Esentepe Otelleri HARİTADA GÖSTER
 

ESENTEPE

Esentepe, mega kent İstanbul'un en elit ilçelerinden biri olan Şişli’de bulunmaktadır. Tarihi ilçe Şişli'nin hemen yanı başında lüks binaların, gökdelenlerin, dünyaca ünlü markaların bir araya geldiği alışveriş ve kültür merkezlerinin yükseldiği bölgedir Esentepe.

Astoria AVM, Metrocity AVM ve Kanyon AVM Esentepe'nin ev sahipliği yaptığı ünlü alışveriş merkezleri ve plazalardan sadece birkaçıdır. Bununla birlikte pek çok sosyal ve kültürel etkinliğin yapıldığı merkezler, açık hava oyun ve yürüyüş parklarının da yer aldığı Esentepe, Şişli'nin en nezih ve elit semtlerinden biri olarak nitelendirilmektedir.

Böylesine gelişmiş bir bölge olan Esentepe'e, yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse de tatil için gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada Esentepe'de tüm yıl açık olup kusursuz bir hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlayan büyük ve lüks oteller ile küçük oteller yer almaktadır.

Esentepe'de kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller ve her şey dahil sistemde hizmet veren oteller tüm yıl açıktır. Açık olan bu tesislerde yıl boyunca belli bir oranda doluluk gözlenmektedir. Ancak yılın en yoğun ve kalabalık dönemini tatilin de başladığı yaz sezonunda yaşamaktadır.

 

 

Daha Fazla
TESİSLER
Point Hotel (Barbaros)
Point Hotel (Barbaros)
İstanbul
Üstün teknoloji & çağdaş sanat birleştirildiğinde, yepyeni bir konaklama tarzı yaratılmış oldu. Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı Art-Tech oteli Point Hotel Barbaros, kurumsal şi...
Biz Cevahir Hotel İstanbul
Biz Cevahir Hotel İstanbul
İstanbul
...
Çift Kişilik 586 TL
Üç Kişilik 724 TL