Moda Otelleri HARİTADA GÖSTER
 

MODA

Anadolu Yakası'nın en eski semtlerinden biri olan Moda İstanbul, Kadıköy’ün merkezi ile Kurbağalıdere arasında kalmaktadır.

Kadıköy Moda, İstanbulluları genellikle hafta sonları ağırlar. Şehre gelen turistleri ise neredeyse her gün misafir eder.

Sınırları içerisinde bulunan All Saints Moda Kilisesi’nden almıştır ismini Moda. Özellikle dondurmacıları ve çay bahçeleriyle ünlü olan Moda İstanbul, aynı zamanda çevresindeki gezilecek alanlar ve tarihi mekanlarla uzun bir yolculuğa çıkarır. Kiliseler, camiler eşlik ederken sizlere, diğer taraftan Moda'nın parklarında dilediğiniz kadar dinlenme fırsatı yakalarsınız.

Kadıköy Moda, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bir bölgedir. Kadıköy Moda yakınında birçok otel hizmet vermektedir.

Moda civarındaki oteller genellikle lüks otel kategorisindedir. Moda lüks oteller kusursuz hizmetleriyle yıl içerisinde birçok turistin tercih ettiği konaklama tesislerinin başında gelir. Aynı zamanda hem arkadaşlarla hem aileyle çıkılan hem de romantik tatil isteyenler için idealdir Moda yakınında bulunan oteller.

Kadıköy Moda, geçmişte birçok yalıya ve köşke ev sahipliği yapmıştır. Eski bir yerleşim alanı olduğunu her köşesinde gözler önüne serer. Şehrin sahil semtlerinden biri olup, bu bölgede özellikle bisiklete binmek büyük bir keyiftir.

Kadıköy Moda'nın Haydarpaşa Tren Garı’na, Kalamış Parkı’na, Surp Takavor Kilisesi’ne yakın olması turistlere uzun bir keşif yolculuğu sunar. Moda'da günün en keyifli anlarından biri de alışveriş vakitleridir. Bağdat Caddesi’ne ve Bahariye Caddesi’ne yakın konumda bulunan Moda'da dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz.

İstanbul tatilinizde Moda otellerinin birinde konaklayabilirsiniz. Moda çevresindeki otellerde konaklayarak, şehrin önemli tarihi bölgelerine ve doğal güzelliklerine kolaylıkla ulaşma imkânı yakalayacaksınız.

Kadıköy ile Moda arasında yaklaşık 9 km'lik bir mesafe vardır. Moda Üsküdar arası ise yaklaşık 8 km'dir.

 

 

 

Daha Fazla
TESİSLER