Tesisin tüm alanlarında...
Grove Hotel (Fethiye)
Grove Hotel (Fethiye)
Muğla
Grove Hotel, Muğla'nın en güzel yerlerinden biri olan Hisarönü'nde yer alıyor. Konforlu odaları ile misafirlerine keyifli bir tatil yaşatıyor. Tesisin odalarında; tel...
Dm Hotel (Marmaris)
Dm Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in kalbinde, plaja sadece 250 metre mesafede yer alan DM Hotel'in sezonluk açık havuzu, ücretsiz şezlonglarla donatılmış güneşlenme terası ve bahçesi vardır. Ort...
La Brezza Beach & Hotel (Bodrum)
La Brezza Beach & Hotel (Bodrum)
Muğla
La Brezza Suite Otel, Bodrumun en güzel koylarından biri olan Akyarlar' da yer alıyor. Denize 600 metre mesafede konforlu odaları ile misafirlerine keyifli bir tatil yaşatıyor...
Katre Hotel (Fethiye)
Katre Hotel (Fethiye)
Muğla
Katre Otel, dünyaca ünlü Ölüdeniz'e yürüme mesafesinde misafirlerini ağırlıyor. Tesisin odaları havuz ve doğa manzarasına bakıyor. Klasik ahşap mobilyalar ile döşenmiş olan...
Casa Margot Hotel (Fethiye)
Casa Margot Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye’nin merkezinde yer alan tesisimiz misafirlerine özenle döşenmiş mobilyalarla dekore edilmiş, nefes kesici manzarası olan odalar sunmaktadır. Casa Margot Hotel Jakuzil...
Tek Kişilik 586 TL
Çift Kişilik 828 TL
Üç Kişilik 1449 TL
Dört Kişilik 1449 TL
Flash Hotel (Marmaris)
Flash Hotel (Marmaris)
Muğla
Flash Hotel, 18 odası ile konuklarına hizmet vermekte ve konuklarına evdeki konforlarını yaşatmaktadır. Odalarda; televizyon, telefon, klima, kablosuz bağlantı, mini bar, banyo ve ...
Olimpia Otel (Fethiye)
Olimpia Otel (Fethiye)
Muğla
Olimpia Hotel yenilenen yüzü, konukseverliği ve deniz manzarasıyla dünyaca ünlü Fethiye Çalış Plajı'nda siz değerli misafrilerimizin hizmetinde… Bir aile işletmesi o...
Grand Bazaar Göncü Apartment (Marmaris)
Grand Bazaar Göncü Apartment (Marmaris)
Muğla
Grand Bazaar Goncu Apartment Marmaris otel Marmaris şehrinde iyi konaklama sağlar. Marmaris Büyük Çarşı, Halıcı Ahmet Urkay, Ozel Marmaris Hastanesilarıyla bilinen Marmaris şehi...
Turiya Hotel (Bodrum)
Turiya Hotel (Bodrum)
Muğla
Milas-Bodrum Havaalanı'na 51 km uzaklıktadır servis konularında yardımcı olabilir. Bodrum'un hareketli merkezi 20 km mesafededir.. Hotel Turiya'nın modern odaların...
Doğa Hotel (Fethiye)
Doğa Hotel (Fethiye)
Muğla
Son yıllarda Türkiye’nin en çok turist çeken yörelerinin başında gelen Fethiye'de kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz 60 konaklama birimiyle hizmet veren Doğa Hot...
Çift Kişilik 0 TL
Üç Kişilik 0 TL
Dört Kişilik 0 TL
Ünlü Otel (Göcek)
Ünlü Otel (Göcek)
Muğla
Fethiye – Göcek'te denize yakın konumda konuklarını ağırlayan Ünlü Otel Göcek, nisan ayının ilk gününde ekim ayının sonuna kadar hizmet vermektedir. Tesiste konaklayan m...
Vega Aparts (Bodrum)
Vega Aparts (Bodrum)
Muğla
Muğla'nın denizi ve doğasıyla ünlü Gümüşlük mevkiinde konumlanan Vega Aparts Residences, misafirlerini deniz manzaralı apart dairelerinde ağırlıyor. Tesiste ferah tasarlanmış ...
Seyir Beach Otel (Fethiye)
Seyir Beach Otel (Fethiye)
Muğla
Seyir Beach Hotel, Ölüdeniz sahiline bakan çehresiyle, konforu ve rahatı bir arada yaşamak isteyen siz müşterilerimiz için bulunmaz bir fırsattır. İster havuz kenarında içeceğinizi...
Kaunos Hotel (Köyceğiz)
Kaunos Hotel (Köyceğiz)
Muğla
Köyceğiz gölünün hemen yanıbaşında panaromik göl manzarasına hakim konumda yer alan Kaunos Hotel,sessizliğin ve huzurun hüküm sürdüğü Köyceğiz şehir merkezine yürüme mesafesindedir...
Club Amazon Bördübet (Marmaris)
Club Amazon Bördübet (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in, henüz el değmemiş bölgelerinden biri olan Bördübet'te yer alan Club Amazon Bördübet, bir aile tarafında...
Lighthouse Nadia Aparts (Fethiye)
Lighthouse Nadia Aparts (Fethiye)
Muğla
Gündüzleri sakin geceleri ise hareketli yaşantısıyla öne çıkan Çalış Mevkiii'nde konumlanan Lighthouse Nadia Aparts, hem Ölüdeniz hem de Fethiye'ye yakın mesafede yer ala...
Fiorita Beach Hotel (Bodrum)
Fiorita Beach Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un Turgutreis mevkiinde yer alan Fiorita Beach Hotel, misafirlerine özel bir plaj alanı, açık yüzme havuzu ve begonvillerle süslü bir bahçe sunmaktadır. Tesis genelinde...
Highlight Hotel (Bodrum)
Highlight Hotel (Bodrum)
Muğla
Highlight Hotel, denize sıfır bir konumda Bodrum'un Yalıkavak bölgesinde misafirlerini ağırlamaktadır. Doğallık, zarafet ve minimalizmin buluştuğu, eski bir balıkçı köyü olan ...
Nautical Hotel (Fethiye)
Nautical Hotel (Fethiye)
Muğla
Nautical Hotel, büyüleyici doğal güzelliklere sahip Fethiye'nin Faralya Mevkii'nde yer alıyor. Tesis, seyretmeye doyum olmayan bir manzaraya bakan odaları ile misafirleri...
Yacht Boutique Hotel (Fethiye)
Yacht Boutique Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Şehir Merkezine 5 dakika yürüme mesafesinde. Dalaman Havalimanı 45 Km uzaklıktadır. Fethiye Merkezine beş dakika yürüme mesafesinde olup yıl boyunca açıktır. Denize sıfır ...
Badem Motel (Datça)
Badem Motel (Datça)
Muğla
Palamutbükü' nün en eski işletmelerinden birisi olan Badem Motel & Restaurant yıllardır büyük bir özveri ile siz değerli konuklarını misafir etmekte, sadece size özel tati...
Dervişhan Pansiyon (Dalyan)
Dervişhan Pansiyon (Dalyan)
Antalya
Tam nehir kenarında yer alan Dervişhan Pansiyon, Dalyan’ın Ege bölgesinde konumlanmıştır. Bu pansiyon özel plaj alanı, yemyeşil bir bahçe ve güneşlenme terası sunmaktadır. Pa...
Mer Pansiyon (Fethiye)
Mer Pansiyon (Fethiye)
Muğla
Mer Pansiyon Fethiye, Martı Turizm San.Tic.A.Ş.'ye ait, Turizm Bakanlığı'nın 1988 yılından itibaren Pansiyon İşletme Belgesi ile ruhsatlandırdığı bir işletmedir. Misa...
Garcia Resort & Spa (Fethiye)
Garcia Resort & Spa (Fethiye)
Muğla
Yemyeşil bir yamacın üzerinde kurulu olan tesis; ayrıcalıklı hizmet kalitesi, konforlu ve ferah odalarının yanı sıra muhteşem deniz manzaraları sunuyor. Ölüdeniz Plajı'na 3...
Gloria Tibi Jarra Hotel (Bodrum)
Gloria Tibi Jarra Hotel (Bodrum)
Muğla
Gloriatibi Jarra Hotel, ziyaretçilerine 34 Oda (29 standart, 5 suit) sunmaktadır. Odalarda duş/WC, saç kurutma makinesi, telefon, split klima / ısıtma - soğutma, balkon / teras ve ...
Sea Valley Bungalows (Fethiye)
Sea Valley Bungalows (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin saklı cenneti konumundaki Faralya'da yer alan Sea Valley Bungalow; misafirlerine doğa ile iç içe, huzur dolu bir tatil sunuyor. Misafirler tesisin bahçesinden...
Deniz Otel (Fethiye)
Deniz Otel (Fethiye)
Muğla
Deniz Otel & Restaurant Fethiye'nin carettalarıyla ünlü Çalış plajında, denize sıfır konumda bulunmaktadır. Otelin ön tarafı plaja bakmakta, giriş tarafında ise deniz bağl...
Castle Apart (Marmaris)
Castle Apart (Marmaris)
Muğla
Castle Apartments, içmeler sahiline 800 m Alışveriş merkezlerine 400 m uzaklıktadır. Marmaris merkeze 9 km, Dalaman havalimanına 80 km mesafededir.. Castle Apartments, doğa ile...
Yaprak Hotel (Dalyan)
Yaprak Hotel (Dalyan)
Muğla
Harika İztuzu Plajı'na sahip olan Dalyan’da bulunan Yaprak Hotel, misafirlerine sakin ve huzurlu bir tatil fırsatı sunuyor. 14 oda ile hizmet veren tesisin odalarında; kas...
Çift Kişilik 690 TL
Üç Kişilik 690 TL
Cemre Hotel (Bodrum)
Cemre Hotel (Bodrum)
Muğla
Cemre Otel, Bodrum, Turgutreis'te denize sıfır bir konumdadır ve 2 yıldız statüsüne sahiptir. Oda kahvaltı konseptte ile konuklarına hizmet vermektedir. Tesisin açık yüzme hav...
Blue Bay Platinum Hotel (Marmaris)
Blue Bay Platinum Hotel (Marmaris)
Muğla
Bulunduğu konum itibarı ile hem şehir hem de deniz havasını aynı anda sunan, her misafirimizin kendi için bir şeyler bulabileceği otelimiz, yüksek standartlar gözetilerek 2012 yılı...
Çapacı Hotel (Bodrum)
Çapacı Hotel (Bodrum)
Muğla
Deniz ve güneşin eğlence ile bütünleştiği Bodrum'un merkezinde konumlanan Çapacı Hotel, Bodrum'un alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde oluşuyla cazip bir ...
Çift Kişilik 144 TL
Üç Kişilik 186 TL
Dört Kişilik 345 TL
İrem Pansiyon (Fethiye)
İrem Pansiyon (Fethiye)
Muğla
İrem Pansiyon Fethiye'de misafirlerini bekliyor....
Yeşim Apart (Marmaris)
Yeşim Apart (Marmaris)
Muğla
Yeşim Apart Pansiyon Otel, Ege'nin tatil cenneti Marmaris'in merkezinde yer almaktadır. Tesis, Marmaris'te denize, alış veriş noktalarına, kafe, bar ve restoranla...
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum
Muğla
Bodrum’un doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bölgesi Turgutreis’te yer alan Grand Park Bodrum, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Denize sıfır konumdaki tesisi...
Cactus Mirage Family Club (Bodrum)
Cactus Mirage Family Club (Bodrum)
Muğla
Tilkicik mevkiindeki tesis; Bodrum merkeze 20 km, Bodrum-Milas Havalimanı'na 50 km ve Muğla şehir merkezine 139 km mesafede konumlanıyor. Denize sıfır konumdaki tesisin, 50 m ...
Melodi Hotel (Marmaris)
Melodi Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris ilçe merkezinde bulunan Melodi Hotel, Marmaris limanına 20 dakika yürüyüş mesafesinde, Dalaman Havaalanı'na ise 100 km uzaklıktadır.. Otelimiz Marmara Körfezin de...
Işıl Suit (Dalyan)
Işıl Suit (Dalyan)
Muğla
Dalyanın kalbinde etrafı dağlarla çevrili yeşilliklerle bürünmüş bir bahçe konseptiyle kendine özgü bir hizmet anlayışıyla müşteri memnunyeti en üst sevyede tutulmaya çalışılırak h...
Opal Villa (Fethiye)
Opal Villa (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz'de faaliyet gösteren Opal Villa'da özel havuz, huzurlu bir bahçe ve teras mevcuttur. Ünlü Ölüdeniz Plajı'na 8 km mesafede kurulmuş olan tesis kendi yemekler...
Club Alla Turca
Club Alla Turca
Muğla
Club Alla Turca, Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu Plajı'na 12 km mesafededir. Dalaman Havalimanı en fazla 30 km uzaklıktadır.Dalyan'...
Bodrum Merkez Pansiyon
Bodrum Merkez Pansiyon
Muğla
Bodrum'un merkezinde yer alan Bodrum Merkez Pansiyon, denize yalnızca 30 metre mesafede bulunmaktadır. Toplam 18 odasıyla hizmet veren Bodrum Merkez Pansiyon'un tüm odala...
Öztürk Hotel Hisaronu (Ölüdeniz)
Öztürk Hotel Hisaronu (Ölüdeniz)
Muğla
Öztürk sitesi, güzel çiçekler ve olgun ağaçlar ile bakımlı bahçelerin cennetidir....
Glory Hotel  (Marmaris)
Glory Hotel (Marmaris)
Muğla
Glory Hotel'in şezlonglarla çevrili açık yüzme havuzu vardır. Jeep safarileri, tekne gezileri ve Türk geceleri gibi yerel olarak çok sayıda gezi ve gezi bulunmaktadır. Havu...
Barış Hotel (Marmaris)
Barış Hotel (Marmaris)
Muğla
Tesis odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kulla...
İdee Hotel (Fethiye)
İdee Hotel (Fethiye)
Muğla
Son yıllarda Türkiye’nin en çok turist çeken yörelerinin başında gelen Fethiye Çalış mevkinde kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz 20 konaklama birimiyle hizmet veren İ...
Rebin Beach Hotel (Fethiye)
Rebin Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Rebin Beach Hotel, Muğla'nın gözde sahil beldesi Fethiye'de sunduğu konfor ve olanaklarla misafirlerini ağırlıyor. Toplam 47 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisi...
Seçkin Best Otel (Bodrum)
Seçkin Best Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum sehir merkezinde her yere uzaklığı 600 mt olan bütik tarzı küçük aile oteli.Havuzu,restorantı,lobisi otel bahçesi mevcuttur.Odalarda lc tv,telf,ac(klima),banyo,duş,saç kuru...
Yasemin Hotel (Fethiye)
Yasemin Hotel (Fethiye)
Muğla
Denize sıfır bulunan otelimizde 20 oda bulunmaktadır. Tüm odalarımızda klima, uydu TV ve kablosuz internet bulunmaktadır. Odaların bazıları bahçe, bazıları da deniz manzaralıdır. O...
Vera Hotel Miramar Resort (Bodrum)
Vera Hotel Miramar Resort (Bodrum)
Muğla
İçmeler Mevkii'ndeki tesis; Bodrum merkeze 1 km ve Milas-Bodrum Havalimanı'na 35 km mesafede konumlanıyor.Denize sıfır konumdaki tesisin, 150 m uzunluğunda çakıl plajı ve...
Babadağ Otel (Fethiye)
Babadağ Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Hisarönü'nde kocaman bir bahçe içerisinde konuklarını ağırlayan Babadağ Otel & Apart, dört mevsim konuklarına hizmet vermektedir. Babadağ Otel & Apart'ın ...
Sunflower Otel (Marmaris)
Sunflower Otel (Marmaris)
Muğla
Deniz kıyılarına sadece 50 metre mesafedeki Sun Flower Hotel, renkli şezlonglarla çevrili bir açık yüzme havuzuna sahiptir. Ücretsiz Wi-Fi erişimli otel, Marmaris kent merkezine 80...
The Bay Beach Club Hotel (Fethiye)
The Bay Beach Club Hotel (Fethiye)
Muğla
Günlüklü Körfezi'ndeki The Bay Beach Club, egzotik sığla ormanları ile çevrili huzurlu bir alanda yer almaktadır. Otel, açık yüzme havuzuna, saunaya ve Ege kıyısında özel bir ...
Club Munamar Beach Resort (Marmaris)
Club Munamar Beach Resort (Marmaris)
Muğla
İçmeler Plajı'na sadece 60 metre mesafede konumlanan Club Munamar Beach Resort Hotel, 3 açık yüzme havuzu, su kaydırağı ve sauna ile Türk hamamı içeren spa tesisleri sunmaktad...
Mara Otel (Fethiye)
Mara Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin kalbinde marinaya yürüme mesafesinde bulunan Mara Hotel, şık dekorasyonu, konforlu ve temiz odaları ile keyifli bir Ege tatiline zemin hazırlıyor. Tesisin topl...
İstanbul Hotel (Bodrum)
İstanbul Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un en popüler beldelerinden Göltürkbükü'nde yer alan İstanbul Hotel Bodrum, misafirlerine eğlenceli bir Ege tatili olanağı sunuyor. Plaja kısa bir yürüme mesafe...
Julian Forest Suites (Marmaris)
Julian Forest Suites (Marmaris)
Muğla
Ödülleri, servis kalitesi ve eşsiz lokasyonu ile Marmaris’in en çok tercih edilen tesislerinden biri olan Julian Forest Suites, tamamı yenilenmiş 150 odası ile misafirlerine...
Fesleğenbükü Ahşap Evler (Milas)
Fesleğenbükü Ahşap Evler (Milas)
Muğla
2 kişilik , banyosu ve mutfağı içerisinde ; tv , buzdolabı , klima , vantilatör mevcut. Verandasında masa ve sandalyeleri olan izolasyonlu şık müstakil ahşap evler....
Alesta Yacht Hotel (Fethiye)
Alesta Yacht Hotel (Fethiye)
Muğla
Alesta Yacht Hotel, Ege ve Akdeniz'in birleştiği, yeşil ve mavinin birbirine kavuştuğu Fethiye'de; yat limanını, körfezi ve şehir merkezini en iyi görebileceğiniz ideal b...
Tek Kişilik 391 TL
Çift Kişilik 489 TL
Üç Kişilik 897 TL
Gözde Deniz Hotel (Bodrum)
Gözde Deniz Hotel (Bodrum)
Muğla
Gözde deniz Hotel, Ege'nin incisi Muğla'ya bağlı Bodrum'da yer almaktadır. Bodrum Merkez'de yer alan ve tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan Gözde Pansiyon...
Wow Bodrum Resort (Gümbet)
Wow Bodrum Resort (Gümbet)
Muğla
Muğla'nın hareketli gece hayatı ile ünlü, masmavi denizi ve muhteşem koylara sahip olan Bodrum ilçesinin Gümbet beldesinde misafirlerini ağırlayan WOW Bodrum Resort, özel plaj...
Gürol Apart Hotel (Fethiye)
Gürol Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin Fethiye Hisarönü mevkiinde yer alan Gürol Aqua Resort Apart Otel, denize 850 metre mesafede bulunmaktadır. Toplam 35 odasıyla hizmet veren Gürol Aqua Resort Apa...
Linus Apart (Dalyan)
Linus Apart (Dalyan)
Muğla
Linus apart kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sicak bir atmosferde alternatif bir tatil seçeneği sunmaya hazirdir.Şehir gürültüsünden uzak ,sessiz bir ortamda tüm yilin yorg...
Salhan Apart Inn (Fethiye)
Salhan Apart Inn (Fethiye)
Muğla
Salhan Apart Inn Otel, sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için tüm donanımlarıyla hizmet vermektedir. Otelde bulunan Bar ve Cafe gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. S...
Kerme Ottoman Palace (Ula)
Kerme Ottoman Palace (Ula)
Muğla
Muğla'nın sakin ve huzurlu tatil mevki Gök ova'da yer alan Kerme Ottoman Palace, özel plaj alanı ile misafirlerine ayrıcalıklı bir tatil yaşatıyor. Plajda yer alan şezlon...
Club Happy Days (Marmaris)
Club Happy Days (Marmaris)
Muğla
Marmaris bölgesinde, sahile yakın konumda yer alan Club Happy Days yakınında Marmaris Müzesi ve Marmaris Kalesi bulunur. Turunç Plajı, görülmesi gereken diğer yerler arasındadır. ...
Magic Tulip Beach Hotel (Fethiye)
Magic Tulip Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın Fethiye ilçesinde, "tanrının dünyaya bahşettiği cennet olarak" nitelendirilen Ölüdeniz'de faaliyet gösteren Magic Tulip Beach Hotel, Ölüdeniz Merkez&#...
Manastır Hotel & Suites (Bodrum)
Manastır Hotel & Suites (Bodrum)
Muğla
Sizi Bodrum Mimarisinin en seçkin örneklerinden biri olan Manastır And Suites'inÇam Bahçesine, Bodrum Kale'sine uzanan ve Mavi Bodrum rüyasını gözleriniz de buluşturan eş...
Light House Hotel (Bodrum)
Light House Hotel (Bodrum)
Muğla
Lighthouse Deluxe, Ortakent'te, 97 standart oda, 62 suit, 12 bağlantılı oda, 9 aile odası, 3 kral dairesi, toplamda 183 oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Tüm odalar balk...
Buena Vista Hotel (Marmaris)
Buena Vista Hotel (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in Bozburun mevkiinde yer alan Buena Vista Resturant & Hotel Bozburun, Ege Denizi manzaralı bir terasa ev sa...
Liberty Hotels Hisarönü (Fethiye)
Liberty Hotels Hisarönü (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de faaliyet gösteren Liberty Hotels Hisarönü, Fethiye Hisarönü'nde konuklarını ağırlamaktadır. Tesis; Babadağ manzarasına, palmiye ağaçlarıyla çevrelenmiş ve su k...
Göcek Lykia Resort (Göcek)
Göcek Lykia Resort (Göcek)
Muğla
Göcek Lykia Resort Otel “Işıklar Ülkesi” Lykia'nın bu güzelliklerini sizlere sunmaktadır. Otelimiz görsel olarak Lykia esintileriyle süslenmiş olup 172m2 antik Lyk...
Club Palm Garden Hotel (Marmaris)
Club Palm Garden Hotel (Marmaris)
Muğla
Club Palm Garden Keskin Otel, sizlere konakladığınız süre boyunca Çamaşırhane ve Atıştırmalık Bar hizmetleri sunmaktadır....
Ova Resort Hotel (Fethiye)
Ova Resort Hotel (Fethiye)
Muğla
Ova Resort Hotel Fethiye, Ovacık bölgesinde bulunmaktadır. Denize 750 metrenin üzerinde uzaklıkta olan Ova Resort Hotel misafirlerine shuttle servis imkanı sunmaktadır. Küçük misaf...
Stone House (Bodrum)
Stone House (Bodrum)
Muğla
Özenle dekore edilmiş bir Bodrum Taş evindeyiz, dekorasyonun şekillenmesinde Bodrumun yaşam biçimi etkili olmuş. Burada tatil yapmayı tercih edenler, eskinin ve yeninin birbiriyle...
Kos Otel (Bodrum)
Kos Otel (Bodrum)
Muğla
Her odada düz ekran uydu TV, kanepe ve açık oturma alanı bulunmaktadır. Özel banyo, küvet veya duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Odalardan havuz manzarasının keyfini ç...
Roka Guest House (Fethiye)
Roka Guest House (Fethiye)
Muğla
Roka Guest House, keyifli bir konaklama olanağı sunmak için tüm gereksinimleri sağlamasına ek olarak ısıtma ile donatılmış odalar sağlamaktadır. Ailelere özel çok sayıda odalar mev...
Veranda Otel (Marmaris)
Veranda Otel (Marmaris)
Muğla
Veranda Hotel & Restaurant, Yunan adası Simi’nin karşısında, korunaklı bir limanda bulunan Bozburun'da, 2000 civarı nüfuslu şirin bir sahil kasabasında misafirlerine...
King Of Fethiye Otel
King Of Fethiye Otel
Muğla
Otel tipi konaklamadan hoşlanmıyorsanız, gittiğiniz yerde evinizdeki gibi rahat etmek istiyorsanız, bize gelin. Fethiye çalış plajında 400 metre mesafede 60 yatak kapasiteli odalar...
Baydu Apart Hotel (Marmaris)
Baydu Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Apart Otel Baydu Apart, Marmaris'e 8 km, İçmeler köyünde ise mağazalara, kafelere, barlara ve restoranlara yakındır. Daireler için konuklara klima, mutfak, banyo ve balkon b...
Martı Hemithea Hotel (Marmaris)
Martı Hemithea Hotel (Marmaris)
Muğla
Akdeniz ve Ege'nin buluşma noktasında bulunan Hisarönü Körfezi, yeşilin tüm tonlarına sahip doğası ve masmavi deniziyle, Türkiye'nin en seçkin tatil noktalarının başında ...
Malibu Beach Hotel (Marmaris)
Malibu Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Malibu Beach Hotel, Marmaris’in tüm güzelliklerini cömertçe sunduğu Uzunyalı sahilinde, merkeze 900 m mesafede yer alıyor. 2012 yılında tamamen yenilenen tesis çam ormanla...
Rota Hotel (Dalyan)
Rota Hotel (Dalyan)
Muğla
Huzurlu bir atmosferde hizmet veren Rota Hotel, Muğla'nın eşsiz güzelliklere sahip sahil beldesi Dalyan'da bulunuyor. 19 otel odası bulunan otelimiz, şehir merkezine ...
Oscar Hotel (Bodrum)
Oscar Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un en kaliteli tatil köşelerinden Torba'da (Bodrum Merkez'e 4 Km. uzaklıkta) bulunan sahil kenarına sadece 12 dakika yürüme mesafesindedir Bodrum Oscar Hotel,...
Miamai Butik Otel (Marmaris)
Miamai Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Denize sıfır konumu ve sunduğu zengin olanaklar ile harmanladığı kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerine hizmet veren Miamai Butik Otel; misafirlerine doğa ile iç içe huzurlu bi...
Oba Beach Hotel (Fethiye)
Oba Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Oba Motel 1992'den bu yana siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Yenilenen odalarımız ve yenilenen adımızla sizleri yeşilin ve ahşabın buluştuğu eşsiz ölüdeniz manza...
Mozaik Hotel (Fethiye)
Mozaik Hotel (Fethiye)
Muğla
Dağların arasında huzurlu bir bölgede yer alan Mozaik Hotel, güzel Ölüdeniz plajına sadece 600 metre mesafededir. Lagün tarzı büyük bir açık yüzme havuzu, fitness merkezi ve özel t...
Baldan Suites Butik Otel (Marmaris)
Baldan Suites Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Kendine ait özel plajı bulunan Baldan Suites, Marmaris’in Bozburun Beldesi'nde mavi ile yeşilin birleştiği noktada misafirlerini ağırlıyor. 12 oda ile hizmet veren tesisin...
Green Anatolia Hotel (Fethiye)
Green Anatolia Hotel (Fethiye)
Muğla
Tesis, Helal Her Şey Dahil konseptiyle hizmet veriyor. Tesis içerisinde alkol servisi bulunmuyor ve dışarıdan alkol getirilmesine izin verilmiyor. Tesiste hizmet veren 2 adet ha...
Midas Pension (Dalyan)
Midas Pension (Dalyan)
Muğla
Benzersiz denizi, huzurlu bir tekne turu yapabileceğiniz kanalları ve tarihi dokusuyla Muğla'nın Dalyan ilçesinde yer alan Midas Pansiyon, misafirlerine konforlu bir konaklama...
Sugar Beach Club (Fethiye)
Sugar Beach Club (Fethiye)
Muğla
Şehrin karmaşasından uzak, çam ormanları içerisinde konaklama imkanı sunan Sugar Beach Club, Ege'nin gözde mekanı Ölüdeniz'in büyüleyici güzelliğini yaşayabileceğiniz kon...
Cape Bodrum Beach Resort
Cape Bodrum Beach Resort
Muğla
Cape Bodrum Beach Resort Bodrum, Gündoğan bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Cape Bodrum Beach Resort denize sıfır konumuyla dikkat çekmek...
Fırat Apart Hotel (Fethiye)
Fırat Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fırat Apart Hotel 37 odasıyla size hizmet vermektedir....
Petunya Konak Boutique Hotel (Marmaris)
Petunya Konak Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris İçmeler'de konumlanan Petunya Konak Butik Otel; misafirlerine doğayla iç içe yaşayabileceğiniz konforlu bir tatil imkanı sağlıyor. Her biri huzur ve rahatlıgınız i...
Şimşek Otel (Fethiye)
Şimşek Otel (Fethiye)
Muğla
Çalış Plajı'na kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan tesis, açık hava restoranı ile misafirlerine Fethiye'nin tertemiz havasına doyacakları bir tatil ortamı sunuyor. ...
Myra Hotel (Dalyan)
Myra Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın Dalyan mevkiinde konumlanan Myra Hotel Dalyan, İztuzu Plajı'na yakın konumu ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı odalarıyla bölge içinde ön plana çıkan tesisler ar...
Vanilla Hotel (Fethiye)
Vanilla Hotel (Fethiye)
Muğla
Akdeniz ve Ege'nin birleştiği Fethiye Çalış Mevkii'nde yer alan Hotel Vanilla, plaja sadece birkaç adım yürüme mesafesinde yer alıyor. Toplam 28 oda ile misafirlerine...
Monte Hotel (Marmaris)
Monte Hotel (Marmaris)
Muğla
Monte Otel Muğla'nın cennet beldesi Marmaris'te, doğal güzelliklerle çevrili, dinlendirici bir ortamda konumlanıyor. Plajın yanı başında kurulu, 14 odalı tesisin tüm o...
Monta Verde Otel (Fethiye)
Monta Verde Otel (Fethiye)
Muğla
Çam ağaçlarıyla kaplı, dağların çevrelediği muhteşem bir doğada yer alan tesis, yaz aylarında nemden uzak, ferah ve dağ esintili tertemiz havasıyla dikkat çekiyor. Ovacık mevkiinde...
B&B Yüzbaşı Beach Otel (Marmaris)
B&B Yüzbaşı Beach Otel (Marmaris)
Muğla
Plaj alanı ile havuzunun ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle donatıldığı tesiste, konaklamanız boyunca güneşin keyfini çıkarırken, yılın tüm stresini üzerinizden atma olanağı bulabili...
Sapphire Hotel (Datça)
Sapphire Hotel (Datça)
Muğla
Muğla'nın gözde tatil bölgesi Datça'da hizmet veren Datça Sapphire Hotel, konumlandığı koy manzarasını kusursuz hizmet anlayışı ile harmanlayarak misafirlerine kusursuz b...
Çift Kişilik 207 TL
Üç Kişilik 276 TL
 Tamara Beach Konuk Evi (Marmaris)
Tamara Beach Konuk Evi (Marmaris)
Muğla
Tamara Beach Konuk Evi, Marmaris'in şehrin kalabalık ve gürültüsünden arınmış olan mevkii Selimiye'de misafirlerini ağırlıyor. Doğa ile iç içe olan tesis, denize sıfır ko...
Günay Pansiyon (Datça)
Günay Pansiyon (Datça)
Muğla
Denize 100 metre mesafede bulunan Günay Pansiyon'un, misafirlerine özel plaj alanı vardır. Plajda şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Günay Pansiyon personeli...
Punica Otel (Fethiye)
Punica Otel (Fethiye)
Muğla
Faralya'da yer alan deniz manzaralı Faralya Punica Hotel, Kelebek Vadisi'ne 1,4 km uzaklıkta açık yüzme havuzuyla hizmetinizdedir. Otelin barı konukların hizmetindedir. Ö...
Golden Star Hotel (Marmaris)
Golden Star Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te yer alan Golden Star Hotel Marmaris, misafirlerini konforlu odalarında ağırlıyor. Açık havuzunda keyifli vakit geçirebileceğiniz tesis, eğlenceli bir konaklama imk...
Tek Kişilik 1035 TL
Çift Kişilik 1380 TL
Üç Kişilik 1863 TL
Dört Kişilik 2415 TL
Hakan Otel (Bodrum)
Hakan Otel (Bodrum)
Muğla
Hakan Otel, butik otel olarak dizayn edilmiştir. Kapıdan içeri ilk girdiğinizden itibaren huzur ve rahatlığı hissedeceksiniz. Oteli hiç bırakmayan Bitez'e özgü tatlı bir melte...
Poppy Apart Hotel (Fethiye)
Poppy Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Poppy Apart Otel tesis özellikleri arasında misafir otoparkı, plaj, sigara içilmeyen oda, televizyon odası, uyandırma servisi, 7/24 açık resepsiyon, tesis bahçesi, dağ ve deniz man...
Pitos Bungalows (Bodrum)
Pitos Bungalows (Bodrum)
Muğla
Gümüşlük'teki tesis, yemyeşil bahçesi, özel plajı ve huzurlu atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor. Tesisin bahçe içerisinde rustik bir görünüme sahip 25 bungalov bulunuyo...
Blue Paradise Apart (Marmaris)
Blue Paradise Apart (Marmaris)
Muğla
Blue Paradise Apartın geniş daireleri, renkli mobilyalarla dekore edilmiştir. Yatak odasında 1 çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak, gardrop,klima,çalışma masası,güvenlik ka...
Katrancı Park Hotel (Fethiye)
Katrancı Park Hotel (Fethiye)
Muğla
Katrancı Park Hotel, her şey dahil konseptiyle, kendi özel plajıyla, günlük ormanları içinde, eşsiz doğasıyla, stresten uzak, sessiz sakin, geniş bir alana kurulu, tamamen Helal Ko...
Ocean Blue High Class Hotel (Fethiye)
Ocean Blue High Class Hotel (Fethiye)
Muğla
Ocean Blue High Class Hotel Turizm’e eşine az rastlanır bir hizmet anlayışıyla siz misafirlerimize daha önce yaptıkları tatillerin tümünü unutturacak bir tatil vaadiyle yola ...
Çift Kişilik 2760 TL
Üç Kişilik 5520 TL
Karaca Apart Hotel (Dalyan)
Karaca Apart Hotel (Dalyan)
Muğla
-Karacaapart Hotel Dalyan merkeze 5 dakika yürüme mesafesindedir.Burada kaya mezarlarını keşfedebilir nehir kenarından kaunos antik kenti zıyaret edebilirsiniz. Köyceğiz gölü ve ça...
Costa Mare Türkbükü (Bodrum)
Costa Mare Türkbükü (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un Göltürkbükü mevkiinde yer alan Costa Mare Hotel Türkbükü, bir adet açık havuz olanağı sunmaktadır. Costa Mare Hotel Türkbükü'nün tüm konaklama birimlerinde; ...
Litera Fethiye Relax Hotel
Litera Fethiye Relax Hotel
Muğla
Ölüdeniz şehrinde keyifli konaklamanız için Litera Fethiye Relax, balkon, direkt telefon ile donatılmış 96 misafir odasında hizmet vermektedir. Litera Fethiye Relax'de dağ man...
Hawaii Hotel (Marmaris)
Hawaii Hotel (Marmaris)
Muğla
Hawaii Hotel Marmaris, doğal güzellikleri ve berrak denizi ile görenleri kendine hayran bırakan Marmaris’te, denize yürüme mesafesinde misafirlerini ağırlıyor. Tesisin açık ren...
Erciyes Apart Hotel (Fethiye)
Erciyes Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Tesisimiz özel yüzme havuzu, klimalı odaları,su kaydırağı, barbekü olanağı,ücretsiz (halka açık) otoparkı, otel bisikletlerinden ücretsiz yararlanma imkanı ile siz değerli misafirl...
Şovalye Hotel (Fethiye)
Şovalye Hotel (Fethiye)
Muğla
Bir adada olmak… Bir adada tatil yapmak… Üstelik küçücük, bir ucundan diğer ucuna 15-20 dakikada yürüyebileceğiniz bir adada… 14 odalı bembeyaz, küçük bir o...
Dolphin Apart Hotel
Dolphin Apart Hotel
Muğla
Sarıgerme'de yer alan ve misafirlerini Ege’nin doğal güzellikleri ile çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlayan Dolphin Apart Hotel, özellikle turistik amaçlı konaklamalar içi...
Perdue Hotel (Fethiye)
Perdue Hotel (Fethiye)
Muğla
Çam ormanları arasında, ahşap zeminli saz çatılı süitleri ile hizmet veren Perdue Hotel, dinlendirici ve huzurlu bir atmosferde konumlanıyor. Otelin toplam 11 süitinde; klima, t...
Saranda Club Hotel (Marmaris)
Saranda Club Hotel (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın gözde sahil bölgesi Marmaris'de hizmet veren Saranda Club Otel, modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesisin 8 odası mevc...
Hotel Palme Royal (Dalyan)
Hotel Palme Royal (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın sakin ve huzur verici tatil bölgesi Dalyan'da yer alan Hotel Palme Royal, misafirlerini modern olanaklara sahip olan konforlu odalarda ağırlıyor. Havuz ve bah...
Villa Cosy (Bodrum)
Villa Cosy (Bodrum)
Muğla
Villa Cosy Yalıkavak merkezde ve Yalıkavak ve Tilkicik koyları arasında yer almaktadır. Denize olan mesafe 400 metredir. Xuma, Sabastian, Magi, Laplaj, Dodo gibi meşhur beach lere ...
Orange Hotel (Fethiye)
Orange Hotel (Fethiye)
Muğla
Otelimiz Ölüdeniz'in en güzel mevkiisi olan Belcekız mevkiisinde yer almaktadır. Gökyüzünün cenneti olan Ölüdeniz'imizde yine bu güzelliğe yakışacak şekilde tasarlanmış v...
Greenland Hotel (Fethiye)
Greenland Hotel (Fethiye)
Muğla
Ovacık mevkiindeki tesis, Ölüdeniz Plajı'na 5 km, Fethiye merkeze 6 km ve Dalaman Havalimanı'na ise 60 km mesafede konumlanıyor. Ölüdeniz Plajı'na 5 km mesafede konu...
Candan Apart (Marmaris)
Candan Apart (Marmaris)
Muğla
Candan apart, tüm yılınyorgunluğunu evinizin konforunda atabilmeniz için sizleri bekliyor. CandanApart tüm odalarında standart olarak elektrikli ocak, su ısıtıcısı, duş,buzdolabı, ...
Tuna Apart Villa (Fethiye)
Tuna Apart Villa (Fethiye)
Muğla
Tuna Apart Otel'de alakart bir restoran ve içeceklerin sunulduğu bir havuz barı vardır. Açık havada yemek yemek için barbekü olanakları sağlanmaktadır; oda servisi gün boyunca...
Kamelya Apart Hotel (Marmaris)
Kamelya Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te plaja yalnızca 150 m yürüme mesafesinde yer alan ve ev konforunda bir konaklama hizmeti sunan Kamelya Apart Otel, aynı zamanda açık yüzme havuzuna ev sahipliği yap...
Kayaköy Butik Otel (Fethiye)
Kayaköy Butik Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin şehir gürültüsünden ve kalabalığından yalıtılmış, doğa ile iç içe Kayaköy Butik Otel, misafirlerine huzur dolu bir tatil yaşatıyor....
Minu Hotel (Fethiye)
Minu Hotel (Fethiye)
Muğla
Otelimiz butik otel standardında olup, tıpkı evinizdeki rahatlığı sizlere hissettirebilmek için en ince ayrıntı düşünülüp dekore edilmiştir. Güvenli, temiz odalarımız ve kendi elle...
Tuna Otel Pansiyon (Bodrum)
Tuna Otel Pansiyon (Bodrum)
Muğla
Bodrum merkezde, eğlencenin kucağında ancak aile sıcaklığında bir tatil için Tuna Pansiyon sizleri bekliyor. Bodrum Yarımadası'nda uygun fiyatlara konaklayacak, sabah uyandığı...
Club Dena (Marmaris)
Club Dena (Marmaris)
Muğla
Marmaris'in eşsiz güzelliği ve muhteşem deniz manzarasıyla misafirlerini ağırlayan Club Dena; bölgenin büyüleyici atmosferi ve çeşitli aktiviteleri ile misafirlerine konforlu ...
Marsyas Hotel (Marmaris)
Marsyas Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te bulunan Marsyas Otel, Akdeniz kıyılarına 600 metreden daha az bir uzaklıktadır. Otelde, şezlongların bulunduğu bir terasa sahip açık yüzme havuzu ile balkonlu ve k...
Ovacık Residence (Fethiye)
Ovacık Residence (Fethiye)
Muğla
Fethiye Ovacık/ölüdeniz’in en eski konakalama tesislerinden olan işletme müşterilerine Güvenli,huzurlu,sessiz sakin,sağlıklı,sorunsuz tatil anlayışını ilke edinmiştir.. İşlet...
Odyssey Residence Hotel (Fethiye)
Odyssey Residence Hotel (Fethiye)
Muğla
Denize 200 m mesafedeki tesisin kum-çakıl karışık özel plajı bulunuyor. Plajda ve havuzda şezlong, güneş şemsiyesi ve minder ücretsiz. Çalış Mevkii'ndeki tesis, Fethiye me...
Dalyan Hotel Caria Royal
Dalyan Hotel Caria Royal
Muğla
Muhteşem bir doğaya ve harika İztuzu Plajı'na ev sahipliği yapan Dalyan'da yer alan Dalyan Hotel Caria Royal, misafirlerine keyif dolu bir tatil sunuyor. Tesis misafi...
Tek Kişilik 124 TL
Çift Kişilik 174 TL
Üç Kişilik 239 TL
Hisar Holiday Club (Fethiye)
Hisar Holiday Club (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz'in merkezinde yer alan bu otel, panoramik dağ manzaralıdır. Otel hidromasajlı küvet içeren açık yüzme havuzu, teras restoranı ve spa olanakları sunmaktadır. Hisar ...
Oneiro Beach Resort (Marmaris)
Oneiro Beach Resort (Marmaris)
Muğla
Oneiro Beach Resort, misafirlerine huzurlu ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Toplam 17 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; klima, gardırop, minib...
Ten Apart Hotel (Fethiye)
Ten Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin en güzel bölgelerinden biri olan Çalış'ta faaliyet gösteren Ten Apart Hotel, bir açık yüzme havuzuna ve bir çocuk havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Resepsiyo...
Onur Pansiyon (Fethiye)
Onur Pansiyon (Fethiye)
Muğla
Onur Pansiyon Fethiye'nin konforlu odalarının her biri sade bir dekorasyona sahip olup, tamamen misafirlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Odalarında özel banyo buluna...
Golden Sand Beach Club (Fethiye)
Golden Sand Beach Club (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin en ünlü beldelerinden biri olan Ölüdeniz'in Ovacık mevkiinde faaliyet gösteren Golden Sand Beach Club, misafirlerine özel plaj alanı sunmaktadır. Tesis bünyes...
Ministar Hotel (Bodrum)
Ministar Hotel (Bodrum)
Muğla
Sahile sadece 80 metre mesafede kurulmuş olan Mini Star Hotel'de açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Tesis, LCD TV ve minibar ile donatılmış klimalı odalarla hizmet...
Seketur Hotel (Fethiye)
Seketur Hotel (Fethiye)
Muğla
Seketur Hotel, Fethiye bölgesinde bulunmaktadır....
Club Alize Otel (Marmaris)
Club Alize Otel (Marmaris)
Muğla
Otelimiz 146 daire birleştirmektedir. 2005 Club Alize Apartments, konaklama, restoran ve aktivitelerden yüksek standartta hizmet sunmaktadır. Daireler klima, özel banyo, WC ve mobi...
Lighthouse Lydia Villas (Fethiye)
Lighthouse Lydia Villas (Fethiye)
Muğla
Lighthouse Lydia Villas, Muğla-Fethiye bölgesinde misafirlerine ev konforunda bir konaklama alternatifi sunuyor. Tüm villalar deniz manzaralı olup Çatı katlarındaki master yatak...
Umut Pansiyon (Marmaris)
Umut Pansiyon (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in Selimiye kasabasında faaliyet gösteren Umut Pansiyon, misafirlerine konforlu bir konaklama olanağı sunmaktadı...
Perdikia Beach Hotel (Fethiye)
Perdikia Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Belceğiz Plajı'na 200 m mesafede bulunan tesis, gürültüden uzak, sakin bir tatil isteyen misafirler için ideal bir alternatif oluyor. Açık renklerle dekore edilmiş toplam 6...
Cosmopolitan Resort Hotel (Marmaris)
Cosmopolitan Resort Hotel (Marmaris)
Muğla
Cosmopolitan'ın ferah daireleri pastel renklerle zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm dairelerde bir mutfak ve özel balkon mevcuttur. Bazı balkonlar havuz alanına bakmakt...
Knidos Butik Otel (Datça)
Knidos Butik Otel (Datça)
Muğla
Teras katında bar-restoran, bahçesinde ise eğlenceli dakikalar yaşayabileceğiniz yarı olimpik yüzme havuzu vardır. Muhteşem bir manzaraya sahip olan Knidos Butik Otel, denize yürüy...
Misket Hotel Bodrum
Misket Hotel Bodrum
Muğla
Bodrum yarımadasının en batısında yemyeşil doğası, berrak denizi, begonviller ve zambakların süslediği evleriyle anılan Gümüşlük'te denize sadece 80 m mesafede misafirlerini a...
Forever Hotel (Fethiye)
Forever Hotel (Fethiye)
Muğla
Bir aile tarafından işletilen bu otel, ünlü Ölüdeniz plajına 4 km uzaklıktadır. Otelde, şezlonglar bulunan açık yüzme havuzu ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur....
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Muğla
Bodrum’un olmazsa olmazı mavi ve beyazın hakim olduğu sardunyalarla bezenmiş konsepti ile siz değerli misafirlerimize yılın 12 ayı profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.T...
Sea Horse Beach (Fethiye)
Sea Horse Beach (Fethiye)
Muğla
Fethiye – Ölüdeniz'de plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Sea Horse Beach Club, yılın her mevsimi açıktık ve konuklarına hizmet vermektedir. Hayvan sever olan ...
Club Sunset Apart (Marmaris)
Club Sunset Apart (Marmaris)
Muğla
Güler yüzlü bir ekiple karşılanacağınız Club Sunset Apart'ı çok seveceksiniz! Tüm tatilinizi konforlu ve en iyi şekilde dinlenebilmeniz için çalışan ekibimiz sizleri bekliyor....
Casa Blanca Beach Hotel (Marmaris)
Casa Blanca Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Casa & Blanca otel Marmaris İçmeler' de 40 adet özel odası ile eşsiz bir tatil sunmaktadır......
Sunny Garden Nilüfer Hotel (Bodrum)
Sunny Garden Nilüfer Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un en güzel plajlarından Karaincir'e kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan tesis, etrafı şezlonglarla çevrili açık havuzu ve yemyeşil bahçesiyle huzurlu bir tatilin...
Uyku Pansiyon (Bodrum)
Uyku Pansiyon (Bodrum)
Muğla
Bodrum merkezde yer alan Bodrum Uyku Pansiyon, denize 50 m uzaklıkta konaklama imkanı sunmaktadır. Dağ manzarası bulunan tesisin resepsiyonu, 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekted...
Bilnur Apart (Marmaris)
Bilnur Apart (Marmaris)
Muğla
Restoran, Barbekü ızgarası, Bahçe, Kütüphane, Sigara içilmez alan, Yüzme havuzu, Bilardo masas, Snack bar/büfe, Kahvaltı servisi, Teras, Çocuk kulubü (ücretsiz)....
Boncuk Villa (Fethiye)
Boncuk Villa (Fethiye)
Muğla
Müstakil Villa Açik Mutfak & Salon 1 zemin kat teras Mavi Boncuk Villa; Villamız 4+1 oda sayısına sahiptir. Ebeveyn banyolu, özel havuzlu villamızda 8 yetişkin + 2 çocuk konakl...
İmparator Hotel (Fethiye)
İmparator Hotel (Fethiye)
Muğla
Eşsiz güzellikteki Ölüdeniz Plajı’na 900 m mesafede bulunan İmparator Hotel; açık yüzme havuzu, güneşlenme terası ve konforlu odaları ile hizmet veriyor. Bahçe manzaralı, balko...
Nese Homes (Bodrum)
Nese Homes (Bodrum)
Muğla
Ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan Neşe Homes, Bodrum'da Bodrum Kalesi'ne 700 metre uzaklıkta yer almaktadır. Halikarnas Kulübü 700 metre mesafededir. Konaklama birimlerinde TV...
B&B Butik Hotel (Dalyan)
B&B Butik Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla Dalyan Fethiye'de bulunan B&B Boutique Hotel, misafirlerine oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Tesisin konforlu ve ferah konaklama birimlerinde sadeli...
Bahar Apart Hotel (Marmaris)
Bahar Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Aile 3 yıldızlı Bahar Apart Hotel, İçmeler Plajı, Atlantis Su Parkı, AquaDream Su Parkı‘in yakınlarındadır. 1996 yılında kurulan otel 2006 yılında tam bir restorasyon geçirmi...
Cactus Charme (Bodrum)
Cactus Charme (Bodrum)
Muğla
Yalıkavak mevkiindeki tesis; Bodrum merkeze 20 km, Bodrum-Milas Havalimanı'na 50 km ve Muğla şehir merkezine 139 km mesafede konumlanıyor. Tesiste 52 oda mevcut. Bazıları deni...
Meril Hotel (Marmaris)
Meril Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris`in Turunç beldesinde, çam ormanlarının eteğinde, denize nazır bir konumda olan Meril Boutique Hotel, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Farklı büyüklü...
Native Hotel (Fethiye)
Native Hotel (Fethiye)
Muğla
Marmaris'in en güzel koylarından Hisarönü'nde konumlanan Native Hotel, tarihi ve turistik mekanlara, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Y...
Zakros Hotel Lykia (Fethiye)
Zakros Hotel Lykia (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin şehir gürültüsünden ve kalabalığından yalıtılmış, doğa ile iç içe mevki Faralya'da yer alan Zakros Hotel Lykia, misafirlerine huzur dolu bir tatil yaşatıyor.T...
Zeus Turunç Hotel (Marmaris)
Zeus Turunç Hotel (Marmaris)
Muğla
Amos Antik Kenti'ne 5 km uzaklııktaki tesis, Marmaris ilçe merkezine 17 km, Dalaman Havaalanı'na 110 km uzaklıktadır.. Mavi bayraklı Kumlubük Plajı'na 10 dakikal...
Mare Suites (Bodrum)
Mare Suites (Bodrum)
Muğla
esis, Bodrum’un gözde adreslerinden Yalıkavak’ - Tilkicik koyunda denize sıfır, şık ve konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor. 47 oda ile hizmet veren tesisin çoğu od...
Mendos Hotel (Fethiye)
Mendos Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye, Çalış Mevkii'nde yer alan Mendos Hotel , denize sıfır konumda ve Çalış Plajı'na yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Toplamda 81 odası bulunan tesisin tüm odaların...
Barbaros Beach Hotel (Marmaris)
Barbaros Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Barbaros Beach Otel Turunç sunduğu tüm imkanlara yakın kalmak isteyen ve bir şeyler yemek için mola veren misafirlere, tesis içerisinde farklı yemek seçenekleri servis eden uygun b...
İbrahimbey Hotel (Fethiye)
İbrahimbey Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Çalış Mevkii'nde yer alan İbrahim Bey Hotel, misafirlerini Fethiye'nin doğal güzellikleri ile çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Tesisin 23 odası mevc...
Marina Art Hotel  (Milas)
Marina Art Hotel (Milas)
Muğla
Bodrum'a 27 km uzaklıktaki Güllük'te konaklama imkanı sunan Bodrum Güllük Marina Suites ücretsiz WiFi, açık yüzme havuzu ve teras sağlamaktadır. Spa merkezi ve hamam içer...
White Hotel (Fethiye)
White Hotel (Fethiye)
Muğla
Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı'na kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan White Otel Ölüdeniz, misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Tesisin konforlu odalarında; balkon, ...
Costa Maya Hotel (Bodrum)
Costa Maya Hotel (Bodrum)
Muğla
Günün 24 saati açık resepsiyon, 35 km uzaklıktaki Milas Bodrum Havaalanı için araba kiralama ve transfer hizmeti organize edebilir. Bodrum kent merkezine giden otobüslerin geçtiği ...
Mirage Palm Hotel (Marmaris)
Mirage Palm Hotel (Marmaris)
Muğla
İçmeler'de yer alan Mirage Palm Hotel, çocuk oyun alanı ve dağ manzaralı konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Bu aşk otelinde sauna vardır. Konuklar, restoranda yemek yi...
Kabak Armes Hotel (Fethiye)
Kabak Armes Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin doğa harikası noktalarından, el değmemiş mevkii Faralya’da yer alan Kabak Armes Hotel, muhteşem doğa manzarası eşliğinde huzur dolu bir tatil sunuyor. Tesisin ...
Silvanus Hotel (Milas)
Silvanus Hotel (Milas)
Muğla
Hotel Silvanus, Gökova Körfezi'nde yer alan Milas Ören'de konuklarını ağırlamaktadır. Tesisin sadece misafirlerinin kullanımına ait açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulu...
Üç Kişilik 724 TL
Club Meridyen (Marmaris)
Club Meridyen (Marmaris)
Muğla
Club Meridyen, ünlü tatil beldesi Marmaris'te konuşlanmış modern tesisiyle konuklarını ağırlayan bir apartotel. Otel, Dalaman Uluslararası Havalimanı'na 96 km, Marmaris ş...
Villa Vali (Akyaka)
Villa Vali (Akyaka)
Muğla
Akyaka'da begonvillerle süslü bir bahçede havuzlu muhteşem bir villada hizmet veren tesis; plaja kısa bir yürüme mesafesinde yer alıyor. Toplam 14 oda ile misafirlerine hizmet...
Malhun Otel (Fethiye)
Malhun Otel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin Çalış mevkiinde faaliyet gösteren Malhun Hotel, şirin bir aile işletmesidir. Tesis, 2 adet açık yüzme havuzuna, bir çocuk havuzuna, fitness merkezine ve SPA olanak...
Tomato Hotel (Bodrum)
Tomato Hotel (Bodrum)
Muğla
Muğla'nın Çamlık Köyü Kaynar Mevkii'nde bulunan Tomato Bodrum, şehir hayatından uzaklaşmak isteyen misafirlere bungalow oda konseptinde konaklama imkanı sunuyor. Tesi...
Sunset Beach Club (Fethiye)
Sunset Beach Club (Fethiye)
Muğla
Sunset Beach Resort Aqua Lettings, muhteşem bir doğaya sahip olan Fethiye’nin merkezinde, plaja yürüme mesafesinde misafirlerini ağırlıyor. Tesiste plaja alternatif olarak, şezlong...
The Grand Üçel Hotel (Fethiye)
The Grand Üçel Hotel (Fethiye)
Muğla
Tesis Dalaman havaalanı'na 45 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ölüdeniz Plajı'na 5 km uzaklıkta, Fethiye'ye 7 km, uzaklığı bulunmaktadır.. 100 odası, açık ve kapalı alanl...
Ketenci Hotel (Marmaris)
Ketenci Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris'teki otelimiz plaja 50 metreden yakın bir mesafededir. Açık yüzme havuzu ve şezlonglu terası bulunan otel balkonlu ve panoramik manzaralı odalarımız bulunmaktadır.. ...
Remer Hotel (Fethiye)
Remer Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin Çalış mevkiinde yer alan Remer Hotel, güneşlenme terası ve açık yüzme havuzu sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark al...
Boutique Hotel Montana (Dalyan)
Boutique Hotel Montana (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın büyüleyici doğal güzelliklerle çevrili tatil merkezi Dalyan'da bulunan Montana Boutique Hotel, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Tesisin şık bir tas...
Kocca Ev Hotel (Datça)
Kocca Ev Hotel (Datça)
Muğla
Eski Datça'da yemyeşil bahçeyle çevrili bir alanda siz misafirlerini ağırlayan Kocca Ev Hotel, mayısın ilk gününden kasım ayının ilk gününe kadar hizmet vermektedir. Bünyesind...
Iskelem Otel
Iskelem Otel
Muğla
Her yanı muhteşem orman ve sonsuz mavi bir koy güzelliği ile sarılı olan otelimiz, müşterilerimizin konforuna ve mutluluklarına odaklanmıştır. Aile huzuruna önem veren hizmet anlay...
Çift Kişilik 276 TL
Üç Kişilik 345 TL
Dört Kişilik 517 TL
Özgür Hotel (Fethiye)
Özgür Hotel (Fethiye)
Muğla
Çalış plajında tatil yapmayı planlayanların Çalış Otelleri arasında en çok tercih ettikleri isimlerden biri ise Özgür Hotel. Çünkü tatilcilere bir hotelden beklenilenin daha fazlas...
Cemil Anka Butik Pansiyon (Bodrum)
Cemil Anka Butik Pansiyon (Bodrum)
Muğla
Anka Emeklilik Bodrum City konaklama imkanı sunmaktadır. Odalarda özel banyo bulunmaktadır. Ekstralar terlik ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Anka Emeklilik tesis genelinde ü...
Symbola Beach Hotel (Fethiye)
Symbola Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı’'na kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan Symbola Ölüdeniz Beach Hotel; misafirlerini doğa ile iç içe huzurlu bir konumda ağırlıyor. 20 oda ile ...
Hotel Dalos (Göcek)
Hotel Dalos (Göcek)
Muğla
Göcek şehir merkezine arabayla sadece 5 dakikada ulaşılabilir. Dalaman Havaalanı 30 km uzaklıktadır. Konuklar arabayla 25 dakikalık mesafedeki Fethiye'nin merkezini de ziyaret...
Club Green World (Marmaris)
Club Green World (Marmaris)
Muğla
Tesisimizde 24-saat Açık Resepsiyon, Açık Yüzme Havuzu, Aile Odaları, Animasyon Ekibi, Asansör, Bagaj Muhafazası, Bahçe, Bar, Barbekü Olanağı, Bilardo, Bisiklete Binme, Çamaşırhane...
Lykia Melodi Resort Hotel (Fethiye)
Lykia Melodi Resort Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Ölüdeniz bölgesinde misafirlerimizi bekliyoruz....
Ena Boutique Hotel (Bodrum)
Ena Boutique Hotel (Bodrum)
Muğla
Muhteşem bir deniz manzarasını misafirlerinin önüne seren Ena Boutique Hotel, Bodrum’un merkezinde unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Tesis, denize yürüme mesafesinde konumlanıyor. ...
Le Chance Hotel & Spa (Bodrum)
Le Chance Hotel & Spa (Bodrum)
Muğla
Le Chance Hotel & Spa, Bodrum (Bodrum Merkezi) konaklamanızda, Myndos Kapısı ile birkaç dakika mesafede ve Bodrum Kalesi yakınında sizi bekliyor. Bu spa olan otel Bodrum Marina...
Hope Hotel (Bodrum)
Hope Hotel (Bodrum)
Muğla
Gümüşlük'teki Ege Denizi kıyılarında yer alan Hope Otel, özel plaj alanı ve panoramik deniz manzarası eşliğinde hem kendi restoranında hemde dışarıda yemek yeme imkanı sunuyo...
Liberty Hotels (Ölüdeniz)
Liberty Hotels (Ölüdeniz)
Muğla
Liberty Hotels Ölüdeniz misafirlerine kapılarını ilk kez 1997 yılında açmıştır. Dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ beldesinin kalbinde yer alan tesisimiz Belcekız plajına sadece 200 metre mesaf...
Arya Otel (Marmaris)
Arya Otel (Marmaris)
Muğla
Arya Hotel, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan Marmaris’in İçmeler Mevkii’nde yer alıyor. Tesis misafirlerini konforlu odalarda ağırlıyor. Tesisin 32 odası...
Tek Kişilik 212 TL
Çift Kişilik 196 TL
Üç Kişilik 333 TL
Loca Hotel (Marmaris)
Loca Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris Selimiye'de etkileyici bir manzaraya sahip olan Loca Hotel, misafirlerine sade ve modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesis pl...
Our Dream Hotel (Fethiye)
Our Dream Hotel (Fethiye)
Muğla
Our Dream Hotel, halka açık bir plajın hemen yanı başında bulunmaktadır. Ölüdeniz şehrindeki otel Avrupa mimarisi ile misafirlerini çekiyor. Belcekız Plajı yaklaşık 30 dakikalık...
Liona Residence (Bodrum)
Liona Residence (Bodrum)
Muğla
Liona Residence Bodrum, Gündoğan bölgesinde bulunmaktadır. Liona Residence denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel plajı, kum ve çakıldan oluşmaktadır. Otel...
Dört Mevsim Pansiyon (Bodrum)
Dört Mevsim Pansiyon (Bodrum)
Muğla
Dört Mevsim Pansiyon, Ege'nin turizm merkezlerinden biri olan Bodrum Merkez'de konuklarını ağırlamaktadır. Tesis; plaja 150 metre, Bodrum Kalesi'ne yürüyerek 15 daki...
Jasmin Apart (Göcek)
Jasmin Apart (Göcek)
Muğla
Fethiye Göcek'te bulunan Jasmin Apart Otel, konuklarına oda kahvaltı konseptinde apart otel hizmeti vermektedir. Tesisin konaklama birimlerinde konaklama tercihlerine göre ya...
Voyage Türkbükü (Bodrum)
Voyage Türkbükü (Bodrum)
Muğla
Göltürkbükü mevkiindeki tesis; Türkbükü'ne 2 km, Bodrum'a 22 km ve Milas Bodrum Havalimanı'na 45 km mesafede konumlanıyor. Denize sıfır konumdaki tesisin, 75 m uzunl...
Güneş Otel (Fethiye)
Güneş Otel (Fethiye)
Muğla
Güneş Hotel, Fethiye Çalış Mevkii'nde bulunan tesis, şehir merkezine 5 km, Ölüdenize 16 km, Dalaman Havaalanı'na 58 km, denize 50 mt mesafededir. ...
Sirene Luxury Hotel (Bodrum)
Sirene Luxury Hotel (Bodrum)
Muğla
Tesis, Yalıkavak'a tepeden bakan harika manzarası ve lüks tasarlanmış mekanları ile rüya gibi bir Bodrum tatili vadediyor. Tesiste 102 oda ve 13 villası bulunuyor. Her biri...
Martı La Perla Hotel (Marmaris)
Martı La Perla Hotel (Marmaris)
Muğla
Martı Resort’a komşu olan Martı La Perla, keşfedilmeyi bekleyen çevre koyları, mavi ve yeşilin binlerce tonunun buluştuğu Ege ve Akdeniz kıyıları, Anadolu Medeniyetleri&rsquo...
Marbas Hotel (Marmaris)
Marbas Hotel (Marmaris)
Muğla
Marbas Hotel, Marmaris - İçmeler bölgeside denize sıfır konumda, İçmelere 5 dakika mesafede, Marmaris Barlar Sokağına ise bir minibüs yolculuğu kadar uzaklıktadır. Sadece yürüyüş m...
Oran Apart Otel (Fethiye)
Oran Apart Otel (Fethiye)
Muğla
Sahile 3 km mesafede yer alan ve Babadağ'ın çevrelediği Oran, açık havuzlu, bahçeli ve mutfaklı konaklama birimleri sağlar. Tesisin ortak kullanıma açık alanlarında Wi-Fi ücre...
Çarıkçı Hotel (Marmaris)
Çarıkçı Hotel (Marmaris)
Muğla
Popüler tatil merkezi Marmaris'te yer alan Çarıkçı Hotel şehir gürültüsünden uzak, sakin bir ortamda tatil arayanların memnun kalacağı bir konaklama merkezidir. 16 odaya sahip...
Boncuklu Otel (Fethiye)
Boncuklu Otel (Fethiye)
Muğla
Boncuklu Otel Fethiye' de Ölüdeniz yolu üzerinde Ovacık girişinde faaliyet gösteren bir aile işletmesidir. Doğayla iç içe konumu, sıcaklığı ve mütevaziliği ile evinizi aratmay...
Ünver Hotel (Marmaris)
Ünver Hotel (Marmaris)
Muğla
Hotel Ünver'in klimalı odaları havuz ve bahçe manzaralıdır. Her odada tuvalet, duş ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mev...
Morina Hotel (Fethiye)
Morina Hotel (Fethiye)
Muğla
Morina Deluxe Hotel, Ölüdeniz'in mükemmel atmosferine ve merkezi bölgelere yakın bir konuma sahip. Güneşin keyfini çıkarabileceğiniz açık havuzun yanı sıra seçkin lezzetlerden...
Grand World Hotel (Fethiye)
Grand World Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin dünyaca ünlü beldesi Ölüdeniz'in Ovacık mevkiinde faaliyet gösteren Grand World Hotel, bir açık yüzme havuzuna, bir restorana, bir bara ve bir terasa ev sahip...
Status Hotel (Fethiye)
Status Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'de şehir merkezinde konumlanan Status Hotel, limana ve yat limanına yakın mesafede konumlanmaktadır. Sabahları sunulan lezzetli kahvaltı servisiyle güne başlayabil...
Evra Halal Hotel (Fethiye)
Evra Halal Hotel (Fethiye)
Muğla
Otelimiz, dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına 3 km mesafede ve sırtını çam ormanlarına yaslamış, çarşısıyla ünlü Hisar önü bölgesindedir. Otelimiz İslami Konsept olarak Her şey Dahil sis...
Club Dante (Marmaris)
Club Dante (Marmaris)
Muğla
Marmaris bölgesinde, sahile yakın konumda yer alan Club Dante yakınında Marmaris Müzesi ve Marmaris Kalesi bulunur. Turunç Plajı, görülmesi gereken diğer yerler arasındadır. Clu...
Villa B&D (Fethiye)
Villa B&D (Fethiye)
Muğla
Harika bir açık yüzme havuzu ve bahçe sunan Villa B&D, Fethiye'de yer alır. Çalış Plajı 700 metre mesafededir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimi var....
Kervansaray Hotel (Bodrum)
Kervansaray Hotel (Bodrum)
Muğla
TesisimizBodrum Torba mevkiinde, denize sıfır konumda yer almaktadır.. Kervansaray Bodrum Resort Hotel, sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için tüm donanımlarıyla hizmet ...
Ünlü Apart (Marmaris)
Ünlü Apart (Marmaris)
Muğla
Güney Batı Ege'nin, Akdeniz ile birleştiği yarımadada, ailenizle birlikte stresten ve gürültüden uzak, televizyon sesinin bile olmadığı, samimi ve sıcak bir atmosferde tatilin...
Sevin Otel (Bodrum)
Sevin Otel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'da denize 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunan tesis, keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor. Tesiste 40 oda mevcut. Odalarda; minibar, kasa, banyo, duş, kablo...
Kibele Hotel (Fethiye)
Kibele Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin yaz tatillerinde en çok tercih edilen noktası Ölüdeniz Ovacık'ta yeşillikler arasına konumlandırılan Kibele Hotel, konuklarını açık yüzme havuzu ve 25 oda kap...
Kamarca House Hotel (Dalyan)
Kamarca House Hotel (Dalyan)
Muğla
Kamarca House Hotel, Dalyan'ın Ortaca beldesinde Tepearası Köyü'nde butik otel hizmeti sunmaktadır. Tesisin sahibi restoran ve catering sektöründe İstanbul ve Amerika...
Moneba Suite Hotel (Fethiye)
Moneba Suite Hotel (Fethiye)
Muğla
2009 sezonu içerisinde hizmete başlayan otelimiz bu kısa süre zarfında geniş ve konforlu daireleri, güler yüzlü personeli, temizliği, özellikle lezzetli yemekleri ve kahvaltısıyla ...
Hotel Palmyra (Dalyan)
Hotel Palmyra (Dalyan)
Muğla
Dalyanda bulunan Hotel Palmyra, Köyceğiz Gölü'nün manzarası eşliğinde keyifli bir tatil atmosferi sunuyor. 20 oda ile hizmet veren otelin ferah odalarında ahşap mobilyalar b...
The Green Goose Hotel (Datça)
The Green Goose Hotel (Datça)
Muğla
Datça'nın doğal güzellikleri ile çevrili huzurlu bir atmosferde hizmet veren The Green Goose Hotel, misafirlerine huzurlu ve sakin bir tatil yaşatıyor. Tesisin konforlu ve ş...
Tek Kişilik 690 TL
Çift Kişilik 310 TL
Mavera Boutique Hotel (Marmaris)
Mavera Boutique Hotel (Marmaris)
Muğla
Marmaris merkezde hizmet veren Mavera Hotel, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantajlı bir tatil imkanı sunuyor. Açık havuzunda eğlenceli vakit geç...
Villa Anfora Otel (Datça)
Villa Anfora Otel (Datça)
Muğla
Otelde kahvaltı dahildir. Alkollü alkolsüz tüm içeceklerin bulunduğu bar, geç saatlere kadar açıktır. Sezonluk açık havuz, barbekü ve güneşlenme terası sunan Villa Anfora, Devlet H...
Evita Apart Hotel (Fethiye)
Evita Apart Hotel (Fethiye)
Muğla
Evita Apart Otel Ölüdeniz'e sadece 2 km. mesafede, çam ormanlarıyla kaplı Babadağ'ın eteğinde yeşillikler içerisinde kurulmuş olup, sessiz ,sakin ve huzur dolu bir tatil ...
Class Beach Hotel (Marmaris)
Class Beach Hotel (Marmaris)
Muğla
Tesiste açık ve kapalı ana restoran, 1 adet açık yüzme havuzu, 1 adet çocuk yüzme havuzu, bar, açık, internet, alışveriş merkezi, çamaşırhane ve ütü servisi, doktor, şezlong, şemsi...
Günay Hotel (Bodrum)
Günay Hotel (Bodrum)
Muğla
Yarımadanın en yeşil ve bozulmamış yerleşim birimlerinden biri olan ve son yıllarda oldukça gelişerek çok sayıda bar, restoran, disko, vs. ile kendi başına bir tatil yöresi olmuş G...
Pink Palace Otel (Fethiye)
Pink Palace Otel (Fethiye)
Muğla
Hisarönü mevkii'nde bulunan tesis; Fethiye merkeze 13 km, Dalaman Havalimanı'na 60 km ve Muğla şehir merkezine 120 km mesafede konumlanıyor. Tesis'in 2 km mesafede k...
Infinity  Exlusive City Hotel (Fethiye)
Infinity Exlusive City Hotel (Fethiye)
Muğla
Infinity Exclusive City Hotel, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan Fethiye'de misafirlerini ağırlıyor. Hareketli şehir merkezinde yer alan tesisin konf...
Çift Kişilik 6900 TL
Dört Kişilik 6900 TL
Blue Palace Hotel (Marmaris)
Blue Palace Hotel (Marmaris)
Muğla
Sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan Blue Palace Apart Hotel, balkonlu ve klimalı konaklama birimleri sunmaktadır. Otelin şezlong ve güneş şemsiyeleri ile çevrili açık yüzme havu...
Karbel Beach Hotel (Fethiye)
Karbel Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Karbel Beach, muhteşem doğası ve harika plajları ile görenleri kendine hayran bırakan Ölüdeniz'de yer alıyor. Tesis, plaja yürüme mesafesinde konumlanıyor. Tesisin konforl...
Club Turquoise (Marmaris)
Club Turquoise (Marmaris)
Muğla
Marmaris'te merkezi bir konuma sahip olan Club Turquoise Apart, Akdeniz kıyılarına 800 metre mesafededir. Açık yüzme havuzu bulunan tesisin ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi eriş...
The Marmaris Boutique Hotel
The Marmaris Boutique Hotel
Muğla
The Marmaris Boutique Hotel, Dört bir yanında yeşilin bin bir tonunu barındıran Milli Park, mavi bayraklı berrak denizi ile görenleri büyüleyen Marmaris'in merkezinde yer alıy...
Hotel Centro (Bodrum)
Hotel Centro (Bodrum)
Muğla
Hotel Centro Bodrum Bodrum'un merkezindeki bu otel, Bardakçı Koyu plajına sadece 800 metre mesafededir. Klimalı odalarla hizmet veren otelde, etrafı muz ve çam ağaçlarıyla çev...
Seril Hotel (Fethiye)
Seril Hotel (Fethiye)
Muğla
Türk misafirperverliği ve güler yüzlü servisi ile bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin tercih noktasıdır.1969 metre yükseklikte bulunan Babadağ Ölüdeniz'in yanı başındad...
Meryem Ana Apart Otel (Dalyan)
Meryem Ana Apart Otel (Dalyan)
Muğla
Geniş ve ferah bir bahçeye sahip olan bu tesisin yetişkin havuzu ve çocuk havuzu da mevcuttur. Oldukça güvenlikli bir yer olan Meryem Ana'da 24 saat aktif olan güvenlik kamera...
Ünsal Hotel (Fethiye)
Ünsal Hotel (Fethiye)
Muğla
Dünya'nın en iyi plajları arasında yer alan Ölüdeniz'e yürüme mesafesinde bulunan Ünsal Hotel, misafirlerini konforlu odalarda ağırlıyor. Tesisin açık renklerle tasarl...
Muhtarın Yeri Apart Hotel (Marmaris)
Muhtarın Yeri Apart Hotel (Marmaris)
Muğla
Muhtar'ın Yeri Apart&Restaurant, 20 yıldır aile işletmesi olarak Bodrum Gündoğan mevkiinde misafirlerine birçok hizmet vermektedir. Nefis balıkların olduğu restoranı, apar...
Pastoral Vadi Hotel (Fethiye)
Pastoral Vadi Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin Yanıklar Köyünde çam ormanlarıyla çevrili bir vadinin ortasında, Kargı Çayının yanı başında, keçi, koyun, tavuk, ördek ve at gibi çiftlik hayvanlarının da yer aldı...
Arion Resort Boutique Hotel (Bodrum)
Arion Resort Boutique Hotel (Bodrum)
Muğla
Bodrum'un incisi antik (Myndos) Gümüşlük de denize sıfır 14 villadan oluşan butik otel 4 mevsim boyunca tek ağaç kesilmeden, doğayla bütün olacak şekilde Akdeniz - Adalar man...
Beyaz Güvercin Butik Otel (Marmaris)
Beyaz Güvercin Butik Otel (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın doğası ve masmavi deniziyle ünlü Selimiye mevkiinde konumlanan Beyaz Güvercin Butik Otel, misafirlerini özel plajı olan tesisinde ağırlıyor. Tesisin deniz ve bahçe m...
Koyunbaba Pansiyon (Bodrum)
Koyunbaba Pansiyon (Bodrum)
Muğla
Yalıkavak ve Gümüşlük arasında bulunan Koyunbaba, belki de Bodrum'un en güzel denizlerinden birine sahip ve en keşfedilmemiş noktalarından biri. Saklı kalmış bu koyda ise Koyu...
Pitahaya Home Butik  Hotel (Bodrum)
Pitahaya Home Butik Hotel (Bodrum)
Muğla
Sıcak ve elit yaşam alanı hedefiyle kurulan Pitahaya Home Butik Hotel sizleri doğa ile içiçe tatil yapmaya davet ediyor. Detaylara önem verilerek dizayn edilmiş olan, tamamen el ya...
Cactus Fleur Beach Club (Bodrum)
Cactus Fleur Beach Club (Bodrum)
Muğla
Otel Gümüldür'den 2km, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan 40km, Efes'ten 40km ve Kuşadası'ndan ise 45km uzaklıktadır.. Bodrum Yarımadası, birçok doğal güze...
Destan Otel (Fethiye)
Destan Otel (Fethiye)
Muğla
Destan Otel Fethiye, Fethiye, Ölüdeniz, Hisarönü'nde bulunmaktadır. Destan Otel Fethiye, konforlu 2 yıldızlı bir oteldir. Otel, 2000 yılından beri hizmet vermektedir. Otelde 7...
Kampüs Pansiyon (Fethiye)
Kampüs Pansiyon (Fethiye)
Muğla
Eğlence, ulaşım ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede bulunan Kampüs Pansiyon; sunduğu olanaklar ile misafirlerine keyifli bir Ege tatili sunuyor. Kampüs Pansiyon, Fethiye'...
Şen Apart (Marmaris)
Şen Apart (Marmaris)
Muğla
Denize 50 metre uzaklıkta olan apartımız 25 odalı olup her odasında klima ve telefon bulunmaktadır. Dilerseniz değerli eşyalarınız için kasalarımız mevcuttur. Çocuklarınızın da güv...
Tugay Hotel (Fethiye)
Tugay Hotel (Fethiye)
Muğla
Tatilde sakinlik ve huzuru isteyenlerin adresi Tugay Hotel, Fethiye’de yeralıyor ve misafirlerine merkezi konumuyla rahat bir tatil yaşatıyor. Çalış Plajı, tesise yürüme mesafesind...
Kayı Hotel (Fethiye)
Kayı Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Merkez'de bulunan tesis, Telmessos Kaya Mezarları'na 1.4 km, Kelebekler Vadisi'ne 15 km ve Babadağ'a 20 km mesafede konumlanıyor. Kayı Otel, tarihi ve t...
Nadir Otel (Marmaris)
Nadir Otel (Marmaris)
Muğla
Nadir Otel & Pansiyon işletmesi, İçmeler merkezine araba ile kısa bir sürüş mesafesinde konumlanan bir oteldir. Tesis, Marmaris Çarşı Market ve Marmaris Perşembe Pazarı bölgesi...
Mellis Hotel (Fethiye)
Mellis Hotel (Fethiye)
Muğla
Bir aile tarafından işletilen bu otel, Ölüdeniz bölgesinin kalbinde, güzel Belcekız Plajı'na sadece 300 metre mesafede yer almaktadır. Melis Beach Hotel, açık bir yüzme havuzu...
Bük Apart Otel (Datça)
Bük Apart Otel (Datça)
Muğla
Bük Pansiyon Datça’nın en güzel sularına kucak açan bölgesi Palamutbükünde yer almaktadır. Bük Pansiyon’da konalayarak, geniş sahilimizdeki Restaurantımızda dilediğiniz...
Mandalinci Butik Otel (Bodrum)
Mandalinci Butik Otel (Bodrum)
Muğla
Ege tatillerinin vazgeçilmezi Turgutreis'te hizmet veren Mandalinci Butik Hotel; Turgutreis deniz manzarasına hakim konumu ile misafirlerine, eğlenceli ve keyifli bir tatil va...
Turunc Resort Hotel (Marmaris)
Turunc Resort Hotel (Marmaris)
Muğla
Turunç otel Ege sahillerinin incisi yeşille mavinin birleştiği Marmaris e 20 km. uzaklıkta yemyeşil doğasıyla herkesi kendine çeken Turunç ta kendine has bir koyda tek başına 54,00...
Lissiya Hotel (Fethiye)
Lissiya Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye'nin doğa harikası mevkii Faralya'da yer alan Lissiya Hotel huzur verici bir atmosferde misafirlerini ağırlıyor. Tesisin muhteşem bir deniz manzarasına bakan k...
Er-Öz Hotel (Fethiye)
Er-Öz Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Çalış Plajı'nın yanı başında yer alan Er-Öz Hotel, manzaralı odaları ve sunduğu hizmetler ile ziyaretçilerine huzur dolu bir konaklamanın kapılarını açmaktadır. Bünyes...
Ölüdeniz Resort By Z Hotels
Ölüdeniz Resort By Z Hotels
Muğla
Ölüdeniz'de bulunan Z Hotels Ölüdeniz Resort, Dalaman Havaalanı'na 60 km uzaklıkta, şehir merkezine ise 12 km uzaklıktadır.. Otelimiz Ölüdeniz koyunu çevreleyen ve ulus...
Tek Kişilik 1035 TL
Çift Kişilik 1380 TL
Konak Su Hotel (Dalyan)
Konak Su Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesinde yer alan Hotel Konak Su, 1999 yılından bu yana misafirlerini ağırlıyor. Osmanlı ahşap mimarisiyle tasarlanmış otel odalarınd...
Telmessos Hotel (Fethiye)
Telmessos Hotel (Fethiye)
Muğla
Hisarönü mevki'nde bulunan Telmessos Hotel, su kaydıraklı açık yüzme havuzu ve konforlu odaları ile misafirlerine mükemmel bir tatil imkanı sunuyor. Tesis, anlaşmalı olduğu...
Otel Sevgi (Sarıgerme)
Otel Sevgi (Sarıgerme)
Muğla
Otelimiz Sarıgerme köyü içersinde olup çarşıya 50 mt.,denize 1500 mt.uzaklıktadır.Havaalanı-otel,otel-deniz transferleri ücretsizdir.Otel Sevgi butik otel tarzında olup,yıldızlı ot...
Golden Moon Hotel (Fethiye)
Golden Moon Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Çalış'ta yeşillikler içinde bir alan üzerine konumlanmış olan Golden Moon Otel, 31 oda kapasitesi ile oda kahvaltı konseptinde konuklarına hizmet vermektedir. Tesi...
Merhaba Otel (Bodrum)
Merhaba Otel (Bodrum)
Muğla
Ege’’nin doğal güzellikleri ile çevrili olan Merhaba Pansiyon, kale ve deniz manzaralı olup, Bodrum merkezde yer alıyor. Deniz kıyısına 150 m mesafedeki tesis, halk plajına 3...
Sefa Motel (Fethiye)
Sefa Motel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Sefa Motel ...
Club Ako Apart (Marmaris)
Club Ako Apart (Marmaris)
Muğla
Club Ako Apart şehir merkezine ve sahile 10 dakika yürüme mesafesinde olup 22 apart 4 kişilik ve 11 stüdyo 2 kişilik odalardan oluşmaktadır. Marmaris'te konuklarını ağırlayan ...
Lighthouse Legend Aparts (Fethiye)
Lighthouse Legend Aparts (Fethiye)
Muğla
Muğla'nın en gözde tatil beldesi Fethiye'de, çalış mevkiinde konumlanan Lighthouse Legend Aparts, misafirlerini ferah tasarlanmış dairelerde ağırlıyor. Tesisin modern...
Patio Hotel (Dalyan)
Patio Hotel (Dalyan)
Muğla
Muğla'nın muhteşem bir doğaya sahip olan tatil merkezi Dalyan'da yer alan Dalyan Patio Hotel , misafirlerine huzur verici bir tatil vadediyor. Tesisin tüm odalarında; kl...
Hanzara Hotel (Ula)
Hanzara Hotel (Ula)
Muğla
Hanzara Konak Hotel, Halk plajına 7 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.Dalaman Havaalanı 70 km uzaklıktadır.. Hanzara Hotel'deki odaların tümü sade mobilyalarla d...
Club Secret Garden (Marmaris)
Club Secret Garden (Marmaris)
Muğla
Club Secret Garden misafirlere açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu gibi özellikler ve imkânlar sunar. Genel alanlarda kablosuz İnternet erişimi ücretsizdir. Marmaris bölgesinde...
Selenes Pansiyon (Milas)
Selenes Pansiyon (Milas)
Muğla
Selenes Mini Otel'in klimalı odaları, taş ya da ahşap duvarlarla geleneksel tarzda dekore edilmiştir. Her oda gölün ve çevresindeki tepelerin panoramik manzarasına hakim olup,...
Masal Gibi Datça
Masal Gibi Datça
Muğla
Masal Gibi, büyükşehir stresinden ve gürültüden uzak, doğa ile baş başa, misafirlerin denizin ve güneşin doyasıya tadını çıkarabileceği, sakin bir tatil için önemli bir alternatif ...
Mavi Deniz Konuk Evi (Marmaris)
Mavi Deniz Konuk Evi (Marmaris)
Muğla
Tesis denize 100 M mesafededir. Tesisin kendine ait plajı ise tesise 1 km mesafededir. Kendi Plajında alınan şezlong ve şemsiye ücretsizdir....
Cappadocia Hotel (Fethiye)
Cappadocia Hotel (Fethiye)
Muğla
Yemyeşil bahçelerle çevrili Hotel Cappadocia, Ölüdeniz Plajı'na 4 km uzaklıkta hizmet veren bir aile işletmesidir. Açık yüzme havuzu bulunan tesisin odalarında klima, TV ve da...
Nevis Otel (Fethiye)
Nevis Otel (Fethiye)
Muğla
Nevis Otel, Fethiye Hisarönü'nde harika bir manzaraya sahiptir. Tesisin hemen önünde sadece konukların kullanımına ait olan açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. ...
Palamutbuku Bibilli Apart (Datça)
Palamutbuku Bibilli Apart (Datça)
Muğla
Datça' nın incisi palamutbükünde yer alan Mavi Beyaz Otel, misafirlerini muhteşem bir denizin kıyısında konforlu odalarında huzurlu bir tatil sunuyor. Palamutbükü Bibilli A...
Hillside Beach Club (Fethiye)
Hillside Beach Club (Fethiye)
Muğla
Tesis, Fethiye'de kendine ait çam ormanlarıyla çevrili mavi bayraklı muhteşem Kalemya Koyu'nda yer alıyor. Tesis, her sezon tüm misafirperverliği ile yerli ve yabancı mis...
Leytur Hotel (Fethiye)
Leytur Hotel (Fethiye)
Muğla
Ölüdeniz'de yer alan Hotel Leytur, ziyaretçilerine her yıl mayıs ortasından ekim ayının ortasına kadar konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelin bünyesinde açık yü...
Crescent Hasırcı Hotel (Dalyan)
Crescent Hasırcı Hotel (Dalyan)
Muğla
Dalyan'da yer alan bu aile işletmesi otel, açık bir yüzme havuzuna sahiptir. Otelin yemyeşil bahçesinde bir kameriye bulunmaktadır. Otelin kırsal tarzdaki konaklama birimleri,...
Bodrium Luxury Hotel & Spa
Bodrium Luxury Hotel & Spa
Muğla
Bodrium Otel & Spa, Bodrum'da Mydnos Kapısı'na 50 m mesafedeki merkezi konumuyla misafirlerine kalite ve konforu bir arada sunuyor. Güler yüzlü, samimi ve kaliteli hi...
Tek Kişilik 3450 TL
Çift Kişilik 3450 TL
Üç Kişilik 3450 TL
Azmakhan Deluxe Hotel (Ula)
Azmakhan Deluxe Hotel (Ula)
Muğla
Tesis, Marmaris Akyaka’da deniz ve doğayla bütünleşmek isteyen ve binicilik, paraşüt gibi aktivitelere ilgi duyan misafirlerini bekliyor. Tesisin 42 odası mevcut. Odalarda; bal...
İlkiz Beach Hotel (Fethiye)
İlkiz Beach Hotel (Fethiye)
Muğla
Dünya'nın en iyi plajları arasında yer alan Ölüdeniz'e yürüme mesafesinde bulunan İlkiz Beach Hotel, misafirlerini konforlu odalarda ağırlıyor. Ölüdeniz'in alışve...
Daisy Garden Resort (Fethiye)
Daisy Garden Resort (Fethiye)
Muğla
Daisy Garden Villa, Ovacık ilçesinin eteklerinde Ölüdeniz plajına 4 km mesafede yer almaktadır. Babadağ manzaralı villa tam donanımlıdır ve özel yüzme havuzu vardır. İki katlı Dais...
Babadan Hotel (Marmaris)
Babadan Hotel (Marmaris)
Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in İçmeler mevkiinde faaliyet gösteren Babadan Hotel, bir açık yüzme havuzuna ve havuz bara sahiptir. Tesisin tü...
Mersoy Bellavista Hotel (Marmaris)
Mersoy Bellavista Hotel (Marmaris)
Muğla
Macerayi ve dogayi seven bir ciftseniz Icmeler / Marmaris beldesi sizin icin ideal ve cok guzel bir beldedir. Sahile sadece 190 metre mesafede olan Mersoy Bellavista, stil ve uygun...
Muzzy's Place Hotel (Fethiye)
Muzzy's Place Hotel (Fethiye)
Muğla
Doğal taşlardan yapılmış tarihi bir evde hizmet veren Muzzy's Place Hotel'in yemyeşil Akdeniz bahçesi ve havuzu vardır. Restoranın açık terası, Kayaköy çevresindeki tepel...
Merih Hotel (Bodrum)
Merih Hotel (Bodrum)
Muğla
Ege Denizi üzerinde, Bodrum kıyılarına sadece 50 metre uzaklıkta merkezi bir konumda faaliyet gösteren bu otel, barların bulunduğu popüler caddeye sadece bir dakikalık yürüme mesaf...
Aqua Hotel (Marmaris)
Aqua Hotel (Marmaris)
Muğla
Hotel Aqua Marmaris, rengarenk bahçeleri ve palmiye ağaçlarıyla misafirlerini, büyüleyici İçmeler Sahili'ne davet ediyor. 240 odası ile hizmet veren tesisin tüm odalarında;...
Tavilogulları Villa Apart (Dalyan)
Tavilogulları Villa Apart (Dalyan)
Muğla
Dalyan bölgesinde merkezi bir konuma sahip Tavilogulları Villa Apart, İztuzu Plajı'na sadece 12km mesafede yer almaktadır. Otelde açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi ile donat...
Flying Dutchman Hotel (Fethiye)
Flying Dutchman Hotel (Fethiye)
Muğla
Fethiye Ölüdeniz'de bulunan Flying Dutchman Hotel, Ölüdeniz'in merkezindeki çarşı caddesinde yer almaktadır. 12 oda, 3 süit odası ile 35 yatak kapasitesine sahiptir. Bu k...
Kabuk Ev Pansiyon (Datça)
Kabuk Ev Pansiyon (Datça)
Muğla
Çıkmaz bir sokak üzerinde bulunan Kabuk Ev, bir tarafında avakado ve badem, diğer tarafında zeytin ve incir bahçelerinin bulunduğu, kısmen ehlileştirilmemiş yabanıl bir doğanın or...
La Blanche Hotel (Bodrum)
La Blanche Hotel (Bodrum)
Muğla
La Blanche Resort&SPA, üstün kalite anlayışı, geniş odaları, turkuaz denizi, mükemmel günbatımı ile size hayallerinizi ve ötesini sunuyor....
Sea Breeze Hotel (Fethiye)
Sea Breeze Hotel (Fethiye)
Muğla
Sea Breeze Hotel & Apart, Fethiye Hisarönü'nde konuklarını ağırlamaktadır. Ölüdeniz'in hareketli sokaklarına ve eğlence mekanlarına araçla sadece10 dakikalık mesafede...
Otel Mavi Beyaz (Datça)
Otel Mavi Beyaz (Datça)
Muğla
Datça' nın incisi palamutbükünde yer alan Mavi Beyaz Otel, misafirlerini muhteşem bir denizin kıyısında konforlu odalarında huzurlu bir tatil sunuyor. Toplam 15 oda ile mis...
Cartier Otel (Marmaris)
Cartier Otel (Marmaris)
Muğla
Tesisimiz Marmaris'in İçmeler mevkiin'de yer almaktadır. ...