İstanbul Otelleri HARİTADA GÖSTER
 

İstanbul

İstanbul konumu ve tarihi bakımından bir çok medeniyete başkent ve ticaret ağı oluşturmuş bir şehirdir. Şehir günümüzde turistik alanları ve turizm değerleri taşıyan semtleri nedeni ile otel ve tatil bakımından da tercih edilmektedir. İnternet aramalarınızı Google üzerinden yaptığınızı var sayıyor olur isek aramalarınızın çoğunda arama motorları otelleri listelemek yerine oteller hakkında bilgi içeren İnternet sitelerini listelemektedir. Otel Perisi bu listelerde en iyi İstanbul otellerini kapsar.

Gezilecek Yerler

Tarihi Yarımada

İstanbul, Eminönü semtinden Edirnekapı semtine kadar Fatih ilçesini kapsamakta olan yarım ada içerisinde önemli Camii ve Kiliseleri barındırmaktadır. Camiilerden bazılarının isimleri; Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, Beyazıt Camii, Nuruosmaniye Camii, Rüstem Paşa Camii, Küçük Ayasofya Camii, Molla Zeyrek Camii, Fatih Camii, Eyüp Sultan Camii, Yavuz Sultan Selim Camii ve Mihrimah Sultan Camii olarak geçmektedir. Kiliselerden bazılarının isimleri; Meryem Ana Kanlı Kilise, Sveti Stefan Bulgar Kilisesi, Aya İrini Kilisesi, Rum Ortadoks Patrikhanesi, Gedikpaşa Ermeni Kilisesi, Saint Therapon Church ve Meryem Ana Kilisesi olarak geçmektedir.

Gezilecek yerler arasında yer alan Kilise ve Camii haricinde Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Topkapı Sarayı Müzesi, Sultanahmet Meydanı, Beyazıt Meydanı, Gülhane Parkı, İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi, Büyük Valide Han, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Kariye Müzesi, Sultanahmet Arkeolojik Park, Çemberlitaş Sütunu, Theodosius Dikilitaş, Burmalı (Yılanlı) Sütun, Örme Dikilitaş, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı, Tarihi Gedikpaşa Hamamı, Alman Çeşmesi ve Ayasofya Üçyüzlü Çeşmesi yer almaktadır.

Belirli ve Başlıca olanlarının dışında gittiğiniz yerlerde alternatiflere ve gezi planınızı genişletecek alanlara rastlayacağınız için otel ve tatil planlarınızı bu durumlara göre esnek planlamanızda fayda vardır. Rezervasyon sırasında otel de iki günlük yer ayırtıp daha sonra ise ek gün süreleri talep ederek masrafınızı ikiye katlamanız sizin için ekonomik yükümlülük getirmektedir.

Divan Yolu

Tarihi yarım adanın içinde yer alan bu yol yarımada gezinizde planlar içerisine dahil olabilecek uzunluk ve genişlikte bir caddedir. Cadde kısmen trafiğe kapalı ve turizme açık bir cadde olarak kullanılmaktadır. Divan yolundan geçmekte olan en önemli toplu taşıma ve ulaşım aracı ise Tramvay olarak geçmektedir. İstasyon bakımından Divan yolu üzerinde Sultanahmet, Çemberlitaş ve Beyazıt istasyonları yer almaktadır. Divan yolu Sultanahmet ve Beyazıt'ı bir birine bağlayan Divan Yolu Caddesi olarakta geçmektedir.

Haliç ve Eyüp

Haliç Konumu bakımından Bizans imparatorluğuna başkentlik yapmış olan İstanbul'un boğazından ayrı denizidir. Haliç denizi üzerinden üç farklı köprü geçmektedir. Bu köprülerin ismi; Haliç Köprüsü, Atatürk Köprüsü, Haliç Metro Köprüsü ve Galata Köprüsü olarak geçmektedir. Eyüp semti ise sahabe döneminde İstanbul'un fetihi için İstanbul surlarına kadar gelip geri dönemeyen Eyüp Sultan Hazretlerinden ismini almaktadır. İslam tarihi bakımından çok önemli bir yer edinmekte olan Eyüp semti içerisinde önemli yerleri barındırmaktadır. Eyüp semtindeki önemli yerler; Eyüp Sultan Camii, Ummi Sinan Türbesi, Cafer Paşa Medresesi, Feshane Dünyası Çocuk Eğlence Parkı, Haki Baba Tekkesi, Pierre Loti, Pierre Loti ile Eyüp arasındaki teleferik, Türk tarihi ve Edebiyatçılarının defin edildiği Eyüp Mezarlığı ve Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezinin yer almaktadır.

Beyoğlu

Tarihi ve dokusu nedeni ile yüzlerce medeniyetten binlerce insanın bir araya geldiği ve eğlence bakımından, kültür bakımından milyonların buluştuğu semt olarak geçmektedir. Taksim gibi otellerin merkezinin yer aldığı Beyoğlu semti İstanbul'un ilk belediye olan semtlerindendir. Turizm kültürünün gerek kültürel, gerek yeme içme bakımından tercih ettiği ve gece saatlerinden itibaren ise eğlence semtine dönüştüğü önemli bir turizm semtidir. Beyoğlu semti içerisinde; Çiçek Pasajı, Sent Antuan Kilisesi, Santa Maria Draperis Kilisesi, Maria Kilisesi, Yeraltı Camii, Galata Kulesi, İstanbul Modern Sanat Müzesi, Pera Müzesi, Masumiyet Müzesi (The Museum of Innocence), Tarihi Galatasaray Hamamı ve Neve Şalom Sinagogu gibi önemli yerleri barındırmaktadır.

Boğaziçi

Balığın Karadeniz'den, Marmaraya uzanan hikayesi ile beraber başlayan akarsu denizidir. Tarihi ve yapısı bakımından çok değerli bir kronolojiye sahiptir. İstanbul için önemi ve yeri maddi olarak ayrı, manevi olarak ayrı değerler taşıyan Boğaziçi üzerinde üç farklı boğaz köprüsü ve iki farklı deniz altı tüneli ile gelişmiş bir şehirdir. Köprüleri ve tünelleri listeleyecek olur isek; Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Üçüncü Köprü olarak geçmektedir. Deniz altı tünelleri ise Marmaray Demiryolu Tüneli ve Avrasya Binek Araç Tüneli olarak geçmektedir. Boğaziçi içerisinde barınan önemli yapılar ise şöyledir; Kız Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy Camii, Yahya Efendi Türbesi, Yıldız Parkı, Fethi Paşa Korusu, Çengelköy Tarihi Çınaraltı Çay Bahçesi, Kuleli Askeri Lisesi, Adile Sultan Sarayı, Rumelihisarı, Anadoluhisarı, Emirgan Korusu, Hidiv Kasrı, Beykoz Korusu, Yuşa Hazretleri Tepesi ve Yoros Kalesi yer almaktadır.

Kadıköy

Anadolu yakasının baş ucunda yer alan semt Avrupa yakasına yönelik birden fazla ulaşımın yer aldığı merkezdir. Semt turizm bakımından bir çok gezilecek ve dolaşılacak yere sahiptir. Konumu bakımından İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasına merkezi bir konuma sahip olarak boğazın girişinde ortada kalmaktadır. Kadıköy de gezilecek ve görülecek önemli yerler; Haydarpaşa Tren Garı, Kadıköy Haldun Taner Sahnesi, Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası, Kadıköy Rıhtım, Osman Ağa Çeşmesi, Moda Sahnesi, Sarıca Paşa Köşkü, Barış Manço Müzesi, Moda Parkı, Moda Sahil Kadıköy, Yoğurtçu Parkı ve Kalamış Atatürk Parkı

Beşiktaş

Avrupa Yakasının orta ucunda yer alan semt Anadolu yakasına yönelik birden fazla ulaşımın yer aldığı merkezdir. Semtin turizm bakımından ve eğlence bakımından gezilecek bir çok zenginliğe sahip olduğu açıklanabilir. Konumuna bakıldığında Boğazın ortasında Avrupa yakasının merkezinde kalmaktadır. Gezilecek yerler incelendiğinde ise şu yerleri listeleyebiliriz; Deniz Müzesi, Dolmabahçe Sarayı, Barbaros Hayrettin Paşa Heykeli, Barbaros Hayrettin Paşa Türbesidir, Abbasağa Parkı, Yıldız Saat Kulesi, Yıldız Sarayı, Cemil Topuzlu Parkı, Ortaköy, Dört Yüzlü (Ali Bey) Çeşmesi, Ihlamur Kasrı, Beşiktaş JK Müzesi, Akmerkez ve Zorlu Center gibi önemli yerler yer almaktadır.

Adalar

Prens adaları olarak bilinen ve tarihi dokusu ile İstanbul'un geçmişinden geleceğine ışık tutmakta olan adalardan oluşmaktadır. Adı fazla bilinmeyen Balıkçı adasını dahilde edersek toplam sekiz adadan oluşmaktadır.

Büyükada (Prinkipos)

İçlerinden en büyük olanı olduğu için ve adaların merkezi olarak kabul edildiğinden adı Büyükada olarak anılmaktadır. Adanın tarihi milattan öncesine kadar dayanmaktadır. Büyükada gezilecek yer ve turizm açısından diğer adalardan daha zengindir. Büyükada üzerinde gezilecek yerleri sayacak olur isek; Troçki'nin Evi, Mizzi Köşkü, Panayia Kilisesi, Yörükali Plajı, Dil Burnu, Halik Koyu Aile Plajı, Eskibağ, Aya Yorgi Kilisesi, Büyükada Milli Parkı, Adalar Müzesi (Museum of the Princes' Islands) ve Büyükada Rum Yetimhanesi gezilecek yerler arasında yer almaktadır.

Heybeliada (Halki)

Yüz ölçümü olarak içlerinde Büyükadadan sonra gelmektedir. Adındanda anlaşılacağı gibi heybetli ada anlamına gelen Heybeliada olarak geçmektedir. Adanın konumu ve yeri bakımından diğer adalar arası denizde yol üstünde yer alır. Adanın tarihi ve gezilecek yerlerini listeleyecek olur isek; Aya Nikola Rum Ortodoks Kilisesi, Abbas Paşa Köşkü, Heybeliada Ruhban Okulu, AyaTriada Manastırı, Değirmen burnu Tabiat Parkı (Mesire Yeri), Hüseyin Rahmi Gürpınar Müzesi, Hüseyin Rahmi Gürpınar Müze Evi, Aqua Green Beach Heybeliada, Aya Yorgi Uçurum Kilisesi ve Terki Dünya Kilisesi yer almaktadır.

Burgazadası (Antigoni)

Adının iki farklı yerden geldiği rivayet edilmektedir. Ada yerlisine göre iki çiftin ekinleri için ya da yaşayacakları ev için bir yeri kazmaya başladıklarında bir birlerine hitap ederek vur ve kaz kelimelerini söylerken Burgaz kelimesinin türediği ve adanın isminin bu şekilde anıldığı geçmektedir. Yunan mitolojisinde yer alan Burgaz Belgrad ormanlarınında yer aldığı Kemerburgaz semtinden türediği geçmektedir. Kumburgaz, Kemerburgaz gibi bir çok semt adı bilinmektedir. Adanın tarihi ve yapısı bakımından en iyi anlatıcısı Sait Faik Abasıyanık olarak görülmektedir. Şair ve Yazar kimliği ile bir çok şiir ve öykü kitabının yanında yaşantısını konu alan ya da diğer anlamı ile Burgazadası yaşantılarını konu alan romanlar ile anlatmaktadır. Gezilecek yerlere göz atacak olur isek; Sait Faik Abasıyanık Müzesi, Sait Faik Abasıyanık Heykeli, Çamakya Aile Plajı, Adalar Su Sporları Kulübü Derneği, Kalpazankaya Sahili, Madam Marta Koyu, Kalpazankaya Plajı, Kilise ve Rum Ortodoks Kilisesi Vakfı yer almaktadır. Bu adanın tam karşısında Kaşık Adası yer almaktadır.

Kınalıada (Proti)

Adını toprağının kızıl olmasından dolayı kına rengini andırması ile toprağından almaktadır. Ada açıklarından adaya bakıldığında denizle toprağın birleştiği alanları kızıl ve rengi kına olarak görülmektedir. Ada büyüklük sıralamasında dördüncü ada olarak geçmektedir. Adada gezilecek ve görülecek önemli yerler; Kinkor Ermeni Kilisesi, Kınalı Ada Su Sporları Kulübü, Seyir Parkı, Hiristos Rum Manastırı ve Nazif-Hanife İlter Hayratı yer almaktadır.

Sedef Adası (Terebinthos)

Ada bir şahısa ait olduğundan ve gezilecek tek yerinin plajı ve iskelesi olduğundan gezilecek yer bakımından zengin olmasa da ziyaret edilmesi gereken bir adadır. Sedef Adası Plajı özellikle deniz sevenler için önemli bir ziyaret alanıdır. Adada Polis Karakolu, Elio Sedef, Club Ada Sedef mekanları yer almaktadır.

Diğer Adalar

Kimi şahıs kimi ise ziyaretçiye kapalı ve fazla detayı olmayan adaları özel izinle ziyaret edebilir ya da diğer adalardan gözlemleyebilirsiniz. İsimleri ise; Yassıada (Plati), Kaşık adası (Pita), Sivri ada (Ohia) ve Tavşan adası (Neandros) olarak geçmektedir.
Daha Fazla
TESİSLER
The Rise Aron Business Hotel
The Rise Aron Business Hotel
İstanbul
İstanbul'un Merter semtinde yer alan The Rise Aron Business Hotel Merter. Konuklar tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilirler. The Rise Aron Business Hotel Merter&#...
Tek Kişilik 126 TL
Çift Kişilik 165 TL
Beş Kişilik 326 TL
Rox Hotel Airport
Rox Hotel Airport
İstanbul
İstanbul'un merkezi semtlerinden Bahçelievler'de yer alan Rox Hotel, hem iş hem eğlence odaklı konaklamalara hitap ediyor. Tesis, ulaşım olanaklarına yakın konumu ile mis...
Tek Kişilik 217 TL
Çift Kişilik 239 TL
Zendy Suite Otel
Zendy Suite Otel
İstanbul
Zendy Suite Hotel, İstanbul'un kalbi niteliğinde olan Taksim'de konuklarını ağırlamaktadır. Modern ve şık bir dizayna sahip tesisin tüm konaklama birimleri Wi - Fi bağlan...
Tek Kişilik 130 TL
Çift Kişilik 180 TL
Hotel Mara İstanbul
Hotel Mara İstanbul
İstanbul
İstanbul'un en güzel tarihi mekanlarından biri olan Beyoğlu'nda, birçok kafe, restoran, bar, pub, mağaza ve sanat galerisine ev sahipliği yapan İstiklal Caddesi'nde ...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 100 TL
Üç Kişilik 180 TL
The Meretto Hotel Istanbul
The Meretto Hotel Istanbul
İstanbul
The Meretto Hotel bulunduğu yerleşim bölgesinde İstanbul'un eski dönemlerini ve bugünkü mimarisini kucaklamaktadır. Tarihi Sultanahmet bölgesinde konumlu The Meretto Hotel şık...
Tek Kişilik 144 TL
Çift Kişilik 304 TL
Üç Kişilik 391 TL
History Hotel
History Hotel
İstanbul
İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan History Hotel, modern iç dekorasyonu ve konaklama birimleri ile konuklarına konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Otel, hem iş hem de seyahat...
Tek Kişilik 174 TL
Çift Kişilik 239 TL
Üç Kişilik 304 TL
New Pera Hotel
New Pera Hotel
İstanbul
İstanbul'un iş ve turizm merkezi Beyoğlu'nda konumlanan New Pera Hotel, alışveriş merkezleri, metro, üniversite ve tarihi yapılara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Toplam 1...
Tek Kişilik 126 TL
Çift Kişilik 169 TL
Istanbul Marriott Hotel Asia
Istanbul Marriott Hotel Asia
İstanbul
İstanbul Anadolu yakasında, Ataşehir'de konumlanan İstanbul Marriott Hotel Asia, misafirlerinin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanan 165 Deluxe oda, 51 Executive oda, 3 Engell...
Çift Kişilik 512 TL
GLK PREMIER Acropol Suites
GLK PREMIER Acropol Suites
İstanbul
Tarihi butik otel, Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii'nin ortasında, boğaza ve Ayasofya Müzesi'ne nazır bir konumda bulunmaktadır. 19. yy Osmanlı konağı olarak yeniden...
Tek Kişilik 909 TL
Çift Kişilik 865 TL
Üç Kişilik 735 TL
Dört Kişilik 1213 TL
Portus House Istanbul
Portus House Istanbul
İstanbul
Beyoğlu’nda Art-Nouveau tarzı bir binada yer alan bu otelin odalarında iPod yuvası ve düz ekran TV bulunmaktadır. ‘Karaköy’ İskelesi ve Galata Köprüsü 2 daki...
Tek Kişilik 321 TL
Çift Kişilik 287 TL
Dört Kişilik 321 TL
Beş Kişilik 461 TL
Velena Hotel
Velena Hotel
İstanbul
Tesisin klasik bir anlayış ile tasarlanmış manzaralı odalarında; klima, minibar, televizyon, uydu yayını, kablosuz internet, uyandırma servisi ve gardırop bulunuyor. Doğanın kucağ...
Tek Kişilik 175 TL
Çift Kişilik 175 TL
Golden City Hotel istanbul
Golden City Hotel istanbul
İstanbul
2010 yılında açılan İstanbul Golden City şehir merkezinde bulunan bir butik oteldir. Otel çağdaş konuk odaları ve harika şehir manzaraları ile hizmet vermektedir. İnci gibi dekore...
Çift Kişilik 299 TL
Üç Kişilik 348 TL
 Grand Bazaar Hotel
Grand Bazaar Hotel
İstanbul
Fatih semtinde yer alan Grand Bazaar Hotel, tarihi Sultanahmet semtine yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otelde 24 saat açık resepsiyon, teras ve ücretsiz Wi-Fi erişimiy...
Tek Kişilik 195 TL
Çift Kişilik 217 TL
Üç Kişilik 239 TL
Dört Kişilik 413 TL
BC Burhan Çaçan Hotel & Spa
BC Burhan Çaçan Hotel & Spa
İstanbul
BC Burhan Çaçan Hotel & Spa & Cafe, İstanbul'un Nişantaşı semtinin merkezinde uygun fiyatlı aile odaları sunmaktadır. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Tüm odal...
Tek Kişilik 434 TL
Çift Kişilik 478 TL
Aladeniz Hotel
Aladeniz Hotel
İstanbul
AlaDeniz Hotel, İstanbul’da şehir içi imkanlarını sunan ve sahil kenarında olan nadir otellerden birisidir. Otelimiz Büyükçekmece Marmara Denizi sahilinde, sizlere şehir için...
Tek Kişilik 121 TL
Çift Kişilik 65 TL
Üç Kişilik 213 TL
Beş Kişilik 313 TL
Perili Köşk Consept Hotel
Perili Köşk Consept Hotel
İstanbul
Heybeliada'da dört mevsim misafirlerini ağırlayan Perili Köşk Consept Hotel harika bir deniz ve yemyeşil bir orman manzarasına sahiptir. Konaklamanız ve tatiliniz boyunca huzu...
Tek Kişilik 400 TL
Çift Kişilik 350 TL
Bentley by Molton Hotels
Bentley by Molton Hotels
İstanbul
İstanbul ve Lüfti Kırdar Uluslararası Kongre merkezlerine yürüyüş mesafesinde yer alan Bentley By Molton, iş ve eğlence hayatının nabzını tutan özel konumunda misafirlerini seçkin ...
Tek Kişilik 456 TL
Çift Kişilik 478 TL
Molton Suıtes Nişantaşı
Molton Suıtes Nişantaşı
İstanbul
Molton Suites Nişantaşı, İstanbul'un merkezi ve nezih semtlerinden Nişantaşı’nda misafirlerini ağırlıyor. Tesis; İstanbul Kongre Merkezi, Taksim Meydanı ve Cihangir gibi n...
Tek Kişilik 369 TL
Çift Kişilik 478 TL
Tulip by Molton Hotels
Tulip by Molton Hotels
İstanbul
İstiklal Caddesi'ne 800 m mesafede yer alan Tulip by Molton Hotels, hem iş hem de turistik amaçlı seyahat eden misafirler için ideal bir tesis. Alışveriş merkezleri, tramv...
Tek Kişilik 392 TL
Çift Kişilik 413 TL
City by Molton Hotels
City by Molton Hotels
İstanbul
Lüks ve konforun birbiriyle buluştuğu City by Molton Hotels'e hoş geldiniz. Rüya gibi bir tatil ve iş seyahatindeki tüm beklentileriniz otelimizde gerçek oluyor. İstanbul'...
Tek Kişilik 361 TL
Çift Kişilik 382 TL
Rose by Molton Hotels
Rose by Molton Hotels
İstanbul
İstanbul'un iş, alışveriş ve eğlence merkezi Beyoğlu'nda yer alan Rose By Molton Hotels, Taksim Meydanı’na ve İstiklal Caddesi’ne yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Tesist...
Tek Kişilik 295 TL
Çift Kişilik 317 TL
Molton Malta Bosphorus
Molton Malta Bosphorus
İstanbul
Marmara Denizi ile Karadeniz'in kesiştiği, Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlayan İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasına sahip boğazın en nezih yeri olan Ortaköy de si...
Tek Kişilik 200 TL
Çift Kişilik 200 TL
Taksim Elmadağ Suites
Taksim Elmadağ Suites
İstanbul
Şehrin kalbindeki Taksim Elmadağ Suites, Taksim Meydanı'na sadece 750 metre mesafededir. Otelde, cumbalı pencerelere sahip eşsiz bir mimari, yemek pişirme imkanı sunan geniş o...
Tek Kişilik 200 TL
Çift Kişilik 200 TL
Üç Kişilik 200 TL
Dört Kişilik 200 TL
Hotel Fehmi Bey
Hotel Fehmi Bey
İstanbul
Hotel Fehmi Bey, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'ne kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Marmara Denizi'ne bakan bir terasa ve ücretsiz kablosuz internet erişimine sahiptir. ...
Tek Kişilik 152 TL
Çift Kişilik 195 TL
Comfort Hotel Taksim
Comfort Hotel Taksim
İstanbul
Taksim Comfort Hotel, bir butik otel ve Taksim Meydanı'na yürüyerek sadece 2 dakika uzaklıkta. İstanbul'un kalbinde yer almaktadır. Kültürel etkinlikler, galeriler, alışv...
Ramparts Hotel
Ramparts Hotel
İstanbul
Belirli saatlerde oda servisi, (ücretli) otopark, Gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi, 24 saat açık resepsiyon, Lobide kahve servisi, Klima, Resepsiyonda emanet kasası, Çamaşırh...
Tek Kişilik 130 TL
Çift Kişilik 160 TL
Hotel Erbazlar
Hotel Erbazlar
İstanbul
İstanbul'un merkezi ulaşım olanaklarına sahip semtlerinden olan Yenikapı'da yer alan Erbazlar Hotel, dört mevsim boyunca konuklarına konforlu ve ferah odalarında hizmet v...
Grand Merin Hotel
Grand Merin Hotel
İstanbul
Ulaşım noktaları ve alışveriş merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan Grand Merin Hotel, konfor ön planda tutularak modern şekilde dekore edilmiş odalarında ke...
Tek Kişilik 103 TL
Çift Kişilik 173 TL
Üç Kişilik 195 TL
Bekd Hotel
Bekd Hotel
İstanbul
Marmara Denizi manzaralı bir çatı restoranıyla Bekd Hotel, İstanbul Üniversitesi yakınlarında modern konaklama olanağı sunmaktadır. Kapalıçarşı'ya 5 dakikalık, tramvay T1 Lale...
Tek Kişilik 210 TL
Çift Kişilik 210 TL
White Rose Apart
White Rose Apart
İstanbul
White Rose Apart, misafirlerine rahat bir konaklama fırsatı sağlamak için çeşitli olanaklar ile beraber 3 şık daireye sahiptir. Lokal restoran ve kafeleri araştırmaktan zevk al...
Tek Kişilik 185 TL
Ferman Konak Hotel
Ferman Konak Hotel
İstanbul
Ferman KONAK, istanbul'daki ikinci eviniz olan Sultanahmet'in yeni yüzüdür. Tatilinizin rahat olmasını sağlamak ve tüm beklenti ve arzularınızı karşılamak için buradayız....
Tek Kişilik 522 TL
Çift Kişilik 500 TL
Üç Kişilik 652 TL
Dört Kişilik 826 TL
Altı Kişilik 1261 TL
Mercure Hotel Istanbul Topkapı
Mercure Hotel Istanbul Topkapı
İstanbul
Modern ve konforlu odaların yanı sıra son teknolojik ekipmanlarla donatılmış toplantı salonu alternatifleri sunan Mercure Istanbul Topkapı Otel, İstanbul'’un tarihi dokusunda ...
The Newport Hotel
The Newport Hotel
İstanbul
İstanbul'da yer alan Newport Hotel, modern konaklama birimleri ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Otel restoranında çeşitli Türk spesiyalleri sunulmaktadır. Kapalı Çarşı 5...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 190 TL
Üç Kişilik 250 TL
The Elysium Istanbul
The Elysium Istanbul
İstanbul
The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel, şehrin merkezi sayılan Taksim'de yer alıyor. Tesis, iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. T...
Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center
Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center
İstanbul
İş ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan Pullman İstanbul Airport Hotel & Convention Center; sahip olduğu olanaklar, modern odaları ve elveriş...
Tek Kişilik 343 TL
Çift Kişilik 343 TL
Mercure Hotel Airport
Mercure Hotel Airport
İstanbul
İstanbul'un Bahçelievler ilçesine bağlı olan Yenibosna semtinde misafirlerini ağırlayan Mercure İstanbul Airport, modern konaklama birimlerine sahiptir. Tesis genelinde Wi-Fi ...
Tek Kişilik 343 TL
Çift Kişilik 343 TL
Anjer Bosphorus Hotel
Anjer Bosphorus Hotel
İstanbul
Anjer Hotel Bosphorus, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan tarihi ilçesi Beyoğlu'na bağlı Fındıklı semtinde konuklarına kapılarını açmaktadır. Denize sadece birka...
Tek Kişilik 600 TL
Çift Kişilik 600 TL
Üç Kişilik 750 TL
Sahrakent Suites
Sahrakent Suites
İstanbul
İstanbul`'un `Ataşehir` ilçesinde yer alan Sahrakent Suites, ev konforunda konaklamak isteyen misafirlerini büyük bir keyifle ağırlamaktadır. 6 adet mutfaklı daireye sahip ...
Tek Kişilik 160 TL
Çift Kişilik 160 TL
İzge Suite Ataşehir
İzge Suite Ataşehir
İstanbul
Mega kent İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan ve her geçen gün gelişerek büyüyen ilçesi `Ataşehir`'de misafirlerini ağırlamaktadır. İstanbul'un yeni finan...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 150 TL
Comfort Inn Suites Yeni Sahra
Comfort Inn Suites Yeni Sahra
İstanbul
Comfort Inn Suites, İstanbul Anadolu Yakası'nın en merkezi yerlerinden olan `Ataşehir`'e bağlı `Yenisahra`'da yer almaktadır. Comfort Inn Suites, tesis genelinde...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 150 TL
Optimum Sahra
Optimum Sahra
İstanbul
Ücretsiz! Wi-fi Apart Otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir. Otelde ücretsiz özel park yeri mevcuttur. Asansör, Dinlenme salonu,24 saat açık resepsiyon hizmeti vardır....
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 150 TL
Blue Life Suites Hotel
Blue Life Suites Hotel
İstanbul
İstanbul`'un `Pendik` ilçesinde yer alan Blue Life Otel'in toplam 14 odası bulunmaktadır. Blue Life Otel'in tüm konaklama birimlerinde; balkon, buzdolabı, çay-kah...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 150 TL
Bostancı Suite
Bostancı Suite
İstanbul
İstanbul, Kadıköy ilçesinin bir semti olan Bostancı'da yer alan Bostancı Suit, misafirlerine hem huzurlu hem de merkezi bir konaklama imkanı sunmaktadır. Sahile 100 metre uza...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 150 TL
216 Palace Maltepe Otel
216 Palace Maltepe Otel
İstanbul
Otelimiz, İstanbul'un Anadolu yakası'nda yer alan Maltepe ilçesinin Zümrütevler semtinde tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. . Otelimizin genel özellikleri arasında...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 150 TL
Hill Suites
Hill Suites
İstanbul
İstanbul'un Pendik semtinde bulunan Hill Suites, misafirlerine otel konforunda bir konaklama ayrıcalığı yaşatıyor. Hill Suites'in her odasında, özel banyo, buzdolabı,...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 150 TL
Point Hotel Barbaros
Point Hotel Barbaros
İstanbul
Üstün teknoloji & çağdaş sanat birleştirildiğinde, yepyeni bir konaklama tarzı yaratılmış oldu. Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı Art-Tech oteli Point Hotel Barbaros, kurumsal şi...
Çift Kişilik 478 TL
Niconya Port Suite & Otel
Niconya Port Suite & Otel
İstanbul
İstanbul'un merkezi semtlerinden Bahçelievler'de yer alan Niconya Port Suite&Hotel; ulaşım olanaklarına yakın konumu ile misafirlerine kolaylık sağlıyor. 52 oda il...
Tek Kişilik 191 TL
Çift Kişilik 191 TL
Dört Kişilik 326 TL
Art Tower İstanbul
Art Tower İstanbul
İstanbul
Bomonti bölgesinde, İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi (17 yürüme mesafesinde), Taksim Meydanı (35 yürüme mesafesinde) konumlanmıştır. 6 sigara içilmeyen daire, kapalı h...
Golden Horn İstanbul
Golden Horn İstanbul
İstanbul
Golden Horn İstanbul 53 sigara içilmeyen odası ile Topkapı Sarayı (5-dakika yürüme mesafesinde), Mısır Çarşısı (7-dakika yürüme mesafesinde), Aya Sofya (8-dakika yürüme mesafesind...
Tek Kişilik 213 TL
Çift Kişilik 213 TL
Üç Kişilik 391 TL
İstanbul House
İstanbul House
İstanbul
İstanbul'un en eski ve tarihi semtlerinden Eminönü'nde bulunan İstanbul House, tarihi mekanlara yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Tesis, hem iş hem de turi...
Üç Kişilik 152 TL
Taksim Prelude Otel
Taksim Prelude Otel
İstanbul
Taksim Prelude Hotel , İstanbul’un eğlence ve kültür merkezi olan Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’nde bulunmaktadır. Binamız 1836 da inşaa edilip ,dünyanın en seçkin...
Çift Kişilik 643 TL
Dört Kişilik 1522 TL
Blue Tuana Hotel
Blue Tuana Hotel
İstanbul
İstanbul'un tarihi Sultanahmet bölgesinde yer alan, Osmanlı tarzındaki bu konak ücretsiz Wi-Fi içeren odalar sunmaktadır. Çatı terasında Marmara Denizi ve Adalar manzarasına s...
Tek Kişilik 304 TL
Çift Kişilik 282 TL
Bella Hotel Kadıköy
Bella Hotel Kadıköy
İstanbul
Bella Otel İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy'de yer alan bir butik oteldir. Tesisimizde Türk hamamı, sauna, şok havuz, masaj hizmeti bulunmaktadır. Odalarımız'da...
Çift Kişilik 242 TL
Üç Kişilik 717 TL
Gülhane Park Hotel
Gülhane Park Hotel
İstanbul
İstanbul'un en eski yerleşim bölgesi Tarihi Yarımada'da yer alan Gülhane Park Hotel, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Gülhane Parkı ve Dikilitaş'a yürüme mesafesinde kon...
Tek Kişilik 280 TL
Çift Kişilik 350 TL
Üç Kişilik 450 TL
Stories Hotel Kumbaracı
Stories Hotel Kumbaracı
İstanbul
Taksim'de hizmet veren Stories Hotel Kumbaracı, merkezi konumu ve ayrıcalıklı tesis olanaklarıyla misafirlerine konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin modern bir tasar...
Üç Kişilik 205 TL
Hatay Hotel İstanbul
Hatay Hotel İstanbul
İstanbul
Otelimiz Istanbul'un Tarihi yerlerine yakın, ulaşımı en kolay semtlerinden olan Sirkeci'de bulunmaktadır. Eviniz gibi sıcak bir ortam istiyorsanız Hatay Otel'den dah...
Tek Kişilik 90 TL
Çift Kişilik 140 TL
Üç Kişilik 180 TL
Yüksel İstanbul Yenikapı Hotel
Yüksel İstanbul Yenikapı Hotel
İstanbul
Binlerce yıldır seyyahların ve tacirlerin en gözde durağı olmuş İstanbul; köklü uygarlıkların ölümsüz eserleri, uluslararası fuar alanları, çeşitli sektörlerin kalbinin attığı iş v...
Çift Kişilik 200 TL
Sergüzeşt Otel Büyükada
Sergüzeşt Otel Büyükada
İstanbul
1900’lü yılların başında inşa edilen Sergüzeşt Otel, 2016’da aslına uygun olarak restore edilen bir Rum evidir. Büyükada’da huzurlu ve konforlu bir konaklama hizm...
Tek Kişilik 247 TL
Çift Kişilik 290 TL
Vintage House Taksim
Vintage House Taksim
İstanbul
Vintage House Taksim, İstanbul'un en gözde merkezlerinden biri olan Taksim'de, 11 apart oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Farklı bir tarzla dekore edilmiş apartl...
Pera Luna Residence
Pera Luna Residence
İstanbul
İstanbul'un hareketli ilçesi Beyoğlu'nun Taksim semtinde faaliyet gösteren Pera Luna Residence, şehrin merkezinde ev konforunda bir konaklama imkanı sunmaktadır.. Pera ...
Tek Kişilik 170 TL
Çift Kişilik 200 TL
Wame Suite Hotel Nişantaşı
Wame Suite Hotel Nişantaşı
İstanbul
Eğlence, kültür, sanat, iş, kongre ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesi kadar yakın olmak istiyorsanız Wame Suite Hotel size; birbirinden şık, modern ve ferah 10 deluxe , 5 s...
Tek Kişilik 200 TL
Çift Kişilik 240 TL
Üç Kişilik 300 TL
Dört Kişilik 480 TL
Beş Kişilik 560 TL
Guestroom Galata
Guestroom Galata
İstanbul
Guestroom Galata, tarihi Beyoğlu ilçesinin en sevilen yerlerinden biri olan Karaköy'de bulunuyor. Galata Kulesi'ne 300 metre, Mısır Çarşısı 1 km uzaklıktadır. Tesisin ...
Unıque Suite Hotel İstanbul
Unıque Suite Hotel İstanbul
İstanbul
Otelimiz İstanbul'un kalbinde, Taksim Meydanı'na ve yaklaşık 1.5 kilometreyi bulan ünlü İstiklal Caddesi'ne yürüyerek 5 dakikadan daha az bir mesafededir. Burada bir...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 140 TL
Üç Kişilik 160 TL
Grand Zentrum Hotel
Grand Zentrum Hotel
İstanbul
İstanbul'un turistik duraklarından Taksim'de yer alan Hotel Grand Zentrum, konuklarına geleneksel tarzda döşenmiş odalarında yılın dört mevsimi hizmet vermektedir. Bünyes...
Tek Kişilik 726 TL
Çift Kişilik 822 TL
Üç Kişilik 856 TL
Dört Kişilik 913 TL
Cityloft 24 Suites
Cityloft 24 Suites
İstanbul
İstanbul'un yeni trendi Ataşehir'de konumlanan City Loft 24 Suites, misafirlerine bir evin rahatlığını sunuyor. Tesis; ulaşım, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın kon...
Hotel Küpeli
Hotel Küpeli
İstanbul
İstanbul'un tarihi semtlerinden Sultanahmet'te yer alan Küpeli Hotel; Kapalıçarşı'ya 400 m mesafede iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alter...
Park Grazza Hotel
Park Grazza Hotel
İstanbul
Alışveriş merkezleri, havalimanı, metrobüs ve fuar merkezleri'ne yakınlığıyla dikkat çeken Park Grazza Hotel; güler yüzlü personeli ve hizmet anlayışı ile misafirlerine konfor...
Tek Kişilik 174 TL
Çift Kişilik 174 TL
Üç Kişilik 174 TL
Sevcan Otel Airport
Sevcan Otel Airport
İstanbul
Sevcan Hotel, Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri ile çağlar boyunca insanların ilgisini çeken ve büyüleyen İstanbul'da sessiz ve nezi...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 200 TL
Hotel Topkapı
Hotel Topkapı
İstanbul
Fındıkzade Tramvay İstasyonu'na yaklaşık 100 metre, Fatih Metro İstasyonu'na 600 metre uzaklıkta faaliyet gösteren Hotel Topkapı, 24 saat resepsiyon hizmeti ve tüm alanla...
Tek Kişilik 130 TL
Çift Kişilik 150 TL
Üç Kişilik 180 TL
Bof Hotel Ceo Suites Ataşehir
Bof Hotel Ceo Suites Ataşehir
İstanbul
İstanbul'un gelişen yüzü Ataşehir'de yer alan Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir, misafirlerine bir evin rahatlığını sunuyor. Tesis, Anadolu Yakası'nın önemli noktaların...
Tek Kişilik 243 TL
Çift Kişilik 243 TL
Üç Kişilik 243 TL
Dört Kişilik 443 TL
Beş Kişilik 443 TL
Samir Deluxe Otel Old City
Samir Deluxe Otel Old City
İstanbul
Samir Hotel Deluxe, İstanbul'un tarihi ilçesi Fatih'e bağlı Şehzadebaşı'nda konuklarını karşılamaktadır. Tesis bulunduğu konum itibariyle Tarihi Yarımada'ya yür...
Tek Kişilik 239 TL
Çift Kişilik 365 TL
Üç Kişilik 500 TL
Dört Kişilik 630 TL
Gen Suites
Gen Suites
İstanbul
İstanbul'un Şişli ilçesinde faaliyet gösteren Gen Suites, Şişli Merkez'de, ev rahatlığında bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis, mutfaklı konaklama birimleriyle hizmet...
Çift Kişilik 130 TL
Dört Kişilik 217 TL
Altı Kişilik 217 TL
The Elegant Hotel
The Elegant Hotel
İstanbul
Helal Hotel, İslami Tatilin İstanbul’daki Yeni Adresi The Elegant Hotel Eyüp Sultan’a Birkaç Dakika Yürüme Mesafesinde konaklama. Bu oteldeki her odada klima ve düz...
Tek Kişilik 195 TL
Çift Kişilik 282 TL
Üç Kişilik 448 TL
White House Residence
White House Residence
İstanbul
White House Residence, İstanbul Mecidiyeköy'da hizmet vermektedir. White House Residence'ın tüm odalarında; banyo, buzdolabı, çalışma masası, eşya dolabı, internet, kl...
Çift Kişilik 230 TL
Üç Kişilik 230 TL
Dört Kişilik 288 TL
All Inn Hotel
All Inn Hotel
İstanbul
İstanbul – Beyoğlu'nda konuklarını merkezi bir konumda ağırlayan All Inn Hotel Taksim Meydanı'na yürüyüş mesafesinde, 850 m uzaklıkta yer almaktadır. Ev rahatlığınd...
Çift Kişilik 180 TL
The Golden Horn Sirkeci
The Golden Horn Sirkeci
İstanbul
Sirkeci'deki merkezi konumunun faydalarını en iyi şekilde taşıyan Hotel Golden Horn Sirkeci, misafirlerini güler yüzlü hizmet anlayışı ve deneyimli personeli ile ağırlıyor. ...
Tek Kişilik 256 TL
Çift Kişilik 239 TL
Feyza Apart
Feyza Apart
İstanbul
İstanbul'un Fatih ilçesinde, merkezi bir konumda faaliyet gösteren Feyza Apart, tam donanımlı konaklama birimleri ve Marmara Denizi'nin nefes kesici manzarasına bakan bir...
Tek Kişilik 152 TL
Çift Kişilik 152 TL
Üç Kişilik 195 TL
Cihangir Ceylan Suite Hotel
Cihangir Ceylan Suite Hotel
İstanbul
Cihangir'de bulunan otel, Taksim Meydanı'na 500 m, denize ise 300 m mesafede misafirlerini ağırlıyor. Otel; pek çok kafe, butik ve sanat galerisine ev sahipliği yapan Cih...
Tek Kişilik 256 TL
Çift Kişilik 343 TL
Üç Kişilik 387 TL
Dört Kişilik 387 TL
Beş Kişilik 517 TL
Varyap Meridian
Varyap Meridian
İstanbul
Beş yıldızlı Varyap Meridian Office & Hotel, spa ve kongre merkezi ile birlikte en üst uluslararası otel zincirlerinden biri olan Sheraton tarafından 2016 yılında hizmete açıld...
Tophane Suites
Tophane Suites
İstanbul
Tophane Suites'de 21 sigara içilmeyen apart daire Çatı katında teras Gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat açık resepsiyon Lobide kahve servisi Klima Günlük kat...
Çift Kişilik 282 TL
Dört Kişilik 391 TL
Cumbalı Plaza Hotel Istanbul
Cumbalı Plaza Hotel Istanbul
İstanbul
Alışveriş merkezleri, havalimanı, metrobüs ve fuar merkezleri'ne yakınlığıyla dikkat çeken Cumbalı Plaza Hotel; Osmanbey Metro Durağı'na yalnızca 650 m mesafede konforlu ...
Tek Kişilik 155 TL
Çift Kişilik 178 TL
Üç Kişilik 282 TL
Dört Kişilik 357 TL
Ortaköy Aparts
Ortaköy Aparts
İstanbul
Boğaz kıyılarına sadece 100 metre mesafedeki Ortaköy Aparts, şehrin Avrupa yakasında merkezi bir konumda kurulmuştur. Tesis, klima, uydu TV ve mutfak ile donatılmış odalar ile hizm...
Çift Kişilik 120 TL
Üç Kişilik 150 TL
Fuat Paşa Yalısı
Fuat Paşa Yalısı
İstanbul
Tarihin ve modern dünyanın rahatlık ve lüks içerisinde buluştuğu, kendinizi özel hissedeceğiniz bir deneyime var mısınız? Osmanlı mimari yapısının en iyi şekilde korunarak günü...
Dream Hill Business Deluxe Hotel
Dream Hill Business Deluxe Hotel
İstanbul
İstanbul Anadolu Yakası'nda havalimanına, şehrin ticari merkezlerine ve AVM'lere yakınlığıyla dikkat çeken Dream Hill Business Deluxe Hotel; Sabiha Gökçen Havalimanı'...
The House Of Tulpan
The House Of Tulpan
İstanbul
Şehrin sanatsal, kültürel ve ticaret merkezi Taksim'de İstiklal caddesi girişinde, Ayias Trias Rum Ortodoks kilisesinin karşısında sakin bir sokakta yer alan The House Of Tulp...
Çift Kişilik 150 TL
Üç Kişilik 200 TL
The Green Park Hotel Pendik
The Green Park Hotel Pendik
İstanbul
The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, Pendik Otogarı'na ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 km mesafede konumlanıyor. Modern tasarıma sahip 538 odasıyla ...
Tek Kişilik 326 TL
Çift Kişilik 369 TL
The Green Park Hotel Taksim
The Green Park Hotel Taksim
İstanbul
Taksim Metro İstasyonu'na 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan The Green Park Taksim, Esenler Otogarı'na 16 km, Atatürk Havalimanı'na 21 km, Sabiha Gökçen Havalima...
Tek Kişilik 304 TL
Çift Kişilik 304 TL
Sahil Butik Hotel
Sahil Butik Hotel
İstanbul
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı, Sahil Butik Hotel'e 5 km mesafededir. Pendik Feribot İskelesi ise araçla 7 dakikalık mesafede yer almaktadır.. Sahil Butik Otel, denize sıf...
Tek Kişilik 125 TL
Çift Kişilik 168 TL
The Green Park Hotel Merter
The Green Park Hotel Merter
İstanbul
CNR Fuar Merkezi'ne 10 km, tarihi Sultanahmet semtine ise 8 km mesafede konumlanan The Green Park Merter, İstanbul’un moda merkezinde yer alıyor. Rahatınız için her şeyin ...
Tek Kişilik 252 TL
Çift Kişilik 252 TL
The Green Park Hotel Bostancı
The Green Park Hotel Bostancı
İstanbul
The Green Park Hotel Bostancı, İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi noktalarından Bostancı’da misafirlerini ağırlıyor. Tesis, hem iş hem eğlence amaçlı seyahatler için güzel bir seç...
Tek Kişilik 869 TL
Çift Kişilik 869 TL
Mercure Hotel  Istanbul Bomonti
Mercure Hotel Istanbul Bomonti
İstanbul
İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Mercure Istanbul Bomonti Hotel, iş, sanayi ve ticaret merkezlerine yakın bir konuma sahip olan Mercure Istanbul Bomonti Hotel, özellikle ...
Çift Kişilik 348 TL
Sultanhan Hotel
Sultanhan Hotel
İstanbul
Sultanhan İstanbul Otel, Sultanahmet'te bulunmaktadır ve konumu yüzünden İstanbul'un turistik ve önemli yerlerine çok yakındır. Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Ca...
Tek Kişilik 500 TL
Çift Kişilik 650 TL
Arma Apartments
Arma Apartments
İstanbul
İstanbul Anadolu yakası'nın iş ve ticaret merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken mevkii Pendik'te ev konforunda konaklama imkanı sunan Arma Apartments; iş ve turistik a...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 130 TL
Üç Kişilik 140 TL
Dört Kişilik 150 TL
Zirve Otel
Zirve Otel
İstanbul
Tesisin odalarında; minibar, LCD TV, uydu yayını, kablosuz internet, kettle ve klima bulunuyor. Resepsiyon 24 saat hizmet veriyor. Tesis restoranında misafirlere geleneksel Türk ...
Tek Kişilik 100 TL
Çift Kişilik 150 TL
Üç Kişilik 260 TL
İstanbul Paris Hotel
İstanbul Paris Hotel
İstanbul
İstanbul Paris Hotel, Eski Şehir Merkezi bölgesinde Sultanahmet Meydanı 5 dk yürüme mesafesinde, Sultanahmet Camii 9 dk yürüme mesafesindedir. Günlük kat hizmeti ve 24 saat açık ...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 160 TL
Moss Suites Taksim
Moss Suites Taksim
İstanbul
Moss Suites, İstanbul'un canlı Taksim bölgesinde, Taksim metro istasyonuna 400 metre uzaklıkta yer alır. Ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış, geniş, neo-romantik odalar ve saunalı, ...
Kumburgaz Marin Princess Hotel
Kumburgaz Marin Princess Hotel
İstanbul
İstanbul’un sahil kasabası Kumburgaz’da, 40.000 m² alana kurulu bu otelde 3 yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve Türk hamamı bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi ve üc...
Tek Kişilik 143 TL
Çift Kişilik 182 TL
Otel Şen Palas
Otel Şen Palas
İstanbul
İstanbul'un kalbi İstiklal Caddesi'nin ara sokaklarından birinde, Asmalımescit'te yer alan Şen Palas Otel, mükemmel konumu ile avantajlı bir tatil yaşatıyor. Bey...
Tek Kişilik 91 TL
Çift Kişilik 130 TL
Üç Kişilik 156 TL
Eva Residence Taksim
Eva Residence Taksim
İstanbul
Eva Residence,İstanbul’un kalbi 'Beyoğlu'nda yer almaktadır. İstiklal Caddesi'ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan otel metro istasyonuna 500 m, Ata...
Tek Kişilik 121 TL
Çift Kişilik 121 TL
Camelot Aparts
Camelot Aparts
İstanbul
Camelot Aparts, “Tarihi Yarımada”nın “Sultanahmet” bölgesinde yeni açılmış bir tesistir. Tarihi adı Konstantinapolis olan şehir, 1923 yılında Türkiye Cumhur...
Çift Kişilik 150 TL
Dört Kişilik 200 TL
Sanat Hotel Pera
Sanat Hotel Pera
İstanbul
Sanat Hotel Pera, birbirinden seçkin otellerin bulunduğu tarihi Pera Bölgesi’nde, benzersiz tasarımı, yenilikçiliği ve yaratıcı sitili ile şehrin kalbine yerleşen muhteşem bi...
Tek Kişilik 215 TL
Çift Kişilik 215 TL
Dört Kişilik 520 TL
Treetops Park Hotel
Treetops Park Hotel
İstanbul
Ağva'nın en güzel yerlerinden birinde, Göksu Nehri’nin kıyısında yer alan Tree Tops Park Hotel, misafirlerini yeşil ile mavinin iç içe geçtiği sessiz ve huzurlu bir atmosferde...
Tek Kişilik 300 TL
Çift Kişilik 300 TL
Lush Houses Galata
Lush Houses Galata
İstanbul
Geniş ve mutfaklı daireler sunan Lush House'da, Marmara Denizi'nin panoramik manzarasına sahip bir çatı-bahçe terası bulunmaktadır. Otel, tarihi bölgede yer alan Galata K...
Kurfal Butik Otel
Kurfal Butik Otel
İstanbul
Yeşilin en güzel renklerini bulabileceğiniz ve bakarken huzuru içinize çekebileceğiniz bir atmosfere sahip Kurfal Otel, 100 kişilik kapasiteye sahip toplantı salonuyla iş odaklı ko...
Tek Kişilik 207 TL
Çift Kişilik 207 TL
Aleph Hotel
Aleph Hotel
İstanbul
Her yıl yurtiçi ve yurtdışından milyonlarca insanın ziyaret ettiği, dünyanın gözbebeği tarihi yarımadada, Hippodrome'a (Sultanahmet Meydanı) 2dk, Ayasofya'ya 4dk ve sahil...
Atabay Otel Bahçelievler
Atabay Otel Bahçelievler
İstanbul
Bahçelievler'de ideal bir konumda yer alan Atabay Hotel, CNR Expo Fuar Alanı'na yakın mesafede yer alıyor. Konforlu ve feraha odalarda misafirlerin her türlü konaklama...
Tek Kişilik 160 TL
Çift Kişilik 200 TL
Üç Kişilik 260 TL
İbis İstanbul Airport Hotel
İbis İstanbul Airport Hotel
İstanbul
Halkalı'da 96 modern odasıyla misafirlerini ağırlayan İbis İstanbul Airport; Atatürk Havaalanı’na, alışveriş merkezlerine, CNR fuar alanlarına yakın konumuyla özellikle iş oda...
Çift Kişilik 170 TL
Amethyst Hotel Laleli
Amethyst Hotel Laleli
İstanbul
İsmini, insanı rahatlatan ametist taşından alan Amethyst Hotel, geçmişle günümüzü bir araya getiren özgün mimarisi ve bünyesinde bulunan hamam, sauna, masaj, spa gibi pek çok olana...
Tek Kişilik 296 TL
Çift Kişilik 333 TL
Üç Kişilik 425 TL
Cevahir Hotel İstanbul Asia
Cevahir Hotel İstanbul Asia
İstanbul
İstanbul, Maltepe’de bulunan Cevahir Hotel İstanbul Asia, İstanbul Park ve Tersaneler Bölgesi’ne yakınlığı ile dikkat çekiyor. Tesis, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatlerde mis...
Tek Kişilik 229 TL
Çift Kişilik 199 TL
Hotel La Piano
Hotel La Piano
İstanbul
İstanbul Nişantaşı'nda bulunan Hotel La Piano, toplam 15 odasıyla hizmet veriyor. Otel içerisinde restoran, bar ve sağlık merkezi gibi birimler mevcut. Hotel La Piano'...
Tek Kişilik 160 TL
Çift Kişilik 220 TL
Üç Kişilik 260 TL
Dört Kişilik 300 TL
Dab Hotel Esenyurt
Dab Hotel Esenyurt
İstanbul
Esenyurt'ta yer alan Dab Hotel, misafirlerini modern ve şık tasarımlı odalarında ağırlıyor. Lüksü ve konforu bir arada bulunduran tesis, hem iş hem de turistik geziler için ko...
Tek Kişilik 130 TL
Çift Kişilik 180 TL
Ağva Gizemli Nehir Otel
Ağva Gizemli Nehir Otel
İstanbul
Ağva'nın doğal güzellikleri ile çevrili olan Ağva Gizemli Nehir Hotel, Göksu Nehri kıyısında yer alıyor. 5.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan tesisin, pastel r...
Tek Kişilik 200 TL
Çift Kişilik 200 TL
Bosphorus Old City Hotel
Bosphorus Old City Hotel
İstanbul
Şehrin en eski yerleşim bölgesi Tarihi Yarımada'da yer alan Bosphorus Old City Hotel, Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Gülhane Parkına yürüme mesafesinde misafirlerini ağırlıyor...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 150 TL
Üç Kişilik 180 TL
Dört Kişilik 220 TL
Beş Kişilik 300 TL
Mare Park Hotel
Mare Park Hotel
İstanbul
Mare Park Hotel, mükemmel kalite anlayışını benimseyen bir tesis olarak misafirlerinin tüm beklenti ve arzularını karşılamak için hizmet veriyor. 24 saat oda servisi, konusunda de...
Xenia Hotel
Xenia Hotel
İstanbul
Xenia Hotel Istanbul, 2017 Nisan ayında hizmete başlamıştır. Tesis Taksim Meydanı'nın yanıbaşında, metro ve otobüs duraklarına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Toplamda 8 odası...
Blue Istanbul Apart
Blue Istanbul Apart
İstanbul
Blue Istanbul Apart Otel, İstanbul'da konaklama imkânı sunuyor. Tesis misafirlerine iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Ul...
Tek Kişilik 108 TL
Çift Kişilik 108 TL
Üç Kişilik 130 TL
La Pazza Suites
La Pazza Suites
İstanbul
Taksim La Pazza Suites, İstanbul'un kalbinin attığı İstiklal Caddesi'ne yürüme mesafesinde olup hem gece hayatına hem de alışveriş mağazalarına yakın bir konumdadır. İş y...
Ağva Teras Garden
Ağva Teras Garden
İstanbul
Yeşilin en güzel renklerini bulabileceğiniz ve bakarken huzuru içinize çekebileceğiniz bir atmosfere sahip Ağva Teras Garden, konforlu bir konaklama sunuyor. Tesisin, doğaya uyg...
Holiday Home Rota
Holiday Home Rota
İstanbul
Holiday Home Rota Istanbul otel İstanbul şehrinde güzel odaları sunar. Beyoğlu, Pera Müzesi, Galata Mevlevihanesi Müzesi‘yi otelden 600 metre uzaklıkta görebilirsiniz. İst...
Mete Apartments
Mete Apartments
İstanbul
Sultanahmet Meydanı yakınında, mutfak olan daire....
Altı Kişilik 170 TL
Grand Haliç Hotel
Grand Haliç Hotel
İstanbul
Beyoğlu'nda yer alan Grand Haliç Hotel Beyoğlu, İstanbul'un tarihi, turistik mekanlarının yanı sıra iş, ticaret ve fuar merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Tesis, m...
Grand Öztanık Hotel
Grand Öztanık Hotel
İstanbul
İstiklal Caddesi’nin renkli ve hareketli atmosferine sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde olan Grand Öztanık Hotel, İstanbul’un kalbinde, Taksim’de hizmet veriyor. Tesisin; stan...
Mercure Istanbul City Bosphorus Hotel
Mercure Istanbul City Bosphorus Hotel
İstanbul
İstanbul Balmumcu'da yer alan Mercure İstanbul City Bosphorus, misafirlerine konumu ile avantaj sağlıyor. Tesis hem iş hem eğlence odaklı seyahatlere hitap ediyor. Tesisin ...
Çift Kişilik 369 TL
Üç Kişilik 652 TL
Dedeman Bostancı Istanbul Hotels and Convetion Center
Dedeman Bostancı Istanbul Hotels and Convetion Center
İstanbul
İstanbul'un finans merkezine yakın konumda yer alan Dedeman Bostancı, misafirlerine iş seyahatleri süresince çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, konforlu bir konaklama...
Tek Kişilik 240 TL
Çift Kişilik 0 TL
Istanberry Aparts
Istanberry Aparts
İstanbul
Istanberry Aparts - Sunshine Flats İstanbul'da konaklama imkanı sunmaktadır. Padua Kilisesi Aziz Anthony tesise 400 metre uzaklıktadır. Konaklama uydu düz ekran TV bulunmaktad...
Eser Premium Hotel & Spa
Eser Premium Hotel & Spa
İstanbul
Eser Premium Hotel, misafirlerinin konforu için her detayı düşünerek dizayn edilmiş şık tasarımlı odalarında rahat ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. Büyükçekmece'de...
İstanbul Gonen Hotel
İstanbul Gonen Hotel
İstanbul
Atatürk Havalimanı'na 3 km mesafede bulunan İstanbul Gönen Hotel, misafirlerini merkezi konumunun avantajlarını en iyi şekilde taşıyarak ağırlıyor. Tesis, ulaşım olanaklarına ...
İstanbul Matiat Hotel
İstanbul Matiat Hotel
İstanbul
İstanbul – Yenikapı'da yer alan ve muhteşem bir şehir manzarasına sahip olan Matiat Hotel İstanbul, yıl boyunca misafirlerine konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktad...
Tek Kişilik 175 TL
Çift Kişilik 225 TL
Üç Kişilik 275 TL
Grand Aras Hotel & Suites
Grand Aras Hotel & Suites
İstanbul
İstanbul’ un merkezi noktalarından Şişli’ de yer alan Grand Aras Hotel & Suites, misafirlerine konumu ile kolaylık sağlıyor. Tesis hem iş hem eğlence odaklı seyahatler için kon...
Ağva Sahil Yıldızı Otel
Ağva Sahil Yıldızı Otel
İstanbul
Yılın her mevsimi tertemiz havası ve eşsiz doğal güzellikleri ile huzurlu bir tatil imkanı sunan Ağva'da bulunan Ağva Sahil Yıldızı Otel, misafirlerine konforlu bir konaklama ...
Hotel Büyük Şahinler
Hotel Büyük Şahinler
İstanbul
Laleli Camii'ne 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu otel, 24 saat oda servisine sahip geniş odalara sahiptir. Bir sauna ve geleneksel ve uluslararası yemeklerin servis e...
Blue World Hotel
Blue World Hotel
İstanbul
...
Topkapı İnter İstanbul Hotel
Topkapı İnter İstanbul Hotel
İstanbul
İstanbul Topkapı'da bulunan Topkapı İnter İstanbul Hotel, misafirlerine merkezi bir lokasyonda konaklama imkanı sunuyor. Şık dizayn edilmiş odalarında tesis, hem iş hem de tur...
Away Suite
Away Suite
İstanbul
Away Suites, şehrin göbeğinde hizmet vermektedir. Tesis, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve düz ekran TV ile donatılmış mutfaklı daireler sunmaktadır. Away Suites'in tüm bi...
Tek Kişilik 256 TL
Çift Kişilik 256 TL
Turquhouse Butik Otel
Turquhouse Butik Otel
İstanbul
İstanbulda merkezi bir konumda bulunan Turquhouse Boutique Hotel İstanbul, şehrin cazibe merkezlerine kolayca ulaşmanızı sağlayan bir konumda yer alıyor. Tesis Pier Loti'de, İ...
Tek Kişilik 175 TL
Çift Kişilik 200 TL
Hampton by Hilton Istanbul Kayasehir
Hampton by Hilton Istanbul Kayasehir
İstanbul
Başakşehir’de bulunan Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir, modern tasarlanmış mekanları ve özenli hizmeti ile misafirlerine konforlu bir şehir konaklaması sunuyor. Şehrin...
Tek Kişilik 230 TL
Çift Kişilik 220 TL
Vizon Hotel
Vizon Hotel
İstanbul
İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi yakınında, kapalı havuz olan aile dostu otel....
Çift Kişilik 185 TL
Üç Kişilik 185 TL
D&d Suites
D&d Suites
İstanbul
Residencemiz 2010 yılında Kadıköy de hizmete başlayarak, İstanbul turizme konaklama hizmetin de farklı bir boyut kazandırdığımızı düşünüyoruz. Uzun yıllar konaklama sektöründeki bi...
Çift Kişilik 176 TL
Beş Kişilik 225 TL
The Loft Istanbul
The Loft Istanbul
İstanbul
The Loft Istanbul, Beyoğlu’nun bohem kültürünü, sanatını ve hızlı gece hayatını keşfetmek için ideal bir yerdir. Odaların hepsi farklı dizayna sahip özel mobilyalar, doğal ta...
Hotel V Plus Taksim
Hotel V Plus Taksim
İstanbul
stanbul'un Beyoğlu ilçesinde, İstiklal Caddesi'ne 200 metre mesafede yer alan Hotel V Plus Taksim, klimalı odaları ve tesis genelinde ücretsiz WiFi erişimiyle hizmet verm...
Çift Kişilik 230 TL
Academia Residence
Academia Residence
İstanbul
İstanbul’un önemli çevre yolu bağlantısı olan tem otoyoluna sadece 5 km mesafede yer alan Academia Residence, şehrin tüm yaşam merkezlerine yaklaşık 7 km uzaklıktadır. Academ...
Tek Kişilik 230 TL
Çift Kişilik 230 TL
Üç Kişilik 230 TL
Dört Kişilik 230 TL
Beş Kişilik 230 TL
Altı Kişilik 230 TL
Kuzen Otel
Kuzen Otel
İstanbul
İstanbul Anadolu yakasının gözde yerleşim merkezi Kadıköy’ün tam kalbinde meşhur tarihi çarşısında, şehrin hem canlılığını hem de aktif yaşantısını yaşamak isteyen misafirler...
Tek Kişilik 140 TL
Çift Kişilik 180 TL
The Pera Hotel
The Pera Hotel
İstanbul
Beyoğlu Tünel Füniküler İstasyonu, 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.Sultanahmet Tünel Tramvay Durağı 150 metre mesafededir.. Konforlu bir hayat için tasarlanan odaları, tarihi m...
Tek Kişilik 180 TL
Çift Kişilik 180 TL
Üç Kişilik 210 TL
Turvan Hotel
Turvan Hotel
İstanbul
Gülhane Parkı ve Topkapı Sarayı'na 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 14 km uzaklıktadır.. İçinde Türk hamamı bulunan otelimiz, Gülhane Parkı ve Topkapı Sarayı'nd...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 180 TL
Renata Boutique Hotel
Renata Boutique Hotel
İstanbul
İstanbul'un Şişli ilçesi Osmanbey semtinde yer alan Renata Boutique Hotel, şehir merkezinde modern bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mev...
Tek Kişilik 290 TL
Çift Kişilik 290 TL
Üç Kişilik 330 TL
Avcılar Dedem Hotel
Avcılar Dedem Hotel
İstanbul
Avcılar Dedem Hotel, ticaret merkezlerine, ulaşım olanaklarına ve havalimanına yakınlığı ile dikkat çeken Avcılar'da, misafirlerine keyif dolu bir konaklama fırsatı sunuyor. ...
Tek Kişilik 95 TL
Çift Kişilik 120 TL
Üç Kişilik 150 TL
Tuğra Hotel
Tuğra Hotel
İstanbul
0 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; LCD TV, klima, banyo, duş, uydu yayını ve kablosuz internet erişimi mevcut. Tesisin yemek salonunda her sabah misafirl...
Tek Kişilik 140 TL
Çift Kişilik 200 TL
Mien Suites İstanbul
Mien Suites İstanbul
İstanbul
Vizyonuyla yenilikçi ve öncü hizmet anlayışını benimseyen otelimiz, Taksim'in merkezinde İstiklal Caddesi'ne birkaç adım uzaklıkta, siz misafirlerimize konaklama imkanı s...
Çift Kişilik 180 TL
Tüyap Palas
Tüyap Palas
İstanbul
İstanbul'un en iyi 5 yıldızlı otelleri arasında öne çıkan Tüyap Palas, Türkiye'nin lider fuar organizatörü Tüyap A.Ş. tarafından işletilmektedir. Lüks, Kapalı havuzlu bir...
Tek Kişilik 179 TL
Çift Kişilik 179 TL
Grand Eyüboğlu Hotel
Grand Eyüboğlu Hotel
İstanbul
Grand Eyüboğlu Hotel, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan ilçesi Ümraniye'de tüm yıl açık olup konuklarını ağırlamaktadır. Tesis Sabiha Gökçen Havaalanı'na ...
Tek Kişilik 110 TL
Çift Kişilik 110 TL
Üç Kişilik 110 TL
Spinel Hotel
Spinel Hotel
İstanbul
Tarihi Yarımada'nın güzelliği ile çevrili Spinel Hotel, misafirlerini büyüleyici bir manzara eşliğinde ağırlıyor. 11 oda ile hizmet veren tesisin tüm odalarında; kasa, LCD T...
Tek Kişilik 175 TL
Çift Kişilik 203 TL
Üç Kişilik 365 TL
Beş Kişilik 452 TL
Taksim Santa Lucia Hotel
Taksim Santa Lucia Hotel
İstanbul
İstanbul'un en merkezi noktası Taksim'de konumlanan Santa Lucia Hotel, misafirlerine iş, alışveriş ve eğlence merkezlerinin yanı başında konforlu bir konaklama imkanı sun...
Tek Kişilik 261 TL
Çift Kişilik 261 TL
Hotel Aldem
Hotel Aldem
İstanbul
İstanbul'un Sultanahmet semtinde yer alan Aldem Hotel, karaktere sahip büyüleyici bir tesistir. Otelin çatı terasından kentin muhteşem manzaralarını seyredebilirsiniz. Otel...
Tek Kişilik 163 TL
Çift Kişilik 178 TL
Dört Kişilik 278 TL
Grand Mark Hotel
Grand Mark Hotel
İstanbul
2005 yılında turizm ve otelcilik alanında hizmete başlamış bulunmaktayız. Otelcilik alanında da çabamız ve çalışmamız ile her zaman ilerde olmak için çabamız sürmektedir. Grand Mar...
Tek Kişilik 140 TL
Çift Kişilik 170 TL
Üç Kişilik 170 TL
Akgün Otel Old Town
Akgün Otel Old Town
İstanbul
İstanbul'un Beyazıt semtinde yer alan Akgün Hotel Beyazıt, şehrin merkezinde konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Akgün Hotel Beyaz...
Tek Kişilik 200 TL
Çift Kişilik 350 TL
Üç Kişilik 350 TL
Cloud 7 Hotels
Cloud 7 Hotels
İstanbul
İstanbul Atatürk Havalimanı ile önemli kongrelerin düzenlendiği İstanbul Fuar Merkezi ve CNR Expo Center'a yakın konumuyla misafirlerine büyük ayrıcalık sağlayan Cloud 7 Hotel...
Tek Kişilik 170 TL
Çift Kişilik 170 TL
Üç Kişilik 240 TL
Ferman Hotel Old City
Ferman Hotel Old City
İstanbul
Ferman Otel, tarihi yarımada Sultanahmet'in tam merkezi bir konumda, çoğu tarihi ve kültürel değerlere bir kaç dakika yürüyüş mesafesinde yeni açılmış özel belgeli bir tesisti...
Tek Kişilik 478 TL
Çift Kişilik 522 TL
Üç Kişilik 630 TL
Dört Kişilik 2392 TL
Kurtköy Günlük Kiralık Daire
Kurtköy Günlük Kiralık Daire
İstanbul
Kurtköy Günlük Kiralık Daireler'imiz 7/24 hizmetinizde olup, bütün ev eşyası mevcut şekilde bulunmaktadır....
Çift Kişilik 150 TL
Dört Kişilik 200 TL
Altı Kişilik 230 TL
Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey
Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey
İstanbul
İstanbul’un kalbinin attığı noktada yer alan ve hem şehir içinden hem de yurt dışından ulaşım için son derece ideal bir konumda bulunan otelimiz, Atatürk Havalimanı’na ...
Çift Kişilik 295 TL
Sultans Residence
Sultans Residence
İstanbul
SULTAN RESIDENCE’DA KI 4 FARKLI TIP DAIREDEN BIRI MUTLAKA TAM SIZE VE AILENIZE GÖRE. ...
Tek Kişilik 300 TL
Çift Kişilik 300 TL
Dört Kişilik 300 TL
Altı Kişilik 500 TL
Orange Airport Hotel
Orange Airport Hotel
İstanbul
Bahçelievlerde yer alan Orange Airport Hotel, misafirlerine iş, alış-veriş ve eğlence merkezlerine kolay ulaşım imkanı sunuyor. Toplam 24 oda ile misafirlerine hizmet veren tesi...
Tek Kişilik 90 TL
Çift Kişilik 120 TL
Nacre Residence
Nacre Residence
İstanbul
Tesis genelinde ücretsiz WiFi özelliği vardır. Taksim İstiklal Caddesi'ne, İstanbul'da 200 metre uzaklıkta yer almaktadır. Her odada düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı ...
Çift Kişilik 120 TL
Regno Hotel
Regno Hotel
İstanbul
Şehrin merkezi sayılan Şişli'de yer alan Regno Hotel, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarda alternatif oluşturuyor. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesine yakın mesafede ...
Tek Kişilik 199 TL
Çift Kişilik 199 TL
New Suites Istanbul
New Suites Istanbul
İstanbul
istanbul avrupa yakasında konaklayabileceğiniz nezih bir otel konum olarak avcılar esenyurt beylikdüzü üçgeninde bulunan tüyap fuar merkezine yakın konumda....
Çift Kişilik 150 TL
Üç Kişilik 220 TL
Star Holiday Hotel
Star Holiday Hotel
İstanbul
İstanbul'un tarihi bölgesi Sultanahmet'te bulunan Star Holiday Hotel, Sultanahmet Camiı’nin karşısındadır, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Ayasofya'ya 5 ...
Tek Kişilik 100 TL
Çift Kişilik 160 TL
Fix Class Konaklama
Fix Class Konaklama
İstanbul
İstanbul Beylikdüzü Merkez'inde fuar alanına yakın bir lokasyonda konumlandırılan Fix Class Konaklama, konuklarına oda kahvaltı ve apart oda konseptinde hizmet vermektedir. ...
Çift Kişilik 100 TL
Taksim Green House  Hotel And Hostel
Taksim Green House Hotel And Hostel
İstanbul
Kuruluşumuzdan bu yana ,bizde konaklamış misafirlerimizin memnun kalması sonucu bir çok ödüle laik görüldük ,bize bu ödülleri kazandıran tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Tak...
Çift Kişilik 125 TL
Üç Kişilik 133 TL
Dört Kişilik 170 TL
Almond Hill Aparts
Almond Hill Aparts
İstanbul
Tesisimiz taksim meydana 4 dakikalık yürüme mesafesindedir ana cade üzerindedir temiz güvenilir ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz...
Tek Kişilik 130 TL
Çift Kişilik 130 TL
Üç Kişilik 160 TL
Ferman Hilal Hotel
Ferman Hilal Hotel
İstanbul
Ferman Hilal Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste hizmet veren açık alan...
Tek Kişilik 391 TL
Çift Kişilik 434 TL
Üç Kişilik 543 TL
Alize Studio Homes
Alize Studio Homes
İstanbul
Merkezi bir konuma sahip olan tesis Kadıköy İskelesi'ne sadece 500 metre mesafededir. . Alize Studio Homes'un tüm apart daireleri aydınlık ve ferahtır. Klima ve petekli...
Tek Kişilik 100 TL
Çift Kişilik 140 TL
Üç Kişilik 175 TL
Ada Home İstanbul
Ada Home İstanbul
İstanbul
İkinci derece tarihi eser olan tarihi bir binada yer alan Ada Homes Apart Hotel Beyoğlu, hareketli İstiklal Caddesi’ne sadece 250 metre mesafededir. Taksim'e yürüme mesa...
Tek Kişilik 170 TL
Çift Kişilik 190 TL
Üç Kişilik 300 TL
Hotel Promise
Hotel Promise
İstanbul
İstanbul'un kalbi Taksim'de yer alan Promise Otel, popüler İstiklal Caddesi'ne sadece birkaç adım uzaklıktadır. Tarihi bir binada yer alan otel, klimalı odalar ve üc...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 120 TL
Üç Kişilik 180 TL
Peradays Hotel
Peradays Hotel
İstanbul
Peradays Hotel'de güne terasta sunulan açık büfe kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Tesiste yemek alanı da yer alan ortak bir mutfak ve bar bölümü içeren alakart restoran da bulu...
Çift Kişilik 160 TL
Üç Kişilik 250 TL
Altı Kişilik 190 TL
Pera Main Hotel
Pera Main Hotel
İstanbul
İstanbul'un kalbi olan Taksim Meydanı'na sadece 900 metre uzaklıkta yer alan Pera Main Hotel, tarihi Beyoğlu semtindeki hareketli İstiklal Caddesi'ne 2 dakikalık yür...
Tek Kişilik 155 TL
Çift Kişilik 155 TL
Alyon Hotel Taksim
Alyon Hotel Taksim
İstanbul
İstiklal Caddesi'ne sadece birkaç adım ve Taksim Meydanı'na 400 metre mesafede yer alır. Atatürk Havalimanı 20 km, Sabiha Gökçen Havaalanı ise 37 km uzaklıktadır. . Baz...
Tek Kişilik 140 TL
Çift Kişilik 160 TL
Üç Kişilik 180 TL
Ottopera Hotel
Ottopera Hotel
İstanbul
Taksim Meydanı ve Taksim Metro İstasyonu'na sadece 300 metre mesafede yer alan bu klasik tarzdaki otel, modern bir dekorasyona sahiptir ve 24 saat resepsiyon hizmeti ve tüm al...
Tek Kişilik 180 TL
Çift Kişilik 180 TL
Anka Business Park Otel
Anka Business Park Otel
İstanbul
Anka Business Park E5 karayoluna çok yakındır. Küçükyalı Metro İstasyonu 150 metre mesafededir. Lobi alanında bilgisayar ve yazıcı yer alır. Resepsiyon 7/24 hizmet vermektedir. Ank...
Tek Kişilik 95 TL
Çift Kişilik 120 TL
Üç Kişilik 170 TL
Cirrus Suites Tomtom
Cirrus Suites Tomtom
İstanbul
Taksim Galatasaray’da bulunan Cirrus Suites Tomtom, hareketli İstiklal Caddesi'ne 30 metre uzaklıktadır. Tesisteki kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama bir...
Çift Kişilik 145 TL
Üç Kişilik 160 TL
Yılmaz Apart
Yılmaz Apart
İstanbul
Yılmaz Apart otel İstanbul şehrinde iyi konaklama sağlar. Ahmediye Camisi, Taksim Meydanı, Galata gibi önemli İstanbul yerleri yakındadır. Bu otelde çalışma masasıyla, kişisel ik...
Anadolu Hotel
Anadolu Hotel
İstanbul
Merkezi konumda yer alan Anadolu Hotel İstanbul, Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı gibi tarihi mekanlara sadece yürüme mesafesinde. Odalarda bütün temel konaklama ihtiyaçları ...
Tek Kişilik 207 TL
Çift Kişilik 156 TL
Üç Kişilik 374 TL
Dört Kişilik 247 TL
Hotel Akçınar
Hotel Akçınar
İstanbul
Şık ve konforlu 48 odasıyla misafirlerini ağırlayan tesisin tüm odalarında; minibar, LCD TV, duş, gardrop ve kasa gibi olanaklar mevcut. Tüm odalarında ve genel alanlarında kablo...
Tek Kişilik 130 TL
Çift Kişilik 195 TL
Altı Kişilik 543 TL
Stone Hotel İstanbul
Stone Hotel İstanbul
İstanbul
Stone Hotel taş mimarisi ile konuklarını karşılayan, butik otel konseptinde hizmet veren mistik bir havaya sahip olan bir tesistir ve geleneksel ve modern çizgilerin harmanlandığı ...
Çift Kişilik 189 TL
The Haze Hotel
The Haze Hotel
İstanbul
The Haze Karaköy, Karaköy’de geçmişte bir dönem fırın olarak kullanılan Keçeli Han ile, hemen bitişiğindeki girişi 4.60 m olan eşsiz tavan yüksekliği ve Neoklasik üslupta anı...
Tek Kişilik 220 TL
Çift Kişilik 280 TL
Taksim Çelebi Residence
Taksim Çelebi Residence
İstanbul
Taksim Çelebi Residence, Taksim Meydanı'na 400 metre, St. Antuan Katolik Kilisesi'ne 800 metre uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan İstanbul Atatürk Havaalanı ise tesise...
Çift Kişilik 117 TL
Dört Kişilik 182 TL
Double DD Hotel
Double DD Hotel
İstanbul
Galata Kulesi yakınında 26 odalı olan otelimizde 24 saat açık resepsiyon ve oda servisi bulunmaktadır. Genel alanlarda misafirlerimiz için ücretsiz kablosuz internet mevcuttur. Oda...
Tek Kişilik 140 TL
Çift Kişilik 140 TL
Grand Hotel Palmiye
Grand Hotel Palmiye
İstanbul
Grand Palmiye Hotel, Taksim Meydanı'ndaki otobüs, tramvay ve metro duraklarına yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Tarihi Galata Kulesi, otele 15 dakikalık yürüme mesafesindedir....
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 150 TL
Dört Kişilik 250 TL
King White Houses
King White Houses
İstanbul
İstanbul'un kalbi Beyoğlu'nda faaliyet gösteren King White Houses, misafirlerine merkezi bir noktada konaklama imkanı sunmaktadır. King White Houses'ın tüm konaklam...
Çift Kişilik 175 TL
Üç Kişilik 200 TL
Beş Kişilik 350 TL
Express Star Hotel Taksim
Express Star Hotel Taksim
İstanbul
Express Star Hotel Taksim odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren ...
Tek Kişilik 200 TL
Çift Kişilik 200 TL
Balin Boutique Hotel
Balin Boutique Hotel
İstanbul
İstanbul'un turistik ve tarihi semtlerinden biri olan Sultanahmet'te konuklarını ağırlayan Balin Butik Hotel, yılın dört mevsimi aralıksız hizmet vermektedir. Şehir manza...
Tek Kişilik 261 TL
Çift Kişilik 304 TL
Üç Kişilik 434 TL
The Million Stone Hotel
The Million Stone Hotel
İstanbul
The Million Stone Hotel, Ayasofya'ya sadece 100 metre, Sultanahmet Camii'ne 250 metre ve Topkapı Sarayı'na 300 metre uzaklıktadır. Atatürk Havalimanı 18 km mesafeded...
Tek Kişilik 280 TL
Çift Kişilik 350 TL
Hotel El Blanco
Hotel El Blanco
İstanbul
El Blanco Hotel, İstanbul'un tarihi ilçesi Fatih'e bağlı Sultanahmet semtinde konuklarını ağırlamaktadır. El Blanco Hotel, Sultanahmet Camii'ne yalnızca 200 metre uz...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 180 TL
Noble22 Suites
Noble22 Suites
İstanbul
Şehrin merkezi sayılan Taksim'de yer alan Noble22 Suites, şık ve modern olarak dizayn edilmiş kendinizi evinizde hissedebileceğiniz suitlerde konaklama imkanı sunuyor. Tesis, ...
Üç Kişilik 495 TL
Antique Hostel
Antique Hostel
İstanbul
Antique Hotel&Pansiyon, şehrin merkezi sayılan Fatih'de yer alıyor. Turistik mekanlara ve Eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde bulunan tesis iş, turizm ve eğlence odaklı...
Tek Kişilik 165 TL
Çift Kişilik 165 TL
Kona Otel
Kona Otel
İstanbul
Avcılar'da hizmet veren Kona Otel; ulaşım olanaklarına ve ticaret merkezlerine yakın konumu ile dikkat çekiyor. 15 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında...
Tek Kişilik 57 TL
Çift Kişilik 58 TL
Üç Kişilik 100 TL
Orya Hotel
Orya Hotel
İstanbul
İstanbul'un merkezi ilçesi Şişli'nin Nişantaşı semtinde misafirlerini ağırlayan Orya Hotel, bir terasa ve ses yalıtımlı modern konaklama birimlerine ev sahipliği yapmakta...
Tek Kişilik 170 TL
Çift Kişilik 200 TL
Üç Kişilik 230 TL
Hotel Golden Pen
Hotel Golden Pen
İstanbul
İstanbul'un yoğun iş hayatının kalbinde yer alan Golden Pen Hotel, hem iş hem eğlence amaçlı seyahat eden misafirlere keyif dolu bir tatil yaşatıyor. Tesisin klasik bir anla...
Tek Kişilik 190 TL
Çift Kişilik 220 TL
Üç Kişilik 270 TL
Grand Lion Hotel
Grand Lion Hotel
İstanbul
İstanbul'un Tuzla ilçesinde, sahil kenarında faaliyet gösteren Grand Lion Hotel, Marmara Denizi manzarasına sahip restoranıyla hizmet vermektedir. Tesis genelinde Wi-Fi erişim...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 185 TL
Pearl Hotel İstanbul
Pearl Hotel İstanbul
İstanbul
Beyazıt Meydanı'na 100 metre, Kapalıçarşı, Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camii'ne yürüme mesafesinde, Atatürk Havaalanı'na ise 17 km uzaklıktadır.. İstanbul'...
Tek Kişilik 125 TL
Çift Kişilik 200 TL
Midmar Deluxe Hotel (AİRPORT)
Midmar Deluxe Hotel (AİRPORT)
İstanbul
Rahatlatıcı konfor, zarafet, ergonomi ve işlevsellik MidMar Deluxe Hotel odalarında standarttır. Tüm odalarda elektronik anahtar-kilit sistemleri, split klima, duman dedektörleri ...
Tek Kişilik 177 TL
Çift Kişilik 222 TL
Üç Kişilik 313 TL
Tuzla Town Hotel
Tuzla Town Hotel
İstanbul
İstanbul'un Tuzla ilçesinde, deniz kıyısında faaliyet gösteren Tuzla Town Hotel, standart donanıma sahip modern odalara sahiptir. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. ...
Tek Kişilik 260 TL
Çift Kişilik 230 TL
Liman Otel
Liman Otel
İstanbul
İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki tarihi ilçelerinden biri olan Fatih'e bağlı Topkapı'da bulunan Liman Hotel, dört mevsim konuklarına hizmet vermektedir. Ücretsiz...
Tek Kişilik 95 TL
Çift Kişilik 160 TL
Üç Kişilik 210 TL
Dört Kişilik 250 TL
Terra Suites
Terra Suites
İstanbul
Terra Suites İstanbul – Beyoğlu'nda merkezi bir konumda yer alan ve özenle dekore edilmiş konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Terra Suites, en az 3 gecelik konaklam...
Tek Kişilik 110 TL
Çift Kişilik 110 TL
Marmara Deluxe Hotel
Marmara Deluxe Hotel
İstanbul
Marmara Deluxe Hotel, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Fatih ilçesinin tarihi semti Sirkeci'de hizmet vermektedir. Modern ve şık bir binaya sahip olan tesisin ...
Tek Kişilik 320 TL
Çift Kişilik 320 TL
Üç Kişilik 320 TL
Dört Kişilik 320 TL
The Luxx Boutique Hotel
The Luxx Boutique Hotel
İstanbul
Luxx Boutique Hotel ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV bulunan rahat odalar sunmaktadır. Otel Topkapı Sarayı'na ve Sultanahmet Camii'ne yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Hotel The ...
Çift Kişilik 256 TL
Dört Kişilik 387 TL
Old City Viva Hotel
Old City Viva Hotel
İstanbul
Tarihi kentin kalbinde bulunan bu konforlu otel İstanbul'un önemli konumlarından ve ücretsiz kablosuz internet erişimi ile kahvaltı içeren şirin odalara sahiptir. Old City ...
Tek Kişilik 100 TL
Çift Kişilik 120 TL
Üç Kişilik 150 TL
Dört Kişilik 180 TL
Kadak Garden Hotel
Kadak Garden Hotel
İstanbul
İstanbul’a yapacağınız seyahatlerinizde, Kadak Garden Hotel’i tercih etmenizin birçok sebebi var. En büyük arzumuz; sizlere rahat ve konforlu bir 5 yıldız deneyimi yaş...
Çift Kişilik 129 TL
Dört Kişilik 362 TL
Loor Hotel
Loor Hotel
İstanbul
İstanbul Kumkapı'da yer alan Sultanahmet meydanına ve Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı gibi simgesel yapılara 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Şehrin deniz ve...
Tek Kişilik 160 TL
Çift Kişilik 160 TL
The Grand Mira Business Hotel
The Grand Mira Business Hotel
İstanbul
The Grand Mira Business Hotel konumu ile siz konuklarımız için rahat ve güvenilir bir konaklama vaad eder. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın konumu ile iş ve eğlence seyahatle...
Tek Kişilik 160 TL
Çift Kişilik 160 TL
Üç Kişilik 210 TL
Dört Kişilik 240 TL
İstanbul Box Boutique Hotel
İstanbul Box Boutique Hotel
İstanbul
Box Boutique Hotel binası, her metrekaresinin çok kıymetli olduğu bir lokasyon olan İstanbul Şişli'de adının hakkını verecek bir biçimde kendine yer bulmuş, ince uzun bir mima...
Çift Kişilik 190 TL
Arach Hotel Harbiye
Arach Hotel Harbiye
İstanbul
Arach Hotel Harbiye, Avrupa Yakası'nda yer alan `Şişli` ilçesinin bir semti olan `Harbiye`'de konuklarını ağırlamaktadır. Modern ve şık dekorasyonu ile göz dolduran tesis...
Tek Kişilik 110 TL
Çift Kişilik 130 TL
Üç Kişilik 210 TL
Golden Lounge Hotel
Golden Lounge Hotel
İstanbul
Teras ve deniz manzarası sunan Golden Lounge Hotel, Marmara Bölgesi'nde yer alan İstanbul'dadır ve Boğaziçi Köprüsü'ne 30 km uzaklıktadır. Konuklar tesis bünyesindek...
Tek Kişilik 113 TL
Çift Kişilik 147 TL
Dört Kişilik 217 TL
Myy Hotel
Myy Hotel
İstanbul
Myy Homes, İstanbul’un iş ve sanayi merkezlerine ev sahipliği yapan semtlerinden Pendik’te misafirlerini ağırlıyor. Tesisin modern ve klasik ögeleri bir arada bulunduran odaların...
Tek Kişilik 160 TL
Çift Kişilik 190 TL
Üç Kişilik 260 TL
Ortaköy Pasha Konağı Boutique Hotel
Ortaköy Pasha Konağı Boutique Hotel
İstanbul
Ortaköy semtinin merkezine sadece 150 metre mesafedeki Ortaköy Paşa Konağı'nın resepsiyonu 24 saat açıktır. Şık dekorlu odalar, klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimiyle donatılmıştı...
Çift Kişilik 150 TL
Üç Kişilik 200 TL
Kaya Apart Point Beşiktaş
Kaya Apart Point Beşiktaş
İstanbul
Yıldız Park'ına yürüyerek sadece 20 dakikalık uzaklıkta yer alan Kaya Apart Point, Beşiktaş'ın merkezine 3 km, Atatürk Havalimanı'na 21 km mesafede konuklarını ağırl...
Dört Kişilik 275 TL
Beş Kişilik 375 TL
Kaya Apart Point Şişli
Kaya Apart Point Şişli
İstanbul
Apart Point sizlere İstanbul genelinde kısa dönem kiralık ev konusunda dost kadrosu ile evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin ferahınız düşünülerek tasarlanan evleri hizmet...
Dört Kişilik 275 TL
Beş Kişilik 375 TL
Green Anka Hotel
Green Anka Hotel
İstanbul
Tarihi semt `Fındıkzade`'de bulunan Green Anka Hotel, `İstanbul`'un tarihi merkezinde konforlu konaklama, geleneksel mutfak ve ücretsiz park yeri vadeden 3 yıldızlı bir o...
Tek Kişilik 120 TL
Çift Kişilik 180 TL
Üç Kişilik 230 TL
Dört Kişilik 300 TL
Volley Hotel İstanbul Asia
Volley Hotel İstanbul Asia
İstanbul
Volley Hotel İstanbul, Anadolu Yakası'nda yer alan Altunizade'de konuklarını ağırlamaktadır. Kusursuz hizmet anlayışı ile konuklarına hizmet veren tesis oldukça merkezi b...
Çift Kişilik 220 TL
Galata Grace
Galata Grace
İstanbul
Konumu itibariyle tatil ve iş amaçlı seyahatler için avantaj sağlayan Galata Grace Hotel, manzaralı terası ile de misafirlerin keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. ...
Çift Kişilik 210 TL
Grand Palace Hotel
Grand Palace Hotel
İstanbul
İstanbul Yenibosna'da yer alan Grand Palace Hotel, şehirde merkezi bir konaklama imkanı sunmaktadır. Toplam 55 odası bulunan Grand Palace Hotel'in tüm odalarında; balk...
Tek Kişilik 165 TL
Çift Kişilik 174 TL
Mac Hotel Vazo Kule
Mac Hotel Vazo Kule
İstanbul
Mac Hotel Vazo Kule, merkezi konumunun avantajlarını en iyi şekilde taşıyarak misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste 161 oda mevcut. Odalarda; minibar, tel...
Çift Kişilik 165 TL
Luce Suites Taksim
Luce Suites Taksim
İstanbul
İstanbul merkezinde konaklayın! İstanbul'da Taksim'de merkezi konumda yer alan Luce Suites, Taksim Metro İstasyonu'na 300 metre ve hareketli Taksim Meydanı'na ...
Çift Kişilik 160 TL
Üç Kişilik 220 TL
Beş Kişilik 200 TL
Four Points By Sheraton Dudullu
Four Points By Sheraton Dudullu
İstanbul
İstanbul'un alışveriş mekezi, fuar alanı gibi birçok noktaya yakın mesafede olan Dudullu'da konumlanan Four Points By Sheraton İstanbul Dudullu, misafirlerini modern tasa...
Tek Kişilik 252 TL
Çift Kişilik 295 TL
Four Points By Sheraton Batışehir
Four Points By Sheraton Batışehir
İstanbul
Alışveriş merkezleri, havalimanı, metrobüs ve fuar merkezi'ne yakınlığıyla dikkat çeken Four Points By Sheraton; misafirlerine turizm ve iş odaklı konaklamalar için konforlu i...
Çift Kişilik 256 TL
Bekdaş Hotel Deluxe
Bekdaş Hotel Deluxe
İstanbul
BEKDAS HOTEL DELUXE’ E HOŞGELDİNİZ Bekdas Hotel Deluxe İstanbul kısa bir süre önce restore edilmiş olan 97 lüks odası ve 19 yılı aşkın deneyimiyle antik şehrin göbeğinde si...
Çift Kişilik 1500 TL
Saint George Boutique House
Saint George Boutique House
İstanbul
Üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Saint George Boutique House, mimari yapısı ve dekorasyonu ile geçmişle geleceği bir araya getiriyor. 1800...
Tek Kişilik 1478 TL
Çift Kişilik 1522 TL
Mavilla Hotel
Mavilla Hotel
İstanbul
İstanbul'un en seçkin semtlerinden Beykoz'da bulunan Mavilla Hotel; şehin gürültüsünden uzak sakin bir tatil yapmak isteyen misafirler için konforlu bir alternatif sunuyo...
Üç Kişilik 200 TL
Historial Hotel
Historial Hotel
İstanbul
İstanbul – Kumkapı'da parke zeminli ve konforlu konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Historial Hotel, şehirde kolay ulaşım olanaklarına sahip bir konumda yer almakta...
Tek Kişilik 87 TL
Çift Kişilik 117 TL
Üç Kişilik 174 TL
Beş Kişilik 282 TL
Amara Hotel Old City
Amara Hotel Old City
İstanbul
1996 yılında İstanbul Kapalı Çarşı’da halı mağazası ile başlayan turizm sektöründeki hizmetlerimize otel, restoran ve mağazalar ekleyerek devam etmekteyiz. Sultanahmet&rsquo...
Tek Kişilik 208 TL
Çift Kişilik 265 TL
Üç Kişilik 313 TL
Hotel  Balo
Hotel Balo
İstanbul
Beyoğlu'nda merkezi bir konumda bulunan Balo Hotel; Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne yürüme mesafesinde olup, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir...
Tek Kişilik 100 TL
Çift Kişilik 140 TL
Altı Kişilik 250 TL
Hotel Boursier & Spa
Hotel Boursier & Spa
İstanbul
İstanbul'un iş bölgesi Mecidiyeköy’de bulunan Hotel Boursier İstanbul, merkezi bir konumda hizmet veriyor. Zarif bir şekilde dekore edilmiş 40 odada; minibar, telefon, ban...
Çift Kişilik 256 TL
İstanbul Holiday Hotel
İstanbul Holiday Hotel
İstanbul
İstanbul Holiday Hotel, şehrin merkezi sayılan Sultanahmet'te yer alıyor. Sultanahmet Meydanı'na yürüyüş mesafesinde bulunan otel iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamala...
Tek Kişilik 182 TL
Çift Kişilik 165 TL
Üç Kişilik 213 TL
Dört Kişilik 369 TL
İbis Styles Hotels
İbis Styles Hotels
İstanbul
İbis Styles Taksim, İstanbul en hareketli ve en popüler noktalarından biri olan Taksim'de konuklarını kusursuz bir hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır. Modern bir binada teknol...
Holiday Inn Express Istanbul - Airport
Holiday Inn Express Istanbul - Airport
İstanbul
İstanbul'un en önemli iş ve kültür merkezlerinin birleştiği Basın Ekpress'te bulunan otelimiz, hem iş hem de kültür için gelen misafirlerin tercih sebebi olmaktadır. Ziya...
Tek Kişilik 149 TL
Çift Kişilik 149 TL
Tiara Büyükada Otel
Tiara Büyükada Otel
İstanbul
Tesisimiz Büyükada Vapur İskelesi’ne 5 dk yürüme mesafesindedir. Deniz manzaralı konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Tiara Büyükada Hotel, konforlu odaları ve damak zevk...
Çift Kişilik 208 TL
Üç Kişilik 413 TL
Eagle Palace Suites
Eagle Palace Suites
İstanbul
Özel mimarisiyle dekore edilmiş, eşsiz görünümü ve kalitesiyle Kartal'ın merkezinde muhteşem lokasyona sahip, Kartal Eagle Palace Suites ile kaliteli, güvenilir, titiz ve prof...
Dört Kişilik 180 TL
Time Hotel
Time Hotel
İstanbul
Time Hotel Mecidiyeköy, iş hayatının merkezi Mecidiyeköy'de popüler alışveriş merkezlerine, fuar alanına, iş merkezlerine ve tarihi yapılara yakın mesafede olup, metro, üniver...
Tek Kişilik 150 TL
Çift Kişilik 180 TL
Üç Kişilik 200 TL
Assortie La Villa Otel
Assortie La Villa Otel
İstanbul
Otelimiz 2011 senesinde hizmete açılmıştır. Otelimiz konum olarak Ağva'nın tüm doğal güzelliklerini aynı anda yaşayabileceğiniz bir konumdadır. Göksu Nehri'ne 200 metre, ...
Çift Kişilik 252 TL
Üç Kişilik 434 TL
Vira Creek House
Vira Creek House
İstanbul
Ağva Göksu Nehri ve Yeşilçay Nehri üzerinde iki tesisimiz bulunmakta. Tüm odalar nehir manzaralıdır. Bazı odalarda şömine ve jakuzi bulunmaktadır. Nehir kenarında restaurant bulunm...
Çift Kişilik 400 TL
Ağva Piazza Otel
Ağva Piazza Otel
İstanbul
Ağva'da bulunan otel plaja ve Yeşilçay Nehri’ne yakın konumu ve huzurlu atmosferi ile dikkat çekiyor. 6 oda ile hizmet veren otelin tüm odalarında; klima, TV, Fransız balko...
Tek Kişilik 326 TL
Çift Kişilik 108 TL
Arsenal Hotel
Arsenal Hotel
İstanbul
İstanbul merkezinde konaklayın. İstanbul merkezinde yer alan Arsenal Hotel, bünyesinde bir restoran ve bir bahçe sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Sultanahmet Meydanı ...
Rios Edition Hotel
Rios Edition Hotel
İstanbul
2015 yılında hizmete başlayan Rios Edition Hotel; ulaşım, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumda misafirlerine konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor. Şık ve modern...
Bricks Airport Hotel Istanbul
Bricks Airport Hotel Istanbul
İstanbul
“Yeryüzünde İstanbul kadar uygun bir yere kurulmuş bir şehir yoktur” demiş ünlü bir gezgin, bizlerde diyoruz ki ‘Bir Adım Ötede’ Bricks Hotel kadar İstanbul...
Molton Monapart Otel
Molton Monapart Otel
İstanbul
Molton Monapart Mecidiyeköy, Dolmabahçe Sarayı 3,4 km, İstanbul Kongre Merkezi ise 2,5 km uzaklıktadır. Trump Towers ve Cevahir alışveriş merkezlerine yürüyerek ulaşabilirsiniz. En...
Arsima Home Hotel
Arsima Home Hotel
İstanbul
İstanbul'un merkezi noktalarından Şişli'de bulunan Arsima Hotel; hem iş seyahati hem de turistik ziyaret yapan konukların beklentilerini karşılıyor. Tesiste bulunan tüm ...
Tek Kişilik 140 TL
Çift Kişilik 140 TL
Üç Kişilik 160 TL
Dört Kişilik 300 TL
Black Bird Hotel
Black Bird Hotel
İstanbul
Hem tarihin gizemi hem de günümüz modern konforunu bir arada bulunduran etkili mimarisi ile Black Bird Hotel alışılmışın dışında bir tatil için ideal bir tesis özelliğindedir. Tera...
Tek Kişilik 348 TL
Çift Kişilik 391 TL
Üç Kişilik 522 TL
GLK Premier Sea Mansion Suites & Spa
GLK Premier Sea Mansion Suites & Spa
İstanbul
Otantik dış görünüme sahip, tarihi şehrin ruhunu yaşatmaya devam eden GLK Premier Sea Mansion Suites & Spa Marmara Denizi ve Bukaleon Sarayı kıyısında Sultanahmet ve Old City&#...
Elanaz Hotel
Elanaz Hotel
İstanbul
Sıcak minimalizmin mükemmel servisle birleştiği şık bir oteldir. Çevreyi keşfettikten sonra Elanaz Otel, butik tarzı dokunuşlarla size sıcak bir atmosfer sunar. Eski İstanbul&rsquo...
Tek Kişilik 343 TL
Çift Kişilik 387 TL
Phellos Suites
Phellos Suites
İstanbul
Denize sıfır konumuyla Phellos Suites, misafirlerine kendilerini ev ortamında hissedecekleri bir tatil imkanı sunuyor. Şirket toplantıları, tatil ve eğitimler gibi toplu aktivitele...
Çift Kişilik 410 TL
Manesol Boutique Galata Hotel
Manesol Boutique Galata Hotel
İstanbul
Manesol Boutique Galata'nın her köşesinde başka bir nostalji, farklı bir hikaye ile karşılaşacaksınız… Tarihin izlerini en doğal haliyle günümüze aktaran Galata, Maneso...
Çift Kişilik 182 TL
Bakırköy Taşhan Business & Airport Hotel
Bakırköy Taşhan Business & Airport Hotel
İstanbul
Bakırköy Taşhan Business & Airport Hotel, Bakırköy'de denize 300 metre uzaklıkta yer almaktadır. Tesiste sıcak renkler kullanılmış modern bir dekorasyona hakimdir. Otelimi...
Tek Kişilik 144 TL
Çift Kişilik 193 TL
The Marist Hotel Kadıköy
The Marist Hotel Kadıköy
İstanbul
İstanbul Anadolu Yakası'nın merkezi semtlerinden Kadıköy'de vapur iskelelerine 200 m yürüme mesafesinde. The Marist Hotel Kadıköy'ün konforlu odalarında özel banyo, ...
Çift Kişilik 150 TL
Üç Kişilik 180 TL
Ararat Hotel
Ararat Hotel
İstanbul
Ararat is a concept hotel which reflects to sense Ararat Mountain in mythology . Hotel rooms had been painted different figures and roof designed a kind of hill with both close and...
Tek Kişilik 178 TL
Çift Kişilik 195 TL
Üç Kişilik 313 TL
Dört Kişilik 369 TL
Ottoman Suites
Ottoman Suites
İstanbul
İstanbul Anadolu Yakası'nın iş ve ticaret merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken mevkii Pendik'te, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika mesafede yer alan Ottoman Su...
Çift Kişilik 174 TL
Üç Kişilik 200 TL
Salim Bey Apart Otel
Salim Bey Apart Otel
İstanbul
Salim Bey Apart Otel olarak, özel restore edilmiş tarihi binamızda, evinizdeki konfor ve rahatlığı sunarak mutlu, huzurlu ve güvenli tatil geçirmenize yardımcı olmak öncelikli pren...
Çift Kişilik 296 TL
Expo Mg Apartments
Expo Mg Apartments
İstanbul
Expo Mg Apartments, iş veya eğlence odaklı seyahatler için konforlu bir seçenek sunuyor. Ulaşım olanaklarına yakınlığı ile tesis, misafirlerine avantaj sağlıyor. Tesisin ev rahatl...
Çift Kişilik 91 TL
Üç Kişilik 117 TL
Beş Kişilik 169 TL
Beykent Inn Hotel
Beykent Inn Hotel
İstanbul
Beykent İnn Hotel, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan ilçesi Büyükçekmece'de yer almaktadır. Tesis çeşitli alışveriş merkezleri ve restoranların bulunduğu Tüyap ...
Tek Kişilik 454 TL
Çift Kişilik 304 TL
Hotel Next2
Hotel Next2
İstanbul
Beyoğlu bölgesinde ve İstiklal Caddesi'ne 150 metre uzaklıkta yer alan Next2 Hotel, ücretsiz Wi-Fi ve iPod yuvaları bulunan geniş odalar sunar. Next2'nin ahşap zeminli...
Siesta Hotel
Siesta Hotel
İstanbul
Konuklarına teras ve şehir manzarası sunan Aya Sergios İstanbul'da Fatih semtinde yer almaktadır. Sultanahmet Camii, tesise 400 metre uzaklıktadır. Ücretsiz WiFi ve özel park ...
Hill River Hotel
Hill River Hotel
İstanbul
Hill River Hotel misafirlerini; şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe bir atmosferde yer alan Ağva’da ağırlıyor. Hill River Hotel; Ağva Otogarı'na 650 m, Sabiha Gökçen...
Çift Kişilik 239 TL
Galatolia Suites
Galatolia Suites
İstanbul
Bir yanda, İstanbul Boğazı'nın Altın Boynuzu Haliç manzarası, diğer yanda Tarihi Yarımada silüetinin eşsiz görünümü.. Odaların otantik ve sofistike dekorasyonu ile bütünleşen ...
Üç Kişilik 156 TL
Istanbul Family Apartments
Istanbul Family Apartments
İstanbul
İstanbul'da bulunan İstanbul Family Apartments, Kapalıçarşı'ya 800 metre ve Sultanahmet Camii'ne 1,1 km mesafededir. Tesis, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve klima ile donat...
SuB Karaköy Hotel
SuB Karaköy Hotel
İstanbul
Karaköy'de hizmet veren Sub Karaköy, merkezi konumu ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste 18 oda mevcut. Odalarda; saç kurutma makinesi, telefon...
Tek Kişilik 413 TL
Çift Kişilik 434 TL
Avicenna Hotel
Avicenna Hotel
İstanbul
Avicenna Hotel, İstanbul ziyaretiniz için şık ve çağdaş bir ortam sunar. Lüks kumaşlar temiz, sade bir tasarım ve büyüleyici Osmanlı özellikleriyle harmanlanmıştır. Tesisin mod...
Tek Kişilik 1083 TL
Çift Kişilik 1087 TL
Üç Kişilik 1152 TL